4,5



Na základe 29 hodnotení
Podobné produkty

Pánske joggingové nohavice COMEOR, bavlnené tepláky – dlhé športové nohavice pre pánov – model Jogger
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: comeordeutschland

COMEOR Dámske tepláky – dlhé športové nohavice z bavlny, tréningové nohavice, voľné sweatpants
18,90 €
Doprava zdarma
Predajca: comeordeutschland

COMEOR joggingové nohavice dámske - bavlnené športové nohavice dlhé, tréningové nohavice, dámske nohavice na voľný čas, tepláky s pravidelným strihom na fitness, jogu, voľný čas
19,90 €
Doprava zdarma
Predajca: comeordeutschland

COMEOR Pánske nohavice na behanie - bavlnené tréningové nohavice - so zipsom Športové nohavice na behanie Pánske nohavice na behanie | chlapčenské nohavice na voľný čas (čierne, M)
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: comeordeutschland

Uhlsport Essential – športové legíny, čierna farba – veľkosť: XXS/XS, kód: 100515301
26,99 €
Predajca: Social-Discount

COMEOR Pánske nohavice na behanie - bavlnené tréningové nohavice - so zipsom Športové nohavice na behanie Pánske nohavice na behanie | chlapčenské nohavice na voľný čas (čierne, L)
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: comeordeutschland

COMEOR nohavice na behanie pánske bavlnené tréningové nohavice - s vreckami na zips športové nohavice na behanie pánske nohavice na behanie | chlapčenské nohavice na voľný čas (čierne, 2XL)
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: comeordeutschland

Zateplené nohavice, Zateplené tepláky, Zimné tepláky, Tepláky s príjemnou fleecovou podšívkou, Športové nohavice Tepláky - SNUGJOGGERS čierna S
13,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Nike Nohavice BV4089010, Veľkosť: 178
83,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Dámske dlhé čierne teplákové nohavice FREDDY
46,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Moraj | Pánske/Dámske nohavice na voľný čas - veľkosť S - čierne tepláky - dámske nohavice - športové nohavice
28,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HaColo

Dámske dlhé čierne teplákové nohavice FREDDY
54,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Champion tepláky dlhé bežecké nohavice
38,05 €
Predajca: Katomix

Dámske dlhé čierne teplákové nohavice FREDDY
58,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dámske dlhé čierne teplákové nohavice FREDDY
61,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dámske dlhé čierne teplákové nohavice FREDDY
56,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Objavte dokonalé pohodlie a štýl s našimi novými dámskymi bežeckými nohavicami!
Tieto všestranné športové nohavice sú vyrobené z vysokokvalitnej bavlny a sú nielen pohodlné na nosenie, ale aj ideálne na širokú škálu aktivít.
Či už beháte, cvičíte alebo jednoducho relaxujete, tieto tepláky sú ideálnym spoločníkom.
Dlhý strih a voľný štýl robia z týchto teplákov ideálne nohavice na voľný čas pre ženy.
Elastický pás zaručuje dokonalé prispôsobenie a vysokú úroveň pohodlia. Legíny s vysokým pásom ponúkajú nielen módnu siluetu, ale v chladnejších mesiacoch vás aj zahrejú. Ideálne na jogu, pyžamové párty alebo príjemné domáce večery.
Naše dámske športové nohavice spájajú funkčnosť a štýl a sú nevyhnutnou súčasťou každého šatníka.
Doprajte si slobodu pohybu a cíťte sa pohodlne v každej situácii - či už cvičíte, alebo relaxujete. Objavte dokonalosť aktívneho a domáceho oblečenia s našimi dámskymi nohavicami na behanie!
Hodí sa k tomu

COMEOR Dámske tepláky – dlhé športové nohavice z bavlny, tréningové nohavice, voľné sweatpants
18,90 €
Doprava zdarma
Predajca: comeordeutschland

Termo legíny legíny nohavice dlhé bavlnené fleece teplé hrubé mäkké čierne M
16,15 €
Predajca: YESET

ZIVELA 25 kg krmivo pre kurčatá Obilné krmivo pre hydinu Obilné krmivo | Krmivo pre hydinu pre kurčatá, husi, kačice Bez GMO, 100% prírodné | Zrnová zmes 25 kg
32,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,48 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

BioBizz LIGHT MIX - 50 litrov
0,50 €/1l
25,00 €
Predajca: BestBrandShop

COMEOR joggingové nohavice dámske - bavlnené športové nohavice dlhé, tréningové nohavice, dámske nohavice na voľný čas, tepláky s pravidelným strihom na fitness, jogu, voľný čas
19,90 €
Doprava zdarma
Predajca: comeordeutschland

Ortopedický a profilovaný vankúš – Pohodlný krčný vankúš | Ergonomický vankúš na spanie | Vankúš z pamäťovej peny – 50 x 30 cm
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MediSleep

fahrradabdeckung für 2 Fahrräder Polyester schwarz
79,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Rotho Twist, 25 L, Obdĺžnikový, Polypropylén (PP), Čierna, Manuálne, 252 mm
10,03 €
Predajca: velmontask

Krbové kachle BBQ Collection s komínom Záhradné ohnisko s ochranou proti iskrám - Ohnisko do záhrady alebo na terasu - Uhlíková oceľ
125,69 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Originálny Samsung USB-C Datový Kabel - 1.5m - Biela KP31222
58,25 €/1m
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Purina ONE COAT & HAIRBALL RICH IN CHICKEN, Dospelý, Kuracie mäso, 800 g
11,16 €/1kg
8,93 €
Predajca: superbrandshop

COMEOR Dámske tepláky – dlhé športové nohavice z bavlny, tréningové nohavice, voľné sweatpants
18,90 €
Doprava zdarma
Predajca: comeordeutschland

Pánske joggingové nohavice COMEOR, bavlnené tepláky – dlhé športové nohavice pre pánov – model Jogger
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: comeordeutschland

Krmivo pre vtáky 25 kg, krmivo pre vtáky, krmivo pre vtáky, krmivo pre voľne žijúce vtáky, zmes pre voľne žijúce vtáky
2,41 €/1kg
60,30 €
Predajca: boni-shop

Kulma na vlasy 5 v 1 s 3 barelmi, kulma na vlasy veľké kučery Kulmy na vlasy Nastaviteľná teplota Kulma na vlasy s vlnou Keramický povlak Curl
52,91 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,85 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

Váha Digitálna osobná Sklenená Váha telesného zloženia tuku s aplikáciou LCD s osvetlením na analýzu tela BMI Bluetooth Smart Scale do 180 kg Retoo
33,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

COMEOR Dámske tepláky – dlhé športové nohavice z bavlny, tréningové nohavice, voľné sweatpants
18,90 €
Doprava zdarma
Predajca: comeordeutschland

Sada dvoch vankúšikov z mikrovlákna | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pre alergikov
16,90 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,40 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Záhradný Vankúš 40X40X8Cm Ita Home & Garden Lisa
7,89 €
Predajca: Dragtek-com

GOURMETmaxx sklenené nádoby na potraviny click-it sada 4 Vynikajúce do umývačky riadu mikrovlnnej rúry mrazničky vzduchotesné nepriepustné
23,09 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

COMEOR Dámske tepláky – dlhé športové nohavice z bavlny, tréningové nohavice, voľné sweatpants
18,90 €
Doprava zdarma
Predajca: comeordeutschland

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

Vankúše 80x80, sada 2 kusov, mikrovlákno, hotelové, vyplňované, vhodné pre alergikov, ÖKO-TEX
29,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Apple EarPods (USB-C), Kábel, Hovor / hudba, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
21,69 €
Predajca: Shopmobile

Gorbatschow vodka 37,5% 700ml
21,69 €/1l
15,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero nugátový krém nutella, v škatuli
21,50 €/1kg
38,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chladiaci uterák, sada 12 uterákov, chladiaci uterák, chladiaci uterák, chladiaci uterák na jogu
25,20 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,18 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: StarCommerce

Blackview Tab 90 WiFi 11'' Android 14 Tablet (2024), 12GB+128GB (rozšíriteľný), HD-IPS displej, 13 MP fotoaparát, 8200 mAh, 10 W, Face Unlock, sivý
109,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

T90 Android 16 Tablets klávesnicou a perom-11"tablet,24+128GB/2TB TF,1920x1200 FHD+, osemjadrový procesor, 8000 mAh, rozpoznávanie tváre,13MP+5MP,GPS
129,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
66% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
66%28% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
28%3% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
3%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%3% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
3%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ako vždy, rýchle doručenie
Farba ČiernaKonfekčná veľkosť XXL
Nohavice mi sadnú ako uliate (veľkosť XL) a kvalita je v poriadku.
Hodnotenie z 26. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super kúsok
Farba ČiernaKonfekčná veľkosť XXL
Nohavice sú veľmi pohodlné, perfektne sedia a sú vyrobené presne pre mňa. Cena je úžasná. Rada by som ich mala viac v inej farbe. Top
Hodnotenie z 18. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičkové nohavice
Farba TmavomodráKonfekčná veľkosť L
Dobrá kvalita a cena
Hodnotenie z 16. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
COMEOR Dámske tepláky so širokými nohavicami
Farba SvetlošedáKonfekčná veľkosť XL
nesmierne pohodlné tepláky
Hodnotenie z 16. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
COMEOR Dámske tepláky so širokými nohavicami (čierne
Farba ČiernaKonfekčná veľkosť XL
super pohodlné dámske nohavice
Hodnotenie z 16. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
COMEOR Dámske tepláky so širokými nohavicami (tmavošedé
Farba TmavošedáKonfekčná veľkosť XL
super pohodlné dámske nohavice
Hodnotenie z 29. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Džogingové nohavice
Farba ČiernaKonfekčná veľkosť XL
Super!!!
Hodnotenie z 11. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Radšej si objednajte o jednu veľkosť väčšie!
Farba SvetlošedáKonfekčná veľkosť XXL
Dobrá kvalita !
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Tepláky Nike FN3801-010 pre Pánske
52,48 €
Predajca: Desportivo

Puma Nohavice 68260801, Veľkosť: 176
49,99 €
Predajca: SuperMerchant

BROKIG Pánske cargo tepláky Športové tréningové nohavice Elastické Čierne M
18,98 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,99 €
Predajca: NIKCORP

Ombre Clothing Pánske tepláky Prehship ecru L
69,95 €
Predajca: Wayfarer

Ombre Clothing Pánske tepláky Prehship navy XL
69,95 €
Predajca: Wayfarer

Ombre Clothing Pánske tepláky Prehship svetlo hnedá L
69,95 €
Predajca: Wayfarer

Fila Nohavice S12574, Veľkosť: 173
44,41 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,28 €
Predajca: Desportivo

BeWear Dámske tepláky Aperamo B296 mätová XL
75,95 €
Predajca: Wayfarer

BeWear Dámske tepláky Aperamo B296 vanilková L
75,95 €
Predajca: Wayfarer

BeWear Dámske tepláky Aperamo B296 koralová S
75,95 €
Predajca: Wayfarer

BeWear Dámske tepláky Aperamo B296 vresova XL
75,95 €
Predajca: Wayfarer

BeWear Dámske tepláky Aperamo B296 mocca L
75,95 €
Predajca: Wayfarer

Nike Park 26 Fleece Joggingové nohavice Pánske
35,69 €
Predajca: Desportivo

Under Armour Ua Rival Terry Jogger - čierna, veľkosť:L
45,70 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,36 €
Predajca: Desportivo

Ombre Clothing Pánske tepláky Awour ecru XL
42,95 €
Predajca: Wayfarer

Ombre Clothing Pánske tepláky Awour ecru XXL
42,95 €
Predajca: Wayfarer

Nike Nohavice JR Dry Park 20, BV6902010, Veľkosť: 128



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,52 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,07 €
Predajca: Desportivo

Nike Nohavice Club Jogger FT, BV2679063, Veľkosť: 188



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
112,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nike Nohavice Wmns Fleece Pants, CW6961010, Veľkosť: 173



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
79,90 €
Predajca: everybuy_at

Nohavice Nike BV2671-010 pre Unisex



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
88,10 €
Predajca: NetworkTechnologies