5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kabelka Lacoste NF5105IT-000 pre Dámske245,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Coccinelle Kabelky e5u8k530101ne001uni162,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Tommy Hilfiger Kabelky aw0aw16687118,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Tommy Hilfiger Kabelky AM0AM14150BDS68,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lacoste NH3271CE-000, Dospelý, Francúzsko, 1 kusov
222,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

LACOSTE taška cez rameno Gael M Flat Crossover Bag M black black
218,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Crossbody taška Lacoste NU5181ZT-000 pre Uni
59,35 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Stateside

Crossbody taška Lacoste A8992 pre Uni
95,99 €
Doprava zdarma
Predajca: -ZAGUANSHOP-

Crossbody taška Lacoste NH4260LXH45 pre Pánske
122,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Crossbody taška Lacoste NH4422HC000 pre Pánske
105,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LuckyBag

taška Messenger Chantaco Lacoste
180,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LuckyBag

Crossbody taška Puma 090342-01 pre Uni
49,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Stateside

Crossbody taška Ellesse Lalano pre Uni
38,08 €
Doprava zdarma
Predajca: Stateside

Crossbody taška Tommy Hilfiger TOMMY HILFIGER AM0AM14212 - Neceser pre Uni
56,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Crossbody taška Adidas KC6921 pre Uni
17,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lacoste Tašky Tašky PU
122,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Crossbody taška Adidas JZ5031 pre Uni
87,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Stateside

Crossbody taška Puma 091155-01 pre Uni
20,06 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,76 €
Predajca: Desportivo

Lacoste Lacoste Neocroc - Taška cez rameno 21 cm
82,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Taška cez rameno LACOSTE so skvelým vzhľadom
Taška cez rameno s údajmi:
- Rozmery: šírka cca 16 cm, výška cca 21 cm, hĺbka cca 3 cm
- Hmotnosť: približne 250 g
- Farba: Noir (čierna)
- 1 ramenný popruh, plynulo nastaviteľný: cca 78 cm - 146 cm
- Materiál: zvonka 100 % polyvinylchlorid, zvnútra 100 % polyamid
- Rozsah dodávky: taška cez rameno LACOSTE so štítkom
Vlastnosti tašky cez rameno:
- Taška cez rameno sa uzatvára na zips
- 1 zasúvacie vrecko a 1 vrecko na zips v hlavnom priestore
- 1 vrecko na zips na prednej strane
- 1 zasúvacie vrecko na zadnej strane
- Má priestrannú hlavnú priehradku
- Logo LACOSTE je jasne viditeľné
LACOSTE LCST Flat Crossover Bag S - Módna taška cez rameno
S taškou LACOSTE si môžete užívať bezkonkurenčný pocit pohodlia a ľahkosti, pretože nastaviteľný ramenný popruh vám umožňuje prispôsobiť si dĺžku tak, aby vám vyhovovala. Taška cez rameno LACOSTE LCST Flat Crossover Bag S vám uľahčí každodenný život. Uložte si všetky drobnosti do hlavného priestoru a užite si jedinečný komfort pri nosení.
Taška cez rameno Lacoste má tieto vlastnosti:
Lacoste taška cez rameno je elegantná taška zdobená logom Lacoste. Ideálna na uloženie všetkých každodenných potrieb.
Špecifikácie: Vhodná na nosenie oblečenia Lacoste:
- Oddelenia: jedno vonkajšie oddelenie na zips; jedno hlavné oddelenie s vnútorným sieťovaným vreckom
- Ramenné popruhy: nastaviteľný ramenný popruh
- Rozmery: 19 x 9,5 x 3 cm (D x V x H)
- Farba: čierna
- Materiál: polyuretán - PVC
Crossbody taška Lacoste NH3307LVP00 pre Uni. Lacoste NH3307LVP00 vo farbe Black.
Táto kvalitná a módna taška cez rameno od značky Lacoste s decentným logom je praktickým spoločníkom na každý deň. Hlavná priehradka vrátane zasúvacieho vrecka sa uzatvára na zips a ponúka dostatok priestoru na vaše cennosti. Ramenný popruh sa dá jednoducho dĺžkovo nastaviť.
Štíhla pánska taška cez rameno od značky LACOSTE vyrobená z odolného materiálu kombinuje funkčnosť s mestským vzhľadom. Má jednofarebný dizajn, prešitie štítkom a nastaviteľný ramenný popruh.
21x16x3
Športová a elegantná: taška cez rameno od značky Lacoste je vďaka svojmu plochému a praktickému dizajnu ideálna na každodenné nosenie.
- Farba
- Čierna
- Cieľové skupiny
- Páni
- Rozmery
- 16 cm x 21 cm x 3 cm
- Materiál
- Syntetika
- Materiálové zloženie
- 100% polyvinylchlorid
- Vzor
- Jednofarebné
- Hmotnosť
- 0.25 kg
- Kapacita
- 1 l
- Model
- Lcst
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- Taška cez rameno
- EAN kód
- 3617071515837
- Číslo od výrobcu
- NH3307LVP00
- Farba
- Čierna
- Cieľové skupiny
- Páni
- Rozmery
- 16 cm x 21 cm x 3 cm
- Materiál
- Syntetika
- Materiálové zloženie
- 100% polyvinylchlorid
- Vzor
- Jednofarebné
- Hmotnosť
- 0.25 kg
- Kapacita
- 1 l
- Model
- Lcst
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- Taška cez rameno
- EAN kód
- 3617071515837
- Číslo od výrobcu
- NH3307LVP00
Hodí sa k tomu

Crossbody taška Lacoste NH3307LVP88 pre Uni
107,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Stateside

Lacoste NH3271CE-000, Dospelý, Francúzsko, 1 kusov
222,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Crossbody taška Lacoste NH3308LVP00 pre Pánske
100,48 €
Doprava zdarma
Predajca: -ZAGUANSHOP-

Lacoste Lacoste Neocroc - Taška cez rameno 21 cm
82,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Crossbody taška Lacoste NU4788NE-L24 pre Pánske
77,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Crossbody taška Lacoste NH4422HC000 pre Pánske
105,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LuckyBag

LACOSTE taška cez rameno Pánska taška na fotoaparát Classic Vertical Marine 166 tmavo modrá
104,99 €
Doprava zdarma
Predajca: -ZAGUANSHOP-

LACOSTE taška cez rameno Gael M Flat Crossover Bag M black black
218,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Crossbody taška Nike DB0456-010 pre Uni
31,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Sportology

Kabelka Lacoste NH4410LX H45 pre Uni
122,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Eastpak The One, Taška cez rameno, Zips, Zadné vrecko, Predné vrecko, Vrecko na zips, Dospelý, Čierna
29,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
261,30 €/1l
26,13 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
819,90 €/1l
81,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Hugo Boss Hugo toaletná voda pre mužov 125 ml
284,08 €/1l
40,48 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,51 €
Predajca: BRASTYGroup

Sada vankúšov na palety 120x80 cm čierna - vodeodolný vankúš na sedenie a operadlo na europalety - vonkajší vankúš odolný voči UV žiareniu OEKO-TEX
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Amzteam-pro

Postel s čalúneným rámom BEALIFE, 120x200 cm, s roštom a LED pásikom | Kovová konštrukcia s drevenou hlavou postele | Tichá posteľ | Béžová/tmavšedá | BF27
129,99 €
Predajca: Connected-Living

Flexot® F-2045 | 24-palcový kufor, veľkosť L, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, cestovná batožina, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
44,90 €
Predajca: mdmw-shop24

Rohová pohovka Merax, rozkladacia pohovka v tvare L s funkciou spania, lôžková skrinka, vankúše, bočné vrecká, vysúvací držiak na poháre, ľanový rozkladací gauč, béžová farba
782,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

SunJas drevený gril CA-30, drevený gril na kolieskach s vekom, teplomerom a odkalovačom popola, s odkladacím priestorom na drevo, vonkajší gril, záhradný gril
176,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Burberry Touch Pre Mužov - Toaletná Voda 100ml
378,00 €/1l
37,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Laura Biagiotti Roma Uomo, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Bazalka, Grapefruit, Laurel, Mandarínka, Geranium, Jantár, Céder, Massoia, Pižmo, Santalové drevo, Vanilka
297,20 €/1l
37,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Silikónový kryt pre Samsung Galaxy S20 FE ochranný kryt matný čierny zadný kryt kryt mobilného telefónu
7,99 €
Predajca: CoolGadget

ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

Samsung Galaxy A04s SM-A047F, 16,5 cm (6.5"), 3 GB, 32 GB, 50 MP, Android 12, Čierna
322,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Wiltec kufríkový stôl s 2 lavicami drevený dizajn hliník 90x66x70 cm kempingový stôl skladací sedacia skupina kempingový nábytok vonkajší kempingový stôl skladací
70,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

RCB elektrický skúter pre deti, skladací elektrický skúter pre deti, maximálny dojazd 16 km, maximálna rýchlosť 20 km/h
189,99 €
Doprava zdarma
Predajca: hatservice

JAGO triedič bielizne s objemom 172 l, 98,5 x 40 x 72 cm
38,09 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,66 €
Predajca: Kokiska

LACOSTE taška cez rameno Vertical Camera Bag Noir black
100,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Čierna
Hodnotenie z 5. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Čierna
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Gudika Crossbodytas for women - Red Telefoontasje - Schoudertas for everyday life and travelling - Stylish and practical



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,68 €
Predajca: Eleganci

Gudika Crossbodytas pre ženy - Štýlová plátenná taška cez rameno v ružovej farbe - Kabelka s malou peňaženkou
22,68 €
Predajca: Eleganci

Gallantry Ladies Bumbag - Trendy Crossbody Bag - Hlavná taška - Telefoontas - Béžová - Praktická a štýlová
47,94 €
Predajca: Eleganci

Dámska kabelka Gallantry - Zelená kabelka cez rameno s nastaviteľným ramenným popruhom a vnútornými priehradkami
69,95 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,08 €
Predajca: Eleganci

Gallantry dámska taška - Trendy hlavná taška na každodenné použitie - Crossbody taška v čiernej farbe - Praktická taška na telefón
47,94 €
Predajca: Eleganci

Vodotesná nylonová taška cez rameno s integrovaným USB nabíjaním, taška cez rameno s ochranou proti krádeži – ONNBAG čierna



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,99 €
Predajca: Mormark

Sling Bag Pánska crossbody taška Nášivka na hruď Taška cez rameno, čierna, A0572



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
12,99 €
Predajca: Trendhaus-Hamburg

Pinko Kabelky Love One, PLTT104340A0QO



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
285,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

PINKO LOVE ONE CLASSIC Čierna
275,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Taška cez rameno Guess Camden 36 cm
240,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Coccinelle Kabelky e1u45130101ne001uni
217,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Crossbody taška Fjällräven Bolsa bandolera Fjällräven Greenland Shoulder 12L verde pre Uni



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
178,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

GUESS HWBG73 34210 CALISTA CONVERTIBLE XB Čierna
192,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Anekke taška cez rameno Alma Crossbody Bag Multicolor multicoloured



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
147,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Anekke taška cez rameno Taška cez rameno Alma Crossbody Bag Multicolor multicoloured
137,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dámska kabelka Anekke 40703-492
138,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Guess Kabelky sg697423necoallouni



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
144,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

GUESS HWBG78 98240 AMORETTE 2 IN 1 TOTE Čierna



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
143,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Guess Kabelky sg697423belatteluni



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
141,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Anemoss Anchor Beach Bag, vodotesné a piesku odolné plážové tašky, darčeky pre ženy a dievčatá, ľahké módne tašky do ruky a cez rameno, veľká kapacita
38,34 €
Predajca: BiggBrands_EU