4,5



Na základe 36 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff - Torino21 EDP 50ml2 740,00 €/1l
137,00 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff 17/17 Homme Anniversary Parfém 50 ml M5 355,00 €/1l
267,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff - Casamorati 1888 Fiero EDP 100ml1 677,00 €/1l
167,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Creed Erolfa Woda perfumowana, 50 ml3 333,00 €/1l
166,65 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf Odyssey Mega parfémovaná voda pre mužov 60 ml
351,00 €/1l
21,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf - Odyssey Mandarin Sky EDP 100ml
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Armaf - Odyssey Homme White Edition EDP 100ml
243,10 €/1l
24,31 €
Predajca: NutraBestBG

Armaf - Hunter Killer Red EDP 100ml
252,80 €/1l
25,28 €
Predajca: NutraBestBG

Armaf - Armaf Imperia Limited Edition EDP 80ml
444,75 €/1l
35,58 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Armaf - Club De Nuit Urban Man Elixir EDP 105ml
315,90 €/1l
33,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Odyssey Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

ARMAF Odyssey Tyrant Special Edition, Muži, 100 ml, Citrus, Grapefruit, elemi, Geranium, Levanduľa, Korenie, Ambroxan, Céder, Vetiver, Drevo, Sprej
222,20 €/1l
22,22 €
Predajca: PerfumTraders

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Armaf - Odyssey Wild One Gold Edition EDP 100ml
258,80 €/1l
25,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf - Odyssey Homme White Edition EDP 200ml
218,85 €/1l
43,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf - Hunter Jungle Green EDP 100ml
204,10 €/1l
20,41 €
Predajca: BRASTYGroup

Armaf Art Du Parfum parfémovaná voda pre mužov 105 ml
257,30 €/1l
25,73 €
Predajca: BRASTYGroup

Armaf Odyssey Aqua parfémovaná voda pre mužov 100 ml
273,90 €/1l
27,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf - Odyssey Limoni EDP 100ml
269,40 €/1l
26,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dnešní aktívni muži si obľúbili voňavé doplnky na báze ovocných alebo drevitých zložiek. Patrí k nim aj parfumovaná voda Armaf Odyssey Mega, zabalená vo vkusnom žltom flakóne. Táto svieža vôňa je vhodná na celoročné nosenie.
Armaf - Odyssey Mega EDP 200ml Standard package. For men.
Parfémovaná voda Odyssey Mega od značky Armaf bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 200 ml vami vybraté vône.
Parfumovaná voda Odyssey Mega od značky Armaf bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 200 ml vybranej vône.
- Model
- Odyssey Mega
- Hmotnosť
- 0.656 kg
- Druh vône
- drevité, aromatické
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT., VÔŇA (PARFUM), VODA (AQUA), LIMONÉN, LINALOOL, CITRONELLOL, BENZYL BENZOÁT, KUMARÍN, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL, GERANIOL, BENZYL SALICYLÁT, EUGENOL, ALFA ISOMETHYL IONÓN, HEXYL CINNAMAL.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 6294015168037
- Číslo od výrobcu
- 2015957
- Model
- Odyssey Mega
- Hmotnosť
- 0.656 kg
- Druh vône
- drevité, aromatické
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT., VÔŇA (PARFUM), VODA (AQUA), LIMONÉN, LINALOOL, CITRONELLOL, BENZYL BENZOÁT, KUMARÍN, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL, GERANIOL, BENZYL SALICYLÁT, EUGENOL, ALFA ISOMETHYL IONÓN, HEXYL CINNAMAL.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 6294015168037
- Číslo od výrobcu
- 2015957
Hodí sa k tomu

Armaf - Odyssey Mandarin Sky EDP 100ml
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: MyPerfumesHome

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Armaf Odyssey Mega parfémovaná voda pre mužov 100 ml
231,60 €/1l
23,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lalique Encre Noir, Muži, 100 ml, Vetiver, Vetiver, Kašmírové drevo, Pižmo, Cashmere wood,Musk
262,50 €/1l
26,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 200 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
264,20 €/1l
52,84 €
Predajca: PerfumTraders

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Armaf - Odyssey Homme EDP 200ml
210,35 €/1l
42,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss Boss Orange Man - Tualetná voda 100ml – Osvežujúca vôňa, ideálna na každodenné nosenie. Plná flakóna splní vaše očakávania. Kvalita od značky Hugo Boss.
318,00 €/1l
31,80 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Perfumes - Najdia Gift set EDP 100 ml and deospray 50 ml 100ml
130,20 €/1l
13,02 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Al Dur Al Maknoon, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Pineapple, Bergamot and Apple, Birch, Patchouli and Jasmine, Leather, Musk, Oakmoss and Amber
200,40 €/1l
20,04 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
261,90 €/1l
26,19 €
Predajca: Glamperfeu

Dsquared2 Green Wood Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
343,70 €/1l
34,37 €
Predajca: PerfumTraders

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
236,10 €/1l
23,61 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Pride Eternal Oud EDP 100 ml UNISEX
382,90 €/1l
38,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
275,50 €/1l
27,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ameer Al Oudh Gift set EDP 100 ml and deospray 50 ml 100ml
151,50 €/1l
15,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf - Odyssey Wild One Gold Edition EDP 100ml
258,80 €/1l
25,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf - Odyssey Homme White Edition EDP 200ml
218,85 €/1l
43,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Nautica - Voyage EDT 100ml
179,50 €/1l
17,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Jean Paul Gaultier Le Beau, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Kokos, Tonka
824,13 €/1l
61,81 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
249,70 €/1l
24,97 €
Predajca: Glamperfeu

Afnan - Supremacy In Heaven EDP 100ml
321,60 €/1l
32,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Qaa'ed parfumovaná voda pre mužov 100 ml
214,50 €/1l
21,45 €
Predajca: Glamperfeu

Armaf Nomad parfumovaná voda pre mužov 100 ml
333,30 €/1l
33,33 €
Predajca: PerfumTraders

Afnan - Supremacy Not Only Intense EDP 100ml
581,00 €/1l
58,10 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
160,00 €/1l
16,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf - Hunter Jungle Green EDP 100ml
204,10 €/1l
20,41 €
Predajca: BRASTYGroup

ARMAF Hunter Intense, Muži, 100 ml, Bergamot, Kardamon, Citrón, Mandarínka, Geranium, Levanduľa, Korenie, Ruže, Céder, Labdanum, Pižmo, Pačuli, Vetiver, Sprej
242,10 €/1l
24,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Sublime EDP 100ml
284,00 €/1l
28,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
72% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
72%17% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
17%6% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
6%3% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
3%3% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
3%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Letná vôňa
Objem 0,1 l
Veľmi ľahká, letná vôňa. Ideálna na letné dni.
Hodnotenie z 3. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý produkt!
Objem 0,1 l
Veľmi pekný a svieži parfum, ktorý sa dá kúpiť za veľmi nízku cenu.
Hodnotenie z 25. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Letná vôňa
Objem 0,1 l
Naozaj skvelá letná vôňa....
Hodnotenie z 5. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Sviežo a príjemne vonia.
Objem 0,1 l
Vonia veľmi citrusovo, sviežo a dobre!
Hodnotenie z 10. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úžasná vôňa
Objem 0,1 l
Veľmi príjemná vôňa
Hodnotenie z 4. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
pekné vyhotovenie
Objem 0,1 l
Veľmi príjemná vôňa
Hodnotenie z 2. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfém s veľmi príjemnou vôňou
Objem 0,1 l
Parfém krásne vonia a stojí za svoje peniaze.
Hodnotenie z 3. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kvalita ach dobre
Objem 0,2 l
Za peniaze je ok
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l