4,4



Na základe 26 hodnotení
Mucola sud na dažďovú vodu 1000L skladací sud na dažďovú vodu sud na dažďovú vodu nádrž na dažďovú vodu
121,80 €
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Nenechajte si ujsť!
Sudy na dažďovú vodu a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Skladací sud na dažďovú vodu Wiltec 500 l s vekom, sud na dažďovú vodu z PVC 620 g/m², nádrž na dažďovú vodu s kohútikom, nádrž na záhradnú vodu s prípojkou na hadicu75,99 €
-3,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
72,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

Ďalšie informácie o reklame
Regentonne 280 litrov s kohútikom, nádrž na dažďovú vodu, vodná nádrž, vodný zásobník, záhrada, modrá137,99 €
-38,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: JGS

Ďalšie informácie o reklame
Plastová nádoba 300 litrov, dažďová nádrž, vodný zásobník, nádoba na dažďovú vodu, záhradná nádoba, modrá s vekom103,99 €
Doprava zdarma
Predajca: JGS

Ďalšie informácie o reklame
COSTWAY 200L sud na dažďovú vodu s prepadovým ventilom, skladací sud na dažďovú vodu, nádrž na dažďovú vodu z PVC, sud na dažďovú vodu Sud na dažďovú vodu 60x60x70cm54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Sud na dažďovú vodu Prosperplast SMOOTH IDSM200-S433 200 l
45,93 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Prosperplast Aqua Tower, 450 L, Antracit, Dažďová voda, 573 mm, 775 mm, 1150 mm
169,94 €
Predajca: PENTA

sud na dažďovú vodu 500l PH s kohútikom + veko
76,63 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
70,78 €
Predajca: Eoshop

Melko skladací sud na dažďovú vodu Sud na dažďovú vodu Nádrž na vodu - 1000L
121,80 €
Doprava zdarma
Predajca: melko24

Skladací sud na dažďovú vodu 250 l
62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Sud na vodu Waterform Tower Stone 500 l antracit
200,01 €
Predajca: PENTA

Nohel Záhradný sud na vodu štvorcový + ventil + veko 240l
51,12 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,61 €
Predajca: Eoshop

Bc-elec - BS400009 Sud na dažďovú vodu 250L 60x88cm Nádrž na dažďovú vodu Nádrž na dažďovú vodu Sud na dažďovú vodu Cisterna Nádrž s vývodom na záhradnú hadicu
48,90 €
Doprava zdarma
Predajca: BC-ELEC

nabbi Plastový zásobník na dažďovú vodu IDTC350 350 l - antracit
144,87 €
Predajca: PENTA

Sud na vodu Waterform Aquacan Baby 210 l antracit vr. veka
74,94 €
Predajca: PENTA

Prosperplast Aqua Tower, 650 L, Šedá, Dažďová voda, Šedá, 573 mm, 775 mm
213,04 €
Predajca: Eoshop

Sud na dažďovú vodu Skladací sud na dažďovú vodu + kohútik Nádrž na dažďovú vodu 1000 litrov
121,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Feel2Home

VEVOR Skladací sud na dažďovú vodu, prenosná nádrž na vodu s objemom 100 galónov/380 litrov, sud na dažďovú vodu z PVC s kohútikmi a prepadovou súpravou, sud na vodu pre záhradné lapače vody
42,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Prosperplast IDTST500-429U, 500 L, Šedá, Plast, Dažďová voda, Šedá, 775 mm
218,14 €
Predajca: Eoshop

Sud na dažďovú vodu KADAX, modulárna nádrž na dažďovú vodu do záhrady, sud na dažďovú vodu 126 litrov (antracit + zberač)
90,60 €
Doprava zdarma
Predajca: KADAX

Plonos PL-521 Nádrž na dažďovú vodu 500 l, zelená
103,95 €
Predajca: Kidero
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
skladací sud na dážď s objemom 1000 litrov: praktický doplnok pre váš vonkajší priestor
Ak chcete zhromažďovať dažďovú vodu a neskôr ju použiť napríklad na zalievanie kvetov, tento skladací sud na dažďovú vodu je ideálnou voľbou. Praktická nádrž na vodu sa dá ľahko zložiť, keď nastane zima, a zaberá veľmi málo miesta. Využijete aj väčšiu bezpečnosť: v budúcnosti už nebudete mať v záhrade žiadne rozbité alebo poškodené sudy na dážď. .Popis: Zberač dažďovej vody je vhodný na použitie s dažďovou nádržou:
- Rozmery: približne 120 cm priemer x 98 cm výška
- Objem: 1000 litrov
- Materiál: plast s hrúbkou približne 0,6 mm
- vrátane 2 m vodnej hadice
- Farba: čierna
- Sud na dážď sa dá ľahko zložiť
- 6 podstavcov z PVC
- 2 kohútiky na vedrá a kanvy na polievanie
- 1 výpustný ventil pre záhradné hadice
- 1 prepadová prípojka vrátane hadice na pripojenie viacerých sudov na dážď
- Veľmi stabilný vďaka plastovým tyčiam vo vnútri
Rozsah dodávky:
- 1 x skladací sud na dážď vrátane návodu na montáž
Všetky výhody na prvý pohľad:
Optimalizujte svoju záhradu pomocou nášho inovatívneho skladacieho suda na dážď. Je ideálny na priestorovo úsporné skladovanie, keď sa nepoužíva, dá sa jednoducho zložiť. Ideálny pre malé záhrady alebo vonkajšie plochy - šetrí miesto a účinne zbiera dažďovú vodu.
Robustný materiál a odolnosť: Náš sud na dážď zaujme svojou vysokou kvalitou. Je vyrobený z odolného plastu, ktorý zaručuje trvanlivosť a odolnosť. Zabudnite na praskliny alebo rozbitie - náš sud na dážď vydrží všetky poveternostné podmienky.
Jednoduchá manipulácia a montáž: Montáž našich nádrží na vodu je detská hračka. Vďaka vybaveniu podrobným návodom je rýchlo pripravená na použitie. Vďaka dvom kohútikom a výpustnému ventilu sa zalievanie stane potešením.
využitie vody: S našou nádržou na vodu pomáhate chrániť životné prostredie. Zbierajte dažďovú vodu pre svoje rastliny a znížte spotrebu vody. Trvalo udržateľné riešenie, ktoré prospieva vašej záhrade aj planéte.
Ďalšie funkcie pre väčšie pohodlie: Náš systém na zber dažďovej vody je vybavený prepadovou prípojkou na pripojenie viacerých sudov. Zažite pohodlie a funkčnosť v jednom výrobku.
- Výška
- 0.98 m
- Šírka
- 1.2 m
- Dĺžka
- 1.2 m
- Hmotnosť
- 7.5 kg
- Kapacita
- 1000 l
- Farba
- Čierna
- Počet kusov
- 1
- Rozsah dodávky
- Skladací sud na dážď vrátane návodu na montáž
- EAN kód
- 4251258944370
- Číslo od výrobcu
- 50006844
- Výrobca
- Mucola
- Výška
- 0.98 m
- Šírka
- 1.2 m
- Dĺžka
- 1.2 m
- Hmotnosť
- 7.5 kg
- Kapacita
- 1000 l
- Farba
- Čierna
- Počet kusov
- 1
- Rozsah dodávky
- Skladací sud na dážď vrátane návodu na montáž
- EAN kód
- 4251258944370
- Číslo od výrobcu
- 50006844
- Výrobca
- Mucola
Hodí sa k tomu

Skladací sud na dažďovú vodu 250 l
62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

sud na dažďovú vodu 500l PH s kohútikom + veko
76,63 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
70,78 €
Predajca: Eoshop

Melko skladací sud na dažďovú vodu Sud na dažďovú vodu Nádrž na vodu - 1000L
121,80 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: melko24

SunSun CBF-200Tfilter pre jazierka kompletný set s 9W UVC čističom, jazierkovým čerpadlom 2300 l/h 35W, teplomerom a filtračnými médiami, filtračný systémfilter pre jazierka
143,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

10 000 semien pravého rumančeka (Matricaria chamomilla) – jemná liečivá rastlina a obľúbená rastlina včiel | Aromatické bylinkové semená do záhrady, na balkón a do prírodnej záhrady
2 400,00 €/1kg
2,40 €
Predajca: EdelmannHandel

Prosperplast Aqua Tower, 450 L, Antracit, Dažďová voda, 573 mm, 775 mm, 1150 mm
169,94 €
Predajca: PENTA

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
2,50 €
Predajca: Blumen-Senf

NABBI Záhradný kompostér IKLM800C 800 l - čierna
73,90 €
Predajca: WetraCR

Záhradnícky perlit 20 l kypriaci záhon
0,69 €/1l
13,74 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,79 €
Predajca: somnia24

Benzínová reťazová píla EINHELL GC-PC 2040 I s reťazou OREGON
209,00 €
Predajca: baulando

Akumulátorový vyžínač Einhell Power X-Change GC-CT 18/24 Li-Solo
64,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Sud na vodu Waterform Tower Stone 500 l antracit
200,01 €
Predajca: PENTA

Einhell TC-PG 10/E5, 4 L, Benzín, 1000 W, 63,5 cm³, Synchrónny motor, 3000 ot/min
236,96 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,99 €
Predajca: somnia24

AREBOS solárna sprcha 20 L záhradná sprcha bazénová sprcha vonkajšia sprcha kempingová sprcha sprcha
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

TRESKO® Flexibilná záhradná hadica 30 m flexibilná flexibilná hadica na vodu
1,01 €/1m
31,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,39 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company
![Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/39b0727b0335ff8bf1dc896318bac01c.webp)
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Aga SPORT EXCLUSIVE Trampolína 305 cm Čierna + ochranná sieť + rebrík
169,40 €
Predajca: Aga24

Sada semien organickej zeleniny (10 odrôd) - sada semien organickej zeleniny ideálna na terasu, balkón a záhradu
4 190,00 €/1kg
41,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Zmes na vertikutáciu – trávne osivo – hnojivo – pôdny kondicionér (15 kg – na 450 m2)
4,20 €/1kg
62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Sada 4 ovocných rastlín – 1 bobuľa goji, 1 černica, 1 arónia, 1 brusnica – výška 15/30 cm – 9 cm kvetináč – Mix B
28,33 €
Predajca: Schramas

COSTWAY Swing Frame Swing Frame Double Swing Kovový rám pre závesné hojdačky Záhradný hojdačkový rám (iba rám)
91,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Classic Dog Dörrfleisch 1kg
0,03 €/1kg
30,72 €
Predajca: e-zooo_com

Balkónová elektráreň Držiak solárnej montáže 114 cm pre voľne stojace solárne moduly s výškou 45 palcov PV modulov Nastaviteľný uhol 0-90 stupňov
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

KOTARBAU® Kanister na vodu s kohútikom, 30 litrov. Vodný zásobník na kempovanie, kanister na pitnú vodu. Kanister s kovovým kohútikom na pitnú vodu a džús. Plastový
30,54 €
Doprava zdarma
Predajca: KOTARBAU

FISCHER 85187 FISCHER Fahrrad-Bremsschuhe, V-Bremse, schraubbar
8,84 €
Predajca: Dragtek-com

Kanister, priemyselný kanister PE 20 litrový kanister na vodu
9,99 €
Predajca: baulando

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
31,85 €
Predajca: boni-shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
62% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
62%27% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
27%4% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
4%4% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
4%4% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
4%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Funguje bezchybne
Kapacita 500 l
Kúpil som si už tretí 500-litrový sud, kvalita je skvelá, montáž je jednoduchá – za 15 minút je sud na nohách, potom je najlepšie vždy naliať 20–30 litrov vody a v prípade potreby ešte vyrovnať stojan. Občas nefunguje výpustný kohútik alebo z neho neustále tečie voda, bez ohľadu na to, či je zatvorený alebo otvorený… v takom prípade ho treba jednoducho uzavrieť iným spôsobom. Tento problém mám však len pri 1 000-litrovom sude. Inak sú prípojky skvelé, aj tá úplne dole je optimálna na spájanie sudov medzi sebou. Hadica je po doručení ešte trochu ohnutá, preto spočiatku nepreteká voda, ale dá sa to ľahko napraviť.
Hodnotenie z 11. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Kapacita 1000 l
Dá sa ľahko postaviť za pár minút, vďaka malým nožičkám na tyčiach je konštrukcia výrazne stabilnejšia ako u iných výrobcov, materiál je tiež výrazne kvalitnejší. Dodávaná hadica je v dôsledku prepravy trochu ohnutá, čo sa dá ľahko napraviť, avšak tesnenia, ktoré sa pripevňujú na hadicu, netesnia, ale vďaka alternatívnym dodávateľom sa to dá ľahko vyriešiť. Ako je popísané v návode, sud zostáva relatívne stabilný, akonáhle je dno pokryté trochou vody.
Hodnotenie z 14. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Kapacita 1000 l
Sud na dážď sa ľahko nastavil, na začiatku sa trochu viklá, ale keď je v ňom voda, zlepší sa to. Stabilný a môžete ho postaviť kamkoľvek.
Hodnotenie z 12. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
super
Kapacita 1000 l
Kvalita/materiál ma presvedčil. Ešte som ho nenaplnil, ale jeho nastavenie je jednoduché.
Hodnotenie z 31. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nádrž na vodu
Kapacita 500 l
Skvelá nádrž, veľmi stabilná, perfektný pomer ceny a výkonu.
Hodnotenie z 8. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
1
Kapacita 1000 l
Som veľmi spokojný
Hodnotenie z 30. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Sud na dážď
Kapacita 1000 l
Je dobré, že je vybavený vekom a sitkom.
Hodnotenie z 5. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko dobré
Kapacita 1000 l
Beh je skvelý
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Zinková nádrž na dažďovú vodu
449,00 €
Predajca: Cactula

20L Štvrtkový Plastový Sud - Su-B-20L K



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(37)Počet hodnotení: 37
17,99 €
Predajca: SuperMerchant

Sud 150L skrutkovacie veko, atest na potraviny, ventil, modrá
56,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
54,99 €
Predajca: JGS

Obdĺžnikový sud na dážď MODENA 200 litrov sivý
220,80 €
Predajca: BalticVaris_DE

Mucola sud na dažďovú vodu 1000L skladací sud na dažďovú vodu sud na dažďovú vodu nádrž na dažďovú vodu



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(26)Počet hodnotení: 26
121,80 €
Predajca: Mucola

Sud na dážď taupe RAINBOWL FLOWER 150 litrov
150,71 €
-13,16 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
137,55 €
Predajca: BalticVaris_DE

Skladací sud na dažďovú vodu Wiltec 500 l s vekom, sud na dažďovú vodu z PVC 620 g/m², nádrž na dažďovú vodu s kohútikom, nádrž na záhradnú vodu s prípojkou na hadicu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
75,99 €
-3,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
72,99 €
Predajca: WilTec
![Obrázok produktu pre [casa.pro]® sud na dažďovú vodu - 500L nádrž na dažďovú vodu nádrž na dažďovú vodu sud na dažďovú vodu cisterna](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/dc2241008b0e2f8be47bb6624bcd8f43.webp)
[casa.pro]® sud na dažďovú vodu - 500L nádrž na dažďovú vodu nádrž na dažďovú vodu sud na dažďovú vodu cisterna
87,99 €
Predajca: premiumxl

Plastový sud s 300-litrovou nádržou na vodu z vodovodu
107,99 €
-12,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
95,99 €
Predajca: JGS

Kryt nádrže IBC 1000l ochranný kryt nádrže na vodu kryt suda na dážď 120x100x116cm zelený
76,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Kryt IBC nádrže 1000L anti-UV ochranná plachta pre nádrž na dažďovú vodu
76,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Mucola 500L skladací zásobník na vodu sud na dažďovú vodu nádrž na vodu sud na dažďovú vodu sud na vodu



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(26)Počet hodnotení: 26
71,80 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
66,80 €
Predajca: Mucola

Skladací sud na dažďovú vodu 250 l



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(7)Počet hodnotení: 7
62,99 €
Predajca: SuperMerchant

Medené Odkvapové Žľaby Na Dažďovú Vodu



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(19)Počet hodnotení: 19
35,99 €
Predajca: homerci

Plastová nádoba 300 litrov, dažďová nádrž, vodný zásobník, nádoba na dažďovú vodu, záhradná nádoba, modrá s vekom



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
103,99 €
Predajca: JGS

1000L IBC kryt nádrže 120x100x116cm zelená UV ochrana nádrž na dažďovú vodu
70,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Regentonne 280 litrov s kohútikom, nádrž na dažďovú vodu, vodná nádrž, vodný zásobník, záhrada, modrá



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(45)Počet hodnotení: 45
137,99 €
-38,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,99 €
Predajca: JGS

Skladací sud na dažďovú vodu Wiltec 250 l s vekom, sud na dažďovú vodu z PVC 620 g/m², nádrž na dažďovú vodu s kohútikom, nádrž na záhradnú vodu s prípojkou na hadicu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
56,99 €
Predajca: WilTec

Regentonne 250 l, šedá
42,99 €
Predajca: SuperMerchant