Zvárací drôt 1,0mm 1kg FLUX 40163

13,89 €

13,89 € / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domov

št 1. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 30 dní

Dostupná množstevná zľava:

Naše najlepšieponuky
Zváracie drôty a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Rutilové zváracie elektródy 2,5x350 mm 5 kg
Rutilové zváracie elektródy 2,5x350 mm 5 kg
2,35 €/1kg
11,76 €
Predajca: EURO-KUTNO
Obrázok produktu pre Hliníkový zvárací drôt MIG AlMg5 0,8 mm 0,5 kg cievka
Hliníkový zvárací drôt MIG AlMg5 0,8 mm 0,5 kg cievka
14,84 €/1kg
7,42 €
Predajca: EURO-KUTNO
Obrázok produktu pre Zvárací drôt SG2 MIG/MAG 0,8 mm 1 kg D100
Zvárací drôt SG2 MIG/MAG 0,8 mm 1 kg D100
4,20 €/1kg
4,20 €
Predajca: EURO-KUTNO
Obrázok produktu pre Elektróda Esab 150 3,2 mm 5 kg
Elektróda Esab 150 3,2 mm 5 kg
54,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Zvárací drôt MIG 0,8mm, 1kg
Zvárací drôt MIG 0,8mm, 1kg
4,67 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,67 €
Predajca: GeboTools
Obrázok produktu pre Zvárací drôt MIG 0,8mm 5kg
Zvárací drôt MIG 0,8mm 5kg
5,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: Luxtom
Obrázok produktu pre Zvárací drôt 1mm 15kg 06147
Zvárací drôt 1mm 15kg 06147
4,49 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
67,32 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE
Obrázok produktu pre Zvárací drôt sg2 tysweld 0,6/ 1kg
Zvárací drôt sg2 tysweld 0,6/ 1kg
16,45 €/1kg
16,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Zvárací drôt Tysweld Sg2 1.0/15Kg
Zvárací drôt Tysweld Sg2 1.0/15Kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
70,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Levior Elektróda bázická 2x300mm 2,5kg j506
Levior Elektróda bázická 2x300mm 2,5kg j506
9,49 €/1kg
23,72 €
Doprava zdarma
Predajca: trade-solution
Obrázok produktu pre Zvárací drôt CuSi3 na spájkovanie 1,0 mm 5 kg D200 mm
Zvárací drôt CuSi3 na spájkovanie 1,0 mm 5 kg D200 mm
38,60 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
192,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Zvárací drôt na cievke MIG 0,8mm 1kg
Zvárací drôt na cievke MIG 0,8mm 1kg
15,99 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
15,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: Luxtom
Obrázok produktu pre Rutilové elektródy 3,25mm 1kg 13141
Rutilové elektródy 3,25mm 1kg 13141
3,32 €/1kg
3,32 €
Predajca: ProTechShop
Obrázok produktu pre Zvárací drôt 0,6 mm/1 kg
Zvárací drôt 0,6 mm/1 kg
0,85 €/1kg
8,50 €
Predajca: AP_AUTODILY
Obrázok produktu pre Zvárací drôt, 0,8 mm, 5 kg, STAYER
Zvárací drôt, 0,8 mm, 5 kg, STAYER
6,57 €/1kg
32,86 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre POWERMAT Zvárací drôt rúrkový, 0,9 mm, 1 kg PM-FLUX-0_9-1KG
POWERMAT Zvárací drôt rúrkový, 0,9 mm, 1 kg PM-FLUX-0_9-1KG
8,33 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
10,00 €
Predajca: Ekoflam
Obrázok produktu pre KRAFT&DELE Samostmievací zvárací drôt 0,8 mm 1 kg KD1148
KRAFT&DELE Samostmievací zvárací drôt 0,8 mm 1 kg KD1148
6,00 €/1kg
6,00 €
Predajca: Ekoflam
Obrázok produktu pre Zváracie elektródy ROTHENBERGER, 300 mm, 2,5 kg
Zváracie elektródy ROTHENBERGER, 300 mm, 2,5 kg
18,98 €/1kg
47,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Octopia
Obrázok produktu pre Zvárací drôt 0,6mm 0,7kg
Zvárací drôt 0,6mm 0,7kg
7,01 €/1kg
4,91 €
Predajca: GeboTools
Obrázok produktu pre Esab elektróda eb 150 4,0mm 6,2kg
Esab elektróda eb 150 4,0mm 6,2kg
60,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Zvárací drôt rúrkový, 1,0 mm/1 kg GEKO

Zvárací drôt rúrkový E71T-GS je vhodný pre zváracie stroje MIG/MAG na zváranie bez ochranného plynu. Tento typ drôtu je vhodný na zváranie tenkých plechov (zvyčajne do hrúbky 5 mm) a často sa používa v domácich dielňach, opravárenských dielňach a ľahkom priemysle. Používa sa pri zváraní, pri ktorom nie sú požiadavky na odolnosť proti nárazu.

Tento zvárací drôt je tienený. To znamená, že obsahuje prídavné tavidlo, ktoré pri zváraní vytvára ochranný plynový obal. Tento obal zabraňuje oxidácii zvarového spoja a poskytuje ochranu pred vonkajšími vplyvmi, ako je vzduch alebo vlhkosť.

Určená na všetky polohy zvárania, jednovrstvové kútové a tupé zvary, pri automatickom a poloautomatickom zváraní. Môže sa používať na hliník a pozinkované ocele s hrúbkou 1,2 - 5,0 mm.

Špecifikácie:

  • vhodné pre zváracie stroje MIG/MAG na zváranie rúrkovým drôtom bez ochranného plynu
  • dosahuje vynikajúce výsledky zvárania s malým rozstrekom pri zváraní legovanej ocele
  • vhodný pre legované a nízkolegované ocele
  • spoľahlivý zvar: tavidlo, ktoré je súčasťou obalu drôtu, vytvára ochrannú atmosféru okolo zvaru, čím minimalizuje riziko oxidácie a zlepšuje kvalitu a pevnosť zvarového spoja
  • najčastejšie sa používa na zváranie tenkých plechov, konštrukcií a rôznych kovových komponentov v oblastiach, ako sú napr:
    • opravy a údržba domov a budov
    • výroba nábytku a oceľových konštrukcií
    • karosárske práce a opravy vozidiel
    • výroba kovových obalov a kontajnerov
    • výroba záhradného náradia a kovových konštrukcií na vonkajšie použitie

Parametre:

  • priemer drôtu: 1,0 mm
  • typ drôtu: samostmievací
  • zvárací prúd: 40 - 100 A
  • napätie oblúka: 12 - 16 V
  • rýchlosť posuvu: 3,0 - 7,0 m/min
  • priemer a šírka cievky: 100 mm / 45 mm
  • hmotnosť: 1,0 kg


Zvárací drôt na všeobecné použitie na zváranie bez použitia plynovej ochrannej atmosféry na zváranie bežných a vysokopevnostných uhlíkových ocelí nepresahujúcich 510 MPa. Používa sa vo výrobe, prefabrikácii, stavebníctve, výrobe nádrží, poľnohospodárskych strojov, automobilov atď.


Technické údaje:
Priemer drôtu: 1,0 mm
Priemer cievky: 100 mm
Priemer otvoru na upevnenie cievky: 16 mm
Typ drôtu: samo tieniaci

Priemer
0.001 m
Hmotnosť
1 kg
Model
G74131
Rozsah dodávky
Zváracia tyč
EAN kód
5901477173738
Číslo od výrobcu
G74131
Výrobca

Priemer
0.001 m
Hmotnosť
1 kg
Model
G74131
Rozsah dodávky
Zváracia tyč
EAN kód
5901477173738
Číslo od výrobcu
G74131
Výrobca
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Makita 1915N0-0 Nevyhliadnutý viazací drôt pre spojky výstuže 1,6 mm x 30,0 m, 32 ks
Makita 1915N0-0 Nevyhliadnutý viazací drôt pre spojky výstuže 1,6 mm x 30,0 m, 32 ks
486,24 €/1m
218,81 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
Obrázok produktu pre Sada 6 ks tepelne odolných, bezzápachových zváračských tyčí na nízke teploty s jadrom z cínového prášku – WELDORA
Sada 6 ks tepelne odolných, bezzápachových zváračských tyčí na nízke teploty s jadrom z cínového prášku – WELDORA
2,3Priemerné hodnotenie: 2,3 z 5Počet hodnotení: 4
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
A spool of welding wire on a white background.
VECTOR WELDING MIG MAG zváracia tyc Prídavný drôt E71T-GS Ø 0,8 mm 3 KG Sada 3 kusov po 1 kg NoGas
12,97 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 15
38,90 €
Predajca: VECTOR-Welding
Obrázok produktu pre STAHLWERK zvárací drôt MIG/MAG oceľ Ø 0,8 mm ER70S-6 SG2 cievka drôtu 5 kg
STAHLWERK zvárací drôt MIG/MAG oceľ Ø 0,8 mm ER70S-6 SG2 cievka drôtu 5 kg
180,81 €/1m
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 15
37,97 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf
Obrázok produktu pre POWERMAT Zvárací drôt rúrkový, 0,9 mm, 1 kg PM-FLUX-0_9-1KG
POWERMAT Zvárací drôt rúrkový, 0,9 mm, 1 kg PM-FLUX-0_9-1KG
8,33 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
10,00 €
Predajca: Ekoflam
Obrázok produktu pre VEVOR 1 kotúč tavného drôtu E71T-GS 0,9 mm 4,5 kg Zvárací drôt MIG/MAG priemer cievky 200 mm Zvitok zváracieho drôtu 560 Mpa Pevnosť v ťahu Zváranie tavným drôtom bez ochranného plynu
VEVOR 1 kotúč tavného drôtu E71T-GS 0,9 mm 4,5 kg Zvárací drôt MIG/MAG priemer cievky 200 mm Zvitok zváracieho drôtu 560 Mpa Pevnosť v ťahu Zváranie tavným drôtom bez ochranného plynu
8,00 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre vidaXL Žiletkový drôt strieborný 5000 x 1,9 cm Pozinkovaná oceľ
vidaXL Žiletkový drôt strieborný 5000 x 1,9 cm Pozinkovaná oceľ
5,71 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
13,13 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark
Obrázok produktu pre Rosfix Zvárací Drôt PP, Čierny – Dĺžka 20 cm | Vysoká Kvalita, Teplota Topenia 260 – 330 °C | Pre Automobilové, Priemyselné a Domáce Spotrebiče
Rosfix Zvárací Drôt PP, Čierny – Dĺžka 20 cm | Vysoká Kvalita, Teplota Topenia 260 – 330 °C | Pre Automobilové, Priemyselné a Domáce Spotrebiče
10,85 €/1m
2,17 €
Predajca: ROSFIX
Obrázok produktu pre Elektrody Rutilové 350X2.50Mm 2Kg
Elektrody Rutilové 350X2.50Mm 2Kg
19,78 €/1kg
16,81 €
Predajca: Dragtek-com
Obrázok produktu pre Zvárací drôt Procraft FW81 Flux Tubular | FW81, 6973934258301
Zvárací drôt Procraft FW81 Flux Tubular | FW81, 6973934258301
61,39 €/1m
7,06 €
Predajca: Procraftsk
Obrázok produktu pre KRAFT&DELE Samostmievací zvárací drôt 0,8 mm 1 kg KD1148
KRAFT&DELE Samostmievací zvárací drôt 0,8 mm 1 kg KD1148
6,00 €/1kg
6,00 €
Predajca: Ekoflam
Obrázok produktu pre Zvárací Drôt Sg2 T20 Tysweld 0,8 Mm 15 Kg Balenie - Dru Sp08 15I
Zvárací Drôt Sg2 T20 Tysweld 0,8 Mm 15 Kg Balenie - Dru Sp08 15I
4,97 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
74,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre 5ks 0,1 mm smaltovaný drôt Medený navíjací drôt Smaltovaný opravárenský drôt dĺžka 12 m
5ks 0,1 mm smaltovaný drôt Medený navíjací drôt Smaltovaný opravárenský drôt dĺžka 12 m
799,50 €/1kg
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Buildalot Uhlíkové kefy Festool 491704 6,3 x 10 x 17 mm, sada 2 ks | 491704
Buildalot Uhlíkové kefy Festool 491704 6,3 x 10 x 17 mm, sada 2 ks | 491704
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
17,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Buildalot
Obrázok produktu pre Güde tavný zvárací drôt 0,9 mm 900g pre zváračku bez ochranného plynu
Güde tavný zvárací drôt 0,9 mm 900g pre zváračku bez ochranného plynu
96,00 €/1m
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
9,60 €
Predajca: AP_AUTODILY
Bestseller
Obrázok produktu pre Zvárací horák VECTOR WELDING TIG 200A Eurocentral | WP-9 3m
Zvárací horák VECTOR WELDING TIG 200A Eurocentral | WP-9 3m
18,30 €/1m
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
54,90 €
Predajca: VECTOR-Welding
Obrázok produktu pre VEVOR 1 kotúč tavného drôtu E71T-GS 0,8 mm 4,5 kg Zvárací drôt MIG/MAG priemer cievky 200 mm Zvárací drôt 560 Mpa Pevnosť v ťahu Zváranie tavným drôtom bez ochranného plynu
VEVOR 1 kotúč tavného drôtu E71T-GS 0,8 mm 4,5 kg Zvárací drôt MIG/MAG priemer cievky 200 mm Zvárací drôt 560 Mpa Pevnosť v ťahu Zváranie tavným drôtom bez ochranného plynu
154,95 €/1m
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre VEVOR plniaci drôt 0,8 mm, zvárací drôt MIG E308LFC-O, 0,9 kg bezplynový zvárací drôt z nehrdzavejúcej ocele s nízkym tvorením rozstrekov pre všetky zváracie polohy, samočinná ochrana pre vonkajšie použitie, 1 ks.
VEVOR plniaci drôt 0,8 mm, zvárací drôt MIG E308LFC-O, 0,9 kg bezplynový zvárací drôt z nehrdzavejúcej ocele s nízkym tvorením rozstrekov pre všetky zváracie polohy, samočinná ochrana pre vonkajšie použitie, 1 ks.
555,33 €/1m
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre VECTOR WELDING redukcia tlaku inertného plynu argón CO² W 21,8 x 1/14"
VECTOR WELDING redukcia tlaku inertného plynu argón CO² W 21,8 x 1/14"
31,95 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
34,99 €
Predajca: VECTOR-Welding
Obrázok produktu pre Zvárací drôt MIG 0,8mm 5kg
Zvárací drôt MIG 0,8mm 5kg
5,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: Luxtom
Obrázok produktu pre VECTOR WELDING MIG MAG zváracia tyc Prídavný drôt E71T-GS Ø 0,8 mm1 kg NoGas
VECTOR WELDING MIG MAG zváracia tyc Prídavný drôt E71T-GS Ø 0,8 mm1 kg NoGas
8,99 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 15
8,99 €
Predajca: VECTOR-Welding
Obrázok produktu pre Zvárací drôt MIG 0,8mm x 0,45kg Satra
Zvárací drôt MIG 0,8mm x 0,45kg Satra
8,31 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
9,99 €
-62%
3,74 €
Predajca: GeboTools
Obrázok produktu pre VECTOR WELDING zvárací kábel / uzemnovacia zástrcka SK 10-25 trn Ø 9 mm TIG/MAG
VECTOR WELDING zvárací kábel / uzemnovacia zástrcka SK 10-25 trn Ø 9 mm TIG/MAG
10,69 €
Predajca: VECTOR-Welding
Obrázok produktu pre Zváracia tyč oceľ 0,8 malá
Zváracia tyč oceľ 0,8 malá
7,90 €/1kg
11,90 €
-33%
7,90 €
Predajca: VECTOR-Welding
Obrázok produktu pre Rosfix PP Plastové Zváracie Spojivo, Biele, 50 g
Rosfix PP Plastové Zváracie Spojivo, Biele, 50 g
53,20 €/1kg
2,66 €
Predajca: ROSFIX

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 4 hodnotení
Hodnotenie z 17. septembra 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 22. augusta 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 3. decembra 2025 na
Overený nákup
Hodnotenie z 9. mája 2025 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Zvárací drôt TIG AlMg5 ER5356 hliník 1,6 mm 1 kg rovná tyč
Zvárací drôt TIG AlMg5 ER5356 hliník 1,6 mm 1 kg rovná tyč
14,84 €
Predajca: EURO-KUTNO
14,84 €/1m
Obrázok produktu pre Hliníkový zvárací drôt MIG AlMg5 0,8 mm 0,5 kg cievka
Hliníkový zvárací drôt MIG AlMg5 0,8 mm 0,5 kg cievka
7,42 €
Predajca: EURO-KUTNO
14,84 €/1kg
Obrázok produktu pre Rutilové zváracie elektródy 3,2x350 mm 2,5 kg
Rutilové zváracie elektródy 3,2x350 mm 2,5 kg
5,88 €
Predajca: EURO-KUTNO
2,35 €/1kg
Obrázok produktu pre Rutilové zváracie elektródy 2,5x350 mm 5 kg
Rutilové zváracie elektródy 2,5x350 mm 5 kg
11,76 €
Predajca: EURO-KUTNO
2,35 €/1kg
Obrázok produktu pre Rutilové zváracie elektródy 3,2x350 mm 5 kg
Rutilové zváracie elektródy 3,2x350 mm 5 kg
10,92 €
Predajca: EURO-KUTNO
2,18 €/1kg
Obrázok produktu pre Rutilové zváracie elektródy 2,5x350 mm 2,5 kg
Rutilové zváracie elektródy 2,5x350 mm 2,5 kg
6,16 €
Predajca: EURO-KUTNO
2,46 €/1kg
Obrázok produktu pre Hliníkový zvárací drôt MIG AlMg5 1,0 mm 0,5 kg cievka
Hliníkový zvárací drôt MIG AlMg5 1,0 mm 0,5 kg cievka
7,42 €
Predajca: EURO-KUTNO
14,84 €/1kg
Obrázok produktu pre Zvárací drôt SG2 MIG/MAG 0,8 mm 1 kg D100
Zvárací drôt SG2 MIG/MAG 0,8 mm 1 kg D100
4,20 €
Predajca: EURO-KUTNO
4,20 €/1kg
Obrázok produktu pre Zvárací Drôt Sg2 T20 Tysweld 1,2 Mm 15 Kg Balenie - Dru Sp12 15I
Zvárací Drôt Sg2 T20 Tysweld 1,2 Mm 15 Kg Balenie - Dru Sp12 15I
57,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
3,87 €/1kg
Obrázok produktu pre Svařovací drát Procraft SW1213 | SW1213, 6973934258332
Svařovací drát Procraft SW1213 | SW1213, 6973934258332
45,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Procraft
190,75 €/1m
Obrázok produktu pre LINCOLN ELECTRODE OMNIA 46 FI 2,5 mm 2,1 kg
LINCOLN ELECTRODE OMNIA 46 FI 2,5 mm 2,1 kg
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Lincoln Electrode Normal Fi 3.2 3.0Kg
Lincoln Electrode Normal Fi 3.2 3.0Kg
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Zvárací drôt INOX MIG MAG 308LSi 0,8 mm 1 kg D100 mm
Zvárací drôt INOX MIG MAG 308LSi 0,8 mm 1 kg D100 mm
29,68 €
-15%
24,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
24,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Svařovací drát Procraft SW613 | SW613, 6973934258325
Svařovací drát Procraft SW613 | SW613, 6973934258325
17,85 €
Predajca: Procraft
3,57 €/1kg
Obrázok produktu pre Zvárací drôt Procraft SW85 | SW85, 6973934258349
Zvárací drôt Procraft SW85 | SW85, 6973934258349
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
13,65 €
Predajca: Procraft
68,25 €/1m
Obrázok produktu pre Zváracia tyč Procraft SW105 CO2 1/5kg
Zváracia tyč Procraft SW105 CO2 1/5kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
13,36 €
Predajca: Procraft
66,80 €/1m
Obrázok produktu pre Zvárací drôt s tavným jadrom, 1,0 mm, MIG zváranie, uhlíková oceľ, samostmievací, 1 kg, na zváranie bez plynu
Zvárací drôt s tavným jadrom, 1,0 mm, MIG zváranie, uhlíková oceľ, samostmievací, 1 kg, na zváranie bez plynu
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
24,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
24,00 €/1kg
Obrázok produktu pre 5ks 0,1 mm smaltovaný drôt Medený navíjací drôt Smaltovaný opravárenský drôt dĺžka 12 m
5ks 0,1 mm smaltovaný drôt Medený navíjací drôt Smaltovaný opravárenský drôt dĺžka 12 m
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
799,50 €/1kg
Obrázok produktu pre Nárazníky automobilov Zvárací drôt na zváranie plastov Zváracie stroje na plasty Zváracie kolíky Vzhľad plastov Opravná sada sponiek Opravná sada štandardných predrezaných sponiek
Nárazníky automobilov Zvárací drôt na zváranie plastov Zváracie stroje na plasty Zváracie kolíky Vzhľad plastov Opravná sada sponiek Opravná sada štandardných predrezaných sponiek
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
55,89 €/1kg
Obrázok produktu pre Konektor zváracieho kábla, rýchlospojka zváracieho kábla, dvojica rýchlospojok zváracieho kábla, konektor zváracieho kábla, konektor zváracieho drôtu
Konektor zváracieho kábla, rýchlospojka zváracieho kábla, dvojica rýchlospojok zváracieho kábla, konektor zváracieho kábla, konektor zváracieho drôtu
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
72,38 €/1kg