5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
New Era 9Forty Strapback Cap - KORD New York Yankees48,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Šiltovka New Era 60245404-310 pre Uni
57,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Stateside

New Era 9Forty Strapback Cap - New York Yankees oliv
29,90 €
Predajca: 59caps

New Era 9Forty Snapback Trucker Cap - New York Yankees olive
29,90 €
Predajca: 59caps

Čiapka New Era 59Fifty – New York Yankees, olivová – 7
40,00 €
Predajca: Snapbacks

New Era 9Fifty Snapback Cap - Cooperstown New York Yankees S
39,90 €
Predajca: 59caps

Čiapka New Era 59Fifty – New York Yankees, olivová – 7 3/4
40,00 €
Predajca: Snapbacks

New Era 39Thirty Stretch Cap - New York Yankees oliv - S/M
25,90 €
Predajca: Gangstagroup

New Era 9Forty Strapback Cap - NBA Chicago Bulls oliv
24,90 €
Predajca: 59caps

New Era Snapback Trucker Cap - New York Yankees khaki
34,90 €
Predajca: 59caps

New Era 9Forty Snapback Trucker Cap - New York Yankees
29,90 €
Predajca: 59caps

New Era 9Forty Snapback Trucker Cap - New York Yankees camel
34,90 €
Predajca: 59caps

New Era 9Fifty Snapback Cap - New York Yankees khaki
34,90 €
Predajca: 59caps

New Era 9Twenty Cap - HERRINGBONE New York Yankees oliv
29,90 €
Predajca: 59caps

New Era 9Fifty Snapback Cap - OUTLINE Oakland Raiders - S/M
32,90 €
Predajca: 59caps

New Era E-Frame Trucker Cap - New York Yankees oliv
34,90 €
Predajca: 59caps

New Era 9Forty Strapback Cap REPREVE New York Yankees
27,90 €
Predajca: 59caps

New Era 9Fifty Snapback Cap - New England Patriots M/L
34,90 €
Predajca: 59caps

New Era 9Forty Strapback Cap New York Yankees schwarz oliv
29,90 €
Predajca: 59caps

New Era 9Forty Snapback Trucker Cap - New York Yankees
34,90 €
Predajca: 59caps
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Hodí sa k tomu

New Era 9Fifty Snapback Cap - New York Yankees caramel - S/M
29,90 €
Predajca: 59caps

New Era 59Fifty Fitted Cap - Los Angeles Dodgers - 7 7/8
37,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,90 €
Predajca: Snapbacks

Šiltovka New Era 072-8827 pre Uni
57,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

LED svetelné panely Hexa Bluetooth RGBIC hudobná synchronizácia šesťuholník nástenné svetlo ovládanie aplikácie pre osvetlenie párty hry DIY dekorácie, sada 6
45,69 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

Bazooka Prenosný Bluetooth reproduktor Boombox 30W (20W+5Wx2) IPX4 odolný voči striekajúcej vode/Rádio/microSD/Aux-In/USB/osvetlenie/port pre mikrofón
41,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington HC450, Čierna, Nerezová oceľ, Kov, Plast, Nerezová oceľ, Batérie, 30 min, Zabudovaná batéria
46,77 €
Predajca: egenta-shop

NEW ERA LEAG BASIC NEYYAN Čierna
22,02 €
Predajca: Boardstar

Šiltovka New Era 60245404-310 pre Uni
57,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Stateside

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
38,56 €
Predajca: EVELATUS

Xiaomi MI True Wireless Earbuds Basic 2 - Skutočne bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom - do uší - Bluetooth - aktívne potláčanie šumu - čierne (BHR4272GL)
23,33 €
Predajca: M_plus_L

Apple iPhone 13 Pro Max, 17 cm (6.7"), 2778 x 1284 px, 512 GB, 12 MP, iOS 15, Grafit
Generálne opravený
452,90 €
Predajca: JANADO

Čiapka New Era 59FIFTY Fitted New York Yankees – uni
40,00 €
Predajca: Snapbacks

Počítačový stôl VASAGLE s 2 policami 120 x 75 x 60 cm Vintage
125,69 €
Predajca: TR8

Šiltovka Flexfit 072-1748 pre Uni
14,25 €
Predajca: Gangstagroup

Jean Paul Gaultier Le Beau, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Kokos, Tonka
824,13 €/1l
61,81 €
Predajca: BRASTYGroup

New Era 9Fifty Snapback Cap - Seattle Seahawks storm grau
19,90 €
Predajca: 59caps

New Era 9Fifty Snapback Cap - MLB Los Angeles Dodgers - S/M
38,90 €
Predajca: Snowboardel

Hugo Boss Bottled - Parfumovaná voda 100ml
666,90 €/1l
66,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss, Bottled Night, Eau De Toilette, For Men, 200 ml
264,10 €/1l
52,82 €
Predajca: PerfumTraders

Čiapka New Era League Essential 9FIFTY Snapback New York Yankees – uni
32,40 €
Predajca: Gangstagroup

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
298,20 €/1l
29,82 €
Predajca: PerfumTraders

New Era Errores de Talla 10531950 in Grey color size S-M
40,00 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,43 €
Predajca: Gangstagroup

New Era 39Thirty Stretch Cap - New York Yankees oliv - S/M
25,90 €
Predajca: Gangstagroup

Nike Sneakers CW2288-111 in White color size 43
104,99 €
Predajca: Kick_House

Umelá palma 90 cm Umelá palma Houseplant s kvetináčom Umelá rastlina Dekoratívna rastlina
16,50 €/1kg
32,99 €
Predajca: Arnusa-Shop

New Era Snapback Cap mit gesticktem Logo MLB 9Fifty S/M
34,71 €
Predajca: ARIZONAS

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Smartfón Samsung Galaxy A20e, 14,82 cm (5,8 palca), 3 GB RAM, 32 GB úložisko, farba: čierna
627,00 €
Doprava zdarma
Predajca: G-Electronics
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. augusta 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Čiapka s červenými ružami čierna
Wow, bol som tak nadšený, že som to videl v tiktoku a musel som to mať, pretože mám veľmi rád ruže A čierna sa hodí všade Takže vy proste musíte kúpiť, urobila by som to znova!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Šiltovka Goorin Bros 101-0949-YEL pre Uni
73,48 €
Predajca: Looev

New Era 9Forty Strapback Cap - New York Yankees bordová



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
89,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Šedá šiltovka New Era Jersey 9Forty
86,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Čiapka Beechfield z organickej bavlny 6 Panel Dad Cap



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
12,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

47 Brand Čiapky New York Yankees Mvp Cap, BMVP17WBVWHF



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
66,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Čiapka Fjällräven Lappland Pintail (tmavo olivová) veľkosť S/M
59,05 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
54,93 €
Predajca: Askari

New Era Errores de Foto 60771740-330 in GREEN PSTL color size Talla unica
53,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Šiltovka Goorin Bros 101-2995 pre Uni



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
57,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vintage čiapka 47 Brand Trucker – WABASH New York Jets
53,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

THE NORTH FACE NORM HAT Čierna
40,30 €
-47%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,00 €
Predajca: Outletic

Športová čiapka s ochranami očí, letecká čiapka (čierna), letecká čiapka, uni, štýl pilota, odnímateľná, šiltovka, baseballová čiapka, ochrana pred slnkom
18,49 €
Predajca: Borunteam

Športová čiapka s ochranami očí, letecká čiapka (žltá), letecká čiapka, uni, štýl pilota, odnímateľná, šiltovka, baseballová čiapka, ochrana pred slnkom
18,49 €
Predajca: Borunteam

Under Armour Blitzing Cap Herren



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
26,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Šiltovka 47 Brand B-RGW17GWS-BKD pre Uni



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,71 €
Predajca: Desportivo

Pánska bejzbalová čiapka so solárnym ventilátorom, pánska čiapka s ventilátorom, čiapka s USB ventilátorom – SOLCAP



2,7Priemerné hodnotenie: 2,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
18,99 €
Predajca: Mormark

Šiltovka New Era 12745562 pre Detské
38,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Šiltovka Nike FB5371-010 pre Pánske
26,22 €
Predajca: Desportivo

Šiltovka Nike FB5371-010 pre Pánske
27,06 €
Predajca: Desportivo