4,5



Na základe 161 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Nike Shox TL Black Max Orange - EU: 35.5236,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
UGG Obuv Lowmel, 1144032BLK168,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bežecká obuv Nike AV3595-002 pre Pánske
164,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SneakerTherapist

Nike Sneakers AR3566-002 in Multicolored color size 42.5
170,00 €
Doprava zdarma
Predajca: SneakerTherapist

Nike Sneakers AR3566-002 in Multicolored color size 38.5
174,34 €
Doprava zdarma
Predajca: AreaSport

Nike Obuv Shox Tl, AR3566002
169,99 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Bežecká obuv Nike AV3595-002 pre Pánske
170,00 €
Doprava zdarma
Predajca: SneakerTherapist

Nike Sneakers AR3566-002 in Multicolored color size 36.5
174,34 €
Doprava zdarma
Predajca: AreaSport

Nike Sneakers AR3566-002 in Multicolored color size 40.5
174,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SneakerTherapist

Nike Obuv Shox Tl, AR3566002
169,99 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Nike Obuv Shox TL, AV3595100
174,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SneakerTherapist

Nike Shox TL "White Metallic Silver Max Orange" White, Veľkosť: 48,5
395,00 €
Predajca: KasperCollectables

Nike Shox TL "White Metallic Silver Max Orange" White, Veľkosť: 35,5
435,00 €
Predajca: KasperCollectables

Nike Sneakers AV3595-100 in WHITE color size 44
164,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SneakerTherapist

Nike Shox TL White Metallic Silver Max Orange - EU: 45.5
335,00 €
Predajca: KasperCollectables

Nike Shox TL "Chrome Pure Platinum", veľkosť: 41
355,00 €
Predajca: KasperCollectables

Nike Obuv Shox Tl Sunrise, AV3595004
255,00 €
Predajca: KasperCollectables

Nike Shox TL "White Platinum" Black/White, Veľkosť: 38
275,00 €
Predajca: KasperCollectables

Bežecká obuv Nike AR3566-100 pre Uni
160,00 €
Doprava zdarma
Predajca: SneakerTherapist

Nike Shox TL "White Platinum" Black/White, veľkosť: 37.5
275,00 €
Predajca: KasperCollectables
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nike Shox TL black Max orange (dámske) boli vydané ako súčasť kolekcie Nike Shox TL, v ktorej pôvodná silueta dostala nočný vzhľad.
Táto teniska v dámskej veľkosti má farebné prevedenie čierna/čierna metalíza/hematit/max orange. Teniska Nike Shox TL black Max orange je vyrobená zo zmesi sieťoviny a nylonového saténu. Má mierne polstrovaný golier so sieťovinovou podšívkou a upravený rám zvršku. Sieťované časti zabezpečujú priedušnosť a dizajn dopĺňajú zodpovedajúce čierne šnúrky a oranžové logo na jazyku a päte.
Podrážka má niekoľko robustných, pružných stĺpikov Shox po celej dĺžke, ktoré dobre tlmia nárazy od päty po špičku
Druh podošvy: Textil. Farba: Čierna. Hlavná farba: Čierna. Materiál sáry: Syntetický materiál. Sezóna: Celoročné. Tvar: Poltopánky. Typ užívateľa: pre muža. Výška päty: płaski (do 3 cm). Zapínanie: šnúrky.
Model Nike Shox TL posúva štrukturálne odpruženie na novú úroveň. Táto aktualizovaná verzia ikony z roku 2003 má priedušný sieťovinový zvršok a technológiu Nike Shox po celej dĺžke pre optimálnu ochranu pred nárazmi a výrazný vzhľad na ceste.
Hodí sa k tomu

Nike Obuv Shox Tl, AR3566002
169,99 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Playboy Bunny stávkové kancelárie Linon / Renforcé
34,99 €
Predajca: BERONAGE

Bežecká obuv Nike AV3595-002 pre Pánske
170,00 €
Doprava zdarma
Predajca: SneakerTherapist

Futbalové ponožky 6 pár-balenie športové ponožky protišmykové športové ponožky gr.39-46
35,00 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

Bežecká obuv Nike AV3595-002 pre Pánske
170,00 €
Doprava zdarma
Predajca: SneakerTherapist

Nike Obuv Shox Tl, AR3566002
169,99 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Bežecká obuv Nike AR3566-100 pre Uni
153,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Nike Obuv Shox Tl, AR3566002
169,99 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Nike Sneakers AR3566-002 in Multicolored color size 39
169,99 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Bežecká obuv Nike AV3595-002 pre Pánske
219,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Bežecká obuv Nike AV3595-002 pre Pánske
164,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SneakerTherapist

Nike Sneakers AR3566-002 in Multicolored color size 40
169,99 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

ZMH LED pásik 20 m svetla Smart RGB páska nastaviteľná pre vianočnú párty Bar Interiérový dizajn
35,14 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: ZMH

Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
1 279,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Gastromark

Apple iPhone 13 Pro Max, 17 cm (6.7"), 2778 x 1284 px, 512 GB, 12 MP, iOS 15, Grafit
Generálne opravený
571,32 €
Predajca: NESATEC

Kôš na bielizeň VASAGLE s 3 priehradkami, s policou, výsuvný odnímateľný, 3 x 38 l, čierny
64,00 €
Predajca: Kokiska

Nike Sneakers AR3566-002 in Multicolored color size 41
164,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SneakerTherapist

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Piesková
Generálne opravený
809,90 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: JANADO

Bežecká obuv Nike AR3566-100 pre Uni
153,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Nike Sneakers AR3566-002 in Multicolored color size 38
194,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
362,00 €/1l
36,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Vankúš 80 x 80 cm prešívaný vankúš z mikrovlákna pre alergikov výplň vankúš posteľ vankúš vankúš na spanie vankúš biely vankúš
8,47 €
Predajca: Amazinggirl

Tabwee K10 Kids 10.1" Blau Tablet, Google Kids Space, 4GB RAM+64GB ROM, Android 15 WiFi Tablet für Kind mit Kindgerechte Hülle und Stift, 5000mAh
92,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Čierna
Použité
1 465,80 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: SIMPLETEK

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Merax Hydraulická posteľ Boxspring 140x200 cm Čalúnená posteľ so zásuvkou, úložná posteľ s lamelovým rámom a úložným priestorom, manželská posteľ zo zamatu, sivá
339,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

Philips Daily Collection HD9350/90, 1,7 L, 2200 W, Kov, Indikátor úrovne vody, Bezšnúrový, Filtrovanie
45,80 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
248,30 €/1l
24,83 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
84% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
84%6% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
6%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%2% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
2%9% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
9%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý úlovok
Veľkosť topánok 42
Moja dcéra miluje svoje Nike. Nebola som však ochotná minúť takmer 200 eur na topánky pre dospievajúcu, ktorej nohy ešte rastú. Tu sme takmer narazili na skutočnú výhodnú kúpu. Sedia, nie sú tesné a majú dostatočný priestor.
Hodnotenie z 8. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nike Shox Black
Veľkosť topánok 40
Zdá sa, že topánky sú hitom medzi mladými ľuďmi. Sú dobre vyrobené a ich veľkosť zodpovedá skutočnosti. Moje dieťa tieto topánky miluje. Pomer ceny a výkonu je správny.
Hodnotenie z 7. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé topánky - skvelý predajca
Veľkosť topánok 39
Skvelé topánky. Bohužiaľ sú mi malé, ale výmena bola úplne bez komplikácií. Krátke dodacie lehoty, skvelá cena, super predajca - rád znova. Veľká vďaka!
Hodnotenie z 9. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úžasne ľahká obuv
Veľkosť topánok 42
Topánka sa príjemne nosí a je navyše veľmi odolná a ľahká.
Hodnotenie z 29. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý nákup
Veľkosť topánok 45
Som spokojný s produktom, ktorý dorazil za pár dní, všetko v poriadku
Hodnotenie z 9. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi odporúčam.
Veľkosť topánok 39
Moja manželka si myslí, že topánky sú veľmi pekné a pohodlné.
Hodnotenie z 30. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je super. Presne podľa predstáv.
Veľkosť topánok 40
Dobrá topánka a dobrá kvalita
Hodnotenie z 28. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
veľmi stabilný a odolný
Veľkosť topánok 40
U tínedžerov sa to jednoducho teší veľkej obľube
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Skechers Uno Lite - Lite Work white 37



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
64,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Air Jordan 4 Retro Military Black



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
730,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

SKECHERS SHIMMER AWAY Čierna



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(27)Počet hodnotení: 27
67,97 €
Predajca: StreetBrands

Skechers Sneakers 185232WBK in White color size 37
50,42 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,02 €
Predajca: StreetBrands

Jordan 4 Retro White Cement - FV5029-100



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
189,99 €
Predajca: Kick_House

Nike Obuv Air Max Plus, 604133139



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(29)Počet hodnotení: 29
188,94 €
Predajca: Street-Sport

Nike Obuv Air Max Plus, 604133139



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
188,94 €
Predajca: Street-Sport

Nike Obuv AR3566100



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(161)Počet hodnotení: 161
155,14 €
Predajca: Kick_House

On Sneakers 3MF10071200 in White color size 46



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
168,45 €
Predajca: Street-Sport

Bežecká obuv On Running 3MF1006 pre Pánske



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7
163,83 €
Predajca: Street-Sport

Nike Sneakers CW2288-111 in White color size 43



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(368)Počet hodnotení: 368
104,99 €
Predajca: Kick_House

Nike Obuv Air Max Plus, 604133050



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(125)Počet hodnotení: 125
129,99 €
Predajca: Kick_House

Bežecká obuv On Running 3MF1006 pre Pánske



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
175,70 €
Predajca: Street-Sport

Skechers Slip-ins: Glide-Step Pro white 40



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(26)Počet hodnotení: 26
79,95 €
Predajca: sport-versand24

Dámska Športová Obuv Nike M2k Tekno



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
119,83 €
Predajca: Kixpoint

Nike Air Force 1 One '07 Low, biela tenisová obuv, veľkosť: EUR 44



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(44)Počet hodnotení: 44
247,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tenisky Nike Air Force 1 One '07 Low, biele, veľkosť: 41 (EUR)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(21)Počet hodnotení: 21
242,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nike Air Force 1 One '07 Low tenisky biele, veľkosť topánok: EUR 42



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(126)Počet hodnotení: 126
245,50 €
Predajca: NetworkTechnologies