balenie 2 ks - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355 ml / 337 g) | QP Mayoo Bezlepková

12,99 €

19,27 € / 1kg

plus 5,00 € poštovné

Doprava k vám domov

ut 6. – št 8. októbra
Nenechajte si ujsť!
Majonézy a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Kühne remuláda s bylinkami, balenie 12 ks (12 x 200 ml)
Kühne remuláda s bylinkami, balenie 12 ks (12 x 200 ml)
17,04 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
40,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Homann šalátová majonéza 10000g
Homann šalátová majonéza 10000g
5,09 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
50,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Hamker šalátová majonéza krémová jemne pikantná s repkovým olejom 875 ml 6 balení
Hamker šalátová majonéza krémová jemne pikantná s repkovým olejom 875 ml 6 balení
5,94 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
31,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Delikatesná majonéza Thomy s krémovou, pikantnou príchuťou 250ml
Delikatesná majonéza Thomy s krémovou, pikantnou príchuťou 250ml
13,84 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kewpie Japonská kultová majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bezlepková
Kewpie Japonská kultová majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bezlepková
18,89 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
6,99 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre Majonéza Kewpie 450 g
Majonéza Kewpie 450 g
16,71 €/1kg
7,52 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Homann šalátová majonéza 500ml
Homann šalátová majonéza 500ml
5,86 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
2,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Heinz hľuzovková majonéza s kúskami hľuzoviek stláčacia fľaša 875 ml
Heinz hľuzovková majonéza s kúskami hľuzoviek stláčacia fľaša 875 ml
16,69 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
14,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným repkovým olejom 250ml
Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným repkovým olejom 250ml
7,49 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 43
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Thomy šalátová majonéza krémová s čistým slnečnicovým olejom 250ml
Thomy šalátová majonéza krémová s čistým slnečnicovým olejom 250ml
9,52 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
15,02 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,02 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Oliehoorn – Zeedijk – Majonéza – 900 ml
Oliehoorn – Zeedijk – Majonéza – 900 ml
11,33 €/1kg
10,76 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Winiary Majonézová dekorácia 300 ml
Winiary Majonézová dekorácia 300 ml
11,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,57 €
-25%
3,40 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Homann Delikatess Remoulade 80%
Homann Delikatess Remoulade 80%
9,11 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
7,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Nadler Remoulade 80
Nadler Remoulade 80
8,42 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
7,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kewpie – japonská majonéza 2400 ml
Kewpie – japonská majonéza 2400 ml
20,62 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
49,50 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Remia Fritessaus Zero (500 ml)
Remia Fritessaus Zero (500 ml)
9,64 €/1kg
14,56 €
-66%
4,82 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Dánsky remuládový dresing Original s kúskami zeleniny 900ml
Dánsky remuládový dresing Original s kúskami zeleniny 900ml
6,92 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre neutral 6323433004 VEGAN MAYONNAISE 430 ml, 1 St.
neutral 6323433004 VEGAN MAYONNAISE 430 ml, 1 St.
23,86 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,26 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Hellmann's ľahká majonéza 405 ml
Hellmann's ľahká majonéza 405 ml
12,59 €/1l
7,24 €
-29%
5,10 €
Predajca: Megasam24PL

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

2 x 355 ml / 337 g
KEWPIE (QP) majonéza

kultová japonská majonéza a obľúbená medzi šéfkuchármi

  • bezlepková
  • len s vaječným žĺtkom pre bohatšiu, pikantnú chuť

Kewpie Mayoo je skutočná japonská klasika. Chuť tejto majonézy je iná. Je sladká, pikantná, kyslá a má oveľa viac umami ako európske alebo americké výrobky.

Často sa používa na:

  • Tamago Sando, sendvič s vaječným šalátom
  • Zemiakový šalát
  • Sushi
  • Takoyaki
  • Okonomiyaki
  • Yakisoba
  • na namáčanie a ochutenie
  • ako pálivá omáčka zmiešaná s omáčkou Sriracha

Ingrediencie: Repkový olej (71 %), vaječný žĺtok (15 %), voda, liehový ocot, soľ, cukor, jablčný ocot, červený vínny ocot, horčicový prášok, aróma (obsahuje horčicu).

Alergény: vajcia, horčica.

Obsah: 355 ml / 337 g x 2 = 710 ml / 674 g

Skladujte na chladnom a suchom mieste. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do jedného mesiaca.

Pôvod: Poľsko

Výrobca potravín: Mosso Kewpie Poland Sp. z.o.o., Puchaly, ul. Wirazowa 43, 05-090 Raszyn, Poľsko

Zodpovedná osoba za potraviny: Kewpie Trading Europe B.V. Strawinskylaan 3051, 1077 ZX Amsterdam, Holandsko

Durchschnittsliche Nährwertangaben pro 100g / Priemerné výživové hodnoty na 100 g:
Kalorická hodnota / Energetická hodnota 2857 kJ / 694 kcal
Tuk 74g
z toho nasýtené mastné kyseliny /
z toho nasýtené mastné kyseliny 6,6 g
Kohlenhydráty / Sacharidy 4,1g
davon Zucker / z toho cukor 1,8g
Eiweiß / Bielkoviny 1,9g
Salz / Soľ 2,5g
Objem
0.71 l
Zloženie
Repkový olej (71 %), vaječný žĺtok (15 %), voda, liehový ocot, soľ, cukor, jablčný ocot, červený vínny ocot, horčicový prášok, aróma (obsahuje horčicu).
Výživové údaje
Durchschnittsliche Nährwertangaben pro 100g / Priemerné výživové hodnoty na 100g: Brennwert / Energia 2857 kJ / 694 kcal Fett / Tuk 74g davon gesättigte Fettsäuren / z toho nasýtené mastné kyseliny 6,6g Kohlenhydrate / Sacharidy 4,1g davon Zucker / z toho cukor 1,8g Eiweiß / Bielkoviny 1,9g Salz / Soľ 2,5g
Alergény
Vajcia a výrobky z nich
Horčica a výrobky z nej
Hmotnosť
674 g
Potravinársky podnik
Heartforcards
Obchodný názov
Majonéza
Výrobca
Heartforcards
Rozsah dodávky
2 balenia
Číslo od výrobcu
12-K8J5-F4M7
EAN kód
4255700700514

Objem
0.71 l
Zloženie
Repkový olej (71 %), vaječný žĺtok (15 %), voda, liehový ocot, soľ, cukor, jablčný ocot, červený vínny ocot, horčicový prášok, aróma (obsahuje horčicu).
Výživové údaje
Durchschnittsliche Nährwertangaben pro 100g / Priemerné výživové hodnoty na 100g: Brennwert / Energia 2857 kJ / 694 kcal Fett / Tuk 74g davon gesättigte Fettsäuren / z toho nasýtené mastné kyseliny 6,6g Kohlenhydrate / Sacharidy 4,1g davon Zucker / z toho cukor 1,8g Eiweiß / Bielkoviny 1,9g Salz / Soľ 2,5g
Alergény
Vajcia a výrobky z nich
Horčica a výrobky z nej
Hmotnosť
674 g
Potravinársky podnik
Heartforcards
Obchodný názov
Majonéza
Výrobca
Heartforcards
Rozsah dodávky
2 balenia
Číslo od výrobcu
12-K8J5-F4M7
EAN kód
4255700700514
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Kewpie Japonská kultová majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bezlepková
Kewpie Japonská kultová majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bezlepková
18,89 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
6,99 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre JH Foods Yaki Nori morské riasy zelené pražené 10 listov morských rias 25g
JH Foods Yaki Nori morské riasy zelené pražené 10 listov morských rias 25g
226,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
5,67 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre SAFLAX - BIO - Fazuľa - Edamame - Glycine max (L.) Merr. - 8 Semená
SAFLAX - BIO - Fazuľa - Edamame - Glycine max (L.) Merr. - 8 Semená
455,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,55 €
Predajca: SAFLAX
Obrázok produktu pre Listy morských rias Yaki Nori pražené sušené na sushi Takaokaya 25g
Listy morských rias Yaki Nori pražené sušené na sushi Takaokaya 25g
347,20 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
8,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Elektrický bežecký pás FoldPro 2v1 s LCD displejom, funkciou Bluetooth a APP, pre domácnosť a kanceláriu, motorový posilňovací stroj, bicykel na cvičenie - drevo
Elektrický bežecký pás FoldPro 2v1 s LCD displejom, funkciou Bluetooth a APP, pre domácnosť a kanceláriu, motorový posilňovací stroj, bicykel na cvičenie - drevo
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 314
217,70 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH
Obrázok produktu pre Sriracha Mayoo Sauce príjemne pikantná pálivá omáčka Obsah 200 ml
Sriracha Mayoo Sauce príjemne pikantná pálivá omáčka Obsah 200 ml
77,10 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
15,42 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre SAFLAX Darčeková sada - BIO - Fazuľa - Edamame - Glycine max (L.) Merr. - 8 Semená - S darčekovou krabičkou, prepravným štítkom, darčekovou kartou a pestovateľským médiom
SAFLAX Darčeková sada - BIO - Fazuľa - Edamame - Glycine max (L.) Merr. - 8 Semená - S darčekovou krabičkou, prepravným štítkom, darčekovou kartou a pestovateľským médiom
72,27 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
7,95 €
Predajca: SAFLAX

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 13 hodnotení
Hodnotenie z 27. februára 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Super
Hodnotenie z 15. augusta 2025 na
Overený nákup
Hodnotenie z 2. mája 2025 na
Overený nákup
Hodnotenie z 8. júla 2024 na
Overený nákup
Hodnotenie z 16. mája 2026 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre balenie 2 ks - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355 ml / 337 g) | QP Mayoo Bezlepková
balenie 2 ks - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355 ml / 337 g) | QP Mayoo Bezlepková
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 13
12,99 €
Predajca: Heartforcards
19,27 €/1kg
Obrázok produktu pre Homann šalátová majonéza 10000g
Homann šalátová majonéza 10000g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
50,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,09 €/1kg
Obrázok produktu pre Hamker šalátová majonéza krémová jemne pikantná s repkovým olejom 875 ml 6 balení
Hamker šalátová majonéza krémová jemne pikantná s repkovým olejom 875 ml 6 balení
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
31,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,94 €/1l
Obrázok produktu pre Homann šalátová majonéza s 50 % rastlinného oleja vo vedre 5000g
Homann šalátová majonéza s 50 % rastlinného oleja vo vedre 5000g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
27,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,49 €/1kg
Obrázok produktu pre neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.
neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
28,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,64 €/1l
Obrázok produktu pre Kühne remuláda s bylinkami, balenie 12 ks (12 x 200 ml)
Kühne remuláda s bylinkami, balenie 12 ks (12 x 200 ml)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
40,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,04 €/1l
Obrázok produktu pre Delikatesná majonéza Thomy s krémovou, pikantnou príchuťou 100 ml balenie po 15 ks
Delikatesná majonéza Thomy s krémovou, pikantnou príchuťou 100 ml balenie po 15 ks
38,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,37 €/1l
Obrázok produktu pre Delikatesná majonéza Thomy s krémovou pikantnou príchuťou 200 ml, balenie 12 ks
Delikatesná majonéza Thomy s krémovou pikantnou príchuťou 200 ml, balenie 12 ks
44,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,69 €/1l
Obrázok produktu pre Nadler 80% majonéza
Nadler 80% majonéza
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
7,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,35 €/1l
Obrázok produktu pre Homann šalátová majonéza 500ml
Homann šalátová majonéza 500ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
2,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,86 €/1l
Obrázok produktu pre Homann šalátová majonéza 50 % klasika s jemnou chuťou 875 ml
Homann šalátová majonéza 50 % klasika s jemnou chuťou 875 ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
6,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,46 €/1l
Obrázok produktu pre Homann Vegan Salat-Mayonnaise o.K 875ml
Homann Vegan Salat-Mayonnaise o.K 875ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
5,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,82 €/1l
Obrázok produktu pre Majonéza Hamker Deli 80 %
Majonéza Hamker Deli 80 %
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
6,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,62 €/1l
Obrázok produktu pre Hamker šalátová majonéza krémová jemne pikantná s repkovým olejom 875 ml 3-balenie
Hamker šalátová majonéza krémová jemne pikantná s repkovým olejom 875 ml 3-balenie
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
15,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,94 €/1l
Obrázok produktu pre Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným repkovým olejom 250ml
Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným repkovým olejom 250ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 43
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,49 €/1kg
Obrázok produktu pre Thomy šalátová majonéza krémová s čistým slnečnicovým olejom 250ml
Thomy šalátová majonéza krémová s čistým slnečnicovým olejom 250ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,52 €/1l
Obrázok produktu pre Homann Delikatess Remoulade 80%
Homann Delikatess Remoulade 80%
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
7,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,11 €/1l
Obrázok produktu pre Nadler Remoulade 80
Nadler Remoulade 80
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
7,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,42 €/1l
Obrázok produktu pre Homann omáčka na čipsy jemne ochutená 34% repkovým olejom 875 ml
Homann omáčka na čipsy jemne ochutená 34% repkovým olejom 875 ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
5,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,73 €/1l
Obrázok produktu pre Dánsky remuládový dresing Original s kúskami zeleniny 900ml
Dánsky remuládový dresing Original s kúskami zeleniny 900ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,92 €/1l