4,6



Na základe 9 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
SkinCeuticals Phyto A+ – Rozjasňujúca pleťová starostlivosť3 820,67 €/1l
114,62 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Sinoz Hydrapro Intenzívny hydratačný krém na tvár - Intenzívny hydratačný krém430,00 €/1l
21,50 €
Predajca: Exporgin

Ďalšie informácie o reklame
Babor SeaCreation Sérum4 178,33 €/1l
125,35 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
ANUA Heartleaf 70 % intenzívny upokojujúci krém 50 ml0,47 €/1l
23,29 €
Predajca: LaRoseCare

COSRX Advanced Snail 92 % All in One krém
13,99 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon 8809525249565, Denný a nočný krém, Ženy, Tvár, Krk, Hydratačný, Výživný, 50 ml, Hrniec
379,80 €/1l
18,99 €
Predajca: medpak_shop

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Cosrx Centella Blemish Cream výživný upokojujúci krém proti začervenaniu pleti 30 g
0,50 €/1l
14,99 €
Predajca: medpak_shop

Medicube Deep Vita C Capsule Cream rozjasňujúci krém s vitamínom C 55 g
130,19 €/1kg
27,86 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Dr. Althea 147 Barrier Cream krém na obnovu kožnej bariéry 50 ml
0,38 €/1kg
18,95 €
Predajca: LaRoseCare

Darčeková sada pleťovej starostlivosti All About Snail Kit
410,00 €/1l
30,75 €
Predajca: somnia24

COSRX Balancium Comfort Ceramide Cream hydratačný a upokojujúcí krém s ceramidmi 80 ml
0,21 €/1kg
16,99 €
Predajca: medpak_shop

Cosrx Podwójna esencja z mucyną ślimaka i niacynamidem, 80ml
179 153,85 €/1kg
23,29 €
Predajca: medpak_shop

Medicube Collagen Jelly Cream 110 ml
0,24 €/1l
26,67 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

COSRX Hydrium upokojujúci krém Green Tea Aqua Soothing Gel Cream 50 g
369,00 €/1l
18,45 €
Predajca: NutraBestBG

COSRX - Galactomyces 95 Tone Balancing Essence - Vyrovnávající pleťová esence 100ml
105 200,00 €/1kg
15,78 €
Predajca: LaRoseCare

Dr.Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturizing Cream 50ml, Ženy, 50 ml, Krém, Suchá koža, Matná pokožka, All ages, Hydratačný, Posilnenie, Vyhladenie
744,60 €/1l
37,23 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Centellian24 Madeca Cream Time Reverse 50 ml
0,40 €/1l
20,20 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Beauty of Joseon Ginseng Essence Water hydratačná a upokojujúca esencia 150 ml
83,93 €/1l
12,59 €
Predajca: LaRoseCare
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
COSRX Hyaluronic Acid Intensive Cream – 100 ml Hydratačný krém na tvár s kyselinou hyalurónovou
Zažite dokonalú hydratáciu s krémom COSRX Hyaluronic Acid Intensive Cream, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre suchú a citlivú pleť. Tento krém je intenzívne hydratačný prípravok, ktorý vďaka vysoko koncentrovanej kyseline hyalurónovej dlhodobo hydratuje vašu pleť a zanecháva ju žiarivú. Vďaka vyživujúcim zložkám, ako je glycerín, panthenol a rakytníkový olej, zachováva prirodzenú vlhkosť pokožky a spomaľuje príznaky starnutia. Jemné zloženie je ideálne pre všetky typy pleti a je nevyhnutnou súčasťou vašej kórejskej rutiny starostlivosti o pleť.
Vlastnosti intenzívneho krému s kyselinou hyalurónovou COSRX
- Intenzívna hydratácia: Krém COSRX Hyaluronic Acid Intensive Cream hlboko hydratuje pokožku a zanecháva ju hebkú na dotyk.
- Jemný a upokojujúci: Kombinácia kyseliny hyalurónovej, rakytníka a alantoínu zaisťuje intenzívnu hydratáciu a upokojujúci účinok, ideálny pre citlivú pleť.
- Vysoko kvalitné zložky: Krém obohatený o hyaluronát sodný, glycerín a panthenol podporuje kožnú bariéru a zlepšuje pružnosť.
- Kórejská kvalita starostlivosti o pleť: COSRX spája tradičnú kórejskú filozofiu starostlivosti s modernými zložkami pre žiarivo sviežu pleť.
- Bez testovania na zvieratách a bez parabénov: Dermatologicky testované, bez parabénov a bez testovania na zvieratách – pre čistú a šetrnú starostlivosť o pleť.
Použitie
Pre dosiahnutie najlepších výsledkov naneste na pleť tváre po očistení. Stačí množstvo veľkosti hrášku – jemne rozotrite na tvár a krk a ľahko vmasírujte, kým sa krém úplne nevstrebe. Ideálne na použitie ráno ako základ a večer na regeneráciu.
Oblasť použitia
Vhodný na tvár, krk a dekolt. Perfektný pre suchú a citlivú pleť, ktorá potrebuje intenzívnu hydratáciu a jemnú starostlivosť.
Textúra
Krém COSRX Hyaluronic Acid Intensive Cream má ľahkú, krémovú textúru, ktorá sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva mastný ani lepkavý pocit. Bohaté zloženie zaisťuje intenzívnu hydratáciu a príjemne jemný pocit na pokožke – ideálne pre každodenné použitie.
Zložky
COSRX Hyaluronic Acid Intensive Cream obsahuje cenné zložky, ako napríklad:
- Hippophae Rhamnoides Water (voda z rakytníka): antioxidant, ktorý upokojuje a chráni pokožku
- Glycerín: Zložka zvyšujúca hydratáciu, ktorá udržuje pokožku vláčnu
- Butylene Glycol: podporuje zadržiavanie vlhkosti a zlepšuje textúru
- Caprylic/Capric Triglyceride: vyživuje a vyhladzuje pokožku
- Sodium Hyaluronate: vysoko účinná kyselina hyalurónová pre hlbokú hydratáciu
- Panthenol: upokojuje a regeneruje pokožku
- Alantoín: Upokojuje podráždenie pokožky a podporuje jej regeneráciu
Názov produktu: [nazwa_sk]
Výrobca: Cosrx
EAN: [parametr=EAN]
Popis produktu:[opis_sk]
Hmotnosť: 0.15 kg
Hydratačný pleťový krém s vysokou koncentráciou kyseliny hyalurónovej a rakytníkovej vody. Na rozdiel od bežných krémov je tento výrobok nemastný a ľahký. Kyselina hyalurónová umožňuje ľahké vstrebávanie a je nevyhnutná na udržanie vlhkosti.
Zloženie
Voda z rakytníka rešetliakového (Hippophae Rhamnoides), glycerín, butylénglykol, kaprylový/kapricový triglycerid, betaín, olej zo semien slnečnice ročnej (Helianthus Annuus), cetearylalkohol, cetearylalolivát, Sorbitan Olivate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, 1,2-Hexanediol, Sodium Hyaluronate, Arginine, Panthenol, Dimethicone, Ethylhexylglycerin, Carbomer, Allantoin, Xanthan Gum.
Zložky sa môžu meniť podľa uváženia výrobcu. Aktuálny zoznam zložiek nájdete na obale výrobku.
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kozmetických značiek. Táto značka je zaradená medzi denné krémy a bola vytvorená špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraného výrobku. Starostlivosť o pleť je práve o krok jednoduchšia!
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky COSRX sa radí pod denné pleťové krémy a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vámi vybraného produktu.
Intenzívny krém Cosrx s kyselinou hyalurónovou zvyšuje obsah vlhkosti v pleti a uzatvára ju, aby ju chránil pred ďalšou stratou vlhkosti. Rakytníková voda dodáva pleti výživné vitamíny, aminokyseliny a antioxidanty, ktoré podporujú obnovu buniek a spomaľujú príznaky starnutia. Betaín a makadamiový olej hydratujú, zlepšujú pružnosť pokožky a vyživujú ju. Krém sa rýchlo vstrebáva do pokožky bez toho, aby na nej zanechával ťažký alebo mastný pocit.
- Hmotnosť
- 158 g
- Objem
- 100000 ml
- Zloženie
- Kwas hialuronowy, ekstrakt z rokitnika, betaina, olej słonecznikowy, olej makadamia, arginina, pantenol, alantoina
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 1x COSRX Intenzívny krém s kyselinou hyalurónovou 100 ml
- Časti živočíšneho pôvodu
- Nie
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8809416470122
- Číslo od výrobcu
- COS-HAIC-100ML
- Hmotnosť
- 158 g
- Objem
- 100000 ml
- Zloženie
- Kwas hialuronowy, ekstrakt z rokitnika, betaina, olej słonecznikowy, olej makadamia, arginina, pantenol, alantoina
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 1x COSRX Intenzívny krém s kyselinou hyalurónovou 100 ml
- Časti živočíšneho pôvodu
- Nie
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8809416470122
- Číslo od výrobcu
- COS-HAIC-100ML
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

COSRX Advanced Snail 96 Hydratačná esencia Mucin Power Essence 100 ml
12,99 €
Predajca: medpak_shop

COSRX Sérum na posilnenie pokožky s 6 peptidmi 150 ml
114,60 €/1l
17,19 €
Predajca: medpak_shop

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser 150 ml
55,27 €/1l
8,29 €
Predajca: medpak_shop

COSRX Advanced Snail 92 % All in One krém
13,99 €
Predajca: medpak_shop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
275,80 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop

Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra
479,67 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop

COSRX AHA/BHA Čistiaci tonizér 150 ml
9,72 €
Predajca: LaRoseCare

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

COSRX Oil-Free Ultra-Moisturizing Lotion 100 ml
0,16 €/1l
15,99 €
Predajca: medpak_shop

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Upokojujúce tonikum Anua Heartleaf
19,95 €
Predajca: Juui

Dr. Althea 147 Barrier Cream krém na obnovu kožnej bariéry 50 ml
0,38 €/1kg
18,95 €
Predajca: LaRoseCare

COSRX Hyaluronic Hydra Power Essence 100 ml
158,90 €/1l
15,89 €
Predajca: LaRoseCare

Laneige Lip Sleeping Mask EX - Berry
986,00 €/1l
19,72 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Beauty Of Joseon Glow Serum: Propolis + Niacinamide regeneračné a rozjasňujúce sérum 30 ml
359 750,01 €/1kg
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Centellian24 Madeca Cream Time Reverse 50 ml
0,40 €/1l
20,20 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Sada 6 Mramorových Hrncov 16 / 20 / 22 / 24 / 28Cm Zilner Zl-8526
124,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: HIMMELTON

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Skin1004 Madagaskar, Ampulka, Pleťové sérum, 100% extrakt z Centella Asiatica, Na upokojenie citlivej a aknóznej pleti, 100 ml
195,90 €/1l
19,59 €
Predajca: medpak_shop

Skye Decor, TV stolík/skrinka - Capari (Biela + Zlatá)
Použité
124,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

INF Lymfatická kontúrovacia kefa - Kefa na starostlivosť o tvár s krytom
10,59 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

Matrac 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónový taštičkový pružinový matrac H3/H4
108,99 €
Predajca: hatservice

Celimax Retinol Shot Tightening Serum vyhladzujúce pleťové sérum s retinolom 30 ml
506,33 €/1l
15,19 €
Predajca: medpak_shop

SKIN1004 Centella Ampoule, Ženy, Univerzálna pleť, 55 ml
276,18 €/1l
15,19 €
Predajca: medpak_shop

Komfortec nepremokavý chránič matraca, 180 x 200 cm, matracový poťah, priedušný matracový poťah, bez šušťania, chránič matraca, podložka pre inkontinenciu, biela farba
39,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
89% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
89%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%11% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
11%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 2. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 2. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AHAVA Advanced Deep Wrinkle Cream, Ženy, 50 ml, Krém, Starnúca koža, Aqua (Mineral Spring Water), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate,...



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
65,64 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 204,00 €/1l

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,85 €
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l

GUAM bahno z morských rias na starostlivosť o telo pri celulitíde, 1000 g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
79,61 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
79 610,00 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(55)Počet hodnotení: 55
48,00 €
Predajca: MAGUHAAR
213,33 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l

Prírodný sprej na rýchle opálenie 150 ml, bronzový efekt, beta-karotén a smilax, vegánsky – Negatan



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
23,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: Netscroll
133,27 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskam



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(30)Počet hodnotení: 30
125,24 €
Predajca: PerfumTraders
250,48 €/1l

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l

Dr.Grandel High Excellence Krém na tvár
107,06 €
-5,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
102,01 €
Predajca: PerfumTraders
2 040,20 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

SINOZ Pure Cica Cream 50 ml krém na tvár s aloe vera



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,50 €
Predajca: Exporgin
350,00 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
97,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 298,80 €/1l