KIWI WALKER Freeze Dried Chicken Heart, Maškrta, Pes, Univerzálne, Kuracie mäso, 60 g
8,25 €
plus 4,20 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Maškrty pre psov a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
RINTI 91650, Snack, Pes, Dospelý, Kuracie mäso, 150 g512,67 €/1kg
76,90 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Christopherus 323061, Snack, Pes, Dospelý, Kuracie mäso, 300 g44,64 €/1kg
66,96 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Dokas Dog Lachs in Streifen 100 g503,90 €/1kg
50,39 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
RINTI 91444, Snack, Pes, Dospelý, Kuracie mäso, Losos, 80 g57,00 €/1kg
54,72 €
Predajca: e-zooo_com

Dokas 60gx9 Kuracie prsia s kokosom
723,33 €/1kg
43,40 €
Predajca: e-zooo_com

Maškrty pre psov a mačky Kiwi Walker mrazom sušené králik 75 g
9,22 €
Predajca: VISO

Kiwi Walker Dog Pamlsok FD Duck neck 70 g
71,29 €/1l
6,55 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: vegaonline

KIWI WALKER Freeze Dried Lamb, Maškrta, Pes, Univerzálne, Jahňacie, 40 g
7,54 €
Predajca: VISO

Dokas 100gx3 Kaninchen-Innereien
139,90 €/1kg
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade

Dokas Dog Hühnerbrust Kaurolle 250 g
48,72 €/1kg
12,18 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Maškrty pre psov a mačky Kiwi Walker mrazom sušené hovädzie 40 g
29,24 €
Predajca: Dragtek-com

Kiwi Walker Dog Pamlsok FD Biela ryba 60g
7,43 €
Predajca: VISO

Dokas Kaninchen-Rippen mit Fleich 100 g
159,90 €/1kg
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade

Dokas Dog Snack Insekten-Happen Mehlwürmer, Grillen, Karotte 100 g
112,20 €/1kg
11,22 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

KIWI WALKER Freeze Dried Banana, Maškrta, Pes, Univerzálne, Banán, 70 g
8,47 €
Predajca: VISO

1kg králičie uši s kožušinou psie občerstvenie žuť psie krmivo sušené
21,35 €/1kg
21,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Hundesnacks

50 ks Sušené prasačie uši žuvacia pochúťka pre psov žuvacia pochúťka pre psov
41,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Hundesnacks

2 kg sušených hovädzích pľúc pre psov, 100 % prírodná žuvačka na starostlivosť o zuby, prémiová kvalita
14,25 €/1kg
28,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Hundesnacks

Alpha Spirit 8437013576116, Snack, Pes, Univerzálne, Bravčové, 150 g
13,45 €/1kg
2,22 €
Predajca: STREFA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ zvieratka:
- Pes
- Typ produktu:
- Maškrta
- Príchuť:
- Kuracie mäso
- Objem:
- 60 g
- Fáza života zvieraťa:
- Univerzálne
- Forma:
- Pevné
- Typ dávkovača:
- kontajner
Pamlsok pre psa Kiwi Walker FD Kuracie srdce
Prírodná odmenka pre mačky a psy sušná mrazom z kuracieho srdca, bez prísad a konzervantov.
100% mrazom sušené kuracie srdce, prírodné, bez pridaných látok a konzervačných látok, obsahuje skutočné malé kúsky skutočného mäsa, skvelé pre zdravé odmeny.
Ďalšie krmivo pre psov a mačky. Najlepšia odmena za vášho domáceho maznáčika je zdravé jedlo.
Prírodné sušené mrazy.
Maškrty pre psov a mačky Kiwi Walker mrazom sušené kuracie srdce 60 g
Doplnkové krmivo pre psy KiWiWalker FD - Chicken Heart je zdravou odmenou pre domáceho miláčika. - 100% mrazom sušené kuracie srdcia - bez pridaných látok a konzervantov - prírodné- obsahuje skutočné malé kúsky skutočného mäsa- skvele sa hodí pre zdravé odmeňovanie - zabezpečte dostatok čistej vody Analytické komponenty: proteín 70%, voda max 6%, obsah tuku min 10%, vláknina max 1%, popol max 6%
- Hmotnosť
- 100 g
- Objem
- 0.06 l
- Obsah vlhkosti
- 4,7 %
- Zloženie krmiva
- Kuracie srdce 100% produkt bez aditív
- Typ krmiva
- Doplnkové krmivo
- Prídavné látky
- proteín 70%, vlhkosť 6%, obsah tuku 10%, vláknina 1%, hrubý popol 6%
- Počet kusov
- 1
- Pokyny pre použitie
- Skladujte na suchom, tmavom a chladnom mieste.
- EAN kód
- 8596075008093
- Číslo od výrobcu
- 23017
- Výrobca
- Kiwi Walker
- Registračné číslo
- CZ801926-01
- Hmotnosť
- 100 g
- Objem
- 0.06 l
- Obsah vlhkosti
- 4,7 %
- Zloženie krmiva
- Kuracie srdce 100% produkt bez aditív
- Typ krmiva
- Doplnkové krmivo
- Prídavné látky
- proteín 70%, vlhkosť 6%, obsah tuku 10%, vláknina 1%, hrubý popol 6%
- Počet kusov
- 1
- Pokyny pre použitie
- Skladujte na suchom, tmavom a chladnom mieste.
- EAN kód
- 8596075008093
- Číslo od výrobcu
- 23017
- Výrobca
- Kiwi Walker
- Registračné číslo
- CZ801926-01
Hodí sa k tomu

Maškrty pre psov a mačky Kiwi Walker mrazom sušené králik 75 g
9,22 €
Predajca: VISO

Delikatesy z lyofilizovaných kreviet 50g Kiwi
0,14 €/1l
6,90 €
Predajca: vegaonline

Kiwi Walker Dog Pamlsok FD Biela ryba 60g
7,43 €
Predajca: VISO

KIWI WALKER Freeze Dried Lamb, Maškrta, Pes, Univerzálne, Jahňacie, 40 g
7,54 €
Predajca: VISO

Dokas 60gx9 Kuracie prsia s kokosom
723,33 €/1kg
43,40 €
Predajca: e-zooo_com

Dokas Dog Lachs in Streifen 100 g
503,90 €/1kg
50,39 €
Predajca: e-zooo_com

Maškrty pre psov a mačky Kiwi Walker mrazom sušené hovädzie 40 g
29,24 €
Predajca: Dragtek-com

Dokas Dog Hühnerbrust Kaurolle 250 g
48,72 €/1kg
12,18 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

KIWI WALKER Freeze Dried Chicken Liver + Spinach + Pumpkin, Maškrta, Pes, Univerzálne, Kuracie mäso, Špenát, 100 g
20,49 €/1l
9,22 €
Predajca: VISO

Kiwi Walker Dog Pamlsok FD Duck neck 70 g
71,29 €/1l
6,55 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: vegaonline

Via Veneto by Canellini mestský bicykel žena hliník s košíkom a bočnou taškou - Béžová 46
423,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Biciclette_Canellini

Brother P-Touch PT-H100LB – štítkovač – čiernobiely – termotransfer – rolka (1,2 cm)
34,16 €
Predajca: geniuzcom

HILTON Kuracie ryžové tyčinky - pochúťka pre psov - 500 g
10,48 €
Predajca: VISO

Z-LINE TT-EV35, 35 L, Čierna, Voľne stojaci, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová oceľ
94,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24

Kopija 15 g kuracích sŕc, mrazené. Katalógové číslo: #1
2 810,00 €/1kg
42,15 €
Predajca: e-zooo_com

Dokas 100gx3 Kaninchen-Innereien
139,90 €/1kg
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade

Dokas Kaninchen-Rippen mit Fleich 100 g
159,90 €/1kg
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade

Dokas 180gx7 sušených králičích uší
260,61 €/1kg
46,91 €
Predajca: e-zooo_com

Dokas psie maškrty – kuracie prsia v prúžkoch
119,12 €/1kg
29,78 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Dokas Kaninchenohren mit Fell getrocknet 100 g
275,80 €/1kg
27,58 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Pelech pre psov KINGDOG 100x75 cm personalizovaný vodotesný čierny
32,86 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

KiwiWalker FDT-372 FD Snack - mrazom sušená kačica 80g
8,99 €
Predajca: VISO

Classic Dog Lamm&Reis 15kg
3,85 €/1kg
57,68 €
Predajca: e-zooo_com

Dokas Entenbrust in Streifen 900g
72,24 €/1kg
65,02 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

KiwiWalker FDT-369 FD Snack - mrazom sušené mäso z kuraťa 80g
7,84 €
Predajca: VISO

Akumulátorový vyžínač, Ručná kosačka na trávu s 2 batériami a 4 nožmi, Ručná akumulátorová kosačka na trávu 21V
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: hatservice

Dokas Dog Snack Insekten-Happen Mehlwürmer, Grillen, Karotte 100 g
112,20 €/1kg
11,22 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Gorenje FN4172CW Mraznička, objem: 194 litrov, obojstranný záves dverí, biela
566,57 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Katomix
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Petstyle Living Twisted Stick s kuracím mäsom



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(14)Počet hodnotení: 14
27,95 €
Predajca: Petstyleliving

Rinti 250gx9 Chicko Maxi Wild
85,65 €
Predajca: e-zooo_com
342,60 €/1kg

RINTI 38339, Snack, Pes, Dospelý, Kuracie mäso, 500 g, Bez cukru
87,12 €
Predajca: e-zooo_com
34,85 €/1kg

PEDIGREE Markies - pochúťka pre psov - 12,5 kg
63,99 €
Predajca: SuperMerchant
5,12 €/1kg

Rinti Extra Bitties Huhn & Käse 75 g
69,32 €
Predajca: e-zooo_com
990,29 €/1kg

Rinti Sensible Snack Huhn - 120 g
79,82 €
Predajca: e-zooo_com
665,17 €/1kg

Rinti 150 g x 9 ks Chicko Dental žuvacie tyčinky s príchuťou kačice, veľkosť MEDIUM
76,90 €
Predajca: e-zooo_com
512,67 €/1kg

Christopherus Snack Kausandwich 70g
54,72 €
Predajca: e-zooo_com
65,14 €/1kg

Dokas Lammfleisch getrocknet 70 g
54,91 €
Predajca: e-zooo_com
784,43 €/1kg

Dokas Rindfleisch getrocknet 70 g
54,91 €
Predajca: e-zooo_com
784,43 €/1kg

RINTI 91444, Snack, Pes, Dospelý, Kuracie mäso, Losos, 80 g
54,72 €
Predajca: e-zooo_com
57,00 €/1kg

Dokas 180gx7 sušených králičích uší



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
46,91 €
Predajca: e-zooo_com
260,61 €/1kg

Dokas 150gx6 Kaurolle+Entenbrust Medium



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
46,55 €
Predajca: e-zooo_com
310,33 €/1kg

Dokas Dog Lachs in Streifen 100 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
50,39 €
Predajca: e-zooo_com
503,90 €/1kg

Nobby 69924, Snack, Pes, Dospelý, 1,3 kg
27,74 €
Predajca: e-zooo_com

Akinu Kuracie prúžky pre psov 300 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
8,23 €
Predajca: Akinu
27,43 €/1l

Akinu MASÍČKA Kocka s kuracím mäsom pre psov 300 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
8,23 €
Predajca: Akinu
27,43 €/1l

Akinu Kuracie prúžky pre psov 300 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,23 €
Predajca: Akinu
27,43 €/1l

Akinu Mäsové pochúťky pre psy Kuracie kocky s mrkvou 300 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
8,23 €
Predajca: Akinu
27,43 €/1l

Akinu MASÍČKA Jahňací twister pre psov 300 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
8,23 €
Predajca: Akinu
27,43 €/1l