Eukalyptový med 250g | TANTELY

5,48 €

21,92 € / 1kg

plus 12,90 € poštovné

Doprava k vám domov

št 1. – ut 6. októbra
Naše najlepšieponuky
Medy a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Manuka Health - Manuka med MGO 400+ [250g] - bez laktózy a lepku
Manuka Health - Manuka med MGO 400+ [250g] - bez laktózy a lepku
201 119,99 €/1kg
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 12
50,28 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Darbo Lindenhonig
Darbo Lindenhonig
25,40 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pohánkový med 210ml 250g
Pohánkový med 210ml 250g
26,14 €/1l
5,49 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Nektár medovicový med 210ml 250g
Nektár medovicový med 210ml 250g
26,14 €/1l
5,49 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre HOYER - Levanduľový med- 250g
HOYER - Levanduľový med- 250g
24,88 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,22 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Manukov med 550+250g PROPHARMA
Manukov med 550+250g PROPHARMA
82 690,00 €/1kg
82,69 €
Doprava zdarma
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Zázvor v mede 250g
Zázvor v mede 250g
25,12 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,28 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Yucatnsky med
Yucatnsky med
51,98 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Mandľový med, 500 g
Mandľový med, 500 g
26,50 €/1l
13,25 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Levanduľový med, 500 g
Levanduľový med, 500 g
25,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,50 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Medovicový med 400g
Medovicový med 400g
18,18 €
-6%
17,02 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Manukový med 100+1kg PROPHARMA
Manukový med 100+1kg PROPHARMA
76,01 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 9
82,39 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Nestle CheeriosMed, 310 g, med
Nestle CheeriosMed, 310 g, med
94,06 €/1kg
34,10 €
-14%
29,16 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Hellma 60118763 Medové tyčinky 100 x 8,0 g
Hellma 60118763 Medové tyčinky 100 x 8,0 g
36,72 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
29,38 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Citronový med | Med a džem
Citronový med | Med a džem
23,50 €/1kg
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 7
11,75 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Taliansky agátový med, 500 g
Taliansky agátový med, 500 g
30,00 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
15,00 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Acacia med v dávkovači 370 g
Acacia med v dávkovači 370 g
23 837,84 €/1kg
9,81 €
-10%
8,82 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Dubov med
Dubov med
59,84 €/1kg
29,92 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Levanduľový krémový med 350 g
Levanduľový krémový med 350 g
40,23 €/1l
14,08 €
Predajca: eMarlenka
Obrázok produktu pre Kvetový med Fulmer 500 g
Kvetový med Fulmer 500 g
13,08 €/1l
6,54 €
Predajca: eMarlenka

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Bio eukalyptový med s aromatickou vôňou a karamelovou príchuťou

Bio eukalyptový med pochádza z hustolešeného pohoria Santa Catarina v Brazílii. Vysoké eukalyptové stromy poskytujú včelám nielen nektár, ale aj medovú ros, čím formujú osobitý charakter tejto medovej špeciality. V krajine, kde dominujú eukalyptové stromy, sa vznáša príjemná aromatická vôňa, ktorá podtrhuje výnimočný pôvod tohto medu. Chuťovo zaujme svojou korenistou a plnou príchuťou, ktorú dopĺňa karamelový odtieň. Jeho jemná, krémová konzistencia z neho robí príjemný med, ktorý sa dá ľahko natierať na pečivo. Najlepšie sa hodí k zrelým syrom, jemným čajom, tvarohu a jogurtu. Jeho korenistú arómu si môžete vychutnať samotnú alebo v rôznych kombináciách.

Med je prírodný, neupravený produkt a preto nie je vhodný pre deti mladšie ako 12 mesiacov. Skladujte na chladnom a suchom mieste, chránené pred svetlom, pri izbovej teplote.

Pôvod: Brazília


Zloženie
Kvetinový med
Výživové údaje
Výživové hodnoty na 100 g: energetická hodnota 1282 kJ (306 kCal); tuk 0,5 g; z toho nasýtené mastné kyseliny 0,1 g; sacharidy 75 g; z toho cukor 75 g; bielkoviny 0,4 g; soľ 0,02 g
Hmotnosť
250 g
Potravinársky podnik
TanteLy, Am alten Sicherheitshafen 2-4, 28197 Bremen, Deutschland, [email protected]
Obchodný názov
Med
Výrobca
Tantely
Pôvod
Brazília
EAN kód
4250300706515

Zloženie
Kvetinový med
Výživové údaje
Výživové hodnoty na 100 g: energetická hodnota 1282 kJ (306 kCal); tuk 0,5 g; z toho nasýtené mastné kyseliny 0,1 g; sacharidy 75 g; z toho cukor 75 g; bielkoviny 0,4 g; soľ 0,02 g
Hmotnosť
250 g
Potravinársky podnik
TanteLy, Am alten Sicherheitshafen 2-4, 28197 Bremen, Deutschland, [email protected]
Obchodný názov
Med
Výrobca
Tantely
Pôvod
Brazília
EAN kód
4250300706515
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Manuka Health MGO 400+, Manukový med, 500 g, Nový Zéland, 400 mg/kg, Nádoba
Manuka Health MGO 400+, Manukový med, 500 g, Nový Zéland, 400 mg/kg, Nádoba
170,42 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 53
85,21 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Larnac Manuka Honey MGO 300+, 250g
Larnac Manuka Honey MGO 300+, 250g
135,96 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 30
33,99 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Kvetinový peľ, včelí peľ, peľ 1 kg medu včelárstvo včelárstvo , sladká zem včelstvo
Kvetinový peľ, včelí peľ, peľ 1 kg medu včelárstvo včelárstvo , sladká zem včelstvo
26,32 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 48
20,00 €
Predajca: Sweet_Land_Apiary
Obrázok produktu pre Natural Food Kvetový peľ | Včelí peľ z najčistejších lúk v Európe | PREMIUM | Prírodný, surový, bez prísad | Vyrobené včelami 10 kg
Natural Food Kvetový peľ | Včelí peľ z najčistejších lúk v Európe | PREMIUM | Prírodný, surový, bez prísad | Vyrobené včelami 10 kg
19,99 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 11
199,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food
Obrázok produktu pre Kvetový med s kúskami čiernej letnej hľuzovky, 120 g
Kvetový med s kúskami čiernej letnej hľuzovky, 120 g
106,25 €/1l
12,75 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Open Food 9001432013188, B, 28 g, 302 kcal, 75 g, 75 g, 0,4 g
Open Food 9001432013188, B, 28 g, 302 kcal, 75 g, 75 g, 0,4 g
28,15 €/1kg
47,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Hellma 60118763 Medové tyčinky 100 x 8,0 g
Hellma 60118763 Medové tyčinky 100 x 8,0 g
36,72 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
29,38 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Pohánkový med 900ml 1200g
Pohánkový med 900ml 1200g
20,99 €/1l
18,89 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Darbo Lindenhonig
Darbo Lindenhonig
25,40 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Darčekové balenie Atlas Honey - 18ks Taliansky med, 630 g
Darčekové balenie Atlas Honey - 18ks Taliansky med, 630 g
76,03 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
47,90 €
Predajca: ItalianGourmetShop
MIÓD MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g - HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
MED MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g – HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
404,24 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
101,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Taliansky med z Trnovca Kristovho, 250 g (Miele di Marruca)
Taliansky med z Trnovca Kristovho, 250 g (Miele di Marruca)
27,60 €/1l
6,90 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Langnese Honey Sticks Pultový stojan s 80 tyčinkami 640g
Langnese Honey Sticks Pultový stojan s 80 tyčinkami 640g
40,05 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
25,63 €
Predajca: Ambiente-3000
Obrázok produktu pre Nemecký včelársky med „SOMMERTRAUM“ 500 g v pohári Nemecký letný med
Nemecký včelársky med „SOMMERTRAUM“ 500 g v pohári Nemecký letný med
19,80 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
9,90 €
Predajca: Bienen-Schmidt
Obrázok produktu pre Taliansky jahodový med (Miele di Corbezzolo), 500 g
Taliansky jahodový med (Miele di Corbezzolo), 500 g
57,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
28,50 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Langnese Flotte Biene Wald s kvetovým medom pikantná a plná chuti 500g
Langnese Flotte Biene Wald s kvetovým medom pikantná a plná chuti 500g
18,68 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Med MGO™ 550+  - Manuka Health - 500g
Med MGO™ 550+ - Manuka Health - 500g
301,98 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 18
150,99 €
Predajca: The-Fast-Order
Obrázok produktu pre Špecialita s príchuťou letných hľuzoviek na báze agátového medu, 120 g
Špecialita s príchuťou letných hľuzoviek na báze agátového medu, 120 g
125,00 €/1l
15,00 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Manuka Health - Manuka med MGO 550+ [250g] - Pikantná chuť
Manuka Health - Manuka med MGO 550+ [250g] - Pikantná chuť
288,76 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 24
72,19 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Manuka Health - Manuka med MGO 400+ [250g] - bez laktózy a lepku
Manuka Health - Manuka med MGO 400+ [250g] - bez laktózy a lepku
201 119,99 €/1kg
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 12
50,28 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Natural Food Kvetový peľ | Včelí peľ z najčistejších lúk v Európe | PREMIUM | Prírodný, surový, bez prísad | Vyrobené včelami 2 kg
Natural Food Kvetový peľ | Včelí peľ z najčistejších lúk v Európe | PREMIUM | Prírodný, surový, bez prísad | Vyrobené včelami 2 kg
5,00 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 11
49,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food
Obrázok produktu pre Čistá príroda: 1 kg surového a čistého medu z lipových kvetov
Čistá príroda: 1 kg surového a čistého medu z lipových kvetov
13,33 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 11
12,00 €
Predajca: Sweet_Land_Apiary
Obrázok produktu pre Čistá príroda: 1 kg surového a čistého lesného medu z nektáru a medovice
Čistá príroda: 1 kg surového a čistého lesného medu z nektáru a medovice
13,33 €/1l
12,00 €
Predajca: Sweet_Land_Apiary
Obrázok produktu pre Čistý sladký pôžitok: 1 kg surového a čistého agátového medu z včelnice Sweet Land
Čistý sladký pôžitok: 1 kg surového a čistého agátového medu z včelnice Sweet Land
12,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 11
12,00 €
Predajca: Sweet_Land_Apiary
Obrázok produktu pre Čistý a prírodný: 1 kg Sweet Land Apiary Raw & Pure Dandelion Honey
Čistý a prírodný: 1 kg Sweet Land Apiary Raw & Pure Dandelion Honey
13,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
12,00 €
Predajca: Sweet_Land_Apiary
Obrázok produktu pre Citronový med | Med a džem
Citronový med | Med a džem
23,50 €/1kg
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 7
11,75 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre d’arbo 1253098002 d’arbo Honig, 100x 2,5 g
d’arbo 1253098002 d’arbo Honig, 100x 2,5 g
18,69 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
46,73 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Taliansky med z mandarínok, 250 g (Miele di Mandarino)
Taliansky med z mandarínok, 250 g (Miele di Mandarino)
27,60 €/1l
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 7
6,90 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Larnac Manuka Honey MGO 300+, 500g
Larnac Manuka Honey MGO 300+, 500g
91,20 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 30
45,60 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Open Food 9421023629244, B, 332 kcal, 82,1 g, 82,1 g, 0,9 g
Open Food 9421023629244, B, 332 kcal, 82,1 g, 82,1 g, 0,9 g
160 789,99 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 32
160,79 €
Doprava zdarma
Predajca: BRAT_PL

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Open Food 9421023629244, B, 332 kcal, 82,1 g, 82,1 g, 0,9 g
Open Food 9421023629244, B, 332 kcal, 82,1 g, 82,1 g, 0,9 g
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 32
160,79 €
Doprava zdarma
Predajca: BRAT_PL
160 789,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Med agátový 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
Med agátový 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
19,89 €
Predajca: BRAT_PL
22,10 €/1l
Obrázok produktu pre Kvetinový peľ, včelí peľ, peľ 1 kg medu včelárstvo včelárstvo , sladká zem včelstvo
Kvetinový peľ, včelí peľ, peľ 1 kg medu včelárstvo včelárstvo , sladká zem včelstvo
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 48
20,00 €
Predajca: Sweet_Land_Apiary
26,32 €/1l
Obrázok produktu pre Pohánkový med 900ml 1200g
Pohánkový med 900ml 1200g
18,89 €
Predajca: BRAT_PL
20,99 €/1l
Obrázok produktu pre Med repkový 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
Med repkový 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
16,09 €
Predajca: BRAT_PL
17,88 €/1l
Obrázok produktu pre Nektár medovicový med 900ml 1200g
Nektár medovicový med 900ml 1200g
18,89 €
Predajca: BRAT_PL
20,99 €/1l
Obrázok produktu pre Lipový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
Lipový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
18,89 €
Predajca: BRAT_PL
20,99 €/1l
Obrázok produktu pre Čistá príroda: 1 kg surového a čistého medu z lipových kvetov
Čistá príroda: 1 kg surového a čistého medu z lipových kvetov
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 11
12,00 €
Predajca: Sweet_Land_Apiary
13,33 €/1l
Obrázok produktu pre Čistý sladký pôžitok: 1 kg surového a čistého agátového medu z včelnice Sweet Land
Čistý sladký pôžitok: 1 kg surového a čistého agátového medu z včelnice Sweet Land
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 11
12,00 €
Predajca: Sweet_Land_Apiary
12,00 €/1l
Obrázok produktu pre 1000 g
1000 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
12,00 €
Predajca: Sweet_Land_Apiary
13,33 €/1l
Obrázok produktu pre Čistá príroda: 1 kg surového a čistého lesného medu z nektáru a medovice
Čistá príroda: 1 kg surového a čistého lesného medu z nektáru a medovice
12,00 €
Predajca: Sweet_Land_Apiary
13,33 €/1l
Obrázok produktu pre Manuka Health - Manuka med MGO 400+ [250g] - bez laktózy a lepku
Manuka Health - Manuka med MGO 400+ [250g] - bez laktózy a lepku
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 12
50,28 €
Predajca: AllYouNeed
201 119,99 €/1kg
Obrázok produktu pre BREITSAMER HONIG 214175 BREITSAMER HONIG Imkergold flüssig Honig, 120x 20,0 g
BREITSAMER HONIG 214175 BREITSAMER HONIG Imkergold flüssig Honig, 120x 20,0 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
29,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,41 €/1kg
Obrázok produktu pre Open Food 9001432013188, B, 28 g, 302 kcal, 75 g, 75 g, 0,4 g
Open Food 9001432013188, B, 28 g, 302 kcal, 75 g, 75 g, 0,4 g
47,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,15 €/1kg
Obrázok produktu pre Pohánkový med 210ml 250g
Pohánkový med 210ml 250g
5,49 €
Predajca: BRAT_PL
26,14 €/1l
Obrázok produktu pre Med repkový 210ml 250g PASIEKA SIENKIEWICZ
Med repkový 210ml 250g PASIEKA SIENKIEWICZ
5,29 €
Predajca: BRAT_PL
25,19 €/1l
Obrázok produktu pre Nektár medovicový med 210ml 250g
Nektár medovicový med 210ml 250g
5,49 €
Predajca: BRAT_PL
26,14 €/1l
Obrázok produktu pre Langnese Flotte Biene med z horských kvetov krémovo sladkej chuti 250g
Langnese Flotte Biene med z horských kvetov krémovo sladkej chuti 250g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,04 €/1kg
Obrázok produktu pre Biozentrale organický agávový sirup sila prírody prírodná sladkosť 350g
Biozentrale organický agávový sirup sila prírody prírodná sladkosť 350g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,03 €/1l
Obrázok produktu pre Darbo Lindenhonig
Darbo Lindenhonig
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,40 €/1kg