4,8



Na základe 13 hodnotení
Už len 5 kusov za túto cenu
Objem:
0.5 l- 0.5 l
- 0.25 lZobraziť dostupné možnosti
Model:
Flüssigdünger Für Grünpflanzen- Flüssigdünger Für Grünpflanzen
- Mittelmeerdünger
- OrchideendüngerZobraziť dostupné možnosti
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg1,10 €/1kg
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Ďalšie informácie o reklame
BioBizz LEAFCOAT, 1 l.57,55 €/1l
57,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Monokalciumfosfát 1 kg, MKP, fosfor, draslík, hnojivo P-K, stimulátor kvitnutia, kvitnutie, GiDeli14,38 €/1kg
14,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Ďalšie informácie o reklame
Biohumus - Pre Zelené Rastliny Tekutý 1L - Br19049,99 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Nawóz do roślin doniczkowych Biohumus 1 l
10,72 €/1l
10,72 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

COMPO 1444142004 COMPO Grünpflanzendünger 1,0 l
17,04 €/1kg
20,45 €
Predajca: somnia24

COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
16,30 €/1kg
20,86 €
Predajca: somnia24

tekuté hnojivo vo forme spreja na listy rastlín rodu Monstera s obsahom 16 stopových prvkov. Tekuté hnojivo na kvety vo forme spreja, pripravené na použitie, s obsahom 300 ml
230,17 €/1l
69,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Prima Blumendünger flüssig mit Guano 1l
4,95 €/1l
4,95 €
Predajca: bauschnell

COMPO 12024 Záhradné hnojivo modré zrno NovaTec tekuté 2,5 l
8,05 €/1l
20,13 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Substral tyčinkové hnojivo pre zelené rastliny - 60 kusov
447,40 €/1l
22,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Minitoys

COMPO 1405932004 COMPO Orchideendünger 250,0 ml
27,09 €/1kg
9,21 €
Predajca: Dragtek-com

SUBSTRAL® 7302 SUBSTRAL® Orchideen-Dünger Düngerstäbchen 10 St.
1,96 €/1kg
4,90 €
Predajca: Lacnepostreky

Univerzálne hnojivo pre izbové rastliny 0,5 l
25,24 €/1l
12,62 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Hnojivo s kondicionérom pre surfínie a iné kaskádovité petúnie 200g
47,60 €/1kg
12,90 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Kvetinový zázrak, 1 liter, špeciálne pre fázu kvitnutia, vysoký výnos, vysokokvalitné vybrané suroviny
18,74 €/1l
18,74 €
Predajca: somnia24

Hnojivo pre rastliny Lucky Feather Zamioculcas Zamiifolia Tekuté hnojivo 500ml
22,74 €/1l
11,37 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

COMPO 26829 COMPOZelené hnojivo na rastliny a palmy, 500 ml
23,09 €/1kg
15,68 €
Predajca: somnia24

COMPO hnojivo pre balkónové a vaňové rastliny 1,2 kg 26053
18,04 €/1kg
21,65 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Biopon Lesk na listy pre rastliny a kvety, sprej 250 ml
41,68 €/1l
10,42 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- ideálna zmes živín pre všetky zelené rastliny, palmy a paprade pestované doma, na balkóne alebo na terase - okamžitý účinok, posilňuje odolnosť a stimuluje koreňovú sústavu - obsahuje prídavok draslíka a železa pre perfektné vyfarbenie listov
- Rozmery
- 0,5 L
- Hmotnosť
- 0.5 kg
- Objem
- 0.5 l
- Model
- Flüssigdünger Für Grünpflanzen
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4008398031121
- Výrobca
- COMPO
- Rozmery
- 0,5 L
- Hmotnosť
- 0.5 kg
- Objem
- 0.5 l
- Model
- Flüssigdünger Für Grünpflanzen
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4008398031121
- Výrobca
- COMPO
Dodatočné informácie
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

Vlhčené utierky VibraRise určené pre roboty Xiaomi Roborock S7, S7 Plus, S7 Max Ultra, S7 MaxV a S7 MaxV Ultra (2 kusy)
13,00 €
Predajca: MULTICLEANERS

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

COMPO 1444142004 COMPO Grünpflanzendünger 1,0 l
17,04 €/1kg
20,45 €
Predajca: somnia24

COMPO 12611 COMPOprírodné hnojivo rohové hobliny, 2,5 kg vrece
7,94 €/1kg
19,85 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

(DE) Čistič rúr Drano, 1 l
6 500,00 €/1kg
6,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Aga Domáci ventilátor 41 cm Biely
63,50 €
Predajca: Aga24

Záhradnícky perlit 1 l kypriaci záhon
7,99 €/1l
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

GOURMETmaxx sklenené nádoby na potraviny click-it sada 4 Vynikajúce do umývačky riadu mikrovlnnej rúry mrazničky vzduchotesné nepriepustné
23,09 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Nawóz do roślin doniczkowych Biohumus 1 l
10,72 €/1l
10,72 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Pôdny substrát pre palmy yucca a dracény 5L
1,99 €/1l
9,97 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Gärtnerovo hnojivo na hortenzie GÄR 1 kg Gärtners
10,39 €/1kg
10,49 €
Predajca: ichzapfe

Prima Blumendünger flüssig mit Guano 1l
4,95 €/1l
4,95 €
Predajca: bauschnell

Kanársky ostrov datľová palma 120-150 cm - Phoenix canariensis - Phoenix palm
22,90 €
Predajca: Blumen-Senf

Hydrangea macrophylla Early Pink 20-30 cm / hrniec 10,5 - Hortenzia s nádhernými kvetmi
3,50 €
Predajca: Blumen-Senf

Zmes izbových rastlín ii Sada 3 rastlín, 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (horská palma) 1x Dracena marginata (drací strom), 10-12cm kvetinác
15,99 €
Predajca: Exotenherz

NABBI Plastový kvetináč DFC600T 58 cm - antracit
29,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Monstera Deliciosa Variegata, výška 40-50 cm | Zriedkavá izbová rastlina s pestrými listami | Vzácna rastlina | Exotická rastlina z rodu Monstera
34,08 €
Predajca: Blumen-Senf

COMPO 1143122004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 10,0 l
4,28 €/1kg
16,76 €
Predajca: M_plus_L

Záhradná drenáž z expandovaného ílu 5 l 8-16 mm
2,20 €/1l
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

nabbi Plastový balkónový kvetináč DRL500PW 49,2 cm - antracit
8,11 €
Predajca: VISO

COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
7,08 €/1kg
29,57 €
Predajca: somnia24

Záhradný box na vankúše 310 litrový úložný box ratanového vzhľadu Uzamykateľný s kolieskami Rukoväte čierne
63,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

COMPO 2224712004 COMPOHnojivo na paradajky, 1 liter
19,78 €/1l
19,78 €
Predajca: somnia24

COMPO 12024 Záhradné hnojivo modré zrno NovaTec tekuté 2,5 l
8,05 €/1l
20,13 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

COMPO 1405932004 COMPO Orchideendünger 250,0 ml
27,09 €/1kg
9,21 €
Predajca: Dragtek-com

COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
16,30 €/1kg
20,86 €
Predajca: somnia24

Clonex – Gél na odkorenenie 50 ml – Hormónový gél, stimulátor rastu koreňov, hnojivo
1 625,00 €/1kg
81,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

XMaster akumulátorová príklepová vŕtačka 3 v 1, akumulátorový skrutkovač 21 V, sada akumulátorových vŕtačiek, príklepová vŕtačka, batériami 2x 2000 Ah
31,24 €
Doprava zdarma
Predajca: XMaster

Hnojivo na orchidey tekuté COMPO 250 ml
101,20 €/1l
25,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Záhradný box WOODEBOX antracit 116 cm - 280L
38,80 €
Predajca: Jurhan
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
85% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
85%15% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
15%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Turbo hnojivo
Objem 2 l
Vždy, keď moje kvitnúce balkónové a kvetináčové rastliny nechcú kvitnúť tak, ako by som chcel, pridám do pôdy toto hnojivo. A bác - začne sa nová fáza kvitnutia. Naozaj pozoruhodné!
Hodnotenie z 28. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičková kvalita
Objem 5 l
Moje orchidey sú teraz šťastné, konečne majú opäť nový domov!
Hodnotenie z 25. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,25 l
Hodnotenie z 19. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 5 l
Hodnotenie z 20. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 5 l
Hodnotenie z 9. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 1,3 l
Hodnotenie z 28. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 5 l
Hodnotenie z 23. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 5 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (24x = 480 kg – na 4800 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1 069,99 €
Predajca: Organifer
2,23 €/1l

Topdressing trávnika – zmes s mykorízou a rizobaktériami (Veľká taška 500 litrov – na 500 m2)
719,99 €
Predajca: Organifer
1,44 €/1l

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (12x = 240 kg – na 2400 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
789,99 €
-80,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
709,99 €
Predajca: Organifer
2,96 €/1l

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 10 l pre 2500 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
229,99 €
Predajca: Organifer
23,00 €/1l

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 1000 ml pre 250 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
54,99 €
Predajca: Organifer
54,99 €/1l

Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 10 l na 10.000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
199,99 €
Predajca: Organifer
20,00 €/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti chorobám listov – 5 l pre 5.000 m2



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Nematódy – Koncentrát pôdnych nematód – 5 L pre 5000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti pôdnym plesniam – 5 l na 5000 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 5 l na 5000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(61)Počet hodnotení: 61
11,00 €
Predajca: fair-play91
1,10 €/1kg

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (20 kg – na 200 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
49,99 €
Predajca: Organifer
2,50 €/1l

Hnojivo Pro Turf & Lawn – kontrolované uvoľňovanie (20 kg – na 665 m2) - Organifer
99,99 €
Predajca: Organifer
5,00 €/1l

Plagronový kvet rias 5 L



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
115,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
23,02 €/1l

Hnojivo na trávnik All-In-One (20 kg – na 400 m2)
61,99 €
Predajca: Organifer
2,07 €/1l

Štartovací balíček BioBizz



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(35)Počet hodnotení: 35
105,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
35,03 €/1l

Hnojivo na rozchodníky a zelené strechy - 20 kg na 400 m2 - Organifer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
56,99 €
Predajca: Organifer
2,85 €/1kg

Hnojivo na pastviny All-In-One (20 kg – na 400 m2)
56,99 €
Predajca: Organifer
1,90 €/1l

Koncentrát proti pôdnym plesniam – 1000 ml na 1000 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
51,99 €
Predajca: Organifer
51,99 €/1l