5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 1 kus za túto cenu
Veľkosť topánok:
46- 42
- 42,5
- 43
- 44
- 46
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Columbia Obuv Konos, BM624601299,31 €
Predajca: Street-Sport

Ďalšie informácie o reklame
Fila Obuv ffm0407recadesne831674174,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Skechers Tres-Air Uno - Revolution-Airy black 4165,99 €
Doprava zdarma
Predajca: StreetBrands

Columbia Obuv 2063471010
66,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Butyjana

Columbia Obuv Crestwood, 2100651013
86,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Butyjana

Columbia Obuv Peakfreak II, 2027021010
121,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Stateside

Merrell Obuv J00003348
96,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Butyjana

Columbia Obuv Crestwood, 2100651013
86,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Butyjana

Fila Obuv B24546
70,75 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
66,00 €
Predajca: Schuhe24_de

On Obuv 3WF10060755
239,99 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

On Obuv 3MF10073314
190,95 €
-23,95 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
167,00 €
Predajca: MisterShopping

Columbia Obuv Crestwood, 2100651013
86,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Butyjana

Columbia Obuv Peakfreak Rush, 2108291010
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Fila Obuv Zenoa, FFM049383052
96,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Eltrade

Saucony Obuv S707881
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Fila Obuv FFW061713033
49,01 €
Predajca: Desportivo

Fila Obuv FFW031513147
69,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fila Obuv FFW031513147
69,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Saucony Obuv S1013481033
215,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Saucony Obuv S6055530
62,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
S pohodlnými a univerzálnymi teniskami Skechers Court Break - Suit obohatíte svoj šatník o čistý a zároveň univerzálny vzhľad. Táto šnurovacia obuv má zvršok zo syntetickej duralovej kože s pevnými šnúrkami a odpruženú pohodlnú stielku Skechers Air-Cooled Memory Foam.
Vlastnosti
- Polstrovaná pohodlná stielka Skechers Air-Cooled Memory Foam
Detaily
- Zvršok z duralovej kože so šnurovaním
- Ľahká, pružná medzipodrážka
- Pružná trakčná podrážka
- Výška podpätku: 3 cm
- Logo Skechers
SKECHERS, lifestylová značka z USA, je jedným z popredných svetových dodávateľov trendovej obuvi. robert a Michael Greenbergovci založili spoločnosť v roku 1992 s cieľom importovať európsku značku do USA. Čoskoro potom obaja vytvorili kolekciu topánok SKECHERS, ktorá charakterizovala módu 90. rokov v USA. Dnes má spoločnosť SKECHERS obrovský sortiment obuvi. S viac ako 3 000 modelmi obsahuje všetko, čo si milovník módnej obuvi môže priať: lifestylovú obuv, detskú obuv, wellness obuv, sandále, čižmy a dokonca aj mladistvé lodičky. Spoločnosť sa odvtedy stala takou úspešnou, že vzniklo množstvo ďalších značiek. Dnes je značka SKECHERS celosvetovo známa a predáva sa po celom svete. K úspechu obuvi Skechers prispeli svojou reklamou hviezdy ako Britney Spears, Christina Aguilera a Gwen Stefani. Svieže a módne farby sú v centre pozornosti značky Skechers a často sa navzájom divoko kombinujú. Sortiment však zahŕňa aj množstvo decentných a klasických modelov v hnedej alebo čiernej farbe. Značka sa zameriava na mužov, ženy a deti a ponúka športovú, pocitovú obuv pre každú vekovú skupinu.
- V
- zduchom chladená stielka z pamäťovej penyVyrobené
- z duralovej kože
Podmaňte si ulice s teniskami COURT BREAK SUIT SNEAKER od značky SKECHERS. Šnúrky umožňujú prispôsobenie na mieru, zatiaľ čo stielka Air Cooled Memory Foam zaručuje bezkonkurenčné pohodlie. Zvršok z módnej kože Duraleather dodáva teniskám trendový vzhľad a podrážka zo syntetickej gumy ponúka trakciu a odolnosť. Táto teniska v sebe spája štýl a výkon.
Farba: Biela. Materiál sáry: Nešpecifikované. Sezóna: Celoročné. Tvar: Poltopánky. Typ užívateľa: pre muža. Zapínanie: šnúrky.
Typ modelu = šnurovacia obuv, Farba = biela, Šírka = normálna, Typ podpätku = plochý, Zvršok = syntetika, Podšívka = textil, Zvršok = syntetika, Zapínanie = šnurovanie
Hodí sa k tomu

Columbia Obuv 183175WHT
113,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Skechers Tres-Air Uno - Revolution-Airy black 41
65,99 €
Doprava zdarma
Predajca: StreetBrands

Columbia Obuv 183175WHT
61,91 €
Predajca: Street-Sport

Royal Canin Canin Mini Adult
10,62 €/1kg
42,46 €
Predajca: superbrandshop

Royal Canin Medium Light Weight Care, Dospelý, Hydina, 3 kg
9,66 €/1kg
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Royal Canin Size Mini Ageing +12 - 800 g
20,05 €/1kg
16,04 €
Predajca: e-zooo_com

Royal Canin Size Mini Ageing +12 - 1,5 kg
14,91 €/1kg
34,00 €
-34%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,36 €
Predajca: superbrandshop

Leonardo Cat Food 758725, Dospelý, 7,5 kg
13,99 €/1kg
104,91 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Royal Canin Feline Indoor 7+ - 400 g
35,60 €/1kg
14,24 €
Predajca: e-zooo_com

Granule pre mačky Royal Canin Hair & Skin 2 kg
15,70 €/1kg
31,40 €
Predajca: velmontask

Columbia Obuv 183175WHT
61,91 €
Predajca: Street-Sport

Royal Canin Hair & Skin Care, Dospelý, 10 kg
13,28 €/1kg
132,81 €
Predajca: e-zooo_com

Josera Kitten mačky suché krmivo 2 kg hydina, ryža, losos
11,75 €/1kg
23,50 €
Predajca: VISO

Josera Mini Junior kačacie a lososové 900 g
19,06 €/1kg
17,15 €
Predajca: Dragtek-com

Sanabelle Light - 10 kg
14,50 €/1kg
145,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Josera Festival, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kuracie mäso, Losos, 12,5 kg, Bez gluténu
6,11 €/1kg
76,34 €
Predajca: superbrandshop

Josera JosiCat Sterilised Classic, Dospelý, Akékoľvek plemeno, kukurica, Hydina, ryža, Losos, 10 kg, Bez dochucovadiel
5,05 €/1kg
50,53 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Sanabelle Adult Forelle - 10 kg
10,89 €/1kg
108,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Skechers Obuv Relaxed Fit, 51893NVLM
96,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Originals

Royal Canin Medium Adult 7+, Senior, Stredné (11 - 25 kg), Hydina, ryža, 15 kg
7,40 €/1kg
111,07 €
Predajca: e-zooo_com

Royal Canin Sterilised 37, Dospelý, 10 kg
9,30 €/1kg
92,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Myslím si Josera Mother&Puppy Losos ryža 3 Kg
13,58 €/1kg
41,27 €
Predajca: Dragtek-com

Royal Canin Feline Kitten, Mačiatko, Hydina, 2 kg
17,00 €/1kg
33,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Royal Canin Mini Puppy, Šteňa, Hydina, 2 kg
12,14 €/1kg
24,28 €
Predajca: VISO

Myslím si Josera Junior High Protein Ryba 12,5 Kg
8,26 €/1kg
104,13 €
Doprava zdarma
Predajca: getbigger

TROVET Hypoallergenic Insect IPD - dry dog food - 10kg
76,98 €/1kg
76,98 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Columbia Obuv 183175WHT
72,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Sandále Skechers 591303400009 pre Uni
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BDS

Classic Dog Lamm&Reis 15kg
3,85 €/1kg
57,68 €
Predajca: e-zooo_com

Granule pre mačky Brit Care Cat Grain-Free Indoor Anti-Stress 400 g
18,87 €/1kg
7,55 €
Predajca: VISO
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 22. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Veľkosť topánok 46
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Skechers Uno Lite - Lite Work white 37



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
68,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

SKECHERS SHIMMER AWAY Čierna



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(27)Počet hodnotení: 27
67,97 €
Predajca: StreetBrands

Skechers Sneakers 185232WBK in White color size 37
50,42 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,02 €
Predajca: StreetBrands

Nike Obuv Air Max Plus, 604133139



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(29)Počet hodnotení: 29
188,94 €
Predajca: Street-Sport

Nike Obuv Air Max Plus, 604133139



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
188,94 €
Predajca: Street-Sport

Nike Obuv AR3566100



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(160)Počet hodnotení: 160
155,14 €
Predajca: Kick_House

New Balance M1000BBV Tenisky Čierna
180,00 €
Predajca: Street-Sport

Nike Sneakers CW2288-111 in White color size 43



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(367)Počet hodnotení: 367
104,99 €
Predajca: Kick_House

Nike Air Jordan 4 Retro "Cave Stone" FV5029-200, veľkosť: 43



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
309,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nike Obuv Air Max Plus, 604133050



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(123)Počet hodnotení: 123
129,99 €
Predajca: Kick_House

NEW BALANCE U9060 ERC Béžová



2,5Priemerné hodnotenie: 2,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
300,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

On Sneakers 3MF10071200 in White color size 46



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
168,45 €
Predajca: Street-Sport

Nike Shox TL Black Max Orange - EU: 35.5
236,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dámska Športová Obuv Nike M2k Tekno



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
119,83 €
Predajca: Kixpoint

Skechers Slip-ins: Glide-Step Pro white 40



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(26)Počet hodnotení: 26
79,95 €
Predajca: sport-versand24

Nike Obuv Air Presto, CT3550003
185,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Skechers 177960 Uno Infinite Drip - Women's Trainers - MLT Multicoloured, Veľkosť:38 EU



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(20)Počet hodnotení: 20
189,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

NEW BALANCE MR530 SG Biela
199,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

New Balance Obuv U9060ZGE
187,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nike - Tenisky - CN8490-003 - Pánske - EU 41



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(37)Počet hodnotení: 37
137,15 €
Predajca: NetworkTechnologies