Farba:

Modrá
  • Zobraziť dostupné možnosti
  • Zobraziť dostupné možnosti

Maximálna zaťažiteľnosť:

15 kg
  • 5 kg
    Zobraziť dostupné možnosti
  • 10 kg
  • 15 kg
  • 20 kg
    Zobraziť dostupné možnosti

Hercules 15 kg záťažová vesta, modrá

42,09 €

plus 6,99 € poštovné

Doprava k vám domov

pi 2. – po 5. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Naše najlepšieponuky
Iné fitness stroje a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Záťažová vesta A93-049, s 35 záťažovými vrecami, nastaviteľná, kovová, čierna, 60 x 50 cm
Záťažová vesta A93-049, s 35 záťažovými vrecami, nastaviteľná, kovová, čierna, 60 x 50 cm
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 5
70,90 €
-9%
63,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
Obrázok produktu pre HOMCOM 30 kg tréningová vesta, záťažová vesta, silový tréning, Oxford, železo, čierna
HOMCOM 30 kg tréningová vesta, záťažová vesta, silový tréning, Oxford, železo, čierna
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
83,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
Obrázok produktu pre Tunturi 14TUSCF098, Vesta so závažím, 30 g, Jedna veľkosť, Čierna, 1 kg
Tunturi 14TUSCF098, Vesta so závažím, 30 g, Jedna veľkosť, Čierna, 1 kg
201,35 €
-10,90 €
190,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Hercules 10 kg záťažová vesta, čierna
Hercules 10 kg záťažová vesta, čierna
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
34,14 €
-6%
32,00 €
Predajca: e-sportshop
Obrázok produktu pre Záťažová vesta Hop-Sport 5 kg - z neoprénu s pieskovou výplňou, reflexné pruhy, dvojité pracky, na silový tréning a beh
Záťažová vesta Hop-Sport 5 kg - z neoprénu s pieskovou výplňou, reflexné pruhy, dvojité pracky, na silový tréning a beh
6,40 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
32,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Obrázok produktu pre Záťažová vesta LP8091, 20 kg
Záťažová vesta LP8091, 20 kg
60,80 €
Predajca: e-sportshop
Obrázok produktu pre Homcom Záťažová vesta HOMCOM s funkciou nastavenia A91-204V01
Homcom Záťažová vesta HOMCOM s funkciou nastavenia A91-204V01
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
35,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
Obrázok produktu pre Záťažová posilňovacia vesta, 10 kg
Záťažová posilňovacia vesta, 10 kg
65,90 €
Predajca: Hoppline
Obrázok produktu pre Beast zátěžová vesta Hmotnost: 5 kg
Beast zátěžová vesta Hmotnost: 5 kg
19,60 €
Predajca: MarketPlaceRD
Obrázok produktu pre Záťaž na zápästie Sveltus - 2 kg, veľkosť: OSFA
Záťaž na zápästie Sveltus - 2 kg, veľkosť: OSFA
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
54,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Záťažová vesta MASTER Weight Vest, 20 kg
Záťažová vesta MASTER Weight Vest, 20 kg
55,97 €
Predajca: MASTER_SPORT
Obrázok produktu pre Sveltus Weighted Vest Camel 5 kg Záťažová vesta
Sveltus Weighted Vest Camel 5 kg Záťažová vesta
71,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Záťažová vesta LS3055
Záťažová vesta LS3055
33,60 €
Predajca: e-sportshop
Obrázok produktu pre Činky Acra 2 x 0,5 kg
Činky Acra 2 x 0,5 kg
6,83 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE
Obrázok produktu pre Záťaž na zápästie Sveltus - 1 kg OSFA
Záťaž na zápästie Sveltus - 1 kg OSFA
53,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Tréningová vesta s 5 kg neoprénovým závažím HMS KTO05
Tréningová vesta s 5 kg neoprénovým závažím HMS KTO05
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
31,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Záťažový vest 15 kg na posilňovanie a HIIT tréning
Záťažový vest 15 kg na posilňovanie a HIIT tréning
57,95 €
Predajca: Avenique
Obrázok produktu pre Gorilla Sports Záťažové manžety, červené, 2 x 1,5 kg
Gorilla Sports Záťažové manžety, červené, 2 x 1,5 kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 29
16,79 €
Predajca: Kokiska
Obrázok produktu pre Saunový Oblek Dss12 Hms
Saunový Oblek Dss12 Hms
2,3Priemerné hodnotenie: 2,3 z 5Počet hodnotení: 6
17,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Hrx02 Tréningy a tréningy Hms
Hrx02 Tréningy a tréningy Hms
17,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

So záťažovou vestou má kondičný silový tréning ešte vyššiu účinnosť. Je viac dynamický, zameraný na vytrvalosť a koordináciu pohybu. Dochádza pri ňom aj k účinnému spaľovaniu prebytočných kalórií. Záťažová vesta Hercules 15 je vyrobená v atraktívnom dizajne z vodeodolnej nylonovej tkaniny Oxford. Záťažou sú vrecká s pieskom (8 predné a 8 zadné), ktoré sú rovnomerne rozložené tak, aby nedochádzalo k jednostrannému zaťaženiu tela a vesta dobre sedela aj pri maximálnej záťaži 15 kg. Záťaž je možné regulovať jednoduchým vybratím sáčkov z vreciek. K telu vestu upevníte pomocou dvoch pásov so suchým zipsom a dvojitou oceľovou prackou. Parametre: - maximálne zaťaženie: 15 kg - materiál: vodeodolná tkanina Oxford
Farba
Modrá
Výrobca
Merco
Hmotnosť
15 kg
Maximálna zaťažiteľnosť
15 kg
EAN kód
8591792624069
Číslo od výrobcu
62406

Farba
Modrá
Výrobca
Merco
Hmotnosť
15 kg
Maximálna zaťažiteľnosť
15 kg
EAN kód
8591792624069
Číslo od výrobcu
62406
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Hercules 15 kg záťažová vesta, zelená
Hercules 15 kg záťažová vesta, zelená
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
40,10 €
Predajca: e-sportshop
Obrázok produktu pre Hercules 15 kg záťažová vesta, čierna
Hercules 15 kg záťažová vesta, čierna
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
41,67 €
-3%
40,40 €
Predajca: e-sportshop
Obrázok produktu pre Hercules 20 kg záťažová vesta, zelená
Hercules 20 kg záťažová vesta, zelená
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
48,20 €
Predajca: e-sportshop
Obrázok produktu pre Hercules 20 kg záťažová vesta, čierna
Hercules 20 kg záťažová vesta, čierna
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
48,20 €
Predajca: e-sportshop
Obrázok produktu pre Hercules 10 kg záťažová vesta, čierna
Hercules 10 kg záťažová vesta, čierna
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
34,14 €
-6%
32,00 €
Predajca: e-sportshop
Obrázok produktu pre Hercules 5 kg záťažová vesta, čierna
Hercules 5 kg záťažová vesta, čierna
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
27,90 €
Predajca: e-sportshop
Obrázok produktu pre Hercules 10 kg záťažová vesta, zelená
Hercules 10 kg záťažová vesta, zelená
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
32,00 €
Predajca: e-sportshop
Obrázok produktu pre HOMCOM 30 kg tréningová vesta, záťažová vesta, silový tréning, Oxford, železo, čierna
HOMCOM 30 kg tréningová vesta, záťažová vesta, silový tréning, Oxford, železo, čierna
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
83,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
Obrázok produktu pre Hercules 15 kg záťažová vesta, sv. modrá
Hercules 15 kg záťažová vesta, sv. modrá
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
40,10 €
Predajca: e-sportshop
Obrázok produktu pre SONGMICS Sada činiek, činky so spojovacou oceľovou rúrkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, tréning, fitness tréning, posilňovanie doma
SONGMICS Sada činiek, činky so spojovacou oceľovou rúrkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, tréning, fitness tréning, posilňovanie doma
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 698
86,69 €
Predajca: Lumarko
Obrázok produktu pre Hercules 20 kg záťažová vesta, modrá
Hercules 20 kg záťažová vesta, modrá
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
48,20 €
Predajca: e-sportshop
Obrázok produktu pre HOMCOM Vesta na posilňovanie Weight Vest, nastaviteľná, 10 kg, čierna
HOMCOM Vesta na posilňovanie Weight Vest, nastaviteľná, 10 kg, čierna
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5Počet hodnotení: 4
59,90 €
15% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
Obrázok produktu pre Maximálna záťaž: 50 kg. Nastaviteľná váhová vesta, váhová bunda. Oxford, cvičebná váha, záťaž, materiál, posilňovanie (prázdna)
Maximálna záťaž: 50 kg. Nastaviteľná váhová vesta, váhová bunda. Oxford, cvičebná váha, záťaž, materiál, posilňovanie (prázdna)
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
59,36 €
2% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping
Obrázok produktu pre Gorilla Sports 100568-00019-0025
Gorilla Sports 100568-00019-0025
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
72,09 €
Predajca: Kokiska
Obrázok produktu pre Hercules 10 kg záťažová vesta, sv. modrá
Hercules 10 kg záťažová vesta, sv. modrá
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
32,00 €
Predajca: e-sportshop
Obrázok produktu pre Hercules 10 kg záťažová vesta, modrá
Hercules 10 kg záťažová vesta, modrá
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
32,00 €
Predajca: e-sportshop
Obrázok produktu pre Hercules 5 kg záťažová vesta, zelená
Hercules 5 kg záťažová vesta, zelená
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
32,36 €
-13%
27,90 €
Predajca: e-sportshop
Obrázok produktu pre Záťažová vesta Hercules 20 kg, svetlomodrá
Záťažová vesta Hercules 20 kg, svetlomodrá
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
48,20 €
Predajca: e-sportshop
Obrázok produktu pre Homcom Záťažová vesta HOMCOM s funkciou nastavenia A91-204V01
Homcom Záťažová vesta HOMCOM s funkciou nastavenia A91-204V01
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
35,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
Obrázok produktu pre Hercules 5 kg záťažová vesta, modrá
Hercules 5 kg záťažová vesta, modrá
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
29,00 €
-3%
27,90 €
Predajca: e-sportshop
Obrázok produktu pre Záťažová vesta A93-049, s 35 záťažovými vrecami, nastaviteľná, kovová, čierna, 60 x 50 cm
Záťažová vesta A93-049, s 35 záťažovými vrecami, nastaviteľná, kovová, čierna, 60 x 50 cm
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 5
70,90 €
-9%
63,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
Obrázok produktu pre Záťažová vesta Hop-Sport 5 kg - z neoprénu s pieskovou výplňou, reflexné pruhy, dvojité pracky, na silový tréning a beh
Záťažová vesta Hop-Sport 5 kg - z neoprénu s pieskovou výplňou, reflexné pruhy, dvojité pracky, na silový tréning a beh
6,40 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
32,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Obrázok produktu pre Hop-Sport 30kg plastové dosky so závažím 30 mm - sady činiek 8x1,25 kg+4x2,5 kg+2x5 kg
Hop-Sport 30kg plastové dosky so závažím 30 mm - sady činiek 8x1,25 kg+4x2,5 kg+2x5 kg
1,27 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 82
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Obrázok produktu pre Záchranná vesta na plávanie, člnkovanie, plávacia vesta s píšťalkou, oranžová, pre deti od 2 do 4 rokov
Záchranná vesta na plávanie, člnkovanie, plávacia vesta s píšťalkou, oranžová, pre deti od 2 do 4 rokov
27,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Hop-Sport posilňovacia lavička 1080 plochá lavička so stojanom na činky Lisovacia lavička Tréningová lavička
Hop-Sport posilňovacia lavička 1080 plochá lavička so stojanom na činky Lisovacia lavička Tréningová lavička
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 26
109,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Obrázok produktu pre Detská elektrická motorka CBR 1000RR, detská motorka 12V detské vozidlo elektrické vozidlo s 2 odnímateľnými tréningovými kolesami pre deti od 3 rokov
Detská elektrická motorka CBR 1000RR, detská motorka 12V detské vozidlo elektrické vozidlo s 2 odnímateľnými tréningovými kolesami pre deti od 3 rokov
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 7
158,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Babyboutik
Obrázok produktu pre Maximálne zaťaženie 15 kg Nastaviteľná hmotnosť vesty Špecifikácia hmotnosti Zaťaženie Silový tréning Materiál s hmotnosťou 6 kg Hmotnosť noháv 5 kg Hmotnosť rukávov (prázdne)
Maximálne zaťaženie 15 kg Nastaviteľná hmotnosť vesty Špecifikácia hmotnosti Zaťaženie Silový tréning Materiál s hmotnosťou 6 kg Hmotnosť noháv 5 kg Hmotnosť rukávov (prázdne)
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
78,55 €
2% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: elezone
Obrázok produktu pre HOMCOM, hexagonálne krátke činky z liatej železnej hmoty, rukoväte s drážkami, 2 ks po 10 kg
HOMCOM, hexagonálne krátke činky z liatej železnej hmoty, rukoväte s drážkami, 2 ks po 10 kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 26
55,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
Obrázok produktu pre Záťažová vesta LP8091, 20 kg
Záťažová vesta LP8091, 20 kg
60,80 €
Predajca: e-sportshop
Obrázok produktu pre Skladací posilňovací lavicový stôl KM-Fit | Multifunkčný, nastaviteľný, nosnosť až 400 kg
Skladací posilňovací lavicový stôl KM-Fit | Multifunkčný, nastaviteľný, nosnosť až 400 kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 218
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 4 hodnotení
Hodnotenie z 3. septembra 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
Veľmi dobré
Hodnotenie z 18. januára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Dobré a priaznivé
Hodnotenie z 30. augusta 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 29. mája 2026 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Švédska debna MASTER, 4 dielna
Švédska debna MASTER, 4 dielna
593,99 €
-20,00 €
573,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre FitEngine posilňovacia stanica Tréningová lavica Domáci trenažér Multifunkčná posilňovacia stanica Posilňovňa Posilňovacia lavica Posilňovňa Kovové závažia Domáca posilňovňa Hrazda na kľuky Dips
FitEngine posilňovacia stanica Tréningová lavica Domáci trenažér Multifunkčná posilňovacia stanica Posilňovňa Posilňovacia lavica Posilňovňa Kovové závažia Domáca posilňovňa Hrazda na kľuky Dips
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
451,19 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Obrázok produktu pre Fit4med | Elektrický trenažér - čierny - 7,3 kg - 10 rýchlostí - 4 programy
Fit4med | Elektrický trenažér - čierny - 7,3 kg - 10 rýchlostí - 4 programy
216,99 €
-8,19 €
208,80 €
Doprava zdarma
Predajca: FIT4MED
Obrázok produktu pre COSTWAY gymnastické paralelné tyče, výškovo a šírkovo nastaviteľné gymnastické paralelné tyče, horizontálna tyč s nosnosťou do 100 kg, tréningové tyče pre deti od 6 do 12 rokov Purple
COSTWAY gymnastické paralelné tyče, výškovo a šírkovo nastaviteľné gymnastické paralelné tyče, horizontálna tyč s nosnosťou do 100 kg, tréningové tyče pre deti od 6 do 12 rokov Purple
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
399,99 €
-40,00 €
359,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre COSTWAY Baletná tyč voľne stojaca, Baletná tyč výškovo nastaviteľná, Železná baletná tyč, Stretch Barre s nosnosťou do 50 kg, ideálna pre deti a dospelých
COSTWAY Baletná tyč voľne stojaca, Baletná tyč výškovo nastaviteľná, Železná baletná tyč, Stretch Barre s nosnosťou do 50 kg, ideálna pre deti a dospelých
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
86,99 €
-4,00 €
82,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre COSTWAY 120 cm dlhá baletná tyč na stenu, drevená tanečná tyč, vrátane vzdialenosti od steny
COSTWAY 120 cm dlhá baletná tyč na stenu, drevená tanečná tyč, vrátane vzdialenosti od steny
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre COSTWAY 120 cm dlhá baletná tyč na stenu, drevená tanečná tyč, vrátane vzdialenosti od steny
COSTWAY 120 cm dlhá baletná tyč na stenu, drevená tanečná tyč, vrátane vzdialenosti od steny
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre COSTWAY 120cm baletná tyč, baletná tyč 4 kroky výškovo nastaviteľná, baletná tyč s 2 drevenými tyčami, strečová tyč do 50 kg pre deti a dospelých
COSTWAY 120cm baletná tyč, baletná tyč 4 kroky výškovo nastaviteľná, baletná tyč s 2 drevenými tyčami, strečová tyč do 50 kg pre deti a dospelých
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
94,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre COSTWAY 120 cm voľne stojaca baletná tyč, baletná tyč 4-stupňová výškovo nastaviteľná, baletná tyč s 2 drevenými tyčami, strečová tyč s nosnosťou až 50 kg, ideálna pre deti a dospelých
COSTWAY 120 cm voľne stojaca baletná tyč, baletná tyč 4-stupňová výškovo nastaviteľná, baletná tyč s 2 drevenými tyčami, strečová tyč s nosnosťou až 50 kg, ideálna pre deti a dospelých
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
86,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre COSTWAY Gymnastická hrazda, hrazda výškovo a šírkovo nastaviteľná, hrazda s nosnosťou do 100 kg, hrazda pre domáce použitie a posilňovňu
COSTWAY Gymnastická hrazda, hrazda výškovo a šírkovo nastaviteľná, hrazda s nosnosťou do 100 kg, hrazda pre domáce použitie a posilňovňu
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
279,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre ČIERNY TRENAŽÉR NA TVÁR OP 22,5 kg
ČIERNY TRENAŽÉR NA TVÁR OP 22,5 kg
20,99 €
-61%
7,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Homcom HOMCOM gymnastická tyč vysoká tyč 13 stupňov výškovo nastaviteľná A91-099
Homcom HOMCOM gymnastická tyč vysoká tyč 13 stupňov výškovo nastaviteľná A91-099
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
203,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
Obrázok produktu pre Hop-Sport Činka Kettlebell | Vinylová činka 20kg  | Hojdacia činka  | Ergonomická rukoväť
Hop-Sport Činka Kettlebell | Vinylová činka 20kg | Hojdacia činka | Ergonomická rukoväť
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
35,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Obrázok produktu pre Hop-Sport Činka Kettlebell | Vinylová činka 6kg  | Hojdacia činka  | Ergonomická rukoväť
Hop-Sport Činka Kettlebell | Vinylová činka 6kg | Hojdacia činka | Ergonomická rukoväť
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
15,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Obrázok produktu pre Sveltus Elastiband ORIGINAL 10 kg, stredný - balenie po 10 ks - červený
Sveltus Elastiband ORIGINAL 10 kg, stredný - balenie po 10 ks - červený
139,99 €
Doprava zdarma10% poukaz
Predajca: Sportlaedchen
Obrázok produktu pre HOMCOM Gymnastická hrazda s 13 stupňami výškovej regulácie, modrá
HOMCOM Gymnastická hrazda s 13 stupňami výškovej regulácie, modrá
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
172,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
Obrázok produktu pre Ping Pong Trainer trenažér na stolný tenis, junior
Ping Pong Trainer trenažér na stolný tenis, junior
13,30 €
Predajca: e-sportshop
Obrázok produktu pre COSTWAY, gymnastický brúska, nastaviteľná výška 90-150 cm, brúska s valčekmi, nosnosť až 100 kg, gymnastický aparát, tréningové zariadenie, farba: fialová
COSTWAY, gymnastický brúska, nastaviteľná výška 90-150 cm, brúska s valčekmi, nosnosť až 100 kg, gymnastický aparát, tréningové zariadenie, farba: fialová
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre COSTWAY, gymnastický brúska, nastaviteľná výška 90-150 cm, brúska s valčekmi, nosnosť až 100 kg, gymnastický aparát, tréningové zariadenie, zelená farba
COSTWAY, gymnastický brúska, nastaviteľná výška 90-150 cm, brúska s valčekmi, nosnosť až 100 kg, gymnastický aparát, tréningové zariadenie, zelená farba
185,99 €
-9,00 €
176,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre COSTWAY, gymnastický brúska, nastaviteľná výška 90-150 cm, brúska s valčekmi, nosnosť až 100 kg, zariadenie na cvičenie, ružová farba
COSTWAY, gymnastický brúska, nastaviteľná výška 90-150 cm, brúska s valčekmi, nosnosť až 100 kg, zariadenie na cvičenie, ružová farba
185,99 €
-9,00 €
176,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH