5,0



Na základe 2 hodnotení
KOTARBAU® Petrolejová lampa Petrolejová lampa sklenená 19 cm Malá kempingová lampa Petrolejová lampa s kovovým príslušenstvom Lucerna Vintage olejová lampa Kempingové svetlo Balkónové príslušenstvo Petrolejová lampa do interiéru
16,09 €
plus 4,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Olejové lampy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
KOTARBAU® Olejová lampa so zrkadlom Retro Vintage s rukoväťou Dekoratívna zlatá antická 31 CM85,39 €
Doprava zdarma
Predajca: KOTARBAU

Ďalšie informácie o reklame
KOTARBAU® Petrolejová lampa Sklenená olejová lampa so zrkadlom Stará medená kempingová lampa Petrolejová lampa Petrolejová lampa Lampy Vintage olejová lampa Kempingové svetlo Balkónové doplnky Petrolejová lampa pre interiéry35,39 €
Predajca: KOTARBAU

Ďalšie informácie o reklame
Hrobová lampa štvorcová žulová Himaláje189,90 €
Predajca: KOKA

Ďalšie informácie o reklame
Orion sklenená olejová lampa olejová lampa olejová lampa keramická 28,5 cm 530 ml42,99 €
Predajca: Vilde

lampa petrolejová 30cm ČIERNA
8,96 €
Predajca: VISO

Olejová lampa Feuerhand Baby Special zink Farba: zinok
117,62 €/1l
42,06 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,99 €
Predajca: Askari

Metrox Petroleumlampe (schwarz, 24 cm, 100 ml, mit Docht, tragbar,windfest) 1556
106,90 €/1l
10,69 €
Predajca: iZelezarstvi

Miniatúrna petrolejová lampa „Zwiebel Gold“ pre zberateľov, s bohatými detailmi
13,20 €
Predajca: Limonds

Sada 2 olejových lámp - keramické - 23 a 34 cm
39,99 €
Predajca: Benza-nl

Philippi Horiaci stôl krb oceľ, chrómovaný, sklo, riečne kamene 123072
126,95 €
Predajca: NeuertsShop

Olejová lampa - vložka do olejovej lampy - zásobník s knôtom. Vyrobte si vlastnú olejovú lampu - 21 x 1,8 cm - 2 kusy
14,99 €
Predajca: Benza-nl

Liatinová olejová lampa Železničná lampa natretá na čierno
111,87 €
Predajca: Kaminladen

KOTARBAU Olejová lampa so zrkadlom a držiakom knôtu SET Dodatočný knôt a petrolejová lampa Výška 35,5 cm Storm Lantern Sklenená žiarovka Stolná lampa Záhradná lampa
101,59 €
Doprava zdarma
Predajca: KOTARBAU

Petrolejová lampa, sklenená, 19 cm. Malá campingová lampa. Petrolejová lampa s kovovými doplnkami. Vintage lampa, doplnky na balkón
62,95 €
Predajca: oCreon

Petrolejová lampa Dekoratívna prenosná ručná kovová vintage sklenená olejová lampa na kempovanie v prírode
34,78 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping

Dve lampy na petrolej, sklenené lampy, petrolejové lampy, lampy na olej, vintage petrolejové lampy vhodné do interiéru, domu, záhrady alebo na kemping
50,95 €
Predajca: oCreon

Petrolejová lampa, olejová lampa, svietnik, petrolejová lampa, sklenená petrolejová lampa, vintage olejová lampa
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24

Sklenená petrolejová lampa – vintage štýl – sada 2 ks
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce

KOTARBAU® Mini olejová lampa s knotom, vintage štýl
31,79 €
Predajca: KOTARBAU

Starožitná petrolejová lampa, 2 kusy sklenených olejových lamp, olejové lampy, petrolejové lampy, petrolejová lampa na vonkajšie použitie, sklenené olejové lampy, petrolejová lampa na vonkajšie použitie
53,95 €
Predajca: oCreon
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
POUŽITIE:Olejová lampa vytvára jedinečnú atmosféru na podujatiach, spríjemňuje večerný relax pri knihe alebo obľúbenom filme a je ideálna aj ako dekoratívny prvok v kancelárii. Tento výrobok je ideálny na rôzne príležitosti, ako sú napríklad Vianoce alebo Halloween - na rozdiel od tradičných ozdôb na vianočný stromček sa stane jedinečnou dekoráciou.
KONŠTRUKCIA: ponúkame vám miniatúrnu parafínovú lampu s výškou 19 cm, ktorá zaberá málo miesta, nedominuje v interiéri a môžete ju ľahko zavesiť na vianočný stromček alebo umiestniť na malý stôl či dosku. ideálna na použitie na terase alebo ako dekoratívna balkónová a kempingová lampa.
MATERIÁL: Dekoratívna olejová lampa zo skla je ideálnou voľbou. Po prvé, sklo dodáva lampe eleganciu a estetiku, vďaka čomu je nielen zdrojom svetla, ale aj ozdobou interiéru. Po druhé, sklo dokáže vytvoriť krásne svetelné efekty, zaujímavým spôsobom rozptýliť svetlo a dodať miestnosti príjemnú atmosféru.
VÝHODY: Dekoratívna sklenená olejová lampa priťahuje pozornosť hostí a vzbudzuje záujem. Sklo sa krásne leskne a vytvára v miestnosti jedinečný efekt. Mini olejová lampa vytvára útulnú atmosféru, ktorá pozýva k odpočinku. Zaberá málo miesta a zreteľne sa odlišuje od štandardných dekorácií, ako sú figúrky alebo obrazy.
TECHNICKÉ ÚDAJE: celková výška: 190 mm - šírka: 95 mm - materiál: oceľ a sklo - hmotnosť: 0,35 kg
- Výška
- 19 cm
- Hmotnosť
- 0.35 kg
- Model
- Petroleumlampe
- Rozsah dodávky
- Petroleumlampe
- EAN kód
- 590499407277505904994072775
- Výrobca
- KOTARBAU
- Výška
- 19 cm
- Hmotnosť
- 0.35 kg
- Model
- Petroleumlampe
- Rozsah dodávky
- Petroleumlampe
- EAN kód
- 590499407277505904994072775
- Výrobca
- KOTARBAU
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

KOTARBAU® Petrolej do olejových lámp 500ml Olej do záhradných horákov Bezfarebný
7,98 €/1l
3,99 €
Predajca: KOTARBAU

KOTARBAU® Petrolejová lampa Sklenená olejová lampa s nastaviteľným plameňom MONK 20 cm Kempingová lampa Petrolejová lampa Petrolejová lampa Lucerna Vintage olejová lampa Kempingové svetlo Balkónové doplnky Petrolejová lampa do interiéru
27,39 €
Predajca: KOTARBAU

Metrox Petroleumlampe (schwarz, 24 cm, 100 ml, mit Docht, tragbar,windfest) 1556
106,90 €/1l
10,69 €
Predajca: iZelezarstvi

Kiano Slim TV Travel Televízor 24" palcov | LED HD TV - Matrix | Nabíjačka do auta | HDMI USB | Dolby Audio | Trojitý tuner DVB-T2 | Čierna
105,90 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: 7way

Puzdro typu kniha pre Samsung Galaxy A50 A30s Cover Case Flip Cover Ochranný kryt mobilného telefónu
8,99 €
Predajca: CoolGadget

LED solárna lampa BUBLINY 6 ks - set Záhradné dekoračné osvetlenie Haushalt- International
8,17 €
Predajca: Tradior

Cheffinger, indukčný hrniec s nepriľnavým mramorovým efektom 28 cm s pokrievkou, čierny
87,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Záclona s univerzálnou stuhou (300 x 145 cm, vzor: Felicitas) – záclona z voile s jacquardovým vzorom, priehľadná s efektom čipky, prepúšťajúca svetlo, nenáročná na údržbu
9,62 €/1m
13,95 €
Predajca: Bestlivings

Držiak do mikrovlnnej rúry Kuchynská polica Výsuvná polica do mikrovlnnej rúry Stojan na korenie 2-stupňový
33,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Gliese

3.07 Vianočné guľôčky SHATTERproof 45 ks - Farba: Champagne
15,99 €
Predajca: Special-trends

KOTARBAU® Petrolejová lampa Sklenená olejová lampa so zrkadlom Stará Mesing Maxi kempingová lampa Petrolejová lampa Petrolejová lampa Lucerna Ročník olejová lampa Kempinkové svetlo Balkónové príslušenstvo Petrolejová lampa pre interiéry
38,21 €
Predajca: KOTARBAU

KOTARBAU® Petrolejová lampa Sklenená olejová lampa so zrkadlom Stará medená kempingová lampa Petrolejová lampa Petrolejová lampa Lampy Vintage olejová lampa Kempingové svetlo Balkónové doplnky Petrolejová lampa pre interiéry
35,39 €
Predajca: KOTARBAU

360° otočný 3-úrovňový kuchynský organizér na korenie s protišmykovou funkciou, kompaktný okrúhly stojan na korenie z nehrdzavejúcej ocele - SPINSTORE
14,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

semená petržlenu hladkolistého – semená kuchynských byliniek z ekologického pestovania, ideálne pre domáce bylinkové záhradky, balkóny a záhrady (300 zŕn)
5 340,00 €/1kg
53,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

SoBuy Držiak do mikrovlnnej rúry Polička Kuchynská polička s 2 policami a 2 držiakmi na fľaše Mini polička Stojan na korenie Priemyselný dizajn WHT cca: 60x72x36cm KCR08-PF
71,95 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
63,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy

UISEBRT 4 schodíky pre domácich miláčikov schody pre psov s kobercom skladacie schody pre mačky schody pre domácich miláčikov sivé 61 x 38 x 49 cm pre psy mačky do 75 kg
38,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
6,47 €/1kg
12,75 €
Predajca: somnia24

INF Nastaviteľné šnúrky na okuliare - čierne/modré, 2 ks
4,89 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

Nočné svetielka 50 kusov v priehľadnom obale Čas horenia 8 hodín biela
4,57 €/1kg
9,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HP Dvojité balenie trojfarebná/čiernych originálnych atramentových kaziet 305, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na báze farby, Atrament na pigmentovej báze, 2 kusov, 120 strany
25,79 €
Predajca: TisknuLevneCZ

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

Úsporná polička do kúpeľne, toaletná polička z kovu, ktorá sa upevňuje bez vŕtania a má háčiky
18,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

AREBOS 20L chladiaci box | chladenie a udržiavanie tepla | 12/230V auto a zásuvka
59,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

HP Čierna originálna atramentová kazeta 305XL s vysokou výťažnosťou, Vysoký (XL) výnos, Čierna, Atrament na pigmentovej báze, 4 ml, 1 kusov, 300 strany
32,49 €
Predajca: Warehouse

Inteligentná obruč Hula Hoop nastaviteľná na tréning, fitness tréner brucha - SPINSLIM Pink
14,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

HP Čierna originálna atramentová kazeta 305, Štandardná výťažnosť, Čierna, Atrament na pigmentovej báze, 17,9 ml, 1 kusov, 120 strany
16,43 €
Predajca: VISO

lampa petrolejová 30cm ČIERNA
8,96 €
Predajca: VISO

MalTec masážny strojček na krk, chrbát, celé telo, masážny strojček, shiatsu, masážny pás, zahrievanie a vibrácie, úľava od bolesti, masážny strojček na krk
29,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Ludeco - Sten - Stojacia lampa - Sada 3 ks - 12 V - 90 lm - 1 W - Teplá biela
5 000,00 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Hrobová lampa štvorcová žulová Impala



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
189,90 €
Predajca: KOKA

Hrobová lampa Square Granite Aurora



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
189,90 €
Predajca: KOKA

Hrobová lampa štvorcová žulová Himaláje



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
189,90 €
Predajca: KOKA

Hrobová lampa štvorcová žula Nero Angola



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
189,90 €
Predajca: KOKA

Hrobová lampa štvorcový žulový gneiss



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
189,90 €
Predajca: KOKA

Lampa na hrob Zaoblená žula Impala



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
179,90 €
Predajca: KOKA

KOTARBAU® Petrolejová lampa Sklenená olejová lampa so zrkadlom Stará medená kempingová lampa Petrolejová lampa Petrolejová lampa Lampy Vintage olejová lampa Kempingové svetlo Balkónové doplnky Petrolejová lampa pre interiéry



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
35,39 €
Predajca: KOTARBAU

KOTARBAU Olejová lampa s držiakom knôtu Ropná lampa plniteľná Starožitná búrka Lucerna Sklenená žiarovka Stolná lampa Lucerna Olejová lampa Záhradná lampa Bronzová stojaca závesná



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,09 €
Predajca: KOTARBAU

Retro petrolejová lampa, bronzová, vonkajšia a dekoratívna lampa do záhrady, krčmy, domácnosti
155,99 €
Predajca: Ladenza

Blumfeldt Hadrian fontána, olejová lampa, 8 W, 650 l/h, pozinkovaný kov, hrdzavá
185,99 €
Predajca: Klarstein
195,78 €/1l

Orion sklenená olejová lampa olejová lampa olejová lampa keramická 28,5 cm 530 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
42,99 €
Predajca: Vilde

KOTARBAU® Petrolejová lampa Petrolejová lampa sklenená 19 cm Malá kempingová lampa Petrolejová lampa s kovovým príslušenstvom Lucerna Vintage olejová lampa Kempingové svetlo Balkónové príslušenstvo Petrolejová lampa do interiéru



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
16,09 €
Predajca: KOTARBAU

Vešiak Na Oblečenie, Vešiak Na Kolieskach, 5-Stupňový Kovový Rúrkový Vešiak Na Oblečenie, Do Spálne, Obchodu, Pre



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
96,89 €
Predajca: Kokiska

Sklenená olejová lampa Leopold 120/250 – ručná výroba | Česká kvalita
48,00 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,00 €
Predajca: Prokesglass

Ručná lampa Mareld Illumine 600 RE
85,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sklenená olejová lampa Leopold 100/200 – ručná výroba | Česká kvalita
34,00 €
Predajca: Prokesglass

Sklenená olejová lampa Leopold 80/170 – ručná výroba | Česká kvalita
35,00 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,50 €
Predajca: Prokesglass

Strojová lampa LED 15 W s 50 cm flexibilným husím krkom s magnetickou základňou, dielenská lampa na náradie pre sústruh, pracovný stôl, kanalizáciu, priemysel, EU-S
39,35 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,99 €
Predajca: Ladenza

Olejová lampa Feuerhand Baby Special zink Farba: zinok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
42,06 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,99 €
Predajca: Askari
117,62 €/1l