Victoria´s Secret - Velvet Petals Splash Tělový sprej 250ml

31,52 €

126,08 € / 1l

Doprava zdarma

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

pi 2. – po 5. októbra
Naše najlepšieponuky
Telové spreje a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Sol De Janeiro 59 Parfumovaný sprej, 90 ml
Sol De Janeiro 59 Parfumovaný sprej, 90 ml
265,56 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
23,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Výživný telový sprej Coconut Passion 250ml
Victoria´s Secret - Výživný telový sprej Coconut Passion 250ml
90,84 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
22,71 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Lattafa Eclaire telový sprej pre ženy 250 ml
Lattafa Eclaire telový sprej pre ženy 250 ml
76,64 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
19,16 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Aqua Kiss 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
Victoria's Secret Aqua Kiss 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
80,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 28
20,20 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Temptation 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
Victoria's Secret Temptation 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
85,88 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 13
21,47 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Love Spell Vyživujúci telový sprej 250ml
Victoria´s Secret - Love Spell Vyživujúci telový sprej 250ml
67,48 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 21
16,87 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Victoria's Secret 667556605051, 250 ml, Ženy, Spojené štáty, 1 kusov
Victoria's Secret 667556605051, 250 ml, Ženy, Spojené štáty, 1 kusov
81,32 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 30
20,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Vyživujúci telový sprej Amber Romance 250ml
Victoria´s Secret - Vyživujúci telový sprej Amber Romance 250ml
85,12 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 34
21,28 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Midnight Bloom telový sprej pre ženy 250 ml
Victoria's Secret Midnight Bloom telový sprej pre ženy 250 ml
81,84 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 5
20,46 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Pure Seduction Vyživujúci telový sprej 250ml
Victoria´s Secret - Pure Seduction Vyživujúci telový sprej 250ml
83,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 23
20,75 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Victoria's Secret, Snowdrift, Mist Spray, 250 ml
Victoria's Secret, Snowdrift, Mist Spray, 250 ml
92,64 €/1l
23,16 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Ženy, Vanilka, Spojené štáty, 1 kusov
Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Ženy, Vanilka, Spojené štáty, 1 kusov
79,28 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 17
19,82 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Petal Plush Clouds tělový spray unisex 250 ml
Victoria's Secret Petal Plush Clouds tělový spray unisex 250 ml
167,08 €/1l
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
41,77 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Frostmelt telový sprej pre ženy 250 ml
Victoria's Secret Frostmelt telový sprej pre ženy 250 ml
86,47 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
25,94 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Love Spell Sol Body Spray 250ml
Victoria´s Secret - Love Spell Sol Body Spray 250ml
88,00 €/1l
22,00 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Velvet Petals Body Mist 250ml
Victoria´s Secret - Velvet Petals Body Mist 250ml
39,40 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
39,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Cactus Water telový sprej pre ženy 250 ml
Victoria's Secret Cactus Water telový sprej pre ženy 250 ml
109,96 €/1l
34,51 €
-20%
27,49 €
Predajca: Sykz
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Bare Vanilla Shimmer telový sprej pre ženy 250 ml
Victoria's Secret Bare Vanilla Shimmer telový sprej pre ženy 250 ml
79,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
19,90 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Telový sprej 250 ml Original - Velvet Petals
Telový sprej 250 ml Original - Velvet Petals
157,60 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
39,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Wild Neroli Tělový sprej 250ml
Victoria´s Secret - Wild Neroli Tělový sprej 250ml
111,08 €/1l
27,77 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Dámský tělový sprej




Nechajte sa prekvapiť 100% originálnou telovou hmlou Victoria's Secret Velvet Petals Splash 250 ml a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfumu s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Victoria's Secret!



  • Pohlavie: Vhodné pre ženy a mužov: Dámska vôňa: Lady
  • Dôležité informácie: Obal výrobku sa môže líšiť svojím dizajnom v závislosti od reklamných akcií výrobcu alebo ročného obdobia. Rozdielne balenia sa uchovávajú .
  • Type:
    • Muži: parfém Mujer
    • Telová hmla
    • Telový sprej
  • Názov vône: Velvet Petals Splash
  • Objem: 250 ml
Od 13,03 / 100ml

Všeobecné informácie o predpisoch o bezpečnosti výrobkov:
MARCOLIN
c/Juan de Austria, 116 4ª planta - 08018
08018 - Barcelona
+34933209060
[email protected]



Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnou telovou hmlou Victoria's Secret Velvet Petals Splash 250 ml a oslávte svoju ženskosť s týmto exkluzívnym dámskym parfémom s jedinečnou, personalizovanou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Victoria's Secret!



  • Pohlavie: ženy
  • Dôležité informácie: Balenie výrobku sa môže líšiť v závislosti od propagačných akcií výrobcu alebo ročného obdobia. Rôzne balenia sú k dispozícii .
  • Art:
    • Dámsky parfém Mujer
    • Telová hmla
    • Telový sprej
  • Názov parfumu: Velvet Petals Splash
  • Objem: 250 ml


Vstúpte do ríše čistej elegancie a jemnej sviežosti s telovou hmlou Victoria's Secret Velvet Petal Splash. Tento mystický parfém spája bohatstvo jazmínových gardénií so žiarivou sviežosťou citrónu a vytvára tak nezabudnuteľnú esenciu, ktorá zvýrazní vašu jedinečnú auru.
Hlavným tónom tejto hmly je zmyselný jazmín, ktorý na vašej pokožke rozkvitne ako nádherná záhrada plná kvetov a zahalí vás svojou jemnou vôňou. Jedinečnosť tejto vône podčiarkuje sviežosť citrónu, ktorý dodáva tóny energie a radosti, prebúdza zmysly a dodáva ľahkosť.
Victoria's Secret Velvet Petal Splash Body Mist nie je len vôňa, je to aj pocit - pocit jemnosti, sviežosti a ženskosti. Nechajte túto mystickú vôňu, aby vás sprevádzala v každodenných chvíľach a dodala každému dňu nádych elegancie a šarmu.



Victoria´s Secret - Velvet Petals Splash Tělový sprej 250ml Standard package. For women.

Telový sprej z kolekcie  od značky Victoria's Secret. Vami zvolené balenie obsahuje 250 ml.
Hmotnosť
1 kg
Objem
250 ml
Zloženie
Viz popis
Cieľové skupiny
Dámy
EAN kód
0667557641027
667557641027
Číslo od výrobcu
2041224

Hmotnosť
1 kg
Objem
250 ml
Zloženie
Viz popis
Cieľové skupiny
Dámy
EAN kód
0667557641027
667557641027
Číslo od výrobcu
2041224
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Ženy, Vanilka, Spojené štáty, 1 kusov
Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Ženy, Vanilka, Spojené štáty, 1 kusov
79,28 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 17
19,82 €
Predajca: Tersorte
Bestseller
Obrázok produktu pre Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Perfume Mist 90 ml
Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Perfume Mist 90 ml
267,22 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
24,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre DKNY Energizing Woman tělový spray pro ženy 250 ml
DKNY Energizing Woman tělový spray pro ženy 250 ml
60,28 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
15,07 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Philipp Plein, No Limits, Body Spray, 150 ml
Philipp Plein, No Limits, Body Spray, 150 ml
195,27 €/1l
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
29,29 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Ariana Grande - Thank U Next 2.0 Body Spray 236ml
Ariana Grande - Thank U Next 2.0 Body Spray 236ml
61,86 €/1l
14,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Britney Spears Curious Mgiełka do ciała, 236 ml
Britney Spears Curious Mgiełka do ciała, 236 ml
30,59 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
7,22 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Armaf Éter Desert Night EDP 100 ml UNISEX
Armaf Éter Desert Night EDP 100 ml UNISEX
382,30 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
38,23 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Nuxe Sun Eau Délicieuse Parfumante telový sprej 100 ml W
Nuxe Sun Eau Délicieuse Parfumante telový sprej 100 ml W
280,40 €/1l
28,04 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Reebok Body Mgiełka Glow, 250 ml
Reebok Body Mgiełka Glow, 250 ml
24,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,00 €
Predajca: CosmeChicFr
Obrázok produktu pre Guess Guess 1981 tělový sprej 250 ml W
Guess Guess 1981 tělový sprej 250 ml W
43,84 €/1l
10,96 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Rush 2019 telový sprej pre ženy 250 ml
Victoria's Secret Rush 2019 telový sprej pre ženy 250 ml
99,96 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 28
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Lattafa Eclaire telový sprej pre ženy 250 ml
Lattafa Eclaire telový sprej pre ženy 250 ml
76,64 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
19,16 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Bruno Banani Magnetic Woman Body Splash (250 ml)
Bruno Banani Magnetic Woman Body Splash (250 ml)
42,20 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre TESORI d'Oriente Biely pižmo Telesný sprej 200 ml
TESORI d'Oriente Biely pižmo Telesný sprej 200 ml
54,95 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Giorgio Beverly Hills - Giorgio Body Spray 236ml
Giorgio Beverly Hills - Giorgio Body Spray 236ml
55,64 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
13,13 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Adidas Vibes Woman Happy Feels, parfumovaná voda do vlasov a na telo, 236 ml
Adidas Vibes Woman Happy Feels, parfumovaná voda do vlasov a na telo, 236 ml
59,32 €/1l
14,00 €
Predajca: Bugelo
Obrázok produktu pre Rexona Men Active Protecton + Invisible Antyperspirant w sprayu, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Rexona Men Active Protecton + Invisible Antyperspirant w sprayu, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
26,60 €/1l
3,99 €
Predajca: Lemonbite
Obrázok produktu pre Rituals The Ritual of Karma 8719134152562, 50 ml, Citlivá pokožka, Lotus, Biely čaj, Alkohol, 1 kusov
Rituals The Ritual of Karma 8719134152562, 50 ml, Citlivá pokožka, Lotus, Biely čaj, Alkohol, 1 kusov
533,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
26,68 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Dámsky parfum Caudalie Eau Des Vignes EF 50 ml Eau Fraiche
Dámsky parfum Caudalie Eau Des Vignes EF 50 ml Eau Fraiche
580,60 €/1l
29,03 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Playboy, Daydreaming, Mgiełka do Ciała, 250 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Playboy, Daydreaming, Mgiełka do Ciała, 250 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
44,52 €/1l
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,13 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Mercedes-Benz dezodorant, 200 ml
Mercedes-Benz dezodorant, 200 ml
65,75 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
13,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Givenchy – Pi – toaletná voda pre mužov 100 ml
Givenchy – Pi – toaletná voda pre mužov 100 ml
713,90 €/1l
106,88 €
-35,49 €
71,39 €
Predajca: BalticVaris_DE
Obrázok produktu pre Dax Sun Skoncentrowane krople samoopalające do twarzy i ciała Bora Bora, 15ml
Dax Sun Skoncentrowane krople samoopalające do twarzy i ciała Bora Bora, 15ml
534,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,01 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre TOM FORD Oud Wood All Over Body Spray, 150 ml, Osviežujúce, Ženy, Univerzálne, Kardamon, Ružové drevo, Korenie, Santalové drevo, Vetiver
TOM FORD Oud Wood All Over Body Spray, 150 ml, Osviežujúce, Ženy, Univerzálne, Kardamon, Ružové drevo, Korenie, Santalové drevo, Vetiver
455,80 €/1l
68,37 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Exotický cukrový peeling Bloom Tree Hut Shea
Exotický cukrový peeling Bloom Tree Hut Shea
49,71 €/1kg
31,32 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Obrázok produktu pre Alyssa Ashley Green Tea Essence parfémovaný olej 7.5 ml W
Alyssa Ashley Green Tea Essence parfémovaný olej 7.5 ml W
705,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,29 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre sprej na telo a vlasy Crazy in love ladies 200 ml ružový
sprej na telo a vlasy Crazy in love ladies 200 ml ružový
68,85 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
13,77 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Cristiano Ronaldo CR7 Play it Cool Dezodorant, 150 ml
Cristiano Ronaldo CR7 Play it Cool Dezodorant, 150 ml
42 350,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,47 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Victoria's Secret, parfumovaná voda do kúpeľa Velvet Petals, 250 ml
Victoria's Secret, parfumovaná voda do kúpeľa Velvet Petals, 250 ml
80,44 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
20,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre TOM FORD Fucking Fabulous All Over Body Spray, 150 ml, Sprej, Dimethyl Ether , Alcohol Denat. , Water\Aqua\Eau , Fragrance (Parfum) , Limonene , Coumarin ,..., Spojené kráľovstvo
TOM FORD Fucking Fabulous All Over Body Spray, 150 ml, Sprej, Dimethyl Ether , Alcohol Denat. , Water\Aqua\Eau , Fragrance (Parfum) , Limonene , Coumarin ,..., Spojené kráľovstvo
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
74,74 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
498,27 €/1l
Obrázok produktu pre Tom Ford Rose Prick Mgiełka do ciała, 150ml
Tom Ford Rose Prick Mgiełka do ciała, 150ml
77,77 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
518,47 €/1l
Obrázok produktu pre Aqc | Telový sprej - Love On The Beach - 236 ml - Osviežujúci - Unisex - Dlhotrvajúca letná vôňa
Aqc | Telový sprej - Love On The Beach - 236 ml - Osviežujúci - Unisex - Dlhotrvajúca letná vôňa
5,99 €
-8%
5,49 €
Predajca: Lemonbite
23,26 €/1l
Obrázok produktu pre Zmyslová telová hmla AMBER TOUCH AQC FRAGRANCES BODY MIST 200 ml
Zmyslová telová hmla AMBER TOUCH AQC FRAGRANCES BODY MIST 200 ml
5,49 €
Predajca: Lemonbite
21,96 €/1l
Obrázok produktu pre Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 68 Perfume Mist 240 ml
Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 68 Perfume Mist 240 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
41,90 €
-6%
39,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
163,33 €/1l
Obrázok produktu pre Sol de Janeiro Cheirosa 59 telový sprej 240 ml (žena)
Sol de Janeiro Cheirosa 59 telový sprej 240 ml (žena)
39,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
162,50 €/1l
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Výživný telový sprej Coconut Passion 250ml
Victoria´s Secret - Výživný telový sprej Coconut Passion 250ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
22,71 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
90,84 €/1l
Obrázok produktu pre Victoria's Secret 197575023203, 250 ml, Ženy, Kašmírové drevo, Vanilka, Spojené štáty
Victoria's Secret 197575023203, 250 ml, Ženy, Kašmírové drevo, Vanilka, Spojené štáty
26,79 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
107,16 €/1l
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Wild Neroli Tělový sprej 250ml
Victoria´s Secret - Wild Neroli Tělový sprej 250ml
27,77 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
111,08 €/1l
Obrázok produktu pre Rexona Men Active Protecton + Invisible Antyperspirant w sprayu, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Rexona Men Active Protecton + Invisible Antyperspirant w sprayu, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
3,99 €
Predajca: Lemonbite
26,60 €/1l
Obrázok produktu pre Sol de Janeiro Cheirosa 40 sprej na vlasy a telo 240 ml W
Sol de Janeiro Cheirosa 40 sprej na vlasy a telo 240 ml W
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
37,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
155,83 €/1l
Obrázok produktu pre Sol De Janeiro Rio Radiance Parfémová hmla 90ml Spray
Sol De Janeiro Rio Radiance Parfémová hmla 90ml Spray
24,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
276,67 €/1l
Obrázok produktu pre Molly Nails Art Ease Base bez HEMA 15 g číry
Molly Nails Art Ease Base bez HEMA 15 g číry
15,99 €
-12%
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Victoria's Secret 667556489989, 250 ml, Ženy, Spojené štáty, 1 kusov
Victoria's Secret 667556489989, 250 ml, Ženy, Spojené štáty, 1 kusov
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 30
20,41 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
81,64 €/1l
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Pure Seduction Vyživujúci telový sprej 250ml
Victoria´s Secret - Pure Seduction Vyživujúci telový sprej 250ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 23
20,75 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
83,00 €/1l
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Amber Romance tělový sprej 250 ml W
Victoria's Secret Amber Romance tělový sprej 250 ml W
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 23
20,67 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
82,68 €/1l
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Aqua Kiss 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
Victoria's Secret Aqua Kiss 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 28
20,20 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
80,80 €/1l
Obrázok produktu pre Rituals The Ritual of Sakura Shimmering Body Spray, 150 ml, Ženy, Univerzálna pleť, Čerešňový kvet, 1 kusov
Rituals The Ritual of Sakura Shimmering Body Spray, 150 ml, Ženy, Univerzálna pleť, Čerešňový kvet, 1 kusov
20,83 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
138,87 €/1l
Obrázok produktu pre Rituály Rituál ajurvédy Vlasová a telová hmla 50 ml
Rituály Rituál ajurvédy Vlasová a telová hmla 50 ml
26,26 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
525,20 €/1l
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Temptation 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
Victoria's Secret Temptation 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 13
21,47 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
85,88 €/1l