5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Mahmood Coffee 2 v 1 instantná káva v tyčinkách 48 x 10 g – rozpustná káva bez cukru16,84 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,33 €
Predajca: Exporgin

Ďalšie informácie o reklame
EDUSCHO Espresso Intenso zrnková káva 1kg23,52 €/1kg
23,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Nescafe Cappuccino rozpustná káva bez kofeínu 10 x 12,5 g36,56 €/1kg
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Nescafe 3v1 Stix Creamy Latte 10er nápojový prášok v tyčinke 150g23 333,33 €/1kg
3,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe Classic instantná rozpustná káva v balení 10 x 2 g
104,00 €/1kg
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MASSIMO 3v1 instantná káva s kávovým bieliacim cukrom 10 tyčiniek x 18g kávová tyčinka
53,28 €/1kg
9,59 €
Predajca: AllYouNeed

Nescafe Classic instantná káva 50 x 2 g
90,13 €/1kg
13,52 €
Predajca: Katomix

JACOBS 20831 JACOBS 3in1 Classic Instantkaffee, 10 St.
88,33 €/1kg
10,60 €
Predajca: somnia24

MASSIMO 2v1 instantná káva s bieliacim prípravkom (10 tyčiniek instantnej kávy à 14g)
68,50 €/1kg
9,59 €
Predajca: AllYouNeed

Nescafé Gold The Original | instantná káva | 200g pohár
114,00 €/1kg
22,80 €
Predajca: somnia24

Jacobs 4035 Coffee Gold rozpustná 200 g
93,90 €/1kg
18,78 €
Predajca: AllYouNeed

Nescafé Decafe Oploskoffie, bez kofeínu, 100 g, instantná káva
162,60 €/1kg
16,26 €
Predajca: Pantry_Intl

Kawa rozpuszczalna Nescafé bezkofeinowa 100 g
66,30 €/1kg
6,63 €
Predajca: LAVONIO

Dallmayr 10000402 Dallmayr CAPPUCCINO Instantkaffee, mild, 1000,0 g
15,76 €/1kg
15,76 €
Predajca: somnia24

neutral 12604319 Cappuccino-Sticks Instantkaffee, Arabicabohnen 40 Stück
67,90 €/1kg
48,89 €
Predajca: somnia24

NESCAFÉ 12456162 NESCAFÉ Classic Instantkaffee, kräftig, 200,0 g
90,50 €/1kg
18,10 €
Predajca: somnia24

Espresso Instantkaffee 200g
99,95 €/1l
25,18 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: Crownseller

Espresso Instantkaffee 500g
67,98 €/1l
39,88 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,99 €
Predajca: Crownseller

Nescafé Crema Kawa Rozpuszczalna 200 g
62,65 €/1kg
15,29 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,53 €
Predajca: Katomix

Kawa rozpuszczalna Nescafe Classic 475 g
49,52 €/1kg
33,08 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,71 €
Predajca: Megasam24PL
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nescafe Classic kávové tyčinky 100 x 2 g rozpustnej instantnej kávy - Plnohodnotná instantná káva na každý deň
Naštartujte svoj deň plným prúdom - s Nescafé Classic Sticks, 100 praktickými samostatnými tyčinkami, z ktorých každá obsahuje 2 g instantnej zrnkovej kávy. Stredne tmavé praženie zaručuje plnú arómu a výraznú, ale vyváženú chuť, ako by ste od kávy Nescafé Classic očakávali.
Každá tyčinka obsahuje 2 g instantnej kávy - ideálne porciovanej, rýchlo pripravenej a zaručene bez varenia. 100 porcií z 1 balenia.
- Intenzívne praženie kávových zŕn vytvára charakteristickú chuť s plnou chuťou a príjemnou horkosťou
- Jednotlivo porciované: Hygienické, praktické a ideálne na cesty, do kancelárie alebo pre zákazníkov so sebou
- Veľkoobjemové balenie so 100 tyčinkami: mimoriadne úsporné a ideálne pre veľkoodberateľov alebo častých konzumentov
- Plnohodnotný instantný zážitok: pôžitok z instantnej kávy bez filtra, prístroja alebo námahy
Príprava:
rozpustite 1 tyčinku v 150 ml horúcej vody.
Ak hľadáte nekomplikovaný zážitok z instantnej kávy - či už v kancelárii, na cestách alebo v prístroji - Nescafé Classic Sticks 100 × 2 g sú dokonalým riešením. Výrazná chuť, pohodlné porciovanie a ideálne na každodenné použitie.
NESCAFÉ 12608109 NESCAFÉ Kaffeesticks Instantkaffee, kräftig, 100 Stück
- Zloženie
- Instantná káva v prášku 100
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- Nestlé Deutschland AG, Baseler Straße 46, 60329 Frankfurt/Main
- Obchodný názov
- Kávové tyčinky Nescafe Classic 100 x 2 g rozpustnej kávy
- Výrobca
- Počet kusov
- 100
- EAN kód
- 5998710984527
- Zloženie
- Instantná káva v prášku 100
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- Nestlé Deutschland AG, Baseler Straße 46, 60329 Frankfurt/Main
- Obchodný názov
- Kávové tyčinky Nescafe Classic 100 x 2 g rozpustnej kávy
- Výrobca
- Počet kusov
- 100
- EAN kód
- 5998710984527
Hodí sa k tomu

Nescafe Classic instantná rozpustná káva v balení 10 x 2 g
104,00 €/1kg
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe Classic instantná rozpustná káva v šálkach 10x2g 5-pack
13,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe Classic instantná káva 50 x 2 g
90,13 €/1kg
13,52 €
Predajca: Katomix

Jacobs 4035 Coffee Gold rozpustná 200 g
93,90 €/1kg
18,78 €
Predajca: AllYouNeed

Nescafe 3v1 Stix Creamy Latte 10er nápojový prášok v tyčinke 150g
23 333,33 €/1kg
3,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

JACOBS rozpustná káva 2v1 Classic 12 x 10 tyčiniek rozpustná káva instantná káva
27,14 €/1kg
40,38 €
Predajca: Ambiente-3000

JACOBS 20831 JACOBS 3in1 Classic Instantkaffee, 10 St.
88,33 €/1kg
10,60 €
Predajca: somnia24

HELLMA 60119978 : HELLMA instantná káva v tyčinke "Café Express" 500s
125,67 €/1kg
94,25 €
Predajca: somnia24

Lotus 744479 Karamelové sušienky, 300 ks
17,43 €/1kg
32,68 €
Predajca: somnia24

Nescafkawa 2W1 Creamer 10X8G
49,50 €/1kg
3,96 €
Predajca: LAVONIO

Nescafé Gold The Original | instantná káva | 200g pohár
114,00 €/1kg
22,80 €
Predajca: somnia24

JACOBS Sypaná káva TYP SLANÁ KARAMELOVÁ LATTE Hot Cold 12x 340g vrecká instantnej kávy
15,19 €/1kg
61,98 €
Predajca: Ambiente-3000

DXN Lingzhi Coffee 3 in 1, 20x21 g
64,48 €/1l
30,95 €
Predajca: HerbsHelp

Jacobs Milka Cappuccino Choco Nut nápoj v prášku 500g
14,00 €/1kg
7,00 €
Predajca: Katomix

Tchibo 80314 Bezlaktózová poleva "PURE Fine Selection"
22,40 €/1kg
22,40 €
Predajca: somnia24

Open Food 4005500274995, 275 ml, 14 ml, Sugar, salt, 11% of instant coffee, flavors (with milk ), 71 kcal, 1,6 g, 10,8 g
2,19 €/1kg
4,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

KRÜGER FAMILY Coffee 3v1 10028042 Classic
22,00 €/1kg
3,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Cestovn kanvica Navaris s objemom 0,5 l - 16 x 11 x 17 cm - Mal minikanvica s vkonom 1100 W na cesty, kempovanie, karavaning alebo na cesty - s
19,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Brandslandia

Jacobs Espresso instantná káva 25 tyčiniek á 1,8g balenie 4 180g
19,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs káva instantný nápoj 2 v 1 Classic 10x12,4g balenie 124g
27,34 €/1kg
3,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mahmood Coffee 3 v 1 Instantná káva Original, káva s kávovou smotanou a cukrom, 48 tyčiniek x 18 g
16,84 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,33 €
Predajca: Exporgin

JACOBS instantná káva typu espresso 12 x 20 nápojových tyčiniek instantnej kávy
94,24 €/1kg
40,71 €
Predajca: Ambiente-3000

Krüger, Caramel Brittle Cappuccino, s jemnou karamelovou príchuťou 500g
17,86 €/1kg
8,93 €
Predajca: AllYouNeed

Gebrüder Leimer kocky chleba na knedle na šesť kusov 250g
8,72 €/1kg
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Gold instantná zrnková káva aromatická jemná v nádobe 200g
72,35 €/1kg
14,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MONZANA® 3v1 nákupný vozík 56L do 50 kg skladacia odnímateľná taška 6 koliesok popruh na prenášanie schodolez nákupný vozík nákupný pomocný vozík sivá škvrnitá
38,80 €
Predajca: Jurhan

JACOBS rozpustná káva 3v1 MILD 12 x 10 tyčiniek rozpustná káva instantná káva
30,81 €/1kg
41,04 €
Predajca: Ambiente-3000

Instant Arabica Café - entkoffeiniert 25 Sticks 50g
99,80 €/1kg
9,37 €
-46%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: taleoo

T90 Android 16 Tablets klávesnicou a perom-11"tablet,24+128GB/2TB TF,1920x1200 FHD+, osemjadrový procesor, 8000 mAh, rozpoznávanie tváre,13MP+5MP,GPS
129,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Kryt na plynový gril Kryt na gril vodotesný Kryt na gril s kapucňou (145x61x117cm) - čierny
23,22 €/1m²
20,82 €
Predajca: odsellingaaa
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
veľmi dobrý výrobok, balenie, ktoré vo Francúzsku nikde nenájdete
rýchle doručenie, balenie, ktoré vo Francúzsku nikde nenájdete
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Krüger Chai Latte Classic India sušený mliečny čaj v plechovke 4 balenia



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zrnková káva Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - silná a korenistá (balenie 2 ks)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
147,16 €
-21,29 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
125,87 €
Predajca: AllYouNeed
62,94 €/1kg

Nescafe Typ Cappuccino Menej sladké rozpustné v sáčku 4-pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mahmood Coffee 2 v 1 instantná káva v tyčinkách 48 x 10 g – rozpustná káva bez cukru



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
16,84 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,33 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee 3 v 1 Instantná káva Original, káva s kávovou smotanou a cukrom, 48 tyčiniek x 18 g
16,84 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,33 €
Predajca: Exporgin

Nescafe Gold Type Cappuccino Creamy Delicate Nápoj v prášku 12x140g balenie (120x14g tyčinky) + usy blok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,18 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,85 €
Predajca: AllYouNeed
27,32 €/1kg

Mahmood Coffee Instant Turecká káva bez cukru, 12 tyčiniek x 6 g
11,63 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,28 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee Instant Turecká káva s mliekom, bez cukru, 12 tyčiniek x 19 g
12,29 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,92 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee Instant Turecká káva, stredne sladená, 12 tyčiniek x 8 g
11,63 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,28 €
Predajca: Exporgin

ČAKÓRIA NA VARENIE500 g - LIMA



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(20)Počet hodnotení: 20
12,57 €
Predajca: superbrandshop
12 570,00 €/1kg

Jacobs Kronung, 200 g, Káva, 1 kusov, Nádoba



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,50 €
Predajca: Serica
92,50 €/1kg

Satro klasické cappuccino s jemnou kakaovou príchuťou 500g 5-pack



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
38,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafé ľadová káva typu frappé 275g - Nápojový prášok s instantnou kávou (balenie 8 ks)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
49,99 €
Predajca: AllYouNeed
22,72 €/1kg

KÁVA KOREŇ BEZ PÚPAVKY, 200 g - DARY NATURY



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,49 €
Predajca: Biogo
52,45 €/1kg

OKAMŽITÁ BEZLEPKOVÁ ČAKANKA100 g - LIMA



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(20)Počet hodnotení: 20
8,91 €
Predajca: superbrandshop
89,10 €/1l

KRÜGER YOU Chai Latte 10029024 Karamell 10St



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
14,42 €
Predajca: AllYouNeed
57,68 €/1kg

Krüger Chai Latte Classic India Vanilla Cinnamon Coffee Powder 450g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,71 €/1kg

Krüger Chai Latte biela čokoláda s pistáciami 10x25g balenie 250g



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
11,84 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,33 €
Predajca: AllYouNeed
37,32 €/1kg

Krüger Family Cream Caramel Cappuccino 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
5,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,44 €/1kg

KRÜGER Family Cappuccino Karamelizované pistácie (1x500g.)



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
14,28 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,58 €
Predajca: AllYouNeed
27,16 €/1kg