5,0



Na základe 1 hodnotenia
Kevin Murphy Blow.Dry Wash Nourishing and Repairing Shampoo 1000 ml
71,04 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
69,01 €-2,03€
69,01 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Nenechajte si ujsť!
Šampóny a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml154 629,64 €/1kg
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
K18 AirWash Dry Shampoo 118 ml1 054,66 €/1l
124,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Kevin Murphy Plumping.Wash zhusťujúci šampón 1000 ml79,40 €/1l
79,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Kevin Murphy Repair-Me Wash Rekonštrukčný posilňujúci šampón 1000 ml70,49 €/1l
72,52 €
-2,03 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
70,49 €
Predajca: PerfumTraders

Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Colour-Safe Shampoo 1000 ml
64,64 €/1l
64,64 €
Predajca: PerfumTraders

Kevin Murphy Stimulate-Me Wash Stimulating Shampoo 1000 ml
68,10 €/1l
69,60 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kevin Murphy Killer.Curls Wash vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml
80,60 €/1l
80,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kevin Murphy Angel.Wash Shampoo 250 ml
150,00 €/1l
37,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kevin Murphy Blow.Dry Wash vyživujúci a regeneračný šampón 40 ml
204,50 €/1l
8,18 €
Predajca: NutraBestBG

Kevin Murphy Everlasting.Colour Wash šampón na farbené vlasy 1000 ml
76,10 €/1l
76,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kevin Murphy Young.Again.Wash regeneračný zmäkčujúci šampón 1000 ml
67,97 €/1l
69,75 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,97 €
Predajca: PerfumTraders

Kevin Murphy Smooth.Again.Wash Vyhladzujúci šampón 1000 ml
63,63 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Šampón Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash Enriched Moisture 40 ml
343,75 €/1l
13,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kevin Murphy, Repair-Me Wash, Hair Shampoo, For Repairing, 40 ml
262,00 €/1l
10,48 €
Predajca: NutraBestBG

Kevin Murphy Plumping.Wash Densifying Shampoo 40 ml
328,75 €/1l
13,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kevin Murphy, Smooth Again Wash, Hair Shampoo, For Smoothening, 40 ml
217,75 €/1l
8,71 €
Predajca: NutraBestBG

Sachajuan Thickening Shampoo 990 ml
64,09 €/1l
63,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kevin Murphy Fresh Hair Dry Shampoo 250 ml
133,32 €/1l
33,33 €
Predajca: PerfumTraders

Joico Moisture Recovery hydratačný šampón 50 ml
183,40 €/1l
9,17 €
Predajca: Tersorte

Moroccanoil Hydratačný šampón 250ml
65,43 €/1kg
19,63 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kevin Murphy Blow Dry Wash je regeneračný šampón špeciálne vyvinutý na intenzívnu starostlivosť o vlasy. Tento šampón s objemom 1000 ml je ideálny pre každého, kto hľadá hĺbkové čistenie a regeneráciu, ako aj jemné a poddajné vlasy. Jeho zloženie je navrhnuté tak, aby vyživovalo a obnovovalo poškodené vlasy a zanechávalo ich zdravé a lesklé.
Kevin Murphy Blow Dry Wash je ideálny pre ľudí so suchými, poškodenými alebo často tepelne namáhanými vlasmi. Vďaka regeneračným zložkám tento šampón oživuje el vlasy, hydratuje ich a obnovuje ich prirodzenú hebkosť. Je tiež ideálny na prípravu vlasov pred fénovaním a stylingom, aby boli lesklejšie a hladšie.
Tento šampón je nielen účinný, ale aj jednoduchý na používanie. Jeho jemné, ľahké zloženie čistí vlasy bez ich poškodenia a zachováva ich prirodzenú rovnováhu. Je tiež vhodný pre všetky typy vlasov, od jemných vlasov až po husté alebo štruktúrované vlasy.
Hlavné výhody umývacieho prípravku Kevin Murphy Blow Dry Wash:
- Obnovujúce a hydratačné: jeho zloženie je navrhnuté tak, aby obnovovalo a hĺbkovo hydratovalo elel poškodené vlasy.
- Zjemňuje a uhladzuje el vlasy: Zanecháva el vlasy jemné, poddajné a ľahko sa rozčesávajú.
- Ideálny na ell pred sušením: Pripravuje el vlasy na ľahšie sušenie a styling s lesklým povrchom.
- Profesionálny výrobok: Používaný a odporúčaný profesionálnymi kaderníkmi na hĺbkové čistenie a regeneráciu vlasov.
Špecifikácie:
- Značka: Kevin Murphy
- Typ výrobku: Obnovujúci šampón
- Obsah: 1000 ml
- Vhodný pre: Všetky typy vlasov de, najmä poškodené alebo suché vlasy. Vlastnosti
- :
- Hydratačné, regeneračné a obnovujúce zloženie.
- Hlavné použitie: Obnova a hydratácia vlasov, ideálny na prípravu pred vysúšaním.
- Farba: viacfarebná (v závislosti od balenia)
Vyživující šampon
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kadernických značiek. Šampóny značky Kevin Murphy z kolekcie boli vytvorené špeciálne pre ženy majúce všetky typy vlasov. Tento kadernický zázrak má objem 1000 ml.
- Model
- Blow.Dry
- Hmotnosť
- 1145 g
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- EAN kód
- 9339341036012
- Číslo od výrobcu
- 2056371
- Model
- Blow.Dry
- Hmotnosť
- 1145 g
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- EAN kód
- 9339341036012
- Číslo od výrobcu
- 2056371
Hodí sa k tomu

Kevin Murphy Repair-Me Wash Rekonštrukčný posilňujúci šampón 1000 ml
70,49 €/1l
72,52 €
-2,03 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
70,49 €
Predajca: PerfumTraders

Kevin Murphy Blow.Dry Rinse Nourishing and Repairing Conditioner 1000 ml
69,23 €/1l
69,23 €
Predajca: PerfumTraders

Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Colour-Safe Shampoo 1000 ml
64,64 €/1l
64,64 €
Predajca: PerfumTraders

Kevin Murphy, Blow.Dry Rinse, Hair Conditioner, For Nourishing, 250 ml
117,40 €/1l
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kevin Murphy - Blonde Angel Wash Šampón na zvýraznenie farby (blond a melírované vlasy) 1000 ml
69,69 €/1l
69,69 €
Predajca: PerfumTraders

Autodróm s garážami
28,79 €
Predajca: VISO

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Kevin Murphy Hydrate-Me Hydratačná a vyhladzujúca maska 1000 ml
84,84 €/1l
84,84 €
Predajca: PerfumTraders

Kevin Murphy Young.Again.Rinse Restorative Softening Conditioner 1000 ml
91,74 €/1l
91,74 €
Predajca: Glamperfeu

Kevin Murphy - Vyživujúci a regeneračný šampón Blow.Dry Wash 250ml
111,28 €/1l
27,82 €
Predajca: PerfumTraders

Kevin Murphy Stimulate-Me Wash Stimulating Shampoo 1000 ml
68,10 €/1l
69,60 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kevin Murphy Angel.Wash Shampoo 250 ml
150,00 €/1l
37,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kevin Murphy Plumping.Wash zhusťujúci šampón 1000 ml
79,40 €/1l
79,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kevin Murphy Killer.Curls Wash vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml
80,60 €/1l
80,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kevin Murphy Smooth.Again.Wash Vyhladzujúci šampón 1000 ml
63,63 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Kevin Murphy Plumping.Wash Densifying Shampoo 250 ml
154,60 €/1l
38,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kevin Murphy, Staying Alive, Hair Cream Treatment, Restores, 1000 ml
96,12 €/1l
96,12 €
Predajca: Glamperfeu

Kevin Murphy Killer.Curls Rinse vyživujúci kondicionér pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml
86,35 €/1l
86,35 €
Predajca: Glamperfeu

Kevin Murphy Blow.Dry Wash vyživujúci a regeneračný šampón 40 ml
204,50 €/1l
8,18 €
Predajca: NutraBestBG

Kevin Murphy, Balancing Wash, Hair Shampoo, For Strengthening, 40 ml
228,00 €/1l
9,12 €
Predajca: NutraBestBG

Kevin Murphy Young.Again.Wash regeneračný zmäkčujúci šampón 1000 ml
67,97 €/1l
69,75 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,97 €
Predajca: PerfumTraders

Kevin Murphy - Leave-in.Repair Nourishing Leave-in Treatment 200ml
185,00 €/1l
37,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kevin Murphy Everlasting.Colour Wash šampón na farbené vlasy 1000 ml
76,10 €/1l
76,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kevin Murphy Stimulate-Me Wash Stimulating & Refreshing Shampoo 250 ml
421,00 €/1l
105,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kevin Murphy Bedroom.Hair Flexibilný lak na vlasy 100 ml
187,50 €/1l
18,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Kevin Murphy Smooth.Again.Rinse Smoothing Conditioner 250 ml
137,36 €/1l
34,34 €
Predajca: PerfumTraders

Kevin Murphy Plumping Rinse Densifying Conditioner 1000 ml
69,88 €/1l
69,88 €
Predajca: PerfumTraders

Kevin Murphy, Repair-Me Rinse, Hair Conditioner, For Repairing, 40 ml
257,75 €/1l
10,31 €
Predajca: NutraBestBG

Kevin Murphy - Hydrate-Me Moisturising and Smoothing Masque 200ml
199,60 €/1l
39,92 €
Predajca: NutraBestBG

Kevin Murphy Re.Store regeneračná čistiaca starostlivosť 1000 ml
78,86 €
-2,15 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
76,71 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepší šampón
Objem 0,25 l
So šampónom som veľmi spokojná. Vlasy sú po použití veľmi dobre ošetrené, príjemná vôňa. S radosťou znova!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Loreal Absolut Repair šampón 300ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NOVINKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
29,25 €
Predajca: MAGUHAAR
58,50 €/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
105,00 €/1l

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
20,47 €
Predajca: Serica
45 488,89 €/1kg

Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Shampoo Intense Moisturizing Cleasing Cream System šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1500 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
67,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
44,80 €/1l

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l

TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampón, Ženy, Hydratačný, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,99 €
Predajca: Lemonbite
14,48 €/1l

NISHMAN PRO-HAIR SHAMPOO 01 1250ml šampón na vlasy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,83 €
Predajca: HAIRSALE
9,46 €/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
35,00 €
Predajca: MAGUHAAR
35,00 €/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
76,00 €/1kg

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
32,00 €
Predajca: MAGUHAAR
21,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,50 €/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
24,25 €/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR
21,50 €/1l

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
22,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1kg