4,4



Na základe 388 hodnotení
Afnan 9, parfémová voda, 100 ml. Gél na sprchu, 200 ml. Deodorant, 250 ml, sprej
39,94 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,04 €-7%
67,35 € / 1l
plus 4,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Darčekové sady parfumov a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Yodeyma Tayda toaletná voda 50 ml516,40 €/1l
26,95 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,82 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

Ďalšie informácie o reklame
Rabanne 1 Million EDT 100 ml + EDT 20 ml M664,92 €/1l
79,79 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Rabanne Olympéa EDP 80 ml + EDP 20 ml W764,90 €/1l
76,49 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Avon Celebre 50 ml woda toaletowa269,00 €/1l
13,45 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

ARMAF Club De Nuit Intense, Muži, 2 kusov, Eau de toilette, 105 ml, 200 ml, Sprej
429,62 €/1l
45,11 €
Predajca: NutraBestBG

Cestovná sada miniatúr Paco Rabanne pre ženy
3 727,37 €/1l
70,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Edp sprej 60ml/sprchový gél 75ml Givenchy Gentleman Boisee Giftset
612,67 €/1l
82,71 €
Predajca: Parfumtoi

Paco Rabanne 1 Million, toaletná voda, 100 ml + toaletná voda, 20 ml
979,17 €/1l
117,50 €
Predajca: IdoBuy

Arabiyat Prestige Bedour parfémová voda v spreji 100 ml
319,60 €/1l
44,12 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,96 €
Predajca: BEBELUC

Annayake pre ňu – sada: parfémová voda 100 ml + sprchový gél 75 ml
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Minibrand 412 Parfumovaná voda 25 ml
189,60 €/1l
4,74 €
Predajca: NutraBestBG

Naseem Hakam toaletná voda unisex 50 ml
326,00 €/1l
16,30 €
Predajca: Glamperfeu

Chopard Tobacco Malaki toaletná voda pre mužov, 80 ml
691,25 €/1l
55,30 €
Predajca: Parfumtoi

Naseem Jameelah toaletná voda pre ženy 100 ml
99,40 €/1l
9,94 €
Predajca: Glamperfeu

AQC FRAGRANCES KISS 30 ml parfémová voda
437,67 €/1l
13,13 €
Predajca: somnia24

La Rive Destinee Parfumovaná Voda 90ml + Sprchový Gél 100ml
27,77 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Molinard Fleur d'Oranger, parfémová voda, 75 ml
1 220,27 €/1l
91,52 €
Predajca: somnia24

Bvlgari Splendida Patchouli Tentation EDP 100 ml + EDP 15 ml W
684,52 €/1l
82,58 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
78,72 €
Predajca: Glamperfeu

Hamidi Gulnar Parfémovaný olej unisex 20 ml
615,00 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Afnan 9 Eau de Parfum 100 ml, Gél na sprchu 200 ml, Deodorant 250 ml, Sprej pre pánov – 200 ml
Afnan 9 je výrazná vôňa, ktorá vďaka kombinácii sviežich a korenistých tónov vytvára silnú prítomnosť. Vrchné tóny spájajú bergamot, levanduľu, škoricu a jablko, čím vytvárajú povzbudzujúci začiatok. V srdci sa spájajú konvalinka a pomarančový kvet, čím vzniká kvetinová sviežosť. Základné tóny z pačuli, ambry, vanilky a tonky dodávajú vôni hĺbku a teplo.
Detaily produktu
- Značka: Afnan
- Produkt: Afnan 9 Eau de Parfum 100 ml, Gél na sprchu 200 ml, Deodorant 250 ml, Sprej
- Cieľová skupina: Muži
- Objem: 200 ml
- Vôňa: Korenistá, drevitá
- EAN: 6290171072980
9PM by Afnan je dynamická pánska vôňa, ktorá oslavuje energiu a slobodu. Poskytne vám vzrušujúcu a búrlivú vôňu neprekonateľnej kvality a dodá vám pocit pokoja a radosti. Táto parfumovaná voda je univerzálna a vhodná na všetky príležitosti. Štýlový flakón ukrýva lahodný bergamot, sladké jablko a korenisté tóny škorice. Kvetinové srdce je zahalené do tónov pomarančového kvetu a jemnej vône konvalinky. Základ plný odvážnych akordov sa pýši hrejivým jantárom, pačuli, vanilkou a fazuľou tonka. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2020.
Rozsah dodávky: Parfumová voda 100ml, sprchový gél 200ml, dezodorant 250ml
Dlhotrvajúca vôňa: Zatiaľ čo vrchné tóny sú počiatočnou vôňou, Afnan 9PM bol navrhnutý tak, aby sa časom elegantne vyvíjal a zabezpečil trvalú a podmanivú vôňu.
Elegantne navrhnutý flakón: Parfém je prezentovaný v sofistikovanom a jedinečnom balení flakónu, ktoré odráža šarm a sofistikovanosť vône, ktorú obsahuje.
Pozdvihnite každú príležitosť: Afnan 9PM je všestrannou voľbou, ktorá bez námahy pozdvihne váš štýl a dodá nádych sofistikovanosti pri rôznych príležitostiach a je dokonalým doplnkom vašej zbierky parfémov.
Zloženie vône: vrchné tóny sú bergamot, levanduľa, škorica, jablko; srdcové tóny sú muguet a pomarančový kvet; základné tóny sú ambra, pačuli, vanilka a fazuľa tonka.
Ideálny darček: Vyčarujte úsmev na tvári niekomu, kto je pre vás nenahraditeľný. Náš arabský parfém je krásnym darčekom na mnohé príležitosti. Sme hrdí na kvalitu našich výrobkov a chceme, aby ste boli úplne spokojní.
100% originálna sada s pánskym parfémom Afnan 9 pm EDP 3 ks je exkluzívne balenie, ktoré je ideálne ako darček pre priateľov a rodinu. Nenechajte si ujsť 100% originálne produkty Afnan!
Súprava vôní 9am obsahuje 100 ml parfumovanej vody, 150 ml sprchového gélu a 250 ml dezodorantu v spreji.
Táto vôňa vám dodá sebavedomie vždy, keď budete chcieť zažiariť.
Tóny vône:
Hlava vône : škorica, jablko, divoká levanduľa, bergamot
Srdce vône: kvet pomarančovníka, konvalinka
Základ vône: vanilka, fazuľa tonka, jantár, pačuli
Pánska darčeková sada EDP
škorica, zelené jablko, levanduľa, bergamot
kvet pomarančovníka, konvalinka
vanilka, fazuľa tonka, jantár, pačuli
- Model
- 9 pm
- Hmotnosť
- 1.276 kg
- Objem
- 550 ml
- Zloženie
- Parfumy > Súpravy
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 6290171072980
- Model
- 9 pm
- Hmotnosť
- 1.276 kg
- Objem
- 550 ml
- Zloženie
- Parfumy > Súpravy
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 6290171072980
Hodí sa k tomu

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
347,20 €/1l
34,72 €
Predajca: Tersorte

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
275,50 €/1l
27,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
249,70 €/1l
24,97 €
Predajca: Glamperfeu

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Asad Bourbon, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Levanduľa, Slivka mirabelka, Ružové korenie, kakao, Davana, Muškátový orech
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
23,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Afnan 9 pm Rebel unisex parfumovaná voda 100 ml
399,90 €/1l
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
444,33 €/1l
39,99 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Ramz Lattafa Silver EDP 100ml
167,60 €/1l
16,76 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Maison Alhambra Winsome Edp 90ml
320,56 €/1l
28,85 €
Predajca: FragraDE

Detská sedačka 4BABY otočná o 360 Matt-Fix I-SIZE nastaviteľná opierka hlavy a sedadlo Čierna
110,00 €
Doprava zdarma
Predajca: 4Baby_Brand

Aga Podlahový ventilátor 30 cm Sivý
59,30 €
Predajca: Aga24

Wahl Hair clipper Cordless Legend 5V 08594-016
169,74 €
Doprava zdarma
Predajca: barberkosmetik

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Maison Alhambra Dark Door Sport Edp 100ml
276,40 €/1l
27,64 €
Predajca: FragraDE

Afnan 9 pm Night Out čistý parfém unisex 100 ml
484,20 €/1l
48,42 €
Predajca: Glamperfeu

Ard al Zaafaran Midnight Oud Woda parfumovaná, 100 ml
247,00 €/1l
24,70 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
70% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
70%18% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
18%3% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
3%1% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
1%7% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
7%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vážny parfum
Objem 0,1 l
Parfum som si objednala online, pretože som hľadala lacnú každodennú vôňu a recenzie zneli celkom dobre. Doručenie bolo rýchle a výrobok bol dobre zabalený bez poškodenia. Môj prvý dojem bol pozitívny: fľaštička vyzerá jednoducho, ale nie lacno. Za tú cenu absolútne v poriadku. Rozprašovacia hlavica funguje čisto a rovnomerne rozdeľuje vôňu. Samotná vôňa: Vôňa sa uberá sladkým kvetinovým smerom s mierne sviežim nádychom na začiatku. Trochu pripomína známe značkové parfumy, ale celkovo je trochu jednoduchšia a menej hlboká - čo je vzhľadom na cenu úplne normálne. Považujem ju za veľmi príjemnú na každodenné nosenie, pretože nie je príliš silná ani preplnená. Výdrž je priemerná. Bezprostredne po aplikácii je vôňa veľmi výrazná, ale približne po 3 - 4 hodinách sa stáva oveľa slabšou a má tendenciu zostať blízko pokožky. V danej cenovej kategórii je to však absolútne prijateľné. Zvyčajne ju stačí nastriekať len raz. Čo sa mi páči: Parfém môžete bez problémov nosiť v každodennom živote - v kancelárii, pri nakupovaní alebo aj ležérne večer. Je to "bezpečná" vôňa, ktorú väčšina ľudí pravdepodobne nebude vnímať negatívne. Kritika: Vývoj vône je pomerne lineárny, v priebehu vône sa toho veľa nestane. Tí, ktorí sú zvyknutí na komplexné alebo veľmi kvalitné vône, tu budú skôr sklamaní. Záver: Za danú cenu ide o solídny parfém na každodenné použitie. Nie je to luxusný výrobok, ale dobrá voľba, ak hľadáte niečo lacné a nekomplikované. Kúpila by som si ho znova.
Hodnotenie z 17. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ideálny na pravidelné používanie s jemnou vanilkovou vôňou
Objem 0,1 l
Tento parfém používam už dlho a po prvýkrát som si ho kúpila v Kauflande. S produktom som spokojná. Nemám čo nové dodať, keďže 9PM je dobre známy svojím sladkým, teplým vanilkovým profilom vône. Voní neuveriteľne príjemne a páči sa širokej verejnosti. Aj v letných horúčavách vydrží na mojej pokožke solídnych 4–5 hodín, než sa vytratí, čo je naozaj pôsobivé. Celkovo som s nákupom spokojná a môžem ho jednoznačne odporučiť.
Hodnotenie z 17. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bezkonkurenčná cena a super rýchle doručenie!
Objem 0,1 l
Tento parfém ma absolútne nadchol! Voňajú fantasticky a pomer ceny a kvality je jednoducho bezkonkurenčný – skutočná, cenovo výhodná alternatíva k drahším parfumom. Navyše mi balík dorazil neuveriteľne rýchlo a bezpečne zabalený. Určite si ho objednám znova a môžem ho len odporučiť!
Hodnotenie z 24. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Objem 0,1 l
Vonia skvele, je veľmi príjemná a naozaj mužná. Po pár minútach sa vôňa na pokožke ďalej rozvíja a aj po troch hodinách je stále jasne citeľná. Je intenzívna, mužná a veľmi zmyselná.
Hodnotenie z 21. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
21:00, Magical
Objem 0,1 l
Doručenie príliš dlhé, ale veľmi dobre zabalené, žiadne poškodenie alebo vady! Vôňa je geniálna, magicky príťažlivá. Keď sa karamel spojí s vanilkou a malinami a náznak klinčekov pozýva zmiznúť do noci. Orientálna, jemná, kvetinová. Pre muža, ktorý je aktívny, ľahký a svižný a vo vôni nájde pokoj. Dlhotrvajúca, očarujúca vôňa. Elegantná, športová!
Hodnotenie z 26. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi príjemná, mužná vôňa
Objem 0,1 l
Veľmi príjemná a príťažlivá vôňa. Pôsobí jemne, ale zároveň veľmi mužne. Vôňa dlho vydrží a zanecháva krásnu stopu. Vrelo odporúčam.
Hodnotenie z 7. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý John Paul Gaultier pre
Objem 0,1 l
Vôňu som prvýkrát použila včera a hneď som dostala komplimenty, naozaj vydrží 8 hodín. A vonia ako Jean Paul Gaultier Ultra male.
Hodnotenie z 10. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bezkonkurenčný pomer ceny a kvality
Objem 0,1 l
Fľaša pôsobí elegantne a solídne. Za túto cenu je to parfémová voda s veľmi príjemnou mužnou južnou vôňou, ktorá dlho vydrží.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Dolce & Gabbana The One Edp Spray 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
119,99 €
Predajca: pttonline
1 199,90 €/1l

Xerjoff Amber Gold & Rose Gold Set Perfum, 2 x 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
461,36 €
Predajca: PerfumTraders
4 613,60 €/1l

Kilian Love Don't Be Shy Parfumovaná voda 100 ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
243,41 €
Predajca: PerfumTraders
2 434,10 €/1l

BVLGARI Wood Essence, Muži, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Koriander, Citrus, Cypress, Benzoin
173,72 €
Predajca: PerfumTraders
1 737,20 €/1l

Givenchy L'Interdit Eau de Parfum 80ml + Eau de Parfum 12,5ml sada
128,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 390,27 €/1l

Histoires de Parfums This Is Not A Blue Bottle 1.7 EDP 115 ml UNISEX
118,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 027,39 €/1l

Edp sprej 80ml / telové mlieko 100ml Paco Rabanne Olympea Giftset
139,90 €
-12,85 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
127,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
127 049,99 €/1l

Acqua di Parma Mirto di panarea la riserva, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, CITRONELLOL, CITRAL,...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
160,01 €
Predajca: PerfumTraders
1 600,10 €/1l

Edt Spray 100ml/Deo Spray 150ml Paco Rabanne Phantom Giftset



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
117,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 174,50 €/1l

Prada Infusion de Rhubarbe Eau de Parfum Spray (100 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
140,39 €
Predajca: PerfumTraders
1 403,90 €/1l

Gucci Flora Gorgeous Magnolia, Ženy, 2 kusov, Eau de parfum, 50 ml, 10 ml, Sprej
97,97 €
Predajca: PerfumTraders

Carolina Herrera Bad Boy darčeková sada pre mužov Set II. 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
120,25 €
-34,45 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,80 €
Predajca: PerfumTraders
858,00 €/1l

Hermes H24, Muži, 2 kusov, Eau de parfum, 30 ml, 125 ml, ALCOHOL - AQUA (WATER) - PARFUM (FRAGRANCE) - LIMONENE - BHT - ETHYLHEXYL...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(29)Počet hodnotení: 29
92,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hunq 001 Gardener, parfémová voda, unisex, 100 ml
88,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
885,00 €/1l

Luna Rossa Ocean - EDP - nplH - Obsah: 150 ml
115,14 €
Predajca: PerfumTraders
767,60 €/1l

Gucci Bloom EDP 50 ml + BL 50 ml (žena)
87,87 €
Predajca: PerfumTraders
1 757,40 €/1l

Dolce&Gabbana Q, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Fľaša, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL,...



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
105,59 €
Predajca: PerfumTraders
703,93 €/1l