4,6



Na základe 18 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Bond No. 9 Greenwich Village parfémovaná voda pre ženy 100 ml3 353,20 €/1l
335,32 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff - Torino21 EDP 50ml2 740,00 €/1l
137,00 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

Ďalšie informácie o reklame
Parfums de Marly Haltane EDP 200 ml M1 543,65 €/1l
308,73 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Kilian Angels' Share parfémovaná voda unisex 100 ml2 532,70 €/1l
253,27 €
Predajca: PerfumTraders

Parfums de Marly Carlisle Woda perfumowana, 125ml
2 218,96 €/1l
277,37 €
Predajca: PerfumTraders

Parfums de Marly Pegasus Woda perfumowana, 200 ml
1 498,95 €/1l
299,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Parfums de Marly Althair parfumovaná voda pre mužov 125 ml
2 527,36 €/1l
315,92 €
Predajca: somnia24

Parfums de Marly Layton parfémovaná voda unisex 200 ml
1 605,45 €/1l
321,09 €
Predajca: Denpoli-Venda

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Parfums de Marly Layton parfémovaná voda unisex 125 ml
1 991,52 €/1l
248,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Xerjoff Erba Pura parfémovaná voda unisex 100 ml
1 725,30 €/1l
172,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Parfums de Marly Layton Exclusif parfémovaná voda unisex 75 ml
3 150,40 €/1l
236,28 €
Predajca: BRASTYGroup

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Parfums de Marly Percival Woda perfumowana, 125 ml
1 987,68 €/1l
248,46 €
Predajca: PerfumTraders

Parfums de Marly Layton Exclusif EDP 75 ml UNISEX
2 976,13 €/1l
223,21 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Torino 21 Eau de Parfum 100ml
2 065,00 €/1l
206,50 €
Predajca: PerfumTraders

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Parfums de Marly Layton parfémovaná voda unisex 75 ml
2 711,07 €/1l
203,33 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
UNISEX parfumovaná voda
bergamot, levanduľa, jablko, mandarínka
fialka, jazmín, pelargónia
guajakové drevo, pačuli, santalové drevo, kardamón, vanilka, korenie
Layton od spoločnosti Parfums de Marly je orientálno-kvetinová unisex vôňa, ktorá harmonicky spája teplé, korenené a vanilkové tóny s náznakom dreva a jemnou ovocnou sviežosťou. Táto jedinečná vôňa, uvedená na trh v roku 2016 pod vedením parfuméra Hamida Merati-Kashaniho, prináša nadčasovú eleganciu pre ženy aj mužov, ktorí túžia po charizmatickej a zároveň sofistikovanej vôni. Úvod vône Layton od Parfums de Marly tvorí svieža kombinácia jablka, aromatickej levandule, šťavnatého bergamotu a sladkej mandarínky. Táto energická zmes prináša vôni hravú ovocnú iskru a pocit sviežosti, ktorý skvele uvádza jej bohaté srdce. Stredné tóny vône odhaľujú kvetinovú eleganciu vďaka pelargónii, fialke a jemnému jazmínu, ktoré dodávajú vôni pudrovú a aromatickú hĺbku. V základe vône sa spájajú sladká vanilka, korenený kardamón, krémové santalové drevo, pikantný čierny koreň, guajakové drevo a pačuli. Tieto zložky spoločne vytvárajú hrejivú a dlhotrvajúcu vôňu, ktorá dokonale uzatvára kompozíciu plnú elegancie a podmanivého u. Layton od spoločnosti Parfums de Marly je ideálnou voľbou pre milovníkov vyvážených a sofistikovaných vôní s orientálnym nádychom.
Parfums De Marly Layton Edp Spray
- Model
- Layton
- Hmotnosť
- 0.43 kg
- Druh vône
- Kvetinové, orientálne
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENATUROVANÝ, PARFÉM (VÔŇA), VODA, LIMONÉN, BENZYLALKOHOL, LINALOOL, KUMARÍN, CITRONELLOL, CITRAL, GERANIOL.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3700578502254
- Číslo od výrobcu
- PM1603
- Model
- Layton
- Hmotnosť
- 0.43 kg
- Druh vône
- Kvetinové, orientálne
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENATUROVANÝ, PARFÉM (VÔŇA), VODA, LIMONÉN, BENZYLALKOHOL, LINALOOL, KUMARÍN, CITRONELLOL, CITRAL, GERANIOL.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3700578502254
- Číslo od výrobcu
- PM1603
Hodí sa k tomu

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Parfums de Marly Althair parfumovaná voda pre mužov 125 ml
2 527,36 €/1l
315,92 €
Predajca: somnia24

Xerjoff Erba Pura parfémovaná voda unisex 100 ml
1 725,30 €/1l
172,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff Torino 21 Eau de Parfum 100ml
2 065,00 €/1l
206,50 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,22 €/1l
48,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff 40 Knots parfémovaná voda unisex 50 ml
3 009,80 €/1l
150,49 €
Predajca: PerfumTraders

Prada Luna Rossa Black Woda perfumowana, 100ml
500,00 €/1l
85,32 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
50,00 €
Predajca: Novada-Shop

Xerjoff 40 Knots Woda perfumowana, 100 ml
1 997,30 €/1l
199,73 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Xerjoff Alexandria II Perfumy, 50 ml
4 063,80 €/1l
203,19 €
Predajca: BRASTYGroup

Xerjoff Alexandria II Perfumy, 100 ml
3 268,60 €/1l
326,86 €
Predajca: BRASTYGroup

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
287,50 €/1l
29,45 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
583,33 €/1l
43,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Futbalové ponožky 6 pár-balenie športové ponožky protišmykové športové ponožky gr.39-46
35,00 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping

Parfums de Marly Pegasus Woda perfumowana, 75ml
2 370,13 €/1l
177,76 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

Maison Alhambra - Hercules EDP 100ml
248,30 €/1l
24,83 €
Predajca: FragraDE

Xerjoff 1861 Zefiro Woda perfumowana, 100 ml
1 683,40 €/1l
168,34 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Napájací adaptér Apple 20W USB-C + 2m kábel USB-C na Lightning
28,90 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,00 €
Predajca: EssentialSolution

Apple AirPods Pro (2nd generation) , Bezdrôtový, Hovor / hudba, Slúchadlá, Biela
296,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Parfums de Marly Percival Woda perfumowana, 125 ml
1 987,68 €/1l
248,46 €
Predajca: PerfumTraders

Nusuk Fawah parfémovaná voda unisex 80 ml
260,88 €/1l
20,87 €
Predajca: Glamperfeu

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense Pour Homme Edp Spray 100ml
833,80 €/1l
83,38 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%6% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
6%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%6% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
6%6% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
6%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Elegantná vôňa s dlhou výdržou
Objem 0,075 l
Nádherná, kvalitná vôňa s dokonalou kombináciou sladkých, korenistých a drevitých tónov. Na pokožke vydrží mnoho hodín a na oblečení ešte dlhšie. Parfém pôsobí elegantne, teplo a je vhodný ako na každodenné nosenie, tak aj na slávnostné príležitosti. Flakón je tiež veľmi kvalitne spracovaný. S nákupom som veľmi spokojná a značku Layton rozhodne odporúčam.
Hodnotenie z 31. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobre
Objem 0,075 l
Vidím dobre
Hodnotenie z 7. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi krásna vôňa
Objem 0,075 l
Vôňa sa hodí na všetky príležitosti.
Hodnotenie z 9. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfums de Marly Layton EDP 75 ml UNISEX
Objem 0,075 l
Veľmi dobrý
Hodnotenie z 11. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Layton 10/10
Objem 0,075 l
Najlepšia jesenno-zimná vôňa vôbec
Hodnotenie z 31. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý
Objem 0,09 l
Dobrý
Hodnotenie z 13. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nie najlepšia vôňa
Objem 0,075 l
Nanešťastie, vôňa nevydrží dlho na EDP a nie je to nevyhnutne obzvlášť ohromujúci alebo presvedčivý tón parfumu. Balenie bolo tiež veľmi nevýrazné - ako každý bežný parfém. Napríklad Haltane vonia oveľa lepšie a je v efektnom alebo veľmi príťažlivom balení Ellen.
Hodnotenie z 26. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
296,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2413)Počet hodnotení: 2413
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l