LERAVA HERBST vďaka svojmu zloženiu s vyšším obsahom draslíka a horčíka posilňuje trávnik, čím zabezpečuje maximálnu odolnosť voči zime a rýchlu regeneráciu na nasledujúcu jar.
Jesenné hnojivo na trávnik podporuje zdravý rast, chráni pred plesňovými infekciami a celkovo zvyšuje odolnosť rastlín.
Dlhodobý dusík z dvoch zložiek sa uvoľňuje postupne a šetrne k rastlinám v priebehu mnohých týždňov. Trvanie účinku je v závislosti od poveternostných podmienok približne 3 mesiace.
Bezprašné granule sa dajú veľmi ľahko aplikovať – ručne alebo pomocou rozmetávača – a zabezpečujú hustý, tmavozelený a odolný trávnik.
Dávkovanie: 25 g/m² na jednu aplikáciu (2,5 kg/100 m²), obdobie: september – november. Jesenné hnojivo na trávnik sa odporúča aj pri používaní robotických kosačiek.
LERAVA HERBST – jesenné hnojivo na trávnik – 3 mesiace dlhodobého pôsobenia – hnojivo s obsahom draslíka a horčíka – pre hustý, sýtozelený a odolný trávnik – 70 m²
86,15 €
71,79 € / 1kg
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov
pi 9. októbra
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Hnojivá a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Ďalšie informácie o reklame
Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg
1,10 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(61)Počet hodnotení: 61
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91
Ďalšie informácie o reklame
Zlepšovač pôdy – aktivačná zmes (50 l – na 50m2) - Organifer
0,96 €/1l
47,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
Ďalšie informácie o reklame
Hnojivo na trávnik FUXTEC jar/leto FX-RDFS10 | hnojivo na trávnik s vysokým obsahom dusíka | 10 kg na cca 500 m² | dlhodobý účinok | vyrobené v Nemecku
2,88 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(24)Počet hodnotení: 24
Florovit hnojivo na trávnik s mikrogranulátom machu 4kg
18,95 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,00 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-2%
23,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo
Beckmann 25 kg hnojivo na trávnik Hnojivo na záhradu Kompletné hnojivo na trávnik 21+6+12 Bez dusičnanov
3,37 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
84,28 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop
Prima Rasendünger mit Sofort- und Langzeitwirkung 10kg
1,99 €/1kg
27,95 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-28%
19,94 €
Predajca: bauschnell
AGRECOL Hortifoska jesenné hnojivo na trávniky 1KG
6,72 €/1kg
19,81 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-59%
8,07 €
Predajca: Megasam24PL
Jarné hnojivo na trávniky All-in-One, 14 kg – 280 m2 – NPK 6-3-12 + 3MgO – Pre hustý a odolný trávnik a dlhodobú jesennú starostlivosť – Frassor
5,00 €/1l
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
Hnojivo na trávnik, s dlhodobým účinkom, 2,5 kg, ALGOFLASH Naturasol
20,90 €/1kg
56,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Discountic
Substral Dlhodobé hnojivo na trávniky 5 kg
17,74 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
88,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Minitoys
Biopon jesenné hnojivo na trávniky 3 kg granulát
2,61 €/1l
26,13 €
Doprava zdarma
Predajca: getbigger
Hnojivo na levanduľu SUMIN 1kg
8,84 €/1kg
9,72 €
Predajca: Martom
Hnojivo AGRO NPK so zeolitom 1kg
6,01 €/1kg
6,01 €
Predajca: VISO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
LERAVA HERBST vďaka svojmu zloženiu s vyšším obsahom draslíka a horčíka posilňuje trávnik, čím zabezpečuje maximálnu odolnosť voči zime a rýchlu regeneráciu na nasledujúcu jar.
Jesenné hnojivo na trávnik podporuje zdravý rast, chráni pred plesňovými infekciami a celkovo zvyšuje odolnosť rastlín.
Dlhodobý dusík z dvoch zložiek sa uvoľňuje postupne a šetrne k rastlinám v priebehu mnohých týždňov. Trvanie účinku je v závislosti od poveternostných podmienok približne 3 mesiace.
Bezprašné granule sa dajú veľmi ľahko aplikovať – ručne alebo pomocou rozmetávača – a zabezpečujú hustý, tmavozelený a odolný trávnik.
Dávkovanie: 25 g/m² na jednu aplikáciu (2,5 kg/100 m²), obdobie: september – november. Jesenné hnojivo na trávnik sa odporúča aj pri používaní robotických kosačiek.
Interline 57600523, Bazénový vysávač, Šedá, 5 m, 2 kg, 120 mm, 500 mm
64,20 €
Predajca: MarkeT4you
Hnojivo na trávnik FUXTEC jar/leto FX-RDFS10 | hnojivo na trávnik s vysokým obsahom dusíka | 10 kg na cca 500 m² | dlhodobý účinok | vyrobené v Nemecku
2,88 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(24)Počet hodnotení: 24
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FUXTEC
Bestseller
Neudorff Azet Hnojivo na trávniky 139 20 kg
2,87 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(48)Počet hodnotení: 48
57,45 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger
Elektrická kolobežka s homologizáciou ABE E-scooter 20 km/h hliníková elektrická kolobežka s homologizáciou eKFV skladacia kolobežka EScooter - čierna
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(724)Počet hodnotení: 724
299,00 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-71,90 €
227,10 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH
Neudorff- Azet HerbstRasenDünger 20 kg na 400 m² neškodný pre zvieratá
2,38 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25
51,50 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-7%
47,66 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger
SUBSTRAL® Jesenné hnojivo na trávniky 6,25 kg
4,83 €/1kg
30,16 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger
Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg
1,10 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(61)Počet hodnotení: 61
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91
Substral 6 v 1 kompletné hnojivo na trávnik 10 kg - 8747
3,72 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
37,20 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger
Beckmann 25 kg hnojivo na trávnik Hnojivo na záhradu Kompletné hnojivo na trávnik 21+6+12 Bez dusičnanov
3,37 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
84,28 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop
Neudorff Azet®, hnojivo na podporu rastu, 10 kg
3,91 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(48)Počet hodnotení: 48
39,12 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger
WOLF-Garten® 3826050 WOLF-Garten® Turbo-Nachsaat LR 250 Rasensamen 5,0 kg
15,91 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(288)Počet hodnotení: 288
79,53 €
Predajca: somnia24
Citrus limon Lunario 140–170 cm – citrónovník – citrónovník štyroch ročných období, stále rodivý, stredomorská rastlina do kvetináča
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(27)Počet hodnotení: 27
85,50 €
Predajca: Blumen-Senf
Benzínová kosačka FUXTEC FX-RM4180 – 80 cm³ | 41 cm | nízka hmotnosť 18 kg | zadný výhoz | 4-taktný motor | výška kosenia 25–55 mm | do 400 m²
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(62)Počet hodnotení: 62
159,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FUXTEC
Florovit hnojivo na trávnik s mikrogranulátom machu 4kg
18,95 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,00 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-2%
23,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo
REV 0020330112, Šedá, Biela, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusov
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(74)Počet hodnotení: 74
18,90 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger
Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(107)Počet hodnotení: 107
2,50 €
Predajca: Blumen-Senf
Regály AREBOS pre vysoké zaťaženie 180x90x40 cm | 875 kg | 5 políc z MDF | pozinkovaný zásuvný systém
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(402)Počet hodnotení: 402
44,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS
Zmes na vertikutáciu – trávne osivo – hnojivo – pôdny kondicionér (10 kg – na 300 m2)
5,70 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(13)Počet hodnotení: 13
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
Permaclean Acetum 5 L základná látka - koncentrovaný herbicíd proti burine na cesty, chodníky, terasy a dezinfekcia nástrojov
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
63,46 €
Doprava zdarma
Predajca: ichzapfe
Dolomitkalk Kalkdünger 25kg
0,32 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
7,95 €
Predajca: bauschnell
Hnoj hovädzieho dobytka granulovaný 20 kg vhodný na ekologické pestovanie
2,30 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(74)Počet hodnotení: 74
57,38 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop
Sada 4 ovocných stromov – 1 jablko, 1 hruška, 1 čerešňa, 1 slivka – výška 70/100 cm – črepník 11 cm – Mix A
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
47,23 €
Predajca: Schramas
Žiletky Gillette Fusion 5, balenie 8 kusov
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(137)Počet hodnotení: 137