4,8



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml25,50 €/1l
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Aliver rozmarínový posilňujúci šampón na vlasy - 300 ml46,33 €/1l
13,90 €
Predajca: Aliver

Ďalšie informácie o reklame
Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampón, Unisex, Odfarbené vlasy, Blonďavé vlasy, Šedé vlasy, Blond, Proti žltnutiu, Lesk16,25 €/1l
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Dualsenses Rich Repair obnovujúci šampón 250 ml38,00 €/1l
9,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Fanola Vitamins Pure Balance šampón čistiaci šampón proti lupinám 1000 ml
15,91 €/1kg
15,91 €
Predajca: Tersorte

Fanola - Nourishing Shampoo 1000ml
10 430,00 €/1kg
10,43 €
Predajca: Tersorte

Šampón Phyto Shampoo Phytocyane Densifying Treatment Shampoo
52,92 €/1l
13,23 €
Predajca: Pharmacygreek

Depot No. 103 Hydrating Shampoo šampón s hydratačným účinkom 1000 ml
28,96 €/1l
28,96 €
Predajca: Tersorte

FITOMED Šampón na mastné vlasy 250 ml - FITOMED Šampón na mastné vlasy
24,92 €/1l
6,23 €
Predajca: LaRoseCare

Šampón CLARIFYING DETOX 236 ml
128,60 €/1l
34,10 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Joico Moisture Recovery Shampoo vyživujúci šampón pre hydratáciu vlasov 300 ml
55,10 €/1l
16,53 €
Predajca: Tersorte

Joico HydraSplash Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre hydratáciu vlasov 300 ml
51,13 €/1l
15,34 €
Predajca: Visage

Depot No. 103 Hydrating Shampoo šampón s hydratačným účinkom 250 ml
48,36 €/1l
12,09 €
Predajca: Tersorte

OGX Kukui Oil Vlhčujúci šampón pre vlasy, 385 ml
26,94 €/1l
10,37 €
Predajca: Tersorte

Farmona Herbal Care Szampon dziegiećiem, 330 ml
39,70 €/1l
13,10 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Sachajuan Hydratačný šampón 100 ml
150,00 €/1l
15,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Milva šampón chinín a kofeín 200ml
19,50 €/1l
3,90 €
Predajca: Milva

Seboradin, Šampón pre mastné a vypadávajúce vlasy, 200 ml
63,30 €/1l
12,66 €
Predajca: MANADA

Joanna, Szampon do włosów, Brzoza, Łopian, 200 ml
21,05 €/1l
4,21 €
Predajca: Visage

Šampón Redken Haircare Extreme
41,57 €/1l
45,90 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,57 €
Predajca: Parfumtoi
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Šampón Fanola Vitamins Energy Energising je ideálny pre jemné a slabé vlasy. Vďaka nízkej hodnote pH v rozmedzí 4,8/5,2 pomáha predchádzať najmä vypadávaniu vlasov. Šampón tiež zabezpečuje vyvážený prísun kyslíka do pokožky hlavy. Obsiahnuté výťažky zo žihľavy a rozmarínu majú tiež energizujúci a tonizujúci účinok.
- Ideálny pre jemné a slabé vlasy
- Pomáha predchádzať vypadávaniu vlasov
- Zabezpečuje vyvážený prísun kyslíka do pokožky hlavy
- Obsahuje výťažky zo žihľavy a rozmarínu
- Certifikovaný energizujúci a tonizujúci účinok
- hodnota pH v rozmedzí 4,8/5,2
- Vegánsky
Zloženie
Aqua (voda), Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium Myreth Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Chloride, Parfum (vôňa), Lactic, Acid, Propylene Glycol, Sodium Benzoate, Panthenol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Hydroxide, Propanediol, Hydrolyzed, Wheat Protein, Citric Acid, Tocopheryl Acetate, Tartaric Acid, Linalool, Limonén, Kyselina glukonová, Fenoxyetanol, CI 14700 (FD&C RED 4),, Hydrolyzovaný sójový proteín, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract), Urtica Dioica Extract (Urtica, Dioica (Nettle) Extract), Hydrolyzovaný Corallina Officinalis Extract, Ethylhexylglycerín, Kyselina sorbová.
Fanola Vitamins Energy Energising Shampoo 1000 ml
Pre jemné vlasy, proti vypadávaniu vlasov
Šampón Fanola Vitamins Energy Energising je ideálny pre jemné a slabé vlasy. Vďaka nízkej hodnote pH 5,0/5,2 pomáha predchádzať najmä vypadávaniu vlasov. Šampón tiež zabezpečuje vyvážený prísun kyslíka do pokožky hlavy. Obsiahnuté výťažky zo žihľavy a rozmarínu majú tiež energizujúci a tonizujúci účinok.
O Fanola Vitamins Energy be complex
Priemerné zníženie počtu vypadnutých vlasov počas umývania počas 6 týždňov bolo 41 %. u 100 % testovaných osôb došlo po 6 týždňoch liečby k výraznému zlepšeniu parametra "počet vypadnutých vlasov počas umývania" (redukcia).
Fanola Vitamins Energy je energizujúci šampón na padajúce vlasy. Šampón je ideálny pre slabé a tenké vlasy. Krémová konzistencia kozmetického prípravku uľahčuje jeho rozotieranie na vlasy, zatiaľ čo výťažky zo žihľavy a rozmarínu majú upokojujúci účinok na citlivú pokožku hlavy. Vegánske zloženie šampónu s pH 4,8-5,2 obohatené o vitamíny hĺbkovo vyživuje a regeneruje pramene.
Vlastnosti šampónu Fanola Vitamins Energy:
ideálny pre slabé a tenké vlasy
posilňuje pramene
zabraňuje vypadávaniu vlasov
s výťažkami zo žihľavy a rozmarínu
upokojuje pokožku hlavy
Návod na použitie:
Aplikujte malé množstvo kozmetického prípravku na vlhké vlasy.
Jemne masírujte, kým sa nevytvorí pena.
Dôkladne opláchnite vodou.
Zloženie
Už čoskoro
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kaderníckych značiek. Šampóny Fanola z kolekcie boli vytvorené pre jemné vlasy špeciálne pre ženy. Tento kadernícky zázrak má objem 1000 ml.
Fanola Vitamins Energy Shampoo 1000 ml
- Model
- Vitamins Energy Be Complex
- Hmotnosť
- 1092 g
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- PADU
- EAN kód
- 8008277762562
- Číslo od výrobcu
- 076256
- Model
- Vitamins Energy Be Complex
- Hmotnosť
- 1092 g
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- PADU
- EAN kód
- 8008277762562
- Číslo od výrobcu
- 076256
Hodí sa k tomu

Fanola Kryształki w płynie nabłyszczające włosy, 100ml
105,00 €/1l
10,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Fanola - Nourishing Shampoo 1000ml
10 430,00 €/1kg
10,43 €
Predajca: Tersorte

Fanola - Nourishing Conditioner 1000ml
7 750,00 €/1kg
7,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Fanola - Vitamins Sensi Shampoo - Šampón na citlivú pokožku hlavy a vlasy 1000ml
20,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampón, Unisex, Odfarbené vlasy, Blonďavé vlasy, Šedé vlasy, Blond, Proti žltnutiu, Lesk
16,25 €/1l
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Fanola - Oro Therapy 24K Gold Shampoo 1000ml
8,78 €/1l
9,00 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,78 €
Predajca: MAGUHAAR

Mustela Stelatopia krem emolient do twarzy 40ml
177 272,73 €/1kg
9,75 €
Predajca: NutraBestBG

Fanola Vitamins Energy Be Complex Detoxikačný peeling pokožky hlavy 195 ml
63,44 €/1l
12,37 €
Predajca: Tersorte

Fanola Vitamins Pure Balance šampón čistiaci šampón proti lupinám 1000 ml
15,91 €/1kg
15,91 €
Predajca: Tersorte

Šampon na obnovu vlasov: Hydratácia a vyživenie, 350ml.
13,29 €/1l
4,65 €
Predajca: MAGUHAAR

Fanola No Yellow, 350 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Farebné vlasy, Blond
23,57 €/1l
8,50 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Vichy Dercos Szampon łupież suchy 390ml
51,23 €/1kg
22,54 €
Predajca: MANADA

Mielle Rozmarínová mäta 2 oz 59 ml
349,32 €/1l
20,61 €
Predajca: somnia24

K18 - Biomimetic Hairscience Peptide Prep Detox Shampoo 250ml
48,48 €/1kg
48,48 €
Predajca: PerfumTraders

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Low Shampoo vyživujúci šampón pre suché vlasy 1000 ml
27,58 €/1l
27,58 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella SP Maska odbudowująca do wszystkich rodzajów włosów, 400ml
48,32 €/1l
19,33 €
Predajca: MANADA

Wella SP Luxe Oil Keratin Protect Szampon keratynowy do włosów zniszczonych, 200ml
34,00 €/1l
6,94 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,80 €
Predajca: Bugelo

Inebrya Ice Cream Equilibrium Čistič nadmerného vylučovania kožného mazu, 1000ml
7,25 €/1l
7,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml
21,50 €/1l
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Schwarzkopf BC Bonacure Objem v Boost Čistiace šampón, 1000ml
19,50 €/1l
19,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Schauma Fresh šampón Sedem byliniek na mastné vlasy 400 ml balenie 4 ks
11,70 €/1l
18,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milva bylinný šampón žihľava pre mastné vlasy 200ml
18,50 €/1l
3,70 €
Predajca: Milva

Redist Šampón na vlasy AntiFade Complex 1000ml šampón na vlasy bez soli, parabénov, silikónu a SLS
11,01 €/1l
11,01 €
Predajca: Royal_Gold_Care

La Roche-Posay Kerium szampon przeciwłupieżowy łupież tłusty 200ml
96,00 €/1l
19,20 €
Predajca: BRASTYGroup

Lakmé Farebný šampón Teknia Color Refresh Red Šampón Refresh Mahogany Red Hair Mahogany Red Hair
42,27 €/1l
12,68 €
Predajca: MANADA

Inebrya Ice Cream Keratin Restructuring Shampoo 300 ml
20,57 €/1l
6,17 €
Predajca: Tersorte

Mielle Rozmarínová mäta posilňujúci šampón 355ml
31,80 €/1l
11,29 €
Predajca: medpak_shop

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

K18 Peptide Prep pH Maintenance Szampon utrzymujący pH, 250ml
543 888,91 €/1kg
146,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%25% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
25%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Práčovňa
Rýchle dodanie, tovar je v poriadku, ďakujem veľmi pekne!
Hodnotenie z 6. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Šampón
Veľmi dobrá značka
Hodnotenie z 11. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 29. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Loreal Absolut Repair šampón 300ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NOVINKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
29,25 €
Predajca: MAGUHAAR
58,50 €/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
105,00 €/1l

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
20,47 €
Predajca: Serica
45 488,89 €/1kg

Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Shampoo Intense Moisturizing Cleasing Cream System šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1500 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
67,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
44,80 €/1l

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l

TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampón, Ženy, Hydratačný, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,99 €
Predajca: Lemonbite
14,48 €/1l

NISHMAN PRO-HAIR SHAMPOO 01 1250ml šampón na vlasy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,83 €
Predajca: HAIRSALE
9,46 €/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
35,00 €
Predajca: MAGUHAAR
35,00 €/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
76,00 €/1kg

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
32,00 €
Predajca: MAGUHAAR
21,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,50 €/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
24,25 €/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR
21,50 €/1l

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
22,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1kg