SHIKAKAI HAIR WASHING ITAL PROBLEM 100 g - SATTVA (AYURVEDA)
6,33 €
63,30 € / 1kg
plus 5,89 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Oleje na bradu a fúzy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Esenciálny olej z bergamotu, prírodný, 1 liter86,76 €/1l
86,76 €
Doprava zdarma
Predajca: PURE_CHEMICAL

Ďalšie informácie o reklame
Christopher the Traveler Bartöl - 30 ml - Angry Beards23,99 €/1kg
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Holy Rebel Bartöl - Slickhaven x Kanclerski - 10 ml1 799,00 €/1l
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Olej na bradu Angry Beards Urban Twofinger 30ml799,67 €/1l
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Morgan's Serum Elixír na zmäkčenie fúzov
56,43 €/1kg
12,98 €
Predajca: barberkosmetik

Nacomi Olej z konopii, 50 ml
118 166,67 €/1kg
7,09 €
Predajca: Katomix

LaQ Olejek po goleniu i do brody Dzik, 30 ml
218 200,01 €/1kg
10,91 €
Predajca: Katomix

NISHMAN Bartöl Argan & Jojoba, 30 ml
48,95 €/1kg
9,79 €
Predajca: GlossyShopDE

Protego Elektrolity dla Diabetyków, 20 šumivých tabliet
176,33 €/1kg
5,29 €
Predajca: medpak_shop

By My Beard Olej na fúzy, 30 ml
82 250,00 €/1kg
3,49 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,29 €
Predajca: Lemonbite

Apis Olej na starostlivosť o vousy, 30ml.
304,67 €/1l
9,14 €
Predajca: Tersorte

Depot olej No. 403 Pre-Shave Softening Oil Sweet Almond 30 ml
481,33 €/1l
14,44 €
Predajca: Tersorte

Olej na fúzy Morgan's Oil
346,80 €/1l
17,34 €
Predajca: barberkosmetik

Chopperhead - Leave-In Beard Oil - Bezoplachový olej na vousy 50ml
10,51 €/1kg
14,71 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,51 €
Predajca: NutraBestBG

Olej na fúzy Barburys Oil
1 650,00 €/1l
49,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

White Lady Bartöl - Slickhaven - 10 ml
1 599,00 €/1l
22,00 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Selektívny olej na fúzy Cemani 50ml
212,00 €/1l
10,60 €
Predajca: Tersorte

Proraso - Firenze Beard Oil - Beard oil 30ml
438,67 €/1l
13,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Cella Milano Good Morning Sandalwood Bartöl 100 ml
264,95 €/1kg
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS

MORFOSE Arganový olej, 100 ml
142,90 €/1l
14,29 €
Predajca: GlossyShopDE
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Shikakai je prírodný, jemný prášok na umývanie vlasov, získavaný z vylúpaných orechov shikakai.
Vlastnosti shikakai: posilňuje vlasové korienky, dodáva lesk, stimuluje rast, bojuje proti nadmernému vypadávaniu vlasov a nadmernému šupinateniu pokožky hlavy.
- Hmotnosť
- 100 g
- Zloženie
- Prášok z plodov Acacia concinna (shikakai), 100 %
- Výrobca
- Sattva Group
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 5903794180727
- Hmotnosť
- 100 g
- Zloženie
- Prášok z plodov Acacia concinna (shikakai), 100 %
- Výrobca
- Sattva Group
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 5903794180727
Hodí sa k tomu

MOB, Pohovka dvojsed - Collo (antracit)
855,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovyNabytok

MAHA BHRINGRAJ CELLULAR STRENGTHENING HAIR OIL 100 ml - SATTVA (AYURVEDA)
86,40 €/1l
10,92 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,64 €
Predajca: Tersorte

ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

Pohovka Béžová obývacia súprava 3+2+1 miestna sedacka Zamat vysoké drevené nohy buk
943,95 €
Doprava zdarma
Predajca: SOFELLO

Rohová rozkladacia sedačka s úložným priestorom OKLAHOMA - zelená, ľavý roh
1 102,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Kuchynský robot 3200 W – 6 l nerezová misa vrátane metly, hákov na miesenie, šľahača a ochranného krytu, 6 rýchlostí, čierna farba, Retoo
118,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Obývacia súprava 3 miestne 2 miestne pohovky + rozkladacia súprava kresiel 321 Zamatová zelená
943,95 €
Doprava zdarma
Predajca: SOFELLO

Samsung UE50DU7172U, 127 cm (50"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
662,54 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Vileda Steam Plus Xxl 3.0 Parný Mop - Plochý 173948
207,82 €/1l
89,51 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,13 €
Predajca: velmontask

Rohová rozkladacia sedačka LABUS - béžová, ľavý roh
970,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Flieks Čalúnená posteľ 90x200cm s lamelovým rámom, hydraulická posteľ Boxspring s úložným priestorom, jednolôžková posteľ s úložným priestorom Funkčná posteľ, svetlosivá
328,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Anker SOLIX C300X, AC, Solárne, 288 Wh, 330 W, 120 W, 100 W, 15 W
292,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Merax Rohová pohovka 5-miestna, veľká L-tvarová pohovka Cloud, s centrálnou konzolou, USB portmi a držiakmi na nápoje, otočná konzola s úložným priestorom, pohovka, sivá
866,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

Esperanza EKG011, 5 L, 860 W, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, LCD, 1440 min
27,56 €
Predajca: FANEO

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

30W LED stropné svetlo biele stmievateľné RGB stropné svietidlo s diaľkovým ovládaním Bluetooth WIFI ovládanie Alexa obývacia izba spálňa
40,30 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Easy-Home

Batériový elektrický čistič okien Čistič okien Stierka na okná Čistič okien Vysávač okien Lehmann Stierače okien Stierače okien s rukoväťou a podložkou, na čistenie vysokých okien, čierna a červená, čistiaca kapacita: 100 m2
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Flieks čalúnená posteľ 140x200cm s USB a typom C, úložná skriňová posteľ s LED, manželská posteľ pre mladých s lamelovým roštom, funkčná posteľ, posteľná bielizeň, sivá
380,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Lifetime Air Mini Air Cooler – mobilná klimatizácia bez odvodného hadice, ventilátor s vodným chladením – zvlhčovač vzduchu s 3 rýchlosťami a 2 chladiacimi prvkami – 16 x 16 x 16,5 cm
36,19 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

BELIANI Zamatová pohovka tmavomodrá 3 miestna s nízkym prešívaným operadlom glamour dizajn
881,99 €
-157,50 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
724,49 €
Doprava zdarma
Predajca: BelianiSK

Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
2 261,25 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Technology-Germany

FunLife F1, skladací bežiaci pás – 3-v-1, určený pod stôl, s madlom, rýchlosť 1–8 km/h, kompaktný a tichý, ideálny do domácnosti, kancelárie a pracovne
129,99 €
Predajca: FunLife

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Samsung QE75Q60DAUXXN, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Titán
1 509,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: LVS-Handel

Mobilná klimatizácia 12000 BTU/h (3500 W) - Mobilná klimatizácia 4v1 s WiFi/App monoblokové chladenie - diaľkové ovládanie, 24-hodinový časovač, odvlhčovač
597,10 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: EveMotionGmbH

TABWEE T80 Tablet 10 palcov, Android 15, 64GB ROM, 1280 x 800 pixelov, 6000mAh batéria, 5MP kamera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Esenciálny olej z bergamotu, prírodný, 1 liter



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
86,76 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
86,76 €/1l

Esenciálny olej z pomaranča, prírodný, 1 liter



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
66,24 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
66,24 €/1l

Bartroller - Nahnevané fúzy
63,99 €
Predajca: SuperMerchant
63,99 €/1kg

Christopher the Traveler Bartöl - 30 ml - Angry Beards
23,99 €
Predajca: SuperMerchant
23,99 €/1kg

Jack Saloon Bartöl - 30 ml - Angry Beards
23,99 €
Predajca: SuperMerchant
23,99 €/1kg

Holy Rebel Bartöl - Slickhaven x Kanclerski - 10 ml
17,99 €
Predajca: SuperMerchant
1 799,00 €/1l

Olej na bradu Angry Beards Urban Twofinger 30ml
23,99 €
Predajca: SuperMerchant
799,67 €/1l

Groomen - Earth - Olej na fúzy 50ml
19,99 €
Predajca: SuperMerchant
399,80 €/1l

By My Beard Olej na fúzy, 30 ml
3,49 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,29 €
Predajca: Lemonbite
82 250,00 €/1kg

Proraso - Firenze Beard Oil - Beard oil 30ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
13,16 €
Predajca: Serica
438,67 €/1l

Olejový krém na vousy s kozím mliekom, 30ml
25,99 €
-46%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,99 €
Predajca: SuperMerchant
466,33 €/1l

Rômanský olej na vousy Richard z Biesczad, 30 ml
13,99 €
Predajca: SuperMerchant
466,33 €/1l

Olej a balzam na bradu – vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,90 €
Predajca: eBrandsGlobal
530,00 €/1l

Prémiový olej na bradu – Koža
27,99 €
Predajca: eBrandsGlobal

Olej na bradu – bez vône



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,90 €
Predajca: eBrandsGlobal
363,33 €/1l

Olej na pokožku hlavy 100 ml z lopúcha a prasličky proti vypadávaniu vlasov ** Green Pharmacy
21,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
169,15 €/1kg

Olej na bradu – Bergamot Thunder
10,90 €
Predajca: eBrandsGlobal
181,67 €/1l

Protego Elektrolity dla Diabetyków, 20 šumivých tabliet
5,29 €
Predajca: medpak_shop
176,33 €/1kg