5,0



Na základe 3 hodnotení
Revlon Equave Detox Micellar, 485 ml, Šampón, Profesionálne, Unisex, Všetky typy vlasy, Všetky farby
16,44 €
33,90 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Šampóny a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Blondes & Highlights 1000 ml šampón a 1000 ml kondicionér21,88 €/1l
43,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba35,00 €/1l
35,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Revlon Orofluido Radiance Argan, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Všetky typy vlasy, Všetky farby13,75 €/1l
13,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml25,50 €/1l
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Revlon Equave Detox Micellar, 100 ml, Šampón, Profesionálne, Unisex, Všetky typy vlasy, Všetky farby
35,40 €/1l
3,54 €
Predajca: MAGUHAAR

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampón, Unisex, Odfarbené vlasy, Blonďavé vlasy, Šedé vlasy, Blond, Proti žltnutiu, Lesk
16,25 €/1l
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Revlon Uniq One 10v1 Šampón 490ml - Multifunkčný Šampón pre Vlasy Všetko v Jednom, Výživa, Hydratácia, Ochrana, Bez zaťaženia.
36,82 €/1l
18,04 €
Predajca: PerfumTraders

Revlon Professional Equave Kids 2in1 Shampoo šampón pre deti 300 ml
40,80 €/1l
12,24 €
Predajca: VISO

Revlon Orofluido Radiance Argan, 250 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Všetky typy vlasy, Všetky farby
33,00 €/1l
8,25 €
Predajca: MANADA

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Deep Nourishing, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Suché vlasy, Oslabené vlasy, Všetky farby
87,60 €/1l
87,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

Revlon Re-Start Balance Upokojujúci čistiaci šampón 250ml
35,24 €/1l
11,45 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,81 €
Predajca: NutraBestBG

Revlon Professional Equave Kids šampón 2 v 1 300 ml
36,00 €/1l
10,80 €
Predajca: VISO

Revlon Flex Šampón na farbené vlasy 650ml
15,75 €/1kg
11,50 €
Predajca: somnia24

Revlon Professional Restart Color Protective Micellar Shampoo ochranný šampón na farbené vlasy 1000 ml
23,67 €/1kg
25,00 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Šampón, Profesionálne, Unisex, Všetky typy vlasy, Poškodené vlasy, Všetky farby
90,68 €/1l
22,67 €
Predajca: VISO

SYOSS Volume Shampoo, 440 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Všetky typy vlasy, Všetky farby
51,39 €/1l
23,81 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,61 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Weleda 005095X1, 250 ml, Šampón, Neprofesionálne, Unisex, Všetky typy vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby
12,12 €
Predajca: PerfumTraders

SYOSS REPAIR Shampoo, 440 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Všetky typy vlasy, Všetky farby
12,16 €/1l
5,35 €
Predajca: LAVONIO

Sisley Revitalising Volumising Shampoo, 500 ml, Šampón, Neprofesionálne, Unisex, Všetky typy vlasy, Všetky farby
224,80 €/1l
112,40 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Hlasitosť:
- 485 ml
- Typ produktu:
- Šampón
- Model:
- Profesionálne
- Vhodné pre:
- Unisex
- Hodí sa pre typy vlasov:
- Všetky typy vlasy
- Vhodné pre farbu vlasov:
- Všetky farby
- Efekt šampónu:
- Čistenie, Hydratačný, Lesk, Vyhladenie, Zmäkčovadlo
- Typ dávkovača:
- Flakón s pumpičkou
- Zloženie:
- AQUA (WATER (EAU)), SODIUM LAURETH SULFATE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, ISOSTEARAMIDE MIPA, PEG-12 DIMETHICONE, DECYL GLUCOSIDE, PANTHENOL, QUATERNIUM-22, SODIUM CHLORIDE, POLYQUATERNIUM-10, GLYCERYL LAURATE, DISODIUM EDTA-COPPER, DISODIUM EDTA, SODIUM PCA, CITRIC ACID, KERATIN AMINO ACIDS, PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, BENZYL BENZOATE, CITRAL, PHENOXYETHANOL, ETHYLPARABEN, METHYLPARABEN, EXT. VIOLET 2 (CI 60730). Y00083.
Revlon Equave Detox Micelárny šampón 485 ml
Micelárny šampón s keratínom
Revlon Equave Detox Micellar Shampoo je čistiaci šampón, ktorý dopĺňa rad bezoplachových kondicionérov Revlon Professional Equave™. Micelárny šampón Detox má gélovú textúru a obsahuje čistiace látky, ktoré absorbujú nečistoty prostredníctvom micel. Zloženie s neutrálnym pH čistí vlasy bez toho, aby ich vysušovalo. Šampón je vhodný pre všetky typy vlasov a vyhladzuje ich štruktúru. Vlasy sú vďaka nemu hladšie a získavajú lesk bez ohľadu na to, ako ich upravujete.
Vlastnosti:
- Micelárny šampón s keratínom
- Pre väčší lesk a hodvábny povrch
- Zlepšuje prirodzenú štruktúru vlasov
- Regeneračné zloženie s neutrálnym pH
- Pre všetky typy vlasov
Použitie:
Detoxikačný šampón možno naniesť priamo na vlasy a pokožku hlavy, vmasírovať a potom dôkladne opláchnuť. K dispozícii je 485 ml fľaša a praktická 100 ml fľaša na cesty. Tento micelárny detoxikačný šampón používajte medzi umývaním aspoň raz týždenne na hĺbkové čistenie. Odstraňuje povrchové nečistoty a zvyšky produktov.
O Revlon Equave
Revlon Equave účinne kombinuje rozčesávanie so zložením na ochranu a špecifickú starostlivosť o rôzne typy vlasov. Rad ľahko použiteľných bezoplachových kondicionérov umožňuje individuálne riešenia starostlivosti.
AQUA (VODA (EAU))LAURETHSULFÁT SODNÝ, PEG-7 GLYCERYLKOKOÁT, KOKAMIDOPROPYLBETAÍN, IZOSTEARAMID MIPA, PEG-12 DIMETIKÓN, DECYLGLUKOZID, PANTHENOL, QUATERNIUM-22, CHLORID SODNÝ, POLYQUATERNIUM-10, GLYCERYLLAURÁT, DISODNÁ EDTA-MEDENÁ, DISODNÁ EDTA, SODNÁ SOĽ PCA, KYSELINA CITRÓNOVÁ, KERATÍNOVÉ AMINOKYSELINY, PARFUM (VÔŇA), LIMONÉN, LINALOOL, HEXYLCINNAMAL, BENZYLBENZOÁT, CITRAL, FENOXYETANOL, ETYLPARABÉN, METYLPARABÉN, EXT. FIALOVÁ 2 (CI 60730).Y00083.
ZÁVÄZNÝ ZOZNAM ZLOŽIEK NÁJDETE PRIAMO NA OBALE PRÍSLUŠNÉHO VÝROBKU!
Chcete zlepšiť svoj vzhľad a zvýrazniť svoju krásu? Potom vám k dosiahnutiu vašich cieľov pomôže detoxikačný šampón Micelar Revlon 485 ml! Užívajte si výhody a prednosti produktov Revlon a ďalších kaderníckych doplnkov od 100 % originálnych značiek.
- Vlastnosti: Vhodný na starostlivosť o pokožku a vlasy:
- Detoxikačné
- Hĺbkové čistenie
- Typ: Vlasy
- Vlastnosti: Dávkovacie zariadenie
- Pohlavie: Unisex
- Odporúčané použitie: Všetky typy vlasov
- Ingredients:
- Polyquaternium-10
- Quaternium-22
- Chlorid sodný
- Laurethsulfát sodný
- Pca sodný
- Voda (Aqua)
- Kyselina citrónová
- Kokamidopropylbetaín
- Decylglukozid
- Edta disodná
- Edta disodná - meď
- Etylparabén
- Parfum (parfum)
- Glyceryl laurát
- Hexylcinnamal
- Izostearamid mipa
- Limonén
- Linalool
- Metylparabén
- Pantenol
- Peg-12 dimetikón
- Peg-7 glycerylkokoát
- Fenoxyetanol
- Citral
- Benzylbenzoát
- Keratínové aminokyseliny
- Objem: 485 ml
Revlon Professional Equave Detox Micelárny šampón
Pre: Všetky typy vlasov
Revlon Professional Equave predstavuje micelárny šampón Detox, ktorý sa dokonale hodí k nášmu radu kondicionérov bezoplachového typu. Čistiaci šampón, ktorý spôsobí revolúciu vo vašej vlasovej rutine.
Vlastnosti
- Gélová textúra s micelárnymi čistiacimi vlastnosťami.
- Absorbuje nečistoty a zvyšky produktov.
- pH neutrálne zloženie, ktoré nevysušuje.
- Zanecháva vlasy hladké a lesklé.
- Obsahuje keratín na zlepšenie štruktúry vlasov.
Ako používať
Šampón naneste priamo na vlasy a pokožku hlavy, vmasírujte a dôkladne opláchnite. Na dosiahnutie najlepších výsledkov používajte aspoň raz týždenne medzi jednotlivými umývaniami.
Výsledok
Pocit hĺbkového čistenia vlasov zbavených povrchových nečistôt a zvyškov prípravkov. Hladké, hodvábne a lesklé vlasy, ktoré sú pripravené na akýkoľvek styling.
Doprajte svojim vlasom hĺbkové čistenie, ktoré si zaslúžia, s micelárnym šampónom Revlon Professional Equave Detox!
Tento micelárny šampón obohatený o keratín obsahuje čistiace látky, ktoré absorbujú nečistoty prostredníctvom micel a premieňajú štruktúru vlasov na hladké, hodvábne a lesklé vlasy.
[Vlastnosti]
- Gélová textúra pre hĺbkový čistiaci účinok
- Vyvážená hodnota PH
- Zlepšuje štruktúru vlasov
- Čistí bez vysušovania vlasov
- Hydratačný šampón
[Použitie]
Naneste malé množstvo šampónu obohateného o keratín na vlasy a pokožku hlavy, jemne vmasírujte a dôkladne opláchnite.
Zloženie
AQUA (VODA (EAU)), LAURYLSÍRAN SODNÝ, PEG-7 GLYCERYLKOKOÁT, KOKAMIDOPROPYLBETAÍN, IZOSTEARAMID MIPA, PEG-12 DIMETIKÓN, DECYLGLUKOZID, PANTHENOL, QUATERNIUM-22, CHLORID SODNÝ, POLYQUATERNIUM-10, GLYCERYLLAURÁT, DISODNÁ EDTA-MEDENÁ, DISODNÁ EDTA, SODNÁ SOĽ PCA, KYSELINA CITRÓNOVÁ, KERATÍNOVÉ AMINOKYSELINY, PARFUM (VÔŇA), LIMONÉN, LINALOOL, HEXYLCINNAMAL, BENZYLBENZOÁT, CITRAL, FENOXYETANOL, ETYLPARABÉN, METYLPARABÉN, EXT. FIALOVÁ 2 (CI 60730). Y00083.
Instantný detanglingový micelárny šampón od Revlon Equave
Toto je nástupca šampónu Equave Hydro Detangling Shampoo
Jemne čistiace zloženie obohatené o keratín, ktoré hĺbkovo ošetruje vlasy. Pre hodvábnosť, pružnosť a lesk.
Šampón vlasy hydratuje. Možno ho použiť na všetky typy vlasov, ale najlepšie sa hodí na normálne až suché vlasy. Poskytuje výnimočný pocit na vlhkých vlasoch, ktorý pretrváva, aj keď sú vlasy suché.
Tip a
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kadernických značiek. Šampóny značky Revlon Professional z kolekcie Equave boli vytvorené špeciálne pre ženy majúce všetky typy vlasov. Tento kadernický zázrak má objem .
Zažite okamžité oživenie vlasov vďaka šampónu, ktorý dôkladne čistí bez vysušovania - pre výrazne jemnejšie, lesklejšie a ľahšie rozčesateľné vlasy už po prvom použití. Ideálny na každodennú starostlivosť, podporuje zdravú pokožku hlavy a posilňuje prirodzenú vitalitu a odolnosť vašich vlasov. Vyvážené zloženie je vhodné pre všetky typy vlasov a robí z vašej starostlivosti jednoduchý a spoľahlivý krok k viditeľne krásnym a zdravým vlasom.
Revlon EQUAVE Detox Micelárny šampón 485ml
EQUAVE INSTANT BEAUTY detangling micelárny šampón 485 ml
Revlon Equave Instant Beauty Detangling Micellar Shampoo 485ml
- Hmotnosť
- 485 g
- Objem
- 485 ml
- Zloženie
- Aqua
- Výrobca
- EAN kód
- 8432225137063
- Číslo od výrobcu
- 7268569000
- Hmotnosť
- 485 g
- Objem
- 485 ml
- Zloženie
- Aqua
- Výrobca
- EAN kód
- 8432225137063
- Číslo od výrobcu
- 7268569000
Hodí sa k tomu

Revlon Professional Equave Hydro Instant Detangling Conditioner 500 ml
28,18 €/1l
14,09 €
Predajca: Tersorte

Revlon, Equave Blonde Rozčesávanie, Vlasová Ošetrujúca Emulzia, 200ml
51 250,00 €/1kg
10,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Revlon EQUAVE Hydro Instant Detangling Conditioner 200ml
44,45 €/1l
8,89 €
Predajca: MAGUHAAR

Revlon Orofluido Radiance Argan, 250 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Všetky typy vlasy, Všetky farby
33,00 €/1l
8,25 €
Predajca: MANADA

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

SoBuy nočný stolík úzky, nočný stolík s 1 zásuvkou a 2 policami, moderný nočný stolík, úložná skrinka Nočný stolík Š39xH39xV65 cm FBT49-W
63,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy

Revlon Orofluido Radiance Argan, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Všetky typy vlasy, Všetky farby
13,75 €/1l
13,75 €
Predajca: MAGUHAAR

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 226 000,03 €/1kg
73,56 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Žiletky Gillette Fusion 5, balenie 8 kusov
24,99 €
Predajca: Ston-shop

Revlon Uniq One All In One Hair Treatment 150 ml
75,60 €/1l
11,34 €
Predajca: Glamperfeu

TechniSat DIGITRADIO 370 CD BT, Osobné, Analógový a digitálny, DAB+, FM, 87,5 - 108 MHz, 174 - 240 MHz, 10 W
165,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Ambit

Revlon Uniq One All In One 10 v 1 3x 150ml
58,33 €/1l
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampón, Unisex, Odfarbené vlasy, Blonďavé vlasy, Šedé vlasy, Blond, Proti žltnutiu, Lesk
16,25 €/1l
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Revlon Professional Equave Kids šampón 2 v 1 300 ml
36,00 €/1l
10,80 €
Predajca: VISO

Revlon Uniq One 10v1 Šampón 490ml - Multifunkčný Šampón pre Vlasy Všetko v Jednom, Výživa, Hydratácia, Ochrana, Bez zaťaženia.
36,82 €/1l
18,04 €
Predajca: PerfumTraders

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Revlon Equave Detox Micellar, 100 ml, Šampón, Profesionálne, Unisex, Všetky typy vlasy, Všetky farby
35,40 €/1l
3,54 €
Predajca: MAGUHAAR

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

Revlon Equave Detangling kondicionér 50ml
164,80 €/1l
8,24 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Revlon, UniqOne Klasická Profesionálna Kúra pre Vlasy, 150 ml
102,00 €/1l
15,30 €
Predajca: VISO

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhladzujúca a obnovujúca starostlivosť pre poškodené vlasy No.0 155 ml
18,71 €/1l
29,00 €
Predajca: Glamperfeu

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Deep Nourishing, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Suché vlasy, Oslabené vlasy, Všetky farby
87,60 €/1l
87,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všetky typy vlasy, Lesk, Zmäkčovadlo, Posilnenie, arganový olej
615,70 €/1l
61,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders

Revlon Orofluido Radiance Argan, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Všetky typy vlasy, Všetky farby, Rozčesávanie, Hydratačný, Oprava, Lesk, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, 1000 ml
19,27 €/1l
19,27 €
Predajca: MANADA

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Elektrické polohovateľné TV kreslo COMHOMA s masážnou funkciou, LED svetlami, diaľkovým ovládaním, úložnou taškou, 2 držiakmi na poháre.
399,99 €
Doprava zdarma
Predajca: GTPLAYER
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,485 l
Hodnotenie z 13. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,485 l
Hodnotenie z 28. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,485 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
105,00 €/1l

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
20,47 €
Predajca: Serica
45 488,89 €/1kg

Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l

TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampón, Ženy, Hydratačný, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,99 €
Predajca: Lemonbite
14,48 €/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
35,00 €
Predajca: MAGUHAAR
35,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
32,00 €
Predajca: MAGUHAAR
21,33 €/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(50)Počet hodnotení: 50
32,00 €
Predajca: MAGUHAAR
21,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,50 €/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
24,25 €/1l

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
22,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1kg

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampón a kondicionér 2 x 500 ml
42,99 €
Predajca: Keratinshop
42,99 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Shampoo vyživujúci šampón pre veľmi poškodené vlasy 500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(50)Počet hodnotení: 50
19,50 €
Predajca: MAGUHAAR
39,00 €/1l

Moroccanoil Volume Extra Volume Shampoo šampón pre jemné vlasy bez objemu 1000 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(19)Počet hodnotení: 19
107,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
107,15 €/1l