SamYang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Instant Ramen 130g

2,65 €

2,50 €-5%

19,23 € / 1kg

plus 8,99 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

pi 9. októbra
Nenechajte si ujsť!
Cestoviny a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g
Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g
24,76 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Obrázok produktu pre Cestoviny (proso) BEZLEPKOVÉRAMEN 280g - DIÉTNE POTRAVINY
Cestoviny (proso) BEZLEPKOVÉRAMEN 280g - DIÉTNE POTRAVINY
0,02 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,39 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Samyang Buldak Carbonara 5 x 130 g
Samyang Buldak Carbonara 5 x 130 g
22,60 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 50
14,69 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Barilla Spaghetti Al Bronzo 400g
Barilla Spaghetti Al Bronzo 400g
5,77 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
2,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140 g – Horúce instantné rezance s pikantnou kuracou príchuťou
Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140 g – Horúce instantné rezance s pikantnou kuracou príchuťou
101,86 €/1kg
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 4
14,26 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Samyang Buldak Rosé Hot Chicken Flavor Ramen 140 g
Samyang Buldak Rosé Hot Chicken Flavor Ramen 140 g
23,43 €/1kg
3,28 €
Predajca: Unicat-Candy
Obrázok produktu pre Samyang 8801073211667, Instantné rezance ramen, 80 g, Kuracie mäso, Spicy, Mlieko, Sója, Pšenica, 330 kcal, 12 g
Samyang 8801073211667, Instantné rezance ramen, 80 g, Kuracie mäso, Spicy, Mlieko, Sója, Pšenica, 330 kcal, 12 g
34,13 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
2,73 €
Predajca: Unicat-Candy
Obrázok produktu pre Buldak - Ramen Carbonara Ramen Flavor
Buldak - Ramen Carbonara Ramen Flavor
30,69 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,99 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre Longlife Rýchlo varené rezance Rýchlo pripravené bez vajec 500 g
Longlife Rýchlo varené rezance Rýchlo pripravené bez vajec 500 g
7,50 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 6
3,75 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Samyang Hot Chicken Cheese Ramen 140g vrecko
Samyang Hot Chicken Cheese Ramen 140g vrecko
27,36 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,63 €
-17%
3,83 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour (5×140g)
Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour (5×140g)
22,57 €/1kg
15,80 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre [ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov
[ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov
8,95 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 15
1,88 €
-4%
1,79 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Makaron Ramen Dec 300 g
Makaron Ramen Dec 300 g
10,94 €/1kg
4,78 €
-26%
3,50 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Nissin Demae Ramen Kačacia polievka s príchuťou ázijských instantných rezancov 100g
Nissin Demae Ramen Kačacia polievka s príchuťou ázijských instantných rezancov 100g
9,60 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
0,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre RYŽOVÉ CESTOVINY (5 mm) 400 g - FARMÁR
RYŽOVÉ CESTOVINY (5 mm) 400 g - FARMÁR
10,79 €/1kg
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 7
5,80 €
-20%
4,64 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Miyako - Sanuki Udon Japonské varené rezance - 200g
Miyako - Sanuki Udon Japonské varené rezance - 200g
16,65 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Cestoviny Barilla Bavette No. 13 Talianske cestoviny č. 1 v Taliansku 500g
Cestoviny Barilla Bavette No. 13 Talianske cestoviny č. 1 v Taliansku 500g
5,92 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 15
2,96 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Nudle na rýchle varenie Longlife, mit Ei 500g
Nudle na rýchle varenie Longlife, mit Ei 500g
5,22 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
2,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kraft Makaróny so syrom 206 g
Kraft Makaróny so syrom 206 g
17,52 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 11
3,61 €
Predajca: Unicat-Candy
Obrázok produktu pre Yum Yum  70 gramov thajskej pikantnej polievky s príchuťou morských plodov – hotová polievka s rezancami
Yum Yum 70 gramov thajskej pikantnej polievky s príchuťou morských plodov – hotová polievka s rezancami
23,00 €/1kg
1,61 €
Predajca: LAVONIO

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Samyang Hot Chicken CARBONARA 130g

Samyang Hot Chicken Carbonara, veľmi pikantné kórejské instantné rezance s príchuťou carbonara.

Zloženie:

Nudle (77,5 %): Pšeničná múka, zahusťovadlo (E1420, E412), palmový olej, soľ, emulgátor (E422, E322 (obsahuje sóju)), sójový olej, regulátor kyslosti (E501, E500, E339, E330), voda, tokoferol v prášku (obsahuje: sóju), extrakt z günerského čaju, farbivo: E101.

Polievka (12,7 %): Voda, umelá kuracia aróma (Obsahuje: pšenicu, lepok), sójová omáčka, cukor, chilli papričky, papričky habanero, sójový olej, cibuľa, olej z chilli semienok, cesnak, zahusťovadlo E1420, oleorezín z chilli papričiek, farbivo 160c, čierne korenie, kari korenie (Obsahuje: zeler)

Prášok (9,8 %): Plnotučné mlieko, mlieko, cukor, soľ, maslové korenie (Obsahuje: mlieko), syr mozzarella (Obsahuje: mlieko), zahusťovadlo E1420, petržlenová vňať, sójový olej, cesnak, čierne korenie, .

Informácie pre alergikov:

Pšenica, zeler, lepok, sója, mlieko.
zariadení, ktoré spracováva aj kôrovce, vajcia, ryby, mäkkýše, mlieko, orechy, arašidy, sezam.

Čistá hmotnosť/čistý obsah:

130g

Dovozca/výrobca:


Samyang Foods Co, Ltd, 177, Usan-ro, Wonju-si, Gangwon-do, Južná Kórea, 26335
Dovozca: Heuschen & Schrouff OFT B.V., P.O. Box 30202, 6370 Landgraaf, Holandsko

Požiadavky na skladovanie/skladovanie:

Skladujte v suchu, chlade a chránené pred svetlom.

Krajina pôvodu:

Krajina pôvodu: Južná Kórea

Dátum minimálnej trvanlivosti:

Dátum minimálnej trvanlivosti: Nikdy nie je dlhý. Na presný dátum sa informujte.

Príprava:

1. Vložte rezance a vločky do 600 ml vriacej vody a varte 5 minút. 2. Odoberte až 8 polievkových lyžíc vody a pridajte ochucovaciu pastu. 3. Miešajte 30 sekúnd.

Všeobecné informácie:

Vážení zákazníci, všetci výrobcovia menia obaly a etikety (nálepky) svojich výrobkov každých niekoľko rokov. Môže sa stať, že nie vždy sme aktuálni, ale vždy ich okamžite aktualizujeme.

Priemerné výživové údaje na 100 g

Kalorická hodnota1170 kJ
423 kcal
Tuk
- z toho nasýtené mastné kyseliny
15,4g
7,7g
Sacharidy
- z toho cukor
64,6g
3,8g
Vláknina2,5g
Bielkoviny6,2g
Soľ2,6g
Sodík-


SAMYANG Buldak Hot Ramen Instantné rezance s príchuťou kuracieho mäsa Carbonara (5x 130g)
Hot Chicken Carbonara Flavour Ramen

Zloženie:
Rezance(77,5%):Pšeničná múka(obsahuje: lepok), zahusťovadlo: E1420, E412; palmový olej, soľ, emulgátor: E422, E322 (obsahuje: sója); sójový olej, regulátor kyslosti: E501, E500, E399, E330; voda, tokoferol v prášku (obsahuje: sója), extrakt zo zeleného čaju, farbivo: E101.
Tekutá polievka (12,7 %): Voda, umelá kuracia aróma (Obsahuje: pšenicu, lepok), sójová omáčka, cukor, chilli papričky, papričky habanero, sójový olej, cibuľa, olej z chilli semienok, cesnak, zahusťovadlo: E1420, oleorezín z chilli papričiek, farbivo: E160c, čierne korenie, kari korenie (Obsahuje: zeler).
Prášok (9,8 %):plnotučné mlieko, mlieko, cukor, soľ, maslové korenie(obsahuje: mlieko), syr mozzarella (obsahuje: mlieko), zahusťovadlo: E1420, petržlenová vňať, sójový olej, cesnak, čierne korenie.

Alergény: pšenica, lepok, sója, mlieko, zeler.

Informácie o alergénoch: podniku, ktorý spracováva aj kôrovce, vajcia, ryby, mäkkýše, horčicu, orechy, arašidy a sezam.

Príprava: Cestoviny vložte do hrnca so 600 ml vriacej vody a varte 5 minút. Potom vodu scedíme a necháme asi 8 polievkových lyžíc vody. Pridajte obsah vrecúška s omáčkou a prášok a 30 sekúnd smažte.

Uskladnite na chladnom a suchom mieste.

Obsah: 650 g (5 porcií po 130 g)

Pôvod: Južná Kórea

Dovozca: Heuschen & Schrouff OFT B.V., P.O. Box 30202, 6370KE Landgraaf - Holandsko

Prepravná hmotnosť: 850 g


Durchschnittliche Nährwertangaben pro 100g / Priemerné výživové hodnoty na 100g:

Brennwert / Energy 1644 kJ / 393 kcal
Fett / Fat 12,9g
davon gesättigte Fettsäuren / ofz toho nasýtené mastné kyseliny 6,4g
Kohlenhydrate / Sacharidy 60g
davon Zucker / z toho cukry 5,0g
Eiweiß / Bielkoviny 9,3g
Salz / Soľ 2,6g



SamYang Buldak Carbonara Hot Chicken Instant Flavour Ramen 130g

Tieto instantné ramen rezance s krémovou príchuťou carbonara od SamYang sú obľúbeným kórejským jedlom, ktoré pošle vaše chuťové poháriky na nezabudnuteľnú cestu.

POZOR: pikantné!

Výrobca/distribútor:Heuschen and Schrouff Oriental Foods Trading BVSperwerweg 16374 AG Landgraaf

Ramen s príchuťou horúceho kuracieho mäsa Buldak Carbonara od spoločnosti SAMYANG prináša slávnu "výzvu ohnivých rezancov" k vám domov. Toto balenie obsahuje 1 kus neslávne známych rezancov, každý s hmotnosťou 140 g, ktoré zaručene vyzvú vaše chuťové poháriky s príchuťou carbonara a extrémnou pikantnosťou. Vychutnajte si dokonalú kombináciu krémovej carbonary a horkosti legendárnych pikantných rezancov SAMYANG.

Vlastnosti výrobku:

  • Pikantné rezance s príchuťou carbonara
  • Známe z "Ohnivej rezancovej výzvy"
  • Rýchla a jednoduchá príprava< Halal

Zloženie
Rezance (73,9 %): Pšeničná múka, modifikovaný tapiokový škrob, rafinovaný palmový olej, pšeničný lepok, rafinovaná soľ, emulgátor [sójový lecitín (E322)], kyslosťregulátor kyslosti [uhličitan draselný bezvodý (E501(i)), uhličitan sodný (E500(i)), dvojsodný fosforečnan sodný (E339(ii)), kyselina citrónová (E330)], zahusťovadlo [guarová guma (E412)], olej s príchuťou zeleného čaju
Polievka (24,7 %): Voda, cukor, omáčka s maslovou príchuťou, zvýrazňovač chuti [L-glutaman sodný (E621), 5'-ribonukleotid disodný (E635)], umelá kuracia aróma, sušené plnotučné mlieko, umelé kuracie mäsosójová omáčka, sušené mlieko, sójový olej, cibuľa, kari korenie, chilli korenie, soľ, chilli korenie, cesnak, rasca, paprikový extrakt, odfarbený chilli extrakt, čierne korenie, muškátový oriešok
Vločky (1,4 %): sušené mrkvové vločky, sušené cibuľové vločky, sušený bok choy
Obsahuje alergény: zeler, obilniny obsahujúce lepok, kôrovce, vajcia, ryby, mlieko, mušle, horčica, orechy, arašidy, sezam, sójové výrobky

Výživové údaje na 100 g:

  • Energetická hodnota: 1644 kJ / 393 kcal
  • Tuk: 12,9 g
  • z toho nasýtené mastné kyseliny: 6,4 g
  • Sacharidy: 60,7 g
  • z toho cukor: 5 g
  • Bielkoviny: 9,3 g
  • Soľ: 2,7 g


Samyang Hot Chicken Carbonara 5 x 130g instantné rezance RamenObsah: 5 x 130g = 650gZloženie: Nudle (77,5%): PŠENIČNÁ múka, modifikovaný tapiokový škrob, rafinovaný palmový olej, modifikovaný zemiakový škrob, rafinovaná soľ, glycerín, SÓJOVÝ olej, zahusťovadlo (E412), emulgátor: E500, E322, voda, E501, sladidlo: E422, regulátor kyslosti: E339, kyselina citrónová E330, olej s príchuťou zeleného čajuZloženie: polievka 2,7 %: sušené plnotučné MLIEKO, biely cukor, sušené MLIEKO, soľ, sušený SÝR mozzarella, sušené MASLO, modifikovaný zemiakový škrob, lístky európskej trávy, sušené korenie, sušený cesnak, SÓJOVÝ olejZloženie: vločky: Voda, SÓJOVÁ omáčka, cukor, umelá kuracia aróma v prášku, červená paprika v prášku, chilli v prášku, SÓJOVÝ olej, cibuľa, olej z červenej papriky, cesnak, modifikovaný zemiakový škrob, paprikový extrakt, chilli extrakt, čierne korenie v prášku, kari v práškuKrajina pôvodu: Kórea

Zažite ázijskú chuť len za pár minút s horúcim kuracím mäsom Samyang Buldak Ramen Carbonara. Príjemná pikantnosť rezancov je zjemnená krémovou omáčkou carbonara, ktorá dodáva ďalší rozmer chuti. Ideálne na rýchle pohostenie alebo nenáročné jedlo. So špeciálnym korením pre jedinečnú chuť Samyang.
Skladovanie a použitie
Skladujte na chladnom a suchom mieste.
Zloženie
Cestoviny (77,5 %): PŠENIČNÁ múka (Obsahuje: LEPIDLO), zahusťovadlo: (E1420, E412), palmový olej, soľ, emulgátor: [E422, E322 (Obsahuje: SÓJA)], SÓJOVÝ olej, regulátor kyslosti: (E501, E500, E339, E330), voda, tokoferol v prášku (Obsahuje: SÓJA), extrakt zo zeleného čaju, farbivo: E101 / Tekutá polievka (12,7%): Voda, umelá kuracia aróma (Obsahuje: PŠENICA, LEPIDLO), SÓJOVÁ omáčka, cukor, chilli papričky, habanero korenie, SÓJOVÝ olej, cibuľa, olej z chilli semienok, cesnak, zahusťovadlo: E1420, oleorezín z chilli papričiek, farbivo: E160c, čierne korenie, kari korenie (Obsahuje: CELER). Prášok (9,8 %): Mlieko plnotučné, MLIEKO, cukor, soľ, maslové korenie (obsahuje: MLIEKO), syr MOZZARELLA (obsahuje: MLIEKO), zahusťovadlo: E1420, petržlenová vňať, sójový olej, cesnak, čierne korenie. Alergény: Alergény nájdete v zložkách vyznačených tučným písmom. Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva aj kôrovce, vajcia, ryby, mäkkýše, horčicu, arašidy, sezamové semienka.
Výživové údaje
pozri popis
Hmotnosť
130 g
Potravinársky podnik
Heuschen und Schrouff Oriental Foods Trading BVSperwerweg 1, 6374 AG Landgraaf
Obchodný názov
Instantná Carbonara Hot Chicken Ramen
Výrobca
Rozsah dodávky
Rozsah dodávky: 1 kus 130 g vyprážaných rezancov Samyang Buldak Carbonara
Číslo od výrobcu
3563798
EAN kód
8801073113893

Skladovanie a použitie
Skladujte na chladnom a suchom mieste.
Zloženie
Cestoviny (77,5 %): PŠENIČNÁ múka (Obsahuje: LEPIDLO), zahusťovadlo: (E1420, E412), palmový olej, soľ, emulgátor: [E422, E322 (Obsahuje: SÓJA)], SÓJOVÝ olej, regulátor kyslosti: (E501, E500, E339, E330), voda, tokoferol v prášku (Obsahuje: SÓJA), extrakt zo zeleného čaju, farbivo: E101 / Tekutá polievka (12,7%): Voda, umelá kuracia aróma (Obsahuje: PŠENICA, LEPIDLO), SÓJOVÁ omáčka, cukor, chilli papričky, habanero korenie, SÓJOVÝ olej, cibuľa, olej z chilli semienok, cesnak, zahusťovadlo: E1420, oleorezín z chilli papričiek, farbivo: E160c, čierne korenie, kari korenie (Obsahuje: CELER). Prášok (9,8 %): Mlieko plnotučné, MLIEKO, cukor, soľ, maslové korenie (obsahuje: MLIEKO), syr MOZZARELLA (obsahuje: MLIEKO), zahusťovadlo: E1420, petržlenová vňať, sójový olej, cesnak, čierne korenie. Alergény: Alergény nájdete v zložkách vyznačených tučným písmom. Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva aj kôrovce, vajcia, ryby, mäkkýše, horčicu, arašidy, sezamové semienka.
Výživové údaje
pozri popis
Hmotnosť
130 g
Potravinársky podnik
Heuschen und Schrouff Oriental Foods Trading BVSperwerweg 1, 6374 AG Landgraaf
Obchodný názov
Instantná Carbonara Hot Chicken Ramen
Výrobca
Rozsah dodávky
Rozsah dodávky: 1 kus 130 g vyprážaných rezancov Samyang Buldak Carbonara
Číslo od výrobcu
3563798
EAN kód
8801073113893
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Samyang Buldak Carbonara 5 x 130 g
Samyang Buldak Carbonara 5 x 130 g
22,60 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 50
14,69 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Spoznajte Buldak Box | BULDAK Ramen 14er MIX | Korean Hot Chicken Ramen 14er MIX podľa chuti
Spoznajte Buldak Box | BULDAK Ramen 14er MIX | Korean Hot Chicken Ramen 14er MIX podľa chuti
22,60 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 16
33,90 €
Predajca: kennenlernbox
Obrázok produktu pre SamYang Buldak Original Hot Chicken Flavour Instant Ramen 140g
SamYang Buldak Original Hot Chicken Flavour Instant Ramen 140g
101,86 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
14,26 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Samyang BULDAK Ramen Combo | Starter Box | 5-pack Hot Chicken Carbonara & 5-pack Hot Chicken Carbonara
Samyang BULDAK Ramen Combo | Starter Box | 5-pack Hot Chicken Carbonara & 5-pack Hot Chicken Carbonara
18,50 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
25,90 €
Predajca: kennenlernbox
Obrázok produktu pre Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140 g – Horúce instantné rezance s pikantnou kuracou príchuťou
Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140 g – Horúce instantné rezance s pikantnou kuracou príchuťou
101,86 €/1kg
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 4
14,26 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre SamYang Buldak Ramen Hot Chicken Cheese Flavor 5er Pack (5x 140g) Instantné nápoje
SamYang Buldak Ramen Hot Chicken Cheese Flavor 5er Pack (5x 140g) Instantné nápoje
17,54 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 7
14,17 €
-13%
12,28 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Samyang 8801073211667, Instantné rezance ramen, 80 g, Kuracie mäso, Spicy, Mlieko, Sója, Pšenica, 330 kcal, 12 g
Samyang 8801073211667, Instantné rezance ramen, 80 g, Kuracie mäso, Spicy, Mlieko, Sója, Pšenica, 330 kcal, 12 g
34,13 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
2,73 €
Predajca: Unicat-Candy
Obrázok produktu pre Buldak - Ramen Carbonara Ramen Flavor
Buldak - Ramen Carbonara Ramen Flavor
30,69 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,99 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen 5 x130 G
Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen 5 x130 G
16,91 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
10,99 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre Samyang BULDAK Ramen Combo | Úvodný box | Balenie 5 kusov Hot Chicken Carbonara & Balenie 5 kusov Cheese & Balenie 5 kusov 2x Spicy
Samyang BULDAK Ramen Combo | Úvodný box | Balenie 5 kusov Hot Chicken Carbonara & Balenie 5 kusov Cheese & Balenie 5 kusov 2x Spicy
25,64 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 33
35,90 €
Predajca: kennenlernbox
Obrázok produktu pre 10-pack Buldak Box | Samyang Hot Chicken Ramen Combo | 5-pack Hot Chicken & 5-pack Carbonara
10-pack Buldak Box | Samyang Hot Chicken Ramen Combo | 5-pack Hot Chicken & 5-pack Carbonara
18,50 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
25,90 €
Predajca: kennenlernbox
Obrázok produktu pre Ryžové koláčiky Samyang s pikantnou kuracou príchuťou Buldak, Topokki 185 g - 8801073910270
Ryžové koláčiky Samyang s pikantnou kuracou príchuťou Buldak, Topokki 185 g - 8801073910270
39,14 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
7,24 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Nissin DEMAE RAMEN Ramen Spicy, Instantné rezance ramen, 100 g, Spicy, 3 min, 87 kcal, 364 kJ
Nissin DEMAE RAMEN Ramen Spicy, Instantné rezance ramen, 100 g, Spicy, 3 min, 87 kcal, 364 kJ
8,10 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
0,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Samyang 8801073211254, Instantné rezance ramen, 70 g, Kuracie mäso, Syr, Mlieko, Sezamové semienka, Sója, Pšenica, 290 kcal, 10 g
Samyang 8801073211254, Instantné rezance ramen, 70 g, Kuracie mäso, Syr, Mlieko, Sezamové semienka, Sója, Pšenica, 290 kcal, 10 g
39,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
2,73 €
Predajca: Unicat-Candy
Obrázok produktu pre Nissin Soba Classic, Instantná rezancová polievka, 90 g, Soba, 5 min, 219 kcal, 916 kJ
Nissin Soba Classic, Instantná rezancová polievka, 90 g, Soba, 5 min, 219 kcal, 916 kJ
22,22 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
2,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Samyang BULDAK Ramen Combo | Úvodné balenie | Balenie 5 horúcich kuracích a 5 syrových
Samyang BULDAK Ramen Combo | Úvodné balenie | Balenie 5 horúcich kuracích a 5 syrových
19,93 €/1kg
27,90 €
Predajca: kennenlernbox
Obrázok produktu pre Nudle na rýchle varenie Longlife, mit Ei 500g
Nudle na rýchle varenie Longlife, mit Ei 500g
5,22 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
2,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre 5 x Buldak Creamy Carbonara (140 g) – kórejské instantné cestoviny – krémové, pikantné a syrové + poistka pre dopravu
5 x Buldak Creamy Carbonara (140 g) – kórejské instantné cestoviny – krémové, pikantné a syrové + poistka pre dopravu
26,87 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 57
18,81 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Samyang Hot Chicken Cheese Ramen 140g vrecko
Samyang Hot Chicken Cheese Ramen 140g vrecko
27,36 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,63 €
-17%
3,83 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Takis Blue Heat 113,4g
Takis Blue Heat 113,4g
107,08 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 25
12,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre Buldak Hot Chicken Carbonara Flavour Ramen Noodles 5 ks 650g
Buldak Hot Chicken Carbonara Flavour Ramen Noodles 5 ks 650g
19,24 €/1kg
16,48 €
-21%
12,99 €
Predajca: AllYouNeed

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 23 hodnotení
Hodnotenie z 16. februára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Veľa!
Hodnotenie z 11. septembra 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Dobre
Hodnotenie z 17. marca 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
Super rýchly
Hodnotenie z 12. júla 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 10. júla 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 21. mája 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 11. mája 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 8. mája 2026 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre CESTOVINY (KONJAC) RYŽA SHIRATAKI 1 kg - DIÉTNE-JEDLO
CESTOVINY (KONJAC) RYŽA SHIRATAKI 1 kg - DIÉTNE-JEDLO
10,81 €
Predajca: superbrandshop
0,01 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla spaghettini číslo 3 cestoviny z tvrdej pšenice 500g balenie 5
Barilla spaghettini číslo 3 cestoviny z tvrdej pšenice 500g balenie 5
8,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,44 €/1kg
Obrázok produktu pre GI cestoviny Penne s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
GI cestoviny Penne s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
34,99 €
-28%
24,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
16,66 €/1kg
Obrázok produktu pre GI Pasta Filini s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
GI Pasta Filini s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
34,99 €
-28%
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
16,66 €/1kg
Obrázok produktu pre KETO CHEF Fettucine Konjac rezance bez lepku270g
KETO CHEF Fettucine Konjac rezance bez lepku270g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
29,59 €/1kg
Obrázok produktu pre CESTOVINY (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIÉTNE JEDLO
CESTOVINY (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIÉTNE JEDLO
10,43 €
Predajca: superbrandshop
0,01 €/1kg
Obrázok produktu pre Cestoviny (proso) BEZLEPKOVÉRAMEN 280g - DIÉTNE POTRAVINY
Cestoviny (proso) BEZLEPKOVÉRAMEN 280g - DIÉTNE POTRAVINY
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,39 €
Predajca: BRAT_PL
0,02 €/1kg
Obrázok produktu pre CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,49 €
Predajca: BRAT_PL
18,81 €/1kg
Obrázok produktu pre LaMi M Ryžové rezance 500g - BUN HaNoi Hiep Long
LaMi M Ryžové rezance 500g - BUN HaNoi Hiep Long
20,99 €
-57%
8,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
17,29 €/1kg
Obrázok produktu pre DIET-FOOD Ryžové rezance Konjac - instantná ryža s nízkym obsahom uhľohydrátov - 270 g (1 balenie)
DIET-FOOD Ryžové rezance Konjac - instantná ryža s nízkym obsahom uhľohydrátov - 270 g (1 balenie)
7,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
21,42 €/1kg
Obrázok produktu pre Cestoviny (KONJAC) BEZLEPKOVÝ UDON 270 g (200 g) - DIÉTNA STRAVA
Cestoviny (KONJAC) BEZLEPKOVÝ UDON 270 g (200 g) - DIÉTNA STRAVA
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
29,59 €/1kg
Obrázok produktu pre La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko
La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
22,51 €/1kg
Obrázok produktu pre La Molisana Fusilli n.28, Fusilli, Krátke cestoviny, 500 g, 10 min, Taliansko
La Molisana Fusilli n.28, Fusilli, Krátke cestoviny, 500 g, 10 min, Taliansko
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 12
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
22,51 €/1kg
Obrázok produktu pre La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krátke cestoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krátke cestoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
22,51 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla Špagety č. 5 - 500 gr.
Barilla Špagety č. 5 - 500 gr.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
12,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
24,60 €/1kg
Obrázok produktu pre PROTEÍNOVÉ CESTOVINY (ZELENÝ HRACH) DIEVČATÁ 250 g - NOVELLE
PROTEÍNOVÉ CESTOVINY (ZELENÝ HRACH) DIEVČATÁ 250 g - NOVELLE
8,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
35,96 €/1kg
Obrázok produktu pre CESTOVINY (S ČIERNOU ŠOŠOVICOU) PRE DIABETIKOV GLOWERS 250 g - NOVELLE
CESTOVINY (S ČIERNOU ŠOŠOVICOU) PRE DIABETIKOV GLOWERS 250 g - NOVELLE
8,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
35,96 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla Collezione Mezze Penne Tricolore Nr 78 Cestoviny Nudeln 5000g
Barilla Collezione Mezze Penne Tricolore Nr 78 Cestoviny Nudeln 5000g
25,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,19 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla Farfalle Nr. 265, Farfalle, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, 359 kcal, 1521 kJ
Barilla Farfalle Nr. 265, Farfalle, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, 359 kcal, 1521 kJ
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
8,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
15,65 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g
Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
24,76 €/1kg