Med od výrobcu gurmánov zo Schwarzwaldu Faller, slnečnicový med 380 gramov

7,89 €

20,76 € / 1kg

plus 15,00 € poštovné

Doprava k vám domov

st 30. septembra – št 1. októbra
Naše najlepšieponuky
Medy a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Lipový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
Lipový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
20,99 €/1l
18,89 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Med repkový 210ml 250g PASIEKA SIENKIEWICZ
Med repkový 210ml 250g PASIEKA SIENKIEWICZ
25,19 €/1l
5,29 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Pohánkový med 210ml 250g
Pohánkový med 210ml 250g
26,14 €/1l
5,49 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Nektár medovicový med 210ml 250g
Nektár medovicový med 210ml 250g
26,14 €/1l
5,49 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Med Faller z manufaktúry Schwarzwald Gourmet, kvetový med 380 gramov
Med Faller z manufaktúry Schwarzwald Gourmet, kvetový med 380 gramov
20,61 €/1kg
7,83 €
Predajca: FeineHeimat
Obrázok produktu pre Natural Food – Surový med – Prírodný. Neupravený, nefiltrovaný, necentrifugovaný – z Európy, bez prísad – akáciový med – 20 x 1,1 kg
Natural Food – Surový med – Prírodný. Neupravený, nefiltrovaný, necentrifugovaný – z Európy, bez prísad – akáciový med – 20 x 1,1 kg
10,91 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
239,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food
Obrázok produktu pre Med od výrobcu gurmánov zo Schwarzwaldu Faller, darčeková sada HONEY 5 x 380 gramov
Med od výrobcu gurmánov zo Schwarzwaldu Faller, darčeková sada HONEY 5 x 380 gramov
17,54 €/1kg
33,32 €
Predajca: FeineHeimat
Obrázok produktu pre TGQ Viackvetový med 500 g
TGQ Viackvetový med 500 g
18,44 €/1kg
10,82 €
-11%
9,59 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Manukový med 400+250g PROPHARMA
Manukový med 400+250g PROPHARMA
258,28 €/1kg
74,90 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Med viackvetý 210ml 250g PASIEKA SIENKIEWICZ
Med viackvetý 210ml 250g PASIEKA SIENKIEWICZ
25,19 €/1l
5,29 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Taliansky slnečnicový med, 250 g (Miele di Girasole)
Taliansky slnečnicový med, 250 g (Miele di Girasole)
23,20 €/1l
5,80 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Bartnik Miód Akacjowy 1,2 Kg
Bartnik Miód Akacjowy 1,2 Kg
26,72 €/1kg
33,76 €
-5%
32,07 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Taliansky lesný med, 500 g (Medovicový med)
Taliansky lesný med, 500 g (Medovicový med)
23,50 €/1l
11,75 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Bartnik Limetkový med 1,2 kg
Bartnik Limetkový med 1,2 kg
22,92 €/1kg
27,50 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Zázvor v mede 250g
Zázvor v mede 250g
25,12 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,28 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre BARTNIK, med z pohánky, 0,4 kg.
BARTNIK, med z pohánky, 0,4 kg.
25,27 €/1kg
10,11 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Manukový med MGO 400+, 250 g
Manukový med MGO 400+, 250 g
107,75 €/1kg
43,10 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Manukový med 100+1kg PROPHARMA
Manukový med 100+1kg PROPHARMA
76,01 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 9
82,39 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre STEENS Manukový med MGO 515+ I UMF15+, 500g
STEENS Manukový med MGO 515+ I UMF15+, 500g
188,26 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
94,13 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE
Obrázok produktu pre Breitsamer Med Citrusový kvet Sicília 500g
Breitsamer Med Citrusový kvet Sicília 500g
29,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Slnečnicový med Faller – prírodná lahôdka z Čierneho lesa

Fallerov slnečnicový med je synonymom čistého, nefalšovaného medového zážitku z tradičného včelárstva v Čiernom lese. Vďaka svojej jemnej aróme, charakteristickej zlatožltej farbe a príjemnej, prirodzenej sladkosti je skutočnou klasikou pre všetkých milovníkov medu. Tento med zachytáva energiu leta a prináša kúsok slnečnej prírody priamo na váš raňajkový stôl.

Prírodná rozmanitosť v pohári

Tento slnečnicový med zbierajú včely, ktoré lietajú po slnkom zaliatych poliach. Charakteristické kvety dodávajú medu jeho teplú, jemne kvetinovú chuť a žiarivý vzhľad. Ako čistý prírodný produkt zostáva med u spoločnosti Faller nezmenený – dôsledne sa vyhýbame akýmkoľvek prísadám, umelým arómam alebo farbivám, aby sme vám zaručili najvyššiu kvalitu prírody.

Ručne zberaný a šetrne spracovaný

Tento med získavajú skúsení včelári, ktorí ovládajú remeslo tradičného zberu medu. Vďaka mimoriadne šetrnému spracovaniu za studena sa čo najlepšie zachovajú prírodné vlastnosti, plná aróma a cenné zložky – ako enzýmy, vitamíny a antioxidanty. Tak si môžete vychutnať produkt, ktorý nielen skvele chutí, ale v sebe nesie aj cenné zásoby energie prírody.

Potešenie pre všetky zmysly v gurmánskej kuchyni

Slnečnicový med Faller presvedčí svojou jemnou, krémovou konzistenciou a harmonickou vôňou. Je to všestranný spoločník na celý deň:

  • Na raňajky: Skvelý na čerstvom farmárskom chlebe, chrumkavých rožkoch alebo teplých croissantoch.
  • Prirodzená sladkosť: Ideálny na dochutenie dresingov, marinád alebo ako aromatická prísada do vašich receptov na pečenie.
  • Chvíle pohody: Perfektný na osladenie čaju, jogurtu, misiek s tvarohom alebo horúceho mlieka.
Prehľad výhod
  • Prírodne čistý a autentický: Bez prísad, aróm alebo umelých zložiek.
  • Šetrná výroba: Ručne zberané a spracované za studena pre maximálne zachovanie živín.
  • Jemná aróma: Jemná sladkosť s decentnou kvetinovou nótou.
  • Tradičná kvalita: Starostlivo vybrané a balené v manufaktúre Faller.
  • Ideálne ako darček: Vysoko kvalitný kúsok prírody Čierneho lesa pre gurmánov.
Prehľad výživových hodnôt
Priemerné nutričné hodnotyna 100 g
Energia1284 kJ / 302 kcal
Tuk0,0 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny0,0 g
Sacharidy75,10 g
- z toho cukor73,6 g
Bielkoviny0,4 g
soľ0,0061 g

Energia 1284 kJ / 302 kcal Tuk 0,0 g Sacharidy 75,10 g z toho cukor 73,6 g Bielkoviny 0,4 g Soľ 0,0061 g

Kvalita a prírodnosť: Informácie o dátume spotreby

Prečo by ste med nemali vyhadzovať po uplynutí dátumu spotreby:

  • Dátum minimálnej trvanlivosti (MHD) medu je stanovený zákonom, avšak pri skladovaní na chladnom a tmavom mieste má med takmer neobmedzenú trvanlivosť.
  • Ak med kryštalizuje (stuhne), je to znakom jeho kvality a prírodnosti. Môžete ho opäť ztekutiť v teplom vodnom kúpeli (do max. 40 °C).
  • Med je prírodné konzervačné činidlo. Pokiaľ je vôňa a chuť bezchybná, obsah zostáva naďalej čistým potešením. Predĺžením doby spotreby spoločne me plytvanie potravinami.

Objavte rozmanitosť medu z Čierneho lesa – Manufaktur Faller, objednajte si exkluzívne u FeineHeimat.

Objem
0.38 l
Zloženie
100% med
Výživové údaje
priemerné výživové hodnoty na 100 g: Kalorická hodnota (Kcal): 319 kcal, kalorická hodnota (KJ): 1353 kJ, vápnik: 0,00 mg, železo: 0,00 mg, bielkoviny: 0,500 g, tuky: 0,50 g, nasýtené mastné kyseliny: 0.100 g, jód: 0,00 g - sacharidy: 78,00 g, polynenasýtené mastné kyseliny: 0,00 g, sodík: 0,000 g, soľ: 0,0200 g, vitamín C: 0,00 mg, zinok: 0,00 mg, cukor: 78,000 g
Hmotnosť
380 g
Rozmery
65 MM 65 MM 110 MM
Potravinársky podnik
Konfitürenmanufaktur Alfred Faller GmbH, Seeweg , 79694 Utzenfeld/Schwarzwald
Obchodný názov
Slnečnicový med
Výrobca
Konfitürenmanufaktur Alfred Faller GmbH
Pôvod
Nemecko
Číslo od výrobcu
242
EAN kód
4033301216234

Objem
0.38 l
Zloženie
100% med
Výživové údaje
priemerné výživové hodnoty na 100 g: Kalorická hodnota (Kcal): 319 kcal, kalorická hodnota (KJ): 1353 kJ, vápnik: 0,00 mg, železo: 0,00 mg, bielkoviny: 0,500 g, tuky: 0,50 g, nasýtené mastné kyseliny: 0.100 g, jód: 0,00 g - sacharidy: 78,00 g, polynenasýtené mastné kyseliny: 0,00 g, sodík: 0,000 g, soľ: 0,0200 g, vitamín C: 0,00 mg, zinok: 0,00 mg, cukor: 78,000 g
Hmotnosť
380 g
Rozmery
65 MM 65 MM 110 MM
Potravinársky podnik
Konfitürenmanufaktur Alfred Faller GmbH, Seeweg , 79694 Utzenfeld/Schwarzwald
Obchodný názov
Slnečnicový med
Výrobca
Konfitürenmanufaktur Alfred Faller GmbH
Pôvod
Nemecko
Číslo od výrobcu
242
EAN kód
4033301216234
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Med Faller z manufaktúry Schwarzwald Gourmet, kvetový med 380 gramov
Med Faller z manufaktúry Schwarzwald Gourmet, kvetový med 380 gramov
20,61 €/1kg
7,83 €
Predajca: FeineHeimat
Obrázok produktu pre Natural Food – Surový med – Prírodný. Neupravený, nefiltrovaný, necentrifugovaný – z Európy, bez prísad – akáciový med – 20 x 1,1 kg
Natural Food – Surový med – Prírodný. Neupravený, nefiltrovaný, necentrifugovaný – z Európy, bez prísad – akáciový med – 20 x 1,1 kg
10,91 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
239,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food
Obrázok produktu pre Yucatnsky med
Yucatnsky med
51,98 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Natural Food – Surový med – Prírodný. Neupravený, nefiltrovaný, necentrifugovaný – z Európy, bez prísad – Pohánkový med – 1 x 1,1 kg
Natural Food – Surový med – Prírodný. Neupravený, nefiltrovaný, necentrifugovaný – z Európy, bez prísad – Pohánkový med – 1 x 1,1 kg
23,55 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
25,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food
Obrázok produktu pre Šošovica Bonduelle 400g
Šošovica Bonduelle 400g
8,53 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Štandardné hlavice pre sonické kefky 8 ks Philips Sonicare Optimal White HX6068/12
Štandardné hlavice pre sonické kefky 8 ks Philips Sonicare Optimal White HX6068/12
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 693
149,38 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Obrázok produktu pre FunCakes F10140, Potravinová poleva, Zákusok, Torta, 404 kcal, 1693 kJ, 1,5 g
FunCakes F10140, Potravinová poleva, Zákusok, Torta, 404 kcal, 1693 kJ, 1,5 g
0,27 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 18
13,99 €
-14%
11,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 30
24,65 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Bad Reichenhaller 217561006 Bad Reichenhaller Alpenjodsalz mit Fluorid + Folsäure Salz, 500,0 g
Bad Reichenhaller 217561006 Bad Reichenhaller Alpenjodsalz mit Fluorid + Folsäure Salz, 500,0 g
16,34 €/1kg
8,17 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Zwergenwiese Bio Lupi Love Protein Zwiebel-Knoblauch 135g
Zwergenwiese Bio Lupi Love Protein Zwiebel-Knoblauch 135g
98,52 €/1kg
13,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur
Obrázok produktu pre 3.08 Havajský plážový dáždnik Ø 165 cm
3.08 Havajský plážový dáždnik Ø 165 cm
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 13
32,04 €
Predajca: Special-trends
Obrázok produktu pre Honig - Biely med 250g | HOYER
Honig - Biely med 250g | HOYER
32,16 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,04 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre KRÉMOVÁ PASTA S VIŠŇOVÝMI paradajkami a bazalkou, BEZLEPKOVÁ,140 g - ALLOS
KRÉMOVÁ PASTA S VIŠŇOVÝMI paradajkami a bazalkou, BEZLEPKOVÁ,140 g - ALLOS
0,03 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
4,18 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Open Food 4023300901903, B, 304 kcal, 82 g, 82 g
Open Food 4023300901903, B, 304 kcal, 82 g, 82 g
18,16 €/1kg
9,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre IceBär prášok na soft zmrzlinu vanilka 1 kg pre stroj na soft zmrzlinu & doma
IceBär prášok na soft zmrzlinu vanilka 1 kg pre stroj na soft zmrzlinu & doma
11,95 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 98
11,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
Obrázok produktu pre Hengstenberg Mildessa jemná kyslá kapusta v praktickom vrecku 400g
Hengstenberg Mildessa jemná kyslá kapusta v praktickom vrecku 400g
7,51 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kühne Fasskraut prírodne jemný ATG 385g
Kühne Fasskraut prírodne jemný ATG 385g
5,87 €/1kg
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Barilla Macaroni Risoni 500 g
Barilla Macaroni Risoni 500 g
5,80 €/1kg
2,90 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Barilla Penne Rigate bezlepkové cestoviny 400 g
Barilla Penne Rigate bezlepkové cestoviny 400 g
4 960,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
6,14 €
-19%
4,96 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Hoyer Propolis v mede organický
Hoyer Propolis v mede organický
21,28 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,32 €
Predajca: taleoo
PASTA KREMOWA Z AWOKADO BEZGLUTENOWA BIO 140 g - ALLOS
BEZLEPKOVÁAVOKÁDOVÁ KRÉMOVÁ PASTA 140 g - ALLOS
29,86 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
4,18 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Mestemacher Westfalen klasický celozrnný ražný chlieb bez kôrky 500g
Mestemacher Westfalen klasický celozrnný ražný chlieb bez kôrky 500g
4,28 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 10
2,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Open Food 9421023629244, B, 332 kcal, 82,1 g, 82,1 g, 0,9 g
Open Food 9421023629244, B, 332 kcal, 82,1 g, 82,1 g, 0,9 g
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 32
160,79 €
Doprava zdarma
Predajca: BRAT_PL
160 789,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Med agátový 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
Med agátový 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
19,89 €
Predajca: BRAT_PL
22,10 €/1l
Obrázok produktu pre Kvetinový peľ, včelí peľ, peľ 1 kg medu včelárstvo včelárstvo , sladká zem včelstvo
Kvetinový peľ, včelí peľ, peľ 1 kg medu včelárstvo včelárstvo , sladká zem včelstvo
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 48
20,00 €
Predajca: Sweet_Land_Apiary
26,32 €/1l
Obrázok produktu pre Pohánkový med 900ml 1200g
Pohánkový med 900ml 1200g
18,89 €
Predajca: BRAT_PL
20,99 €/1l
Obrázok produktu pre Med repkový 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
Med repkový 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
16,09 €
Predajca: BRAT_PL
17,88 €/1l
Obrázok produktu pre Nektár medovicový med 900ml 1200g
Nektár medovicový med 900ml 1200g
18,89 €
Predajca: BRAT_PL
20,99 €/1l
Obrázok produktu pre Lipový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
Lipový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
18,89 €
Predajca: BRAT_PL
20,99 €/1l
Obrázok produktu pre Čistá príroda: 1 kg surového a čistého medu z lipových kvetov
Čistá príroda: 1 kg surového a čistého medu z lipových kvetov
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 11
12,00 €
Predajca: Sweet_Land_Apiary
13,33 €/1l
Obrázok produktu pre Čistý sladký pôžitok: 1 kg surového a čistého agátového medu z včelnice Sweet Land
Čistý sladký pôžitok: 1 kg surového a čistého agátového medu z včelnice Sweet Land
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 11
12,00 €
Predajca: Sweet_Land_Apiary
12,00 €/1l
Obrázok produktu pre 1000 g
1000 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
12,00 €
Predajca: Sweet_Land_Apiary
13,33 €/1l
Obrázok produktu pre Čistá príroda: 1 kg surového a čistého lesného medu z nektáru a medovice
Čistá príroda: 1 kg surového a čistého lesného medu z nektáru a medovice
12,00 €
Predajca: Sweet_Land_Apiary
13,33 €/1l
Obrázok produktu pre Manuka Health - Manuka med MGO 400+ [250g] - bez laktózy a lepku
Manuka Health - Manuka med MGO 400+ [250g] - bez laktózy a lepku
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 12
50,28 €
Predajca: AllYouNeed
201 119,99 €/1kg
Obrázok produktu pre BREITSAMER HONIG 214175 BREITSAMER HONIG Imkergold flüssig Honig, 120x 20,0 g
BREITSAMER HONIG 214175 BREITSAMER HONIG Imkergold flüssig Honig, 120x 20,0 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
29,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,41 €/1kg
Obrázok produktu pre Open Food 9001432013188, B, 28 g, 302 kcal, 75 g, 75 g, 0,4 g
Open Food 9001432013188, B, 28 g, 302 kcal, 75 g, 75 g, 0,4 g
47,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,15 €/1kg
Obrázok produktu pre Pohánkový med 210ml 250g
Pohánkový med 210ml 250g
5,49 €
Predajca: BRAT_PL
26,14 €/1l
Obrázok produktu pre Med repkový 210ml 250g PASIEKA SIENKIEWICZ
Med repkový 210ml 250g PASIEKA SIENKIEWICZ
5,29 €
Predajca: BRAT_PL
25,19 €/1l
Obrázok produktu pre Nektár medovicový med 210ml 250g
Nektár medovicový med 210ml 250g
5,49 €
Predajca: BRAT_PL
26,14 €/1l
Obrázok produktu pre Langnese Flotte Biene med z horských kvetov krémovo sladkej chuti 250g
Langnese Flotte Biene med z horských kvetov krémovo sladkej chuti 250g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,04 €/1kg
Obrázok produktu pre Biozentrale organický agávový sirup sila prírody prírodná sladkosť 350g
Biozentrale organický agávový sirup sila prírody prírodná sladkosť 350g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,03 €/1l
Obrázok produktu pre Darbo Lindenhonig
Darbo Lindenhonig
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,40 €/1kg