5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 9421023629244, B, 332 kcal, 82,1 g, 82,1 g, 0,9 g160 789,99 €/1kg
160,79 €
Doprava zdarma
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
1000 g13,33 €/1l
12,00 €
Predajca: Sweet_Land_Apiary

Ďalšie informácie o reklame
Darbo Lindenhonig25,40 €/1kg
12,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Pohánkový med 210ml 250g26,14 €/1l
5,49 €
Predajca: BRAT_PL

HOYER - Levanduľový med- 250g
24,88 €/1kg
6,22 €
Predajca: taleoo

Breitsamer Med Citrusový kvet Sicília 500g
29,00 €/1kg
14,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Yucatnsky med
51,98 €/1kg
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Mandľový med, 500 g
26,50 €/1l
13,25 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Levanduľový krémový med 350 g
40,23 €/1l
14,08 €
Predajca: eMarlenka

Manukov med 550+250g PROPHARMA
82 690,00 €/1kg
82,69 €
Doprava zdarma
Predajca: BRAT_PL

Brezzo, pomarančový med, 500 g
23,00 €/1kg
11,50 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Kvetový med Fulmer 1000 g
11,25 €/1l
11,25 €
Predajca: eMarlenka

Citronový med | Med a džem
23,50 €/1kg
11,75 €
Predajca: ItalianGourmetShop

GymBeam – Med, 500 g
18,38 €/1kg
9,19 €
Predajca: LAVONIO

Zázvor v mede 250g
25,12 €/1kg
6,28 €
Predajca: taleoo

Taliansky med z kvetov mäty, 250 g
31,96 €/1l
7,99 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Manukový med 100+1kg PROPHARMA
76,01 €/1kg
82,39 €
Predajca: taleoo

Nestle CheeriosMed, 310 g, med
94,06 €/1kg
34,10 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,16 €
Predajca: AllYouNeed

Koriandrový krémový med Fulmer 350 g
40,23 €/1l
14,08 €
Predajca: eMarlenka
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Levanduľový med
Levanduľový med Rossi pochádza od včiel, ktoré zbierali nektár z levanduľových kvetov, a považuje sa za jeden z najlepších medov dostupných na trhu.
Jednoodrodový levanduľový med sa vyrába najmä z takzvanej odrody Lavandino, ktorá je krížencom spiga a pravej levandule.
Má svetložltú farbu, veľmi rýchlo kryštalizuje a vytvára jemné kryštáliky, ktoré sú veľmi príjemné v ústach.
Jeho najcharakteristickejšou vlastnosťou je vôňa, ktorá jasne pripomína levanduľu.
Vyznačuje sa veľmi jemnou chuťou. Vďaka tejto vlastnosti je levanduľový med okamžite rozpoznateľný a milovníci medu ho veľmi oceňujú.
Výborne sa hodí do koláčov, tort, celozrnného chleba a dezertov.
Výborný je v kombinácii s čerstvým syrom.
Čas zberu: júl
Oblasť zberu: Španielsko
Vôňa: aromatické rastliny, harmančeková zlatá
Chuť: kvetinová, ovocná, pripomínajúca mučenku a zrelé figy
Farba: v tekutom stave slamovožltá, v kryštalizovanom stave perleťová.
Kryštalizácia: jemná so stredne hrubými kryštálmi
Odborníci spoločnosti Rossi rešpektujú vlastnosti tohto prírodného produktu v každej fáze výrobného procesu, ktorý je prísne kontrolovaný a prebieha bez tepelného spracovania. Zásahy do výrobku sa minimalizujú a medy z rôznych šarží sa nemiešajú, aby sa zachovala ich typickosť.
Bez pridaného cukru
Bez pasterizácie
Bez konzervačných látok
Čisto prírodný
Zloženie: 100 % med z kvetov levandule (krajina pôvodu: Španielsko).
Parametre
Výrobca Apicoltura Rossi - Via D. Lazzaretti, 3/5 58100 Grosseto (GR) - Taliansko
Hmotnosť 500 g
Zloženie 100% med z kvetov levandule (krajina pôvodu: Španielsko).
Krajina pôvodu Taliansko, Španielsko
Skladovanie Skladujte na chladnom a suchom mieste.
Alergény Žiadne alergény
Výživové údaje na 100 g
Energetická hodnota 1369 kJ / 322 kcal
Tuk 0,0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0,0 g
Sacharidy 80,0 g
z toho cukor 80,0 g
Vláknina 0,0 g
Bielkoviny 0,5 g
Soľ 0,28 g
- Skladovanie a použitie
- Skladovanie Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Objem
- 0.5 l
- Zloženie
- 100 % med z kvetov levandule (krajina pôvodu: Španielsko).
- Výživové údaje
- Energetická hodnota 1369 kJ / 322 kcalTuky 0,0 gz toho nasýtené mastné kyseliny 0,0 gSacharidy 80,0 gz toho cukor 80,0 gVláknina 0,0 gBielkoviny 0,5 gSoľ 0,28 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Apicoltura Rossi - Via D. Lazzaretti, 3/5 58100 Grosseto (GR) - Italien
- Obchodný názov
- Levanduľový med
- Výrobca
- Apicoltura Rossi Novaro
- Pôvod
- Španielsko
- EAN kód
- 8012532040500
- Skladovanie a použitie
- Skladovanie Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Objem
- 0.5 l
- Zloženie
- 100 % med z kvetov levandule (krajina pôvodu: Španielsko).
- Výživové údaje
- Energetická hodnota 1369 kJ / 322 kcalTuky 0,0 gz toho nasýtené mastné kyseliny 0,0 gSacharidy 80,0 gz toho cukor 80,0 gVláknina 0,0 gBielkoviny 0,5 gSoľ 0,28 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Apicoltura Rossi - Via D. Lazzaretti, 3/5 58100 Grosseto (GR) - Italien
- Obchodný názov
- Levanduľový med
- Výrobca
- Apicoltura Rossi Novaro
- Pôvod
- Španielsko
- EAN kód
- 8012532040500
Hodí sa k tomu

Natural Food – Surový med – Prírodný. Neupravený, nefiltrovaný, necentrifugovaný – z Európy, bez prísad – akáciový med – 20 x 1,1 kg
10,91 €/1kg
239,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Natural Food – Surový med – Prírodný. Neupravený, nefiltrovaný, necentrifugovaný – z Európy, bez prísad – akáciový med – 1 x 1,1 kg
22,72 €/1kg
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Breitsamer Med Citrusový kvet Sicília 500g
29,00 €/1kg
14,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Yucatnsky med
51,98 €/1kg
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Med z kvetov levandule, 250 g (Miele di Lavanda)
42,00 €/1l
10,50 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Villeroy & Boch Toy's Delight, 4 osôb, Porcelán, Viacfarebný, Toy's Delight, Kolo, 7,56 kg
276,01 €
Predajca: NeuertsShop

Minio, izbové dvere "SALWADOR I", posuvné dvere, 90 cm, vnútorné dvere, biela farba
258,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Minio

Citronový med | Med a džem
23,50 €/1kg
11,75 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Plamen Tara - voľne stojace liatinové krbové kachle, 6 kW
879,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A+.
Spektrum A++ do GPredajca: CasaNovae

100 % Organický Kakaový Prášok – Bohatý na Chuť a Antioxidanty – Nature's Finest – 125 g
13,69 €
Predajca: Nutrisslim

Makita Adventskalender 24 Türchen
99,26 €
Predajca: RA-Trading

Spin Master Paw Patrol Adventný kozmetický kalendár pre deti
32,48 €
Predajca: Easytoys

Schwartau Extra Zero jahodový džem bez pridaného cukru vegánsky 280g
14,82 €/1kg
4,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kakao Dallmayr 18069070 pre predajné automaty 1kg
14,18 €/1kg
14,18 €
Predajca: somnia24

Natural Food – Surový med – Prírodný. Neupravený, nefiltrovaný, necentrifugovaný – z Európy, bez prísad – Pohánkový med – 1 x 1,1 kg
23,55 €/1kg
25,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Barilla La Collezione Mafaldine Hartweizengrieß Pasta Nudeln 500g
6,26 €/1kg
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Doppio Passo Primitivo Puglia červené
14,68 €/1l
11,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HOYER - Levanduľový med- 250g
24,88 €/1kg
6,22 €
Predajca: taleoo

Caotina Original nápojový prášok z pravej švajčiarskej čokolády 500g
117,20 €/1kg
11,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BREITSAMER HONIG 846465 BREITSAMER HONIG Imkergold Honig, 1,5 kg
18,45 €/1l
27,67 €
Predajca: somnia24

Mäser 931612 Kombinovaný servis Lumaca pre 6 osôb, kamenina, modrá (1 sada, 30 kusov)
270,53 €
-111,63 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
158,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Natural Food – Surový med – Prírodný. Neupravený, nefiltrovaný, necentrifugovaný – z Európy, bez prísad – akáciový med – 10 x 1,1 kg
14,78 €/1l
132,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Hp 15-Fd0611Ng 39,6Cm (15,6 ) N100 4Gb 128Gb
396,20 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Bezdrôtový vysávač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minút, akumulátorový vysávač s 6-vrstvovým filtrom HEPA, vhodný pre domácnosti s domácimi zvieratami, na koberce a tvrdé podlahy
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE

FunLife F1, skladací bežiaci pás – 3-v-1, určený pod stôl, s madlom, rýchlosť 1–8 km/h, kompaktný a tichý, ideálny do domácnosti, kancelárie a pracovne
129,99 €
Predajca: FunLife

Mc Vities Digestive Original
14,76 €/1kg
3,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Victor Schmidt Austria Mozartkugeln 50 ks, 825 g
30,74 €/1kg
25,36 €
Predajca: LAVONIO

Obliečka na vankúš Zoeppritz z mäkkého rúna farba dark jade veľkosť 40x40
35,00 €
Predajca: NeuertsShop

Westmark 2 odmerky pre domácnosť Hygia, 300 ml, 915122E3
23,48 €
Predajca: Ambiente-3000

Samsung Galaxy S23 SM-S911B, 15,5 cm (6,1"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 13, Schwarz
467,15 €
-28,15 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
439,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MOBII-X
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Open Food 9421023629244, B, 332 kcal, 82,1 g, 82,1 g, 0,9 g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(32)Počet hodnotení: 32
160,79 €
Predajca: BRAT_PL
160 789,99 €/1kg

Med agátový 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,89 €
Predajca: BRAT_PL
22,10 €/1l

Med repkový 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
16,09 €
Predajca: BRAT_PL
17,88 €/1l

Pohánkový med 900ml 1200g
18,89 €
Predajca: BRAT_PL
20,99 €/1l

Nektár medovicový med 900ml 1200g
18,89 €
Predajca: BRAT_PL
20,99 €/1l

Lipový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
18,89 €
Predajca: BRAT_PL
20,99 €/1l

Kvetinový peľ, včelí peľ, peľ 1 kg medu včelárstvo včelárstvo , sladká zem včelstvo



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(48)Počet hodnotení: 48
20,00 €
Predajca: Sweet_Land_Apiary
26,32 €/1l

Čistá príroda: 1 kg surového a čistého medu z lipových kvetov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(11)Počet hodnotení: 11
12,00 €
Predajca: Sweet_Land_Apiary
13,33 €/1l

Čistý sladký pôžitok: 1 kg surového a čistého agátového medu z včelnice Sweet Land



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(11)Počet hodnotení: 11
12,00 €
Predajca: Sweet_Land_Apiary
12,00 €/1l

1000 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
12,00 €
Predajca: Sweet_Land_Apiary
13,33 €/1l

Čistá príroda: 1 kg surového a čistého lesného medu z nektáru a medovice
12,00 €
Predajca: Sweet_Land_Apiary
13,33 €/1l

Pohánkový med 210ml 250g
5,49 €
Predajca: BRAT_PL
26,14 €/1l

Med repkový 210ml 250g PASIEKA SIENKIEWICZ
5,29 €
Predajca: BRAT_PL
25,19 €/1l

Nektár medovicový med 210ml 250g
5,49 €
Predajca: BRAT_PL
26,14 €/1l
![Obrázok produktu pre Manuka Health - Manuka med MGO 400+ [250g] - bez laktózy a lepku](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ac3c8d6f3119f8fad9bda82ff37353f8.webp)
Manuka Health - Manuka med MGO 400+ [250g] - bez laktózy a lepku



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(12)Počet hodnotení: 12
50,28 €
Predajca: AllYouNeed
201 119,99 €/1kg

BREITSAMER HONIG 214175 BREITSAMER HONIG Imkergold flüssig Honig, 120x 20,0 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
29,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,41 €/1kg

Open Food 9001432013188, B, 28 g, 302 kcal, 75 g, 75 g, 0,4 g
47,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,15 €/1kg

Langnese Flotte Biene med z horských kvetov krémovo sladkej chuti 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,04 €/1kg

Biozentrale organický agávový sirup sila prírody prírodná sladkosť 350g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,03 €/1l

Darbo Lindenhonig



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,40 €/1kg