5,0



Na základe 1 hodnotenia
Wella Professionals Invigo Volume Boost Shampoo with Bavlna Extract šampón pre objem pre vlasy jemné, bez objemu 1000 ml
25,34 €
25,34 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Dostupná množstevná zľava:
Nenechajte si ujsť!
Šampóny a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Šampón na jemné vlasy bez objemu O'shy Volume 1000 ml12,20 €/1l
12,20 €
Predajca: EDANTI

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml25,50 €/1l
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Schwarzkopf BC Bonacure Objem v Boost Čistiace šampón, 1000ml19,50 €/1l
19,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Maria Nila Pure Volume Shampoo šampón pre objem vlasov 1000 ml48,86 €/1l
51,24 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
48,86 €
Predajca: PerfumTraders

Wella Professionals Invigo Volume Boost, 300 ml, Šampón, Profesionálne, Unisex, Jemné vlasy, Všetky farby
50,23 €/1l
15,07 €
Predajca: PerfumTraders

Wella Professionals INVIGO Volume Boost Bodifying, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Unisex, Jemné vlasy, Normálne vlasy, Všetky farby
102,70 €/1l
102,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Fusion Intense Repair Shampoo posilňujúci šampón na poškodené vlasy 500 ml
40,40 €/1l
20,20 €
Predajca: Glamperfeu

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Deep Nourishing, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Suché vlasy, Oslabené vlasy, Všetky farby
89,60 €/1l
89,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Invigo Sensitive Scalp Shampoo upokojujúci šampón pre citlivú pokožku hlavy 1000 ml
26,00 €/1l
26,00 €
Predajca: PerfumTraders

Wella Invigo Scalp Bal Sensi Shampoo 250, 300 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Citlivé vlasy, Všetky farby
43,00 €/1l
12,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals INVIGO Balance Senso Calm Sensitive, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Citlivé vlasy, Upokojujúci
99,45 €/1l
99,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Joico JoiFull Volumizing Shampoo posilujúci šampón pre jemné vlasy bez objemu 300 ml
40,54 €/1kg
14,19 €
Predajca: NutraBestBG

Phyto Volume Volumizing Shampoo posilujúci šampón pre objem vlasov 500 ml
46,40 €/1kg
25,52 €
Predajca: Zeitburg

Lazartigue Volumize Volume Shampoo posilujúci šampón pre jemné vlasy bez objemu 250 ml
47,47 €/1kg
14,24 €
Predajca: NutraBestBG

Fructis Pure Fresh Uhladzujúci šampón na mastné vlasy
51,64 €/1l
12,91 €
Predajca: somnia24

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Volume Boost Shampoo Kreatín posilňujúci šampón pre jemné vlasy bez objemu 250 ml
35,80 €/1l
8,95 €
Predajca: Friseurtotal

Moroccanoil Volume Extra Volume Shampoo šampón pre jemné vlasy bez objemu 70 ml
152,00 €/1kg
12,16 €
Predajca: Tersorte

Klorane Volume - šampón na jemné vlasy Posilňujúci šampón na jemné vlasy bez objemu 400 ml
20 950,00 €/1kg
20,95 €
Predajca: Pharmacygreek

Redken Volume Injection Shampoo posilujúci šampón pre objem vlasov 1000 ml
56,30 €/1l
56,30 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml
113,12 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Wella Professionals Invigo posilňujúci šampón na objem 1 l
Zvýšte svoj objem so šampónom Wella Professionals Invigo Volume Boost. Tento šampón na objem (1 l) je špeciálne vyvinutý pre jemné a krepaté vlasy a dodá vašim vlasom prirodzenú plnosť a lesk, obohatený o výťažok z bavlny. Nezaťažujúce zloženie hĺbkovo čistí a dodáva vlasom viditeľne väčší objem v porovnaní s nevyživujúcim šampónom.
Výhody šampónu Wella Professionals Invigo Volume Boost Bodifying Shampoo 1 l
- Jemné čistenie bez zaťaženia
- Špeciálne pre jemné a kučeravé vlasy
- Dodáva vlasom objem a lesk
- Prirodzená a stabilná plnosť pri fénovaní
- Obsahuje polyméry zvyšujúce pružnosť a výťažok z bavlny
Ako používať Wella Professionals Invigo Volume Boost Bodifying Shampoo 1 l
Vmasírujte do mokrých vlasov a napenite. Dôkladne opláchnite. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov používajte v kombinácii s lakom na vlasy Invigo Volume Boost a maskou na vlasy.
Premeňte svoje jemné a ochabnuté vlasy vďaka odborným znalostiam spoločnosti Wella Professionals. Objednajte si teraz a zažite transformačnú silu tohto šampónu!
Zloženie: Obsahuje: Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Parfum/Fragrance, Sodium Benzoate, Cocamide MEA, Citric Acid, Sodium Chloride, Salicylic Acid, Tetrasodium EDTA, Glycerin, Methylparaben, Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Polysorbate 80, Propylénglykol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyimide-1, Hydroxid sodný, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Citronellol, Gossypium Herbaceum (Bavlna) Seed Oil, Phenoxyethanol, Decylene Glycol, Tocopheryl Acetate, 1,2-Hexanediol, Tocopherol, Sodium Citrate, Sodium Xylenesulfonate.
Šampón pre väčší objem vlasov
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kadernických značiek. Šampóny značky Wella Professionals z kolekcie Invigo boli vytvorené špeciálne pre ženy majúce jemné vlasy. Tento kadernický zázrak má objem 1000 ml.
Zutaten: glycerín, metylparabén, linoleamidopropyl pg-dimóniumchlorid fosfát, polysorbát 80. Obsahuje: aqua/water/eau, sodium laureth sulfate, sodium lauryl sulfate, cocamidopropyl betaine, parfum/fragrance, sodium benzoate, cocamide mea, citric acid, sodium chloride, salicylic acid, tetrasodium edta, glycerin, Propylenglykol, guarhydroxypropyltrimoniumchlorid, polyimid-1, natriumhydroxid, hexylcinnamal, linalool, limonen, citronellol, Gossypium herbaceum (Baumwollsamenöl), fenoxyetanol, decilenglykol, tokoferylacetát, 1,2-hexandiol, tokoferol, natriumcitrát, natriumxylensulfonát.
Wella Professionals Invigo Volume Boost Bodifying Shampoo je intenzívne čistiaci šampón, ktorý je ideálny pre jemné vlasy. Špeciálne zloženie s polymérmi Spring Force a výťažkom z bavlny dodáva vlasom objem a lesk bez toho, aby ich zaťažoval. Zloženie stabilizuje vlasové vlákna a pomáha vytvárať objem vlasov.
INVIGO VOLUME BOOST Šampón na vlasy bez objemu 1000 ml
Wella Professionals Invigo šampón na zväčšenie objemu 1000 ml
Vynikajúci, ný
Šampón Wella Invigo Volume Boost 1000ml
- Model
- Invigo Volume Boost
- Hmotnosť
- 1108 g
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- V popise
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 4064666585413
- Číslo od výrobcu
- 2284
- Model
- Invigo Volume Boost
- Hmotnosť
- 1108 g
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- V popise
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 4064666585413
- Číslo od výrobcu
- 2284
Hodí sa k tomu

Wella Professionals INVIGO Volume Boost Bodifying, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Unisex, Jemné vlasy, Normálne vlasy, Všetky farby
102,70 €/1l
102,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Invigo Volume Boost šampón s výťažkom z bavlny Šampón pre objem pre krepaté a jemné vlasy 500 ml
32,48 €/1l
16,24 €
Predajca: Glamperfeu

Wella Professionals Invigo Volume Boost, 300 ml, Šampón, Profesionálne, Unisex, Jemné vlasy, Všetky farby
50,23 €/1l
15,07 €
Predajca: PerfumTraders

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Deep Nourishing, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Suché vlasy, Oslabené vlasy, Všetky farby
89,60 €/1l
89,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Fusion Intense Repair Shampoo posilňujúci šampón na poškodené vlasy 500 ml
40,40 €/1l
20,20 €
Predajca: Glamperfeu

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella Professionals Invigo Nutri-Enrich Shampoo with Goji Berry vyživujúci šampón pre suché a poškodené vlasy 500 ml
29,12 €/1l
14,56 €
Predajca: Tersorte

Wella Professionals Invigo Sensitive Scalp Shampoo upokojujúci šampón pre citlivú pokožku hlavy 1000 ml
26,00 €/1l
26,00 €
Predajca: PerfumTraders

Wella Professionals INVIGO Balance Senso Calm Sensitive, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Citlivé vlasy, Upokojujúci
99,45 €/1l
99,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella EIMI Extra Volume, Pena na vlasy, Ženy, 300 ml, Všetky typy vlasy, Zväčšenie objemu, Všetky farby
41,00 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Invigo Scalp Bal Sensi Shampoo 250, 300 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Citlivé vlasy, Všetky farby
43,00 €/1l
12,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Balsam Professionals Care Nutricurls Vyživujúci sprej na vlny
234,33 €/1l
35,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Invigo, 300 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Farebné vlasy, Všetky farby
38,00 €/1l
11,40 €
Predajca: Glamperfeu

Wella Professionals Invigo Color Brilliance ochranný šampón pre normálne až jemné farbené vlasy 500 ml
36,24 €/1l
18,12 €
Predajca: Glamperfeu

Wella Professionals Eimi Dynamic Fix Silný lak na vlasy, 500 ml
36,60 €/1l
18,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Wella Professionals INVIGO Color Brilliance Coarse, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Farebné vlasy, Silné vlasy, Všetky farby, Ochrana farby, Výživný, 1000 ml
93,55 €/1l
93,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Invigo Blonde Recharge Cool Color Refreshing Conditioner kondicionér pre oživenie farby studených blond odtieňov 200 ml
55,85 €/1l
11,17 €
Predajca: Glamperfeu

Londa Professional Visible Repair Shampoo vyživujúci šampón pre suché a poškodené vlasy 1000 ml
16,90 €/1l
16,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Wella Professionals Elements Renewing Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov 200 ml
92,80 €/1l
18,56 €
Predajca: PerfumTraders

Trust 23978 Trust TKM-250 set klávesnice a myši drôtový čierny
21,67 €
Predajca: somnia24

Wella Invigo Colour Brilliance šampón pre jemné vlasy 50 ml
1 411,00 €/1l
70,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Šampón Wella SP Repair 1000 ml
24,28 €/1l
24,28 €
Predajca: Zeitburg

Wella EIMI Extra Volume, Pena na vlasy, Ženy, 300 ml, Suché vlasy, Fixačný, Všetky farby
46,80 €/1l
14,04 €
Predajca: Glamperfeu

Braun BR710, Dospelý, Plochá kefa na vlasy, Čierna, Zelená, AAA, 175 g, 1 kusov
46,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Gorenje GS643C90X, Voľne stojaci, Úplná veľkosť (60 cm), Strieborná, Dotyk, 3 košík/košíky, Horný
633,79 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je C.
Predajca: Dragtek-com

Schwarzkopf Professional Osis+ Volume Up spray zwiększający objętość włosów, 300ml
37,76 €/1l
9,44 €
Predajca: MANADA

Tigi Bed Head Resurrection Conditioner 750 ml
25 250,00 €/1kg
20,20 €
Predajca: PerfumTraders

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml
25,33 €/1l
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Unisex, Všetky typy vlasy, Jemné vlasy, Výživa, Ochrana
20,95 €/1l
20,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,5 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
20,47 €
Predajca: Serica
45 488,89 €/1kg

Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg

Redken Frizz Dismiss šampón 300ml
25,25 €
Predajca: PerfumTraders
84,17 €/1l

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l

TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampón, Ženy, Hydratačný, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,99 €
Predajca: Lemonbite
14,48 €/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
35,00 €
Predajca: MAGUHAAR
35,00 €/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
76,00 €/1kg

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(50)Počet hodnotení: 50
32,00 €
Predajca: MAGUHAAR
21,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,50 €/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
32,00 €
Predajca: MAGUHAAR
21,33 €/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR
21,50 €/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(616)Počet hodnotení: 616
55,47 €
Predajca: PerfumTraders
55,47 €/1l

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
22,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1kg

Loreal Absolut Repair šampón 300ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NOVINKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
28,25 €
Predajca: MAGUHAAR
56,50 €/1l