5,0



Na základe 2 hodnotení
Marc Jacobs - Daisy Love Pop EDT 50ml
74,74 €
1 494,80 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Woda toaletowa, 100ml1 045,70 €/1l
104,57 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Armani Stronger With You Pour Homme Edt Spray619,60 €/1l
92,94 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Marc Jacobs Daisy Edt Spray 100 ml888,80 €/1l
88,88 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Glow Woda toaletowa 75ml952,67 €/1l
71,45 €
Predajca: PerfumTraders

Marc Jacobs Daisy Pop toaletná voda 50ml
1 350,00 €/1l
67,50 €
Predajca: PerfumTraders

Marc Jacobs Daisy Love Paradise Edt Spray
1 195,20 €/1l
63,65 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,76 €
Predajca: Parfumtoi

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh toaletná voda pre ženy 30 ml
1 608,00 €/1l
48,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Marc Jacobs Daisy Love Woda toaletowa, 100ml
626,90 €/1l
62,69 €
Predajca: BRASTYGroup

Marc Jacobs Daisy Blush 50ml EDT
2 980,00 €/1l
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Marc Jacobs Daisy Love Eau So Sweet toaletná voda pre ženy 50 ml
754,00 €/1l
37,70 €
Predajca: BRASTYGroup

Marc Jacobs Daisy Petals toaletná voda pre ženy 20 ml
1 689,00 €/1l
33,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Jean Louis Scherrer - Pop Delights 01 EDT 50ml
320,00 €/1l
16,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Carolina Herrea 212 POP - EdT - 60ml
883,00 €/1l
74,33 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
52,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Marc Jacobs Daisy toaletná voda pre ženy 30 ml
1 218,33 €/1l
36,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Annayake Love Him Edt 100 ml
1 190,00 €/1l
119,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Marc Jacobs Daisy Glow toaletná voda 50ml
1 395,40 €/1l
69,77 €
Predajca: PerfumTraders

Marc Jacobs Perfect Woda toaletowa, 30 ml
1 473,00 €/1l
44,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Iceberg - Be Wonderfully You EDT 100ml
188,30 €/1l
18,83 €
Predajca: Glamperfeu

Kenzo Homme Woda toaletowa, 110 ml
449,45 €/1l
49,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Jean Marc X-Black Woda toaletowa, 100ml
74,60 €/1l
7,99 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,46 €
Predajca: Megasam24PL
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dámska toaletná voda
moruša, bergamot
šľahačka, pistácie
benzoín, pižmo
Marc Jacobs - Daisy Love Pop EDT 50ml Standard package. For women.
Toaletná voda od značky Marc Jacobs bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
Marc Jacobs toaletná voda Marc Jacobs Daisy Love Pop Eau de Toilette 50ml teraz na Beauty Plaza.
Marc Jacobs Daisy Love Pop, toaletná voda, 50 ml
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENÁT, PARFUM/VOŇAVKA, AQUA/VODA/VODA, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONÉN, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, CINNAMYL ALKOHOL, CITRAL, KUMARÍN, GERANIOL
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3616304895678
- Číslo od výrobcu
- JTI-110741272
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENÁT, PARFUM/VOŇAVKA, AQUA/VODA/VODA, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONÉN, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, CINNAMYL ALKOHOL, CITRAL, KUMARÍN, GERANIOL
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3616304895678
- Číslo od výrobcu
- JTI-110741272
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Marc Jacobs Daisy Pop toaletná voda 50ml
1 350,00 €/1l
67,50 €
Predajca: PerfumTraders

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Pop toaletná voda pre ženy 75 ml
1 729,33 €/1l
129,70 €
Predajca: IdoBuy

Marc Jacobs Daisy Love Paradise Edt Spray
1 195,20 €/1l
63,65 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,76 €
Predajca: Parfumtoi

Escada - Brisa Cubana EDT 100ml
273,50 €/1l
27,35 €
Predajca: BRASTYGroup

Escada Flor Del Sol toaletná voda pre ženy 100 ml
340,10 €/1l
34,01 €
Predajca: PerfumTraders

Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,47 €/1l
33,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Escada Sorbetto Rosso Woda toaletowa, 100 ml
314,80 €/1l
31,48 €
Predajca: NutraBestBG

Roberto Cavalli JRC04005, Ženy, 75 ml, Neroli, tymián, Ružové drevo, ALCOHOL DENAT., WATER/EAU (AQUA), FRAGRANCE/PARFUM, BENZYL SALICYLATE, BHT, BENZYL ALCOHOL,...
561,20 €/1l
42,09 €
Predajca: Parfumtoi

L'Occitane Fleurs de Cerisier, Ženy, 50 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT. - AQUA/WATER/EAU - PARFUM/FRAGRANCE - TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES -..., 1 kusov
989,80 €/1l
49,49 €
Predajca: PerfumTraders

Escada Chiffon Sorbet EDT 100 ml W
267,80 €/1l
26,78 €
Predajca: BRASTYGroup

Marc Jacobs Toaletná voda Marc Jacobs Daisy Love Drops Toaletná voda 3,9 ml
5 176,92 €/1l
20,19 €
Predajca: VISO

Prada La Femme L'Eau toaletná voda pre ženy 100 ml
1 028,90 €/1l
102,89 €
Predajca: PerfumTraders

Hermès Un Jardin à Cythère - Plniteľná toaletná voda unisex 100 ml
568,90 €/1l
56,89 €
Predajca: BRASTYGroup

Givenchy Amarige, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie
550,60 €/1l
55,06 €
Predajca: PerfumTraders

Escada - Sorbetto Rosso EDT 100ml
246,20 €/1l
27,49 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,62 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Escentric Molecules Molecule 01, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Iso E Super, Sprej, Alcohol denat, Parfum (fragrance), Aqua (water)
1 534,30 €/1l
153,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
369,90 €/1l
47,48 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: Novada-Shop

Escada Santorini Sunrise Limited Edition toaletná voda pre ženy 100 ml
343,20 €/1l
34,32 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
298,20 €/1l
29,82 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Hugo Boss, Bottled Night, Eau De Toilette, For Men, 200 ml
264,10 €/1l
52,82 €
Predajca: PerfumTraders

Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense Woda toaletowa, 100ml
336,30 €/1l
33,63 €
Predajca: BRASTYGroup

Cartier La Panthere, toaletná voda, 50 ml, sprej
1 662,00 €/1l
83,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

L'Occitane Néroli Orchidée, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Neroli, Vanilka
989,80 €/1l
49,49 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Naomi Campbell Here To Stay Woda perfumowana, 30ml
622,00 €/1l
18,66 €
Predajca: somnia24

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
811,10 €/1l
81,11 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vonia veľmi príjemne sviežo, nie rušivo.
Objem 0,075 l
Veľmi pekná vôňa, môžem ju len odporučiť
Hodnotenie z 22. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je v poriadku
Objem 0,075 l
všetko skvelé, ďakujem veľmi pekne
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
825,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
131,01 €
Predajca: PerfumTraders
1 310,10 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
90,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
721,20 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
53,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
534,50 €/1l