STEENS Manukový med MGO 515+ I UMF15+, 500g

94,13 €

188,26 € / 1l

plus 7,99 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

ut 6. – st 7. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Naše najlepšieponuky
Medy a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Med agátový 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
Med agátový 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
22,10 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
19,89 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Manuka Health - Manuka med MGO 400+ [250g] - bez laktózy a lepku
Manuka Health - Manuka med MGO 400+ [250g] - bez laktózy a lepku
201 119,99 €/1kg
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 12
50,28 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Nektár medovicový med 900ml 1200g
Nektár medovicový med 900ml 1200g
20,99 €/1l
18,89 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Med repkový 210ml 250g PASIEKA SIENKIEWICZ
Med repkový 210ml 250g PASIEKA SIENKIEWICZ
25,19 €/1l
5,29 €
Predajca: BRAT_PL
MIÓD MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g - HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
MED MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g – HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
404,24 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
101,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Manukový med 250+500g PROPHARMA
Manukový med 250+500g PROPHARMA
76 490,00 €/1l
76,49 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Manukový med MGO 400+, 250 g
Manukový med MGO 400+, 250 g
108,67 €/1kg
43,47 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Med MGO™ 550+  - Manuka Health - 500g
Med MGO™ 550+ - Manuka Health - 500g
301,98 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 18
150,99 €
Predajca: The-Fast-Order
Obrázok produktu pre Manuka Health MGO 250+ Manuka med, 1000 g
Manuka Health MGO 250+ Manuka med, 1000 g
106,75 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 24
106,75 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Larnac Manuka Honey MGO 120+, 250g
Larnac Manuka Honey MGO 120+, 250g
77,16 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 28
19,29 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Manukový med 100+1kg PROPHARMA
Manukový med 100+1kg PROPHARMA
76,01 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 9
82,39 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Larnac Manuka Honey MGO 300+, 250g
Larnac Manuka Honey MGO 300+, 250g
135,96 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 30
33,99 €
Predajca: taleoo
MIÓD MANUKA MGO 100+ BIO 250 g - TRANZALPINE
HONIG MANUKA MGO 100250 g - TRANZALPINE
21 940,00 €/1kg
21,94 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre MANUKA MED MGO 400+250 g - TRANZALPINE
MANUKA MED MGO 400+250 g - TRANZALPINE
0,23 €/1kg
58,23 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Medovicový med 400g
Medovicový med 400g
18,18 €
-6%
17,02 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Manuka Health Honey MGO 850+, 250 g
Manuka Health Honey MGO 850+, 250 g
371,15 €/1kg
155,51 €
Predajca: Petersberg-Apotheke
Obrázok produktu pre Bartnik Limetkový med 1,2 kg
Bartnik Limetkový med 1,2 kg
22,92 €/1kg
27,50 €
Predajca: Katomix
MIÓD MANUKA MGO 261+ UMF 10+ 250 g - HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
MED MANUKA MGO 261+ UMF 10+ 250 g – HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
146,88 €/1kg
36,72 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre MANUKA-HONIG MGO 300+140 g - TRANZALPIN
MANUKA-HONIG MGO 300+140 g - TRANZALPIN
0,18 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,82 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Miód wielokwiatowy Bartnik 1200 g
Miód wielokwiatowy Bartnik 1200 g
2,15 €/1kg
16,28 €
-4%
15,47 €
Predajca: Katomix

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

SUROVÝ MANUKA MED UMF 15+ (MGO 515+)
&nbsp,
Surový manukový me UMF 15+.
&nbsp,
- #1 Novozélandská prémiová kvalita&nbsp,
- 100% surový nepasterizovaný manuka med z Nového Zélandu
-&nbsp,Ocenený a uznávaný líder v segmente prémiovej kvality&nbsp,s tradíciou od roku 1982
- UMF = Unique Manuka Factor = najvyšší mož zaručujúci obsah jedinečných účinných látok
- MGO = označenie množstva obsiahnutéhometylglyoxalu
- Monoflorálny med = najvyššia a najčistejšia možná kategória
- Med od včiel, ktoré opeľujú len kvety Manuky, žiadne iné
- Med z malej rodinnej farmy Paula a Sheryl Steensovcov
&nbsp,
Steens Manuka Honey je surový nepasterizovaný pravý manukový med z Nového Zélandu. Pochádza od včiel opeľujúcich Balmina metlata, ker s bielo-ružovými kvetmi pochádzajúci z Austrálie a Nového Zélandu, kde mu domorodé maorské kmene dali názov Manuka. Kvetový med Manuka má výnimočný nutričný profil - obsahuje celé spektrum enzýmov, aminokyselín, antioxidantov, vitamínov, minerálov a ďalších látok s veľmi zaujímavými vlastnosťami. Manukový med je tiež známy tým, že je aromatickejší, bohatší a plnší ako iné medy. Je to spôsobené veľmi vysokou koncentráciou účinných látok.
&nbsp,
&nbsp,
Jedinečnosť novozélandskej manuky
&nbsp,
Novozélandská manuka preukázala testovaním, že obsahuje pozoruhodné prírodné zlúčeniny, ktoré ju odlišujú od všetkých ostatných medov na svete. Med Steens Manuka je testovaný na pravosť podľa prísnych noriem novozélandskej vlády a na čistotu podľa noriem UMF a MGO. Je jedinečný vďaka svojmu unikátnemu obsahu účinných látok a tiež vďaka náročnosti jeho získania. Samotná manuka kvitne len veľmi krátko počas letných mesiacov a len vtedy, keď sú priaznivé podmienky. Opeľovanie kríkov manuky ešte viac sťažuje skutočnosť, že kvety manuky sú otvorené len približne dvanásť dní. Ak za tento čas nezískate zásah, Manuku jednoducho nemáte. Poslednou skutočnosťou, ktorá sťažuje zber, je odľahlosť samotných úľov.
&nbsp,
&nbsp,
Technológia Whole CombTM
&nbsp,
Pri výrobe pravého manuka medu sa používa technológia Whole CombTM. Bežný proces známy ako "napichnutie a vytočenie", pri ktorom sa každá bunka plástov prepichne a potom sa med vytlačí odstredivou silou, zanecháva v plástovom mede veľké množstvo živín - peľu a včelieho chleba. Technológia Whole CombTM oddeľuje celý obsah plástov vrátane včelieho chleba a peľu. Potom sa šetrne odfiltruje len včelí vosk a nečistoty (pri teplote, ktorá nepresahuje prirodzenú teplotu úľa).
&nbsp,
Včelí chlieb, fermentovaný poklad prírody
&nbsp,
Včelí chlieb je nesmierne cenným zdrojom živín a pravdepodobne jedným z najstarších výživových doplnkov pre ľudí. Práve obsah tejto zložky a peľu v kombinácii so zdrojovou surovinou, nektárom kvetov manuka, vytvára jedinečný a neopakovateľný med.
&nbsp,
Včelí chlieb je fermentovaný peľ určený ako potrava pre včelstvo. Včely zmiešajú získaný peľ (v tomto prípade z kvetov Manuka) s medom alebo nektárom a vlastnými slinami. Výsledná zmes sa umiestni do malých priehradiek v úli, navoskuje sa a potom prirodzene fermentuje vďaka obsahu prirodzenej biokultúry. Samotné včely si tak vyrábajú vlastnú fermentovanú komplexnú potravu! Včelí chlieb obsahuje všetky vitamíny, viac ako dvadsať aminokyselín, viac ako dvadsať minerálnych látok, enzýmy, biokultúry a takmer sto ďalších látok (prírodné fenolové zlúčeniny,...) obsiahnutých v peli. A to všetko v prirodzenej forme, vďaka fermentácii, s vynikajúcou biologickou využiteľnosťou. Včelí chlieb má približne trikrát vyššiu biologickú dostupnosť ako rastlinný alebo včelí peľ. Podľa mýtov ho starogrécki bohovia konzumovali spolu s nektárom - nazývali ho ambróziou.
&nbsp,
&nbsp,
UMF, MGO a MPI
&nbsp,
Manuka Steens® sa na základe kritérií delí do troch prísnych radov:
&nbsp,
MPI Manuka (MPI = Ministry for Primary Industries) = novozélandskou vládou pre medy, ktoré možno označiť ako manuka, t. j. zaručene obsahujú dostatočné množstvo piatich účinných látok: peľ manuka, kyselinu fenyloctovú, kyselinu hydrofenyloctovú, kyselinu mehoxybenzoovú a metoxyacetofenón. Med, ktorý neobsahuje tieto látky v dostatočnom množstve, sa vôbec nemôže vydávať za manuka.
&nbsp,
MGO (metylglyoxal) = príznak označujúci množstvo obsiahnutého metylglyoxalu. Túto látku v požadovanom množstve obsahujú len niektoré medy, ktoré zároveň spĺňajú kritériá certifikácie MPI. Ide teda o ešte vyššiu kategóriu s oveľa výraznejšími vlastnosťami.
&nbsp,
UMF (Unique Manuka Factor) = komplex hodnotiaci manuku, ktorý okrem charakteristiky MGO zahŕňa aj obsah leptosperínu (na jeho základe možno určiť, či med pochádza len z novozélandskej manuky), obsah dihydroxyacetónu, ktorý sa premieňa na metylglyoxal (je jeho prekurzorom), a obsah hydroxymetylfurfuralu, ktorý dokazuje, že med nebol príliš zahrievaný. Súhrn všetkých týchto štyroch vlastností je možné dosiahnuť len pri monoflorálnom manukovom mede, t. j. manukovom mede pochádzajúcom len z manuky, nie z iných rastlín. Ide o med najvyššej kategórie s najsilnejšími vlastnosťami a najvyšším obsahom účinných látok.
&nbsp,
&nbsp,
Ktorý med Steens® si vybrať
&nbsp,
&nbsp,
O značke Steens
&nbsp,
Paul a Sheryl Steensovci sú manželský pár včelárskych nadšencov, ktorí sa svojej vášni venujú už takmer 40 rokov. Za ten čas nazbierali bohaté skúsenosti, pričom sa vždy držali svojich zásad - hospodáriť s úctou k prírode, nikdy nie na jej úkor, a poskytovať čo najčistejší a najkvalitnejší manuka med. Manželov Steenovcov nájdete na ich včelej farme v Papamoa Hills, kde sa dodnes s láskou starajú o svoje včelstvá. Ich&nbsp,výrobky superprémiovej kvality si získali tisíce priaznivcov po celom svete.
&nbsp,
&nbsp,
&nbsp,
&nbsp,
&nbsp,
&nbsp,
Balenie: 500&nbsp,g
&nbsp,
Dávkovanie: &nbsp,užívajte 5 - 10 g denne nalačno, odporúčame rozdeliť na 2&nbsp,čiastkové dávky: 0,5 - 1 čajovú lyžičku 2-krát denne pred jedlom.
&nbsp,
Upozornenie:&nbsp,Nevhodné pre deti do jedného roka. Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu detí. Krajina pôvodu.
nový Zéland,

&nbsp,
&nbsp,Výživové informácie:
&nbsp,na 100 g
&nbsp,Energetická hodnota
&nbsp,1370 kJ / 327 kcal
&nbsp,Tuky
&nbsp,0,5&nbsp,g
&nbsp, &nbsp, &nbsp, z toho nasýtené mastné kyseliny
&nbsp,&lt,0,1 g
&nbsp,Sacharidy
&nbsp,80 g
&nbsp, &nbsp, &nbsp, z toho cukry
&nbsp,78 g
&nbsp,Bielkoviny
&nbsp,0,4&nbsp,g
&nbsp,Soľ
&nbsp,&lt,0,01 g
&nbsp,
&nbsp,
Zloženie:&nbsp,Surový manukový med "monofloral".
&nbsp,

&nbsp,



Surový, nepasterizovaný a bohatý na peľ, enzýmy a včelí chlieb - to sú špeciálne vlastnosti manukového medu Steens. Vďaka metóde "Scrape & Separate", ktorú vynašiel Paul Steens, sa zachovávajú malé zložky včelieho chleba a peľu spolu s ich živinami, čo tiež dáva medu jeho kryštalickú štruktúru. Náš manukový med sa spracováva len pri teplotách, ktoré sa vyskytujú vo včelstve (približne 35 °C - 40 °C). Výsledok: čistý surový manukový med s množstvom živín, ktorý chutí mimoriadne lahodne. MGO 515+ I UMF 15+: Prírodný podporovateľ mnohých ochorení, jedna z najobľúbenejších odrôd v sortimente.

Skladovanie a použitie
Skladujte na chladnom a suchom mieste
Objem
0.5 l
Zloženie
100% manukový med
Výživové údaje
Výživové hodnoty na 100 g: energetická hodnota 1370 kJ (327 kCal); tuk 0,5 g; z toho nasýtené mastné kyseliny 0,1 g; sacharidy 80 g; z toho cukor 78 g; bielkoviny 0,4 g; soľ 0 g
Hmotnosť
500 g
Potravinársky podnik
Steens Honey, 298 Manaia Road, 5885 RD5, Masterton, Neuseeland, [email protected]
Obchodný názov
Med
Výrobca
Steens Furniture A/S
Pôvod
Nový Zéland
EAN kód
9421906597349

Skladovanie a použitie
Skladujte na chladnom a suchom mieste
Objem
0.5 l
Zloženie
100% manukový med
Výživové údaje
Výživové hodnoty na 100 g: energetická hodnota 1370 kJ (327 kCal); tuk 0,5 g; z toho nasýtené mastné kyseliny 0,1 g; sacharidy 80 g; z toho cukor 78 g; bielkoviny 0,4 g; soľ 0 g
Hmotnosť
500 g
Potravinársky podnik
Steens Honey, 298 Manaia Road, 5885 RD5, Masterton, Neuseeland, [email protected]
Obchodný názov
Med
Výrobca
Steens Furniture A/S
Pôvod
Nový Zéland
EAN kód
9421906597349
Hodí sa k tomu
MIÓD MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g - HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
MED MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g – HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
404,24 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
101,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Manuka Health - Manuka med MGO 400+ [250g] - bez laktózy a lepku
Manuka Health - Manuka med MGO 400+ [250g] - bez laktózy a lepku
201 119,99 €/1kg
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 12
50,28 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre STEENS Manukový med MGO 515+ I UMF15+, 340g
STEENS Manukový med MGO 515+ I UMF15+, 340g
227,62 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
77,39 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE
Obrázok produktu pre Manuka Health MGO 400+, Manukový med, 500 g, Nový Zéland, 400 mg/kg, Nádoba
Manuka Health MGO 400+, Manukový med, 500 g, Nový Zéland, 400 mg/kg, Nádoba
170,42 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 53
85,21 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre STEENS Manukový med MGO 515+ I UMF15+, 225g
STEENS Manukový med MGO 515+ I UMF15+, 225g
238,04 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
53,56 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE
Obrázok produktu pre STEENS Manukový med MGO 400+ I UMF13+, 500g
STEENS Manukový med MGO 400+ I UMF13+, 500g
172,64 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
86,32 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE
Obrázok produktu pre Kancelária - Multimédiá - Pracovná stanica - PC - Intel - 16GB DDR4 Ram - 512 SSD - WLan - Schallgedämmt - Office 2021 - Windows 11
Kancelária - Multimédiá - Pracovná stanica - PC - Intel - 16GB DDR4 Ram - 512 SSD - WLan - Schallgedämmt - Office 2021 - Windows 11
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 15
529,00 €
Predajca: MEG-BAR
Obrázok produktu pre STEENS Manukový med MGO 830+ I UMF20+, 225g
STEENS Manukový med MGO 830+ I UMF20+, 225g
504,58 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
113,53 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE
Obrázok produktu pre Hisense 55A6N, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
Hisense 55A6N, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 139
566,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: FlatPrime
Obrázok produktu pre 29080 Vanička na oplach nohou 56 x 46 x 9 cm
29080 Vanička na oplach nohou 56 x 46 x 9 cm
27,29 €/1m²
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 334
7,03 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: EFIGlobalStoreDE
Obrázok produktu pre Dreame D10 Plus, Biela, Kolo, Vrecko na prach, 0,4 L, Nabíjanie, Purification, 0,145 L
Dreame D10 Plus, Biela, Kolo, Vrecko na prach, 0,4 L, Nabíjanie, Purification, 0,145 L
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 366
281,49 €
Predajca: _Haushaltsparadies_
Obrázok produktu pre Zilan Tea Maker 2200 Watt Tea Maker Vodná kanvica na čaj
Zilan Tea Maker 2200 Watt Tea Maker Vodná kanvica na čaj
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 11
49,90 €
Predajca: Enstore
Obrázok produktu pre Clatronic ICM 3764, 1,5 L, 1 misky/misiek, Biela, 20 min, Tlačidlá, 200 mm
Clatronic ICM 3764, 1,5 L, 1 misky/misiek, Biela, 20 min, Tlačidlá, 200 mm
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 123
135,80 €
Doprava zdarma
Predajca: mbosmart
Obrázok produktu pre Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 318
179,33 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 971
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 471
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Obrázok produktu pre (DE) Čistič rúr Drano, 1 l
(DE) Čistič rúr Drano, 1 l
6 500,00 €/1kg
6,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Tapiso koberec VALLEY Moderný krátky vlas svetlosivý obývacia izba 200 x 300 cm
Tapiso koberec VALLEY Moderný krátky vlas svetlosivý obývacia izba 200 x 300 cm
22,48 €/1m²
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 30
134,89 €
Doprava zdarma
Predajca: TAPISO-DE
Obrázok produktu pre Komoda Malwa M6/140 BIAŁY
Komoda Malwa M6/140 BIAŁY
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 103
148,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WellStoreJTS
Obrázok produktu pre Natural Food – Surový med – Prírodný. Neupravený, nefiltrovaný, necentrifugovaný – z Európy, bez prísad – akáciový med – 20 x 1,1 kg
Natural Food – Surový med – Prírodný. Neupravený, nefiltrovaný, necentrifugovaný – z Európy, bez prísad – akáciový med – 20 x 1,1 kg
10,91 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
239,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food
Obrázok produktu pre Veľký pelech pre psa - Extra veľký pelech pre psa - sivý - veľkosť XXL - 118x78 cm
Veľký pelech pre psa - Extra veľký pelech pre psa - sivý - veľkosť XXL - 118x78 cm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 46
69,90 €
Predajca: ModesteSHOP
Obrázok produktu pre Nákladný vlak
Nákladný vlak
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 129
209,99 €
Predajca: Brickcomplete_com
Obrázok produktu pre Roborock F25 ALT multifunkčný vysávač na mokro a sucho s 20 000 Pa, kolesami s podporou AI, vysokoteplotným samočistením a sušením horúcim vzduchom
Roborock F25 ALT multifunkčný vysávač na mokro a sucho s 20 000 Pa, kolesami s podporou AI, vysokoteplotným samočistením a sušením horúcim vzduchom
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 228
499,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder
Obrázok produktu pre Prenosný kávovar do auta, domov, na cesty, bezdrôtový elektrický kávovar 3 v 1, funguje s kapsulami aj mletou kávou, 15 barov, mini kávovar na prípravu studenej kávy a ohrev s 150 ml šálkou
Prenosný kávovar do auta, domov, na cesty, bezdrôtový elektrický kávovar 3 v 1, funguje s kapsulami aj mletou kávou, 15 barov, mini kávovar na prípravu studenej kávy a ohrev s 150 ml šálkou
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
84,54 €
2% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: elezone
Obrázok produktu pre Krups Mini Me KP123, Kávovar na kapsule, 0,8 L, Kávová kapsula, 1500 W, Čierna, Nerezová oceľ
Krups Mini Me KP123, Kávovar na kapsule, 0,8 L, Kávová kapsula, 1500 W, Čierna, Nerezová oceľ
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 90
77,91 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Nachtgold Beerenauslese Vznešený sladký zážitok pre zmysly 375ml
Nachtgold Beerenauslese Vznešený sladký zážitok pre zmysly 375ml
19,09 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 11
7,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Zrkadlo Aquamarin® Hollywood - s osvetlením, 3 farby svetla, stmievateľné, dotykové, 15 LED svetiel, 58 x 43 cm - nástenné stolové zrkadlo, kozmetické zrkadlo, divadelné zrkadlo, kozmetické zrkadlo, toaletné zrkadlo
Zrkadlo Aquamarin® Hollywood - s osvetlením, 3 farby svetla, stmievateľné, dotykové, 15 LED svetiel, 58 x 43 cm - nástenné stolové zrkadlo, kozmetické zrkadlo, divadelné zrkadlo, kozmetické zrkadlo, toaletné zrkadlo
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 25
166,79 €
-33,36 €
133,43 €
Predajca: Kokiska
Obrázok produktu pre Tribesigns Zlatý konzolový stolík, 150x30x80 cm Moderný predsieňový stolík s kovovou podnožou v tvare mriežky pre vchod, chodbu, predsieň, obývaciu izbu (bielo-zlatý)
Tribesigns Zlatý konzolový stolík, 150x30x80 cm Moderný predsieňový stolík s kovovou podnožou v tvare mriežky pre vchod, chodbu, predsieň, obývaciu izbu (bielo-zlatý)
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 27
125,99 €
3% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: Tribesigns
Obrázok produktu pre Ultenic U10U akumulátorový vysávač, 40Kpa akumulátorový vysávač, 5-stupňový filtračný systém vysávania, 7×2500 mAh vymeniteľná batéria, 50min, 1l nádoba
Ultenic U10U akumulátorový vysávač, 40Kpa akumulátorový vysávač, 5-stupňový filtračný systém vysávania, 7×2500 mAh vymeniteľná batéria, 50min, 1l nádoba
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 87
109,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE
Obrázok produktu pre Akumulátorový vysávač Ultenic UL20P, 78 000 Pa / 650 W / 70 min, bezdrôtový vysávač so samostojacim dizajnom, ohybným kĺbom a kefou na podlahu zabraňu
Akumulátorový vysávač Ultenic UL20P, 78 000 Pa / 650 W / 70 min, bezdrôtový vysávač so samostojacim dizajnom, ohybným kĺbom a kefou na podlahu zabraňu
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 324
125,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 3 hodnotení
Hodnotenie z 31. januára 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Veľký med
Hodnotenie z 19. januára 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 15. mája 2026 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Open Food 9421023629244, B, 332 kcal, 82,1 g, 82,1 g, 0,9 g
Open Food 9421023629244, B, 332 kcal, 82,1 g, 82,1 g, 0,9 g
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 32
160,79 €
Doprava zdarma
Predajca: BRAT_PL
160 789,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Med agátový 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
Med agátový 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
19,89 €
Predajca: BRAT_PL
22,10 €/1l
Obrázok produktu pre Med repkový 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
Med repkový 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
16,09 €
Predajca: BRAT_PL
17,88 €/1l
Obrázok produktu pre Pohánkový med 900ml 1200g
Pohánkový med 900ml 1200g
18,89 €
Predajca: BRAT_PL
20,99 €/1l
Obrázok produktu pre Nektár medovicový med 900ml 1200g
Nektár medovicový med 900ml 1200g
18,89 €
Predajca: BRAT_PL
20,99 €/1l
Obrázok produktu pre Lipový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
Lipový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
18,89 €
Predajca: BRAT_PL
20,99 €/1l
Obrázok produktu pre Kvetinový peľ, včelí peľ, peľ 1 kg medu včelárstvo včelárstvo , sladká zem včelstvo
Kvetinový peľ, včelí peľ, peľ 1 kg medu včelárstvo včelárstvo , sladká zem včelstvo
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 48
20,00 €
Predajca: Sweet_Land_Apiary
26,32 €/1l
Obrázok produktu pre Čistá príroda: 1 kg surového a čistého medu z lipových kvetov
Čistá príroda: 1 kg surového a čistého medu z lipových kvetov
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 11
12,00 €
Predajca: Sweet_Land_Apiary
13,33 €/1l
Obrázok produktu pre Čistý sladký pôžitok: 1 kg surového a čistého agátového medu z včelnice Sweet Land
Čistý sladký pôžitok: 1 kg surového a čistého agátového medu z včelnice Sweet Land
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 11
12,00 €
Predajca: Sweet_Land_Apiary
12,00 €/1l
Obrázok produktu pre 1000 g
1000 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
12,00 €
Predajca: Sweet_Land_Apiary
13,33 €/1l
Obrázok produktu pre Čistá príroda: 1 kg surového a čistého lesného medu z nektáru a medovice
Čistá príroda: 1 kg surového a čistého lesného medu z nektáru a medovice
12,00 €
Predajca: Sweet_Land_Apiary
13,33 €/1l
Obrázok produktu pre Pohánkový med 210ml 250g
Pohánkový med 210ml 250g
5,49 €
Predajca: BRAT_PL
26,14 €/1l
Obrázok produktu pre Med repkový 210ml 250g PASIEKA SIENKIEWICZ
Med repkový 210ml 250g PASIEKA SIENKIEWICZ
5,29 €
Predajca: BRAT_PL
25,19 €/1l
Obrázok produktu pre Nektár medovicový med 210ml 250g
Nektár medovicový med 210ml 250g
5,49 €
Predajca: BRAT_PL
26,14 €/1l
Obrázok produktu pre Manuka Health - Manuka med MGO 400+ [250g] - bez laktózy a lepku
Manuka Health - Manuka med MGO 400+ [250g] - bez laktózy a lepku
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 12
50,28 €
Predajca: AllYouNeed
201 119,99 €/1kg
Obrázok produktu pre BREITSAMER HONIG 214175 BREITSAMER HONIG Imkergold flüssig Honig, 120x 20,0 g
BREITSAMER HONIG 214175 BREITSAMER HONIG Imkergold flüssig Honig, 120x 20,0 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
29,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,41 €/1kg
Obrázok produktu pre Open Food 9001432013188, B, 28 g, 302 kcal, 75 g, 75 g, 0,4 g
Open Food 9001432013188, B, 28 g, 302 kcal, 75 g, 75 g, 0,4 g
47,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,15 €/1kg
Obrázok produktu pre Langnese Flotte Biene med z horských kvetov krémovo sladkej chuti 250g
Langnese Flotte Biene med z horských kvetov krémovo sladkej chuti 250g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,04 €/1kg
Obrázok produktu pre Biozentrale organický agávový sirup sila prírody prírodná sladkosť 350g
Biozentrale organický agávový sirup sila prírody prírodná sladkosť 350g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,03 €/1l
Obrázok produktu pre Darbo Lindenhonig
Darbo Lindenhonig
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,40 €/1kg