4,6



Na základe 28 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Krabička s čipsami Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Horké čipsy v balení (balenie 4 kusov) - Blue Takis58,18 €/1kg
21,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards

Ďalšie informácie o reklame
Takis Blue Heat 113,4g107,08 €/1kg
12,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards

Ďalšie informácie o reklame
Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g21,40 €/1kg
3,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
funny fresh Chipsfrisch Chakalaka s pikantnou príchuťou 150g15,13 €/1kg
2,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Takis Volcano 100g
32,80 €/1kg
3,28 €
Predajca: Unicat-Candy

Takis Fuego, Tortilla chipsy, 100 g, Čili paprička, Limetka, 28 g, 1 g, 1 g
32,80 €/1kg
3,28 €
Predajca: Unicat-Candy

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g
20,28 €/1kg
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Superbon Chips Piments zemiakové lupienky horúce a pikantné chrumkavé 135g
20,27 €/1kg
3,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Takis Fuego Maestro-Corn Snacks s príchuťou chilli a limetky, 18 balení (18 x 100g)
32,77 €/1kg
58,99 €
Predajca: Candyspot

XOX Pepper King Habanero Chips extra scharf mit Chiliaroma pur 125g
25,12 €/1kg
3,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Original slané chrumky s jemne pikantnou príchuťou 40g
201,50 €/1kg
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Herr's Carolina Reaper cheese flips (veľmi pikantný) 113g
24,96 €/1kg
2,82 €
Predajca: Store-Germany

Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánske vegánske čipsy 150g
15,07 €/1kg
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Funny Fresh Pom Bear Originálne solené zemiakové lupienky 75g
32,75 €/1kg
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chio 3191 Chio Mais-Snack mit Käse-Geschmack Chips 110,0 g
13,87 €/1kg
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch maďarský s príchuťou údenej papriky 215g
14,51 €/1kg
3,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Hot & Spicy 40g
201,50 €/1kg
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánske vegánske vrecko na čipsy 150g
15,00 €/1kg
2,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Takis Blue Heat 70g
46,86 €/1kg
3,28 €
Predajca: Unicat-Candy

TAKIS Intense Nacho nepikantné 100 g
32,80 €/1kg
3,28 €
Predajca: Unicat-Candy
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Takis Blue Heat rolované kukuričné lupienky s príchuťou chilli 92g
Svet občerstvenia je rozmanitý, ale vždy sa nájdu výrobky, ktoré vyčnievajú z davu. Takis Blue Heat je jedným z týchto výrobkov, ktorý spôsobí rozruch pri každom občerstvení. Vďaka jedinečnej kombinácii intenzívnej pálivosti a výraznej modrej farby je tento snack skutočným lákadlom pre oči.
Ohňostroj pre chuťové poháriky
Takis Blue Heat sú nielen vizuálne pôsobivé, ale aj chuťovo patria do vlastnej triedy. Chrumkavé tortillové čipsy sú obalené v pikantnej zmesi korenia, ktorá na jazyku vyvoláva explóziu horkosti a korenia. Odvážne občerstvenie pre všetkých, ktorí majú radi horúce.
Perfektná veľkosť porcie
S hmotnosťou 92 gramov je Taki's Blue Heat ideálnou veľkosťou porcie na malé občerstvenie. Či už osamote pred televízorom alebo v spoločnosti, toto balenie sa rýchlo otvorí a rovnako rýchlo vyprázdni. Pretože jedno je isté: keď raz začnete, je ťažké prestať.
Všestranné občerstvenie na každú príležitosť
Takis Blue Heat je oveľa viac ako len jednoduchá desiata na prestávku medzi jedlami. Vďaka svojej intenzívnej chuti a žiarivej farbe je tento výrobok ideálny aj ako nezvyčajná ozdoba koktailov alebo ako výrazný kontrast na tanieri s občerstvením.
Vedomé vychutnávanie
Hoci Taki's Blue Heat ponúka veľmi intenzívny chuťový zážitok, je dôležité vychutnať si tento ohňostroj chutí vedome. Kombinácia pikantnosti a soli môže rýchlo ohúriť, preto sa odporúča konzumovať tento snack s mierou.
Barcel USA LLC.301 Sout Northpoint, Suite 100
75019 Coppel Texas (USA)
Takis Blue Heat Tortilla Chips Hot Chilli Pepper hot
Vážení zákazníci, všetci výrobcovia menia obaly a etikety (nálepky) svojich výrobkov každých niekoľko rokov. Môže sa stať, že nie vždy sme aktuálni, ale vždy ich okamžite aktualizujeme.
Pokiaľ ide o stupeň pálivosti, nemôžeme poskytnúť žiadne informácie o tom, aký je výrobok pálivý. Všetky informácie od výrobcu však uvedieme v popise položky, ktorý je na výrobku. Nie všetky pikantné výrobky sú rovnaké, pretože každý vníma pikantnosť inak. Prosíme vás o pochopenie
Ingredients:
Kukuričná múka (spracovaná s vápnom), rastlinný olej (palmový, sójový a repkový olej), korenie [maltodextrín, kyselina citrónová, cukor, chlorid draselný, soľ, zvýrazňovač chuti E621, hydrolyzovaná sójová bielkovina, prírodné a umelé arómy, hydrolyzované kvasnice, sójový olej, cibuľový prášok, farbivo: Modrá 1, hydrogenuhličitan sodný, chilli, inozinát disodný, guanylát disodný, TBHQ (antioxidant)]
Informácie o alergiách:
Sójové bôby. závode, kde sa spracováva mlieko, vajcia, pšenica a arašidy.
Čistá hmotnosť/čistý obsah:
92,3g
Dovozca:
Herman Kuijper B.V., Noorddammerweg 91b, 1187 ZS Amstelveen, Holandsko
Skladovanie/požiadavky na skladovanie:
Skladujte na chladnom a suchom mieste
Krajina pôvodu:
Spojené štáty americké
Dátum minimálnej trvanlivosti:
Dátum výroby= dátum výroby
Dátum výroby je uvedený na mnohých výrobkoch, nezamieňajte si ho s dátumom minimálnej trvanlivosti.
MHD Nikdy nie je dlhá. Na presný dátum sa opýtajte.
Príprava: V prípade, že je výrobok vyrobený v súlade s platnými predpismi, je možné ho použiť na prípravu:
Priemerné výživové údaje na 100 g
| Kalorická hodnota | 2242,031 kJ 535,5 kcal |
| Tuk - z toho nasýtené mastné kyseliny | 28,56g 6,7g |
| Sacharidy - z toho cukor | 60,69g 3,57g |
| Vláknina | 3,57g |
| Bielkoviny | 7,14g |
| Sodík | 630mg |
Intenzívna chuť, vzrušujúce modré sfarbenie
Ponorte sa do chrumkavého dobrodružstva s Takis - Blue Heat 92,3 g. Tieto rolované tortillové čipsy ponúkajú nielen intenzívne chrumkanie, ale aj vzrušujúce modré sfarbenie a ohnivú, pikantnú chuť, ktorá bude výzvou pre vaše zmysly.
Ohnivá, pikantná chuť so vzrušujúcim modrým sfarbením:
Takis - Blue Heat Chips kombinujú ohnivú, pikantnú chuť s pútavým modrým sfarbením. Jedinečná zmes korenín dodáva týmto čipsom intenzívnu chuť, zatiaľ čo žiarivá farba poskytuje ďalšie vizuálne vzrušenie.
Chrumkavá, valcovaná štruktúra:
Chrumkavá a valcovaná štruktúra tortillových čipsov poskytuje jedinečný pocit v ústach. Chrumkavosť umocňuje chuťový zážitok a robí z Takis - Blue Heat neodolateľný snack, ktorý je rovnako vizuálne príťažlivý ako chutný.
Perfektne porciované balenie s hmotnosťou 92,3 g:
Balenie s hmotnosťou 92,3 g je dokonale porciované, aby ste si mohli vychutnať intenzívnu chuť kedykoľvek a kdekoľvek. Či už ako občerstvenie medzi jedlami, na večierkoch alebo ako vzrušujúca príloha pri spoločenských príležitostiach - tieto Takis sú pripravené fascinovať vaše chuťové poháriky.
Obľúbené medzi fanúšikmi jedinečného občerstvenia:
Takis - Blue Heat sa teší veľkej obľube medzi milovníkmi jedinečných pochutín. Kombinácia ohnivej chuti a výrazného modrého sfarbenia robí z týchto chipsov obľúbené jedlo pre každého, kto hľadá nevšedný zážitok z občerstvenia.
Pre tých, ktorí majú radi intenzívne:
Tieto chipsy Takis sú ideálnou voľbou pre každého, kto má rád intenzívnu chuť a chce občerstvenie, ktoré ho nadchne nielen chuťovo, ale aj vizuálne. Objavte vzrušujúce modré sfarbenie a ohnivú, pikantnú chuť s Takis - Blue Heat 92,3 g.
Horúce čili papričky Tortilla Chips
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Kukuričná múka (spracovaná vápnom), rastlinný olej (palmový a/alebo SÓJOVÝ a/alebo repkový), korenie [maltodextrín, kyselina citrónová, cukor, chlorid draselný, soľ, glutaman sodný, hydrolyzovaný SÓJOVÝ proteín, prírodné a umelé arómy, hydrolyzované kvasnice, SÓJOVÝ olej, cibuľový prášok, (E133), hydrogénuhličitan sodný, chilli papričky (chilli), disodný, guanylát, E319 (konzervačná látka)].
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 536 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 2244 kilojoulov (kJ) Sacharidy: 60,7 g Sacharidy, z toho cukor: 3,6 g Tuky: 28,5 g Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 8,9 g Vláknina: 0 g Bielkoviny: 7,1 g Soľ: 0,64 g
- Alergény
- Sójové bôby a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 92.3 g
- Potravinársky podnik
- Barcel USA LLC.301 Sout Northpoint, Suite 100 75019 Coppel Texas (USA)
- Obchodný názov
- Rolované kukuričné lupienky s príchuťou chilli
- Výrobca
- Barcel USA LLC
- Rozsah dodávky
- 1 balenie Takis - Blue Heat s obsahom 92,3 g
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 880052
- EAN kód
- 0757528048112757528048112
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Kukuričná múka (spracovaná vápnom), rastlinný olej (palmový a/alebo SÓJOVÝ a/alebo repkový), korenie [maltodextrín, kyselina citrónová, cukor, chlorid draselný, soľ, glutaman sodný, hydrolyzovaný SÓJOVÝ proteín, prírodné a umelé arómy, hydrolyzované kvasnice, SÓJOVÝ olej, cibuľový prášok, (E133), hydrogénuhličitan sodný, chilli papričky (chilli), disodný, guanylát, E319 (konzervačná látka)].
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 536 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 2244 kilojoulov (kJ) Sacharidy: 60,7 g Sacharidy, z toho cukor: 3,6 g Tuky: 28,5 g Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 8,9 g Vláknina: 0 g Bielkoviny: 7,1 g Soľ: 0,64 g
- Alergény
- Sójové bôby a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 92.3 g
- Potravinársky podnik
- Barcel USA LLC.301 Sout Northpoint, Suite 100 75019 Coppel Texas (USA)
- Obchodný názov
- Rolované kukuričné lupienky s príchuťou chilli
- Výrobca
- Barcel USA LLC
- Rozsah dodávky
- 1 balenie Takis - Blue Heat s obsahom 92,3 g
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 880052
- EAN kód
- 0757528048112757528048112
Hodí sa k tomu

Takis Fuego, Tortilla chipsy, 100 g, Čili paprička, Limetka, 28 g, 1 g, 1 g
32,80 €/1kg
3,28 €
Predajca: Unicat-Candy

Takis Blue Heat 113,4g
107,08 €/1kg
12,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards

XOX Pepper King Habanero Chips extra scharf mit Chiliaroma pur 125g
25,12 €/1kg
3,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krabička s čipsami Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Horké čipsy v balení (balenie 4 kusov) - Blue Takis
58,18 €/1kg
21,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards

Takis Fuego Maestro-Corn Snacks s príchuťou chilli a limetky, 18 balení (18 x 100g)
32,77 €/1kg
58,99 €
Predajca: Candyspot

Takis Volcano 100g
32,80 €/1kg
3,28 €
Predajca: Unicat-Candy

Herr's Carolina Reaper cheese flips (veľmi pikantný) 113g
24,96 €/1kg
2,82 €
Predajca: Store-Germany

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g
20,28 €/1kg
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bežecký pás so sklonom 7 % - Bežecké pásy 3 v 1 do 130 kg - Nastaviteľná rýchlosť 1-8 km/h - Bežecká plocha 38,5 x 90 cm - Čierna
109,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Urbanico-Stav

funny frisch Kettle Chips Soľ a ocot bezlepkové vegánske 120g
22,17 €/1kg
2,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Funny Fresh Pom Bear Originálne solené zemiakové lupienky 75g
32,75 €/1kg
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Joghurt-Erdbeer 10030063 100g
19,90 €/1kg
1,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Herný počítač BLACK | NVIDIA RTX 5060 | 16 GB RAM, 240 GB SSD | Intel 12-jadrový procesor | RGB ventilátory s diaľkovým ovládaním | Vzduchové chladenie | Wi-Fi 5 | Windows 11 | TPM 2.0
849,00 €
Predajca: PC-Store-NCA

Superbon Chips Piments zemiakové lupienky horúce a pikantné chrumkavé 135g
20,27 €/1kg
3,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

LEGO® DUPLO® Kocky Špeciálne zmiešané farby NOVINKA! Množstvo 50x
28,18 €
Predajca: BrickTakeoverShop

Kuchynský drez ML-Design s vyskakovacím odpadom a dávkovačom mydla, antracitový, z nehrdzavejúcej ocele
117,38 €
Doprava zdarma
Predajca: ECD-Germany

Herný počítač BLACK | NVIDIA RTX 5060 | 32 GB RAM, 500 GB SSD | Intel 12-jadrový procesor | RGB ventilátory s diaľkovým ovládaním | Vzduchové chladenie | Wi-Fi 5 | Windows 11 | TPM 2.0
899,00 €
Predajca: PC-Store-NCA

COSTWAY 12V detská elektrická motorka s tréningovými kolieskami, detská motorka Aprilia s hudbou a svetlometom, 5,5-6 km/h, vhodná pre deti od 3 do 8 rokov (čierna)
152,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Citrónová torta Dr. Oetker pripravená na pečenie s citrónovou tukovou polevou 140g
28,86 €/1kg
4,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Toblerone švajčiarska mliečna čokoláda s medovým nugátom 100g
1,99 €/1kg
1,99 €
Predajca: AllSafe

Medový tortík MARLENKA® s vlašskými orechmi 100 g
27,10 €/1kg
2,71 €
Predajca: eMarlenka
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
79% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
79%7% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
7%11% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
11%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%4% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
4%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. decembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Takis ;)
Extrémne ostrý Nie je pre slabé povahy.
Hodnotenie z 7. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Takis
Vynikajúca chuť
Hodnotenie z 26. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Dance Shon, všetci boh !!!
Hodnotenie z 9. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
super rýchle dodanie
Páči sa to len deťom
Hodnotenie z 2. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé všetko je tak, ako má byť
Super
Hodnotenie z 19. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pomerne pikantné chrumky s intenzívnou modrou farbou
Chuť ostrá a kyslá ako limetka. Žiadna výzva pre skúsených "pikantných jedákov", ale príliš pikantné pre priemerného "môže byť trochu pikantnejší" jedáka.
Hodnotenie z 12. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Krabička s čipsami Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Horké čipsy v balení (balenie 4 kusov) - Blue Takis



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(51)Počet hodnotení: 51
21,41 €
Predajca: Heartforcards
58,18 €/1kg

Santa Maria Nacho chrumkavé kukuričné lupienky solené originál 475g
6,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,65 €/1kg

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,28 €/1kg

Crunchips 310483 Crunchips Cheese & Onion Flavour Chips 150,0 g



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
8,13 €
Predajca: M_plus_L
54,20 €/1kg

Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
3,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,40 €/1kg

He Fong Custard Mochi Himbeer 168g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
130,89 €/1kg

El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipom zo salsy pripravené na podávanie 175g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,83 €/1kg

MISTER FREE'd – Tortilla chipsy z modrej kukurice – bezlepkové a vegánske – 135 g
15,78 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
116,89 €/1kg

Henderson and Sons Tortilla Chips Hot Chilli Taste Potato Chips 450g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,44 €/1kg

Przysnacki zemiakové lupienky s príchuťou syra, 130 g
6,99 €
Predajca: SuperMerchant
53 769,23 €/1kg

ZEMIAKOVÉ ČIPESKY VYPRAŽENÉ VOLIVOVOM OLEJI 100 g - TRAFO
5,29 €
Predajca: Biogo
0,05 €/1kg

ZEMIAKOVÉ ČIPESKY S PRÍCHUŤOU ČIERNA HĽUFA100 g - TRAFO
5,69 €
Predajca: Biogo
0,06 €/1kg

XOX Asia Krupuk chrumky z kraba Ázijské krabie chrumky 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
2,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,50 €/1kg

XOX Pommes Snack Currywurst chrumkavý slaný s kari 125g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
2,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,60 €/1kg

XOX Tasty Snack Pulled Pork Style s príchuťou bravčového mäsa 125g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
2,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,60 €/1kg

XOX Party Flips Peanut Style chrumkavý arašidový snack zo sladkej kukurice 450g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
3,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,71 €/1kg

XOX Pommes Snack Kečup Chrumkavý zemiakový snack s paradajkovou príchuťou 125g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,08 €/1kg

XOX Bacon Snack pikantná chrumkavá s dymovým nádychom na desiatu 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,60 €/1kg

XOX American Fries Curry BBQ Mais Kartoffel Snack Beutel 125g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,60 €/1kg

XOX Party Jumbo Flips XXL lahodný snack s kukuricou a arašidmi 450g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,71 €/1kg