5,0



Na základe 2 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Boilies – Zdroj14,00 €/1kg
75,24 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
69,99 €
Predajca: Askari

Ďalšie informácie o reklame
Pro-Stim (pre pečeň)11,00 €/1kg
59,11 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
54,99 €
Predajca: Askari

Ďalšie informácie o reklame
Krmivo Fishing Pellet Premium Halibut Black 2,0 mm 9 kg3,33 €/1kg
29,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

TB Baits / Blazek krmivo boilie 20mm 10kg TB00485
3,01 €/1kg
30,10 €
Predajca: Rybina

TB Baits Balanced Boilie Balanced + Orient Shrimp Attractor 100 g 20 mm
86,00 €/1kg
8,60 €
Predajca: Rybina

TB Baits Boilie GLM Squid Strawberry 1 kg 16 mm
15,00 €/1kg
15,00 €
Predajca: Rybina

TB Baits Boilie Amur 2,5 kg 20 mm
6,00 €/1kg
15,00 €
Predajca: Rybina

TB Baits Plovoucí Boilie Pop-Up Banán + NHDC 65 g 16 mm
132,31 €/1kg
8,60 €
Predajca: Rybina

CCe Belachan Wafter 10x14 mm
163,50 €/1kg
9,81 €
Predajca: Designo_Magia

TB Baits Plovoucí Boilie Pop-Up Strawberry Butter + NHDC 65 g 12mm
8,60 €
Predajca: Rybina

TB Baits Boilie Orient Shrimp 1kg 24mm
12,90 €/1kg
12,90 €
Predajca: Rybina

TB Baits Plovoucí Boilie Pop-Up Orange Citrus + NHDC 65 g 16 mm
132,31 €/1kg
8,60 €
Predajca: Rybina

Mikbaits boilie Spiceman 20 mm 11023266
17 200,00 €/1kg
17,20 €
Predajca: Rybina

CCe Pro-Stim (tichomorský tuniak)
11,49 €/1kg
57,46 €
Predajca: Designo_Magia

Chytil Boilies Pandemia 16mm Famózní švestka
0,28 €/1kg
6,94 €
Predajca: Designo_Magia

CCe Pro-Stim (pečeň)
14,74 €/1kg
14,74 €
Predajca: Designo_Magia

TB Baits / Blazek boilie Hard GLM Squid Strawberry 24mm Balenie: 250g
6,00 €
Predajca: Rybina

Dynamite Baits Boilie 1 kg 20 mm Source Boilies
25,55 €/1kg
25,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Carp Servis Výclavík Boilies Balanc Feeder 80 g 12 mm Randal
57,00 €/1kg
5,70 €
Predajca: Designo_Magia

Mikbaits® Spiceman - Chilli Squid Ø 16 mm
17 200,00 €/1kg
17,20 €
Predajca: Rybina
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dipované boilies presne podľa vašich predstáv?! Áno! Presne to je náš absolútny bestseller v novom balení.
Obsah v podobe samotnej guľôčky boilies a originálnej zmesi, ktorou je celé balenie naplnené, zostal nezmenený. Teda boilie z najkvalitnejšej zmesi pozostávajúcej z rôznych extraktov, esencií, éterických olejov, korenín, N.H.D. C, sušených gammarusov a kreviet. Samotný nálev sme však oddelili do malého vrecúška. Zmes tekutín, ktorá obsahuje zložky podľa chuti, ale hlavne základné stavebné prvky všetkých bielkovín - aminokyseliny, na ktoré reaguje každý kapor. Týždeň pred výpravou stačí vrecúško roztrhnúť a celý obsah naliať do pohára. Dôkladne pretrepte a nechajte v rybárskej taške. Vďaka tomuto systému sme zabezpečili, že samotná tekutina obsahuje len stopové prvky konzervačnej látky, vďaka čomu má vaša návnada presne to, čo od nej očakávate - čerstvé booster boilies najvyššej kvality s maximom prírodných látok pre efektívny rybolov!
Zloženie boilies TB
Všetky naše boilies obsahujú podiel soli a sladidla NHDC. Soľ veľmi dobre reaguje s vodou a mení PH v okolí nástrahy a návnady. Keď guľôčka dopadne na dno, okamžite začne reagovať a meniť okolité PH. Tým sa ľahko naruší štruktúra boilies a soľ slúži aj ako nosič atraktorov. To spôsobuje okamžitú účinnosť a príťažlivosť pre kapry. A prečo NHDC? Toto sladidlo používame od našich začiatkov, a to v práškovej aj tekutej forme. Pri testovaní návnad a nástrah bol zaznamenaný obrovský rozdiel v účinnosti výrobkov s NHDC a bez neho. Kapry milujú sladkú a slanú chuť.
Naše boilies sú vytvorené tak, aby boli po vhodení do vody čo najatraktívnejšie. Po dopade na dno sa štruktúra boilies okamžite začne rozkladať a vylučovať potravinový signál. To priláka prechádzajúce ryby a prinúti ich začať sa kŕmiť. Čas rozpadu je ovplyvnený teplotou vody a aktivitou bielych rýb. Do tohto boilies sa počas výroby pridáva proteín Activ (enzymaticky upravený šrot), ktorý rozkladá štruktúru nástrahy a návnady a je jedným z najlepších lákadiel pre kapry.
- Výrobca
- TB Baits
- Model
- Kulki Przynęta
- Hmotnosť
- 0.12 kg
- Typ krmiva
- Doplnkové krmivo
- EAN kód
- 8596601006203
- Číslo od výrobcu
- TB00620
- Výrobca
- TB Baits
- Model
- Kulki Przynęta
- Hmotnosť
- 0.12 kg
- Typ krmiva
- Doplnkové krmivo
- EAN kód
- 8596601006203
- Číslo od výrobcu
- TB00620
Hodí sa k tomu

TB Baits / Blazek krmivo boilie 20mm 10kg TB00485
3,01 €/1kg
30,10 €
Predajca: Rybina

TB Baits Balanced Boilie Balanced White Edition + Orient Shrimp 100 g 24 mm
8,60 €
Predajca: Rybina

TB Baits / Blazek krmivo boilies 24mm 10kg Príchuť: Monster Crab
3,01 €/1kg
30,10 €
Predajca: Rybina

TB Baits, boilies s prídavkom stimulantov, príchuť: kalamár, jahoda, hmotnosť: 120 g, priemer: 24 mm
6,00 €
Predajca: Rybina

TB Baits Balanced Boilie Balanced + Attractor Spice Shrimp 100 g 20-24 mm
86,00 €/1kg
8,60 €
Predajca: Rybina

TB Baits Vyvážené Boilie Balanced + Atraktor Red Crab 100 g 20mm
86,00 €/1kg
8,60 €
Predajca: Rybina

TB Baits Boostered Boilie Monster Crab 120 g 20-24 mm
43,33 €/1kg
5,20 €
Predajca: Rybina

TB Baits Plovoucí Boilie Pop-Up Pink Monster Crab + NHDC 65 g 16 mm
8,60 €
Predajca: Rybina

TB Baits Balanced Boilie Balanced + Red Crab Attractor 100 g 16 mm
8,60 €
Predajca: Rybina

Krmivo Fishing Pellet Premium Halibut Black 2,0 mm 9 kg
3,33 €/1kg
29,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

RC kŕmenie loď s GPS, diaľkovo ovládaný čln rybárska návnada loď s funkciou automatického návratu
269,00 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping

800 m GPS rybársky čln s návnadou, 9 rybárskych revírov, 180 bodov, čln s návnadou, podpora zaťaženia 6,6 libier
370,00 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping

Genlog kŕmna zmes Carp Mania Jahoda-Moruša 1 kg
4 800,00 €/1kg
4,80 €
Predajca: Rybina

TB Baits Boosterované Boilie Red Crab 120 g 20 mm
50,00 €/1kg
6,00 €
Predajca: Rybina

Rybársky čln s GPS, rybársky čln s návnadou, automatický návrat/rýchlosť/korekcia odklonu, 5200 mAh, dosah diaľkového ovládania 500 m, zaťaženie návnadou 1,5 kg
286,02 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping

Feederová nástraha Twister Mini Slimák Wafters 10 x 7 mm Banán/Oliheň
4 300,00 €/1kg
4,30 €
Predajca: Rybina

Kŕmenie loď, rybárska návnada loď 2kg zaťaženie 500m diaľkovo ovládané návnada loď, rybárska loď vyhľadávač rýb pre dospelých začiatočníkov
269,00 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping

TB Baits Balanced Boilie Balanced + Orient Shrimp Attractor 100 g 20 mm
86,00 €/1kg
8,60 €
Predajca: Rybina

TB Baits / Blazek booster Monster Crab 500ml
8,60 €/1l
4,30 €
Predajca: Rybina

TB Baits Boosterované Boilie Squid Strawberry 120 g 16 mm
50,00 €/1kg
6,00 €
Predajca: Rybina

TB Baits Boostered Boilie Orient Shrimp 120 g 16 mm
50,00 €/1kg
6,00 €
Predajca: Rybina

TB Baits / Blazek booster Squid Strawberry Balení: 500ml
25,60 €/1l
12,80 €
Predajca: Rybina

Starbaits Boilies Hot Demon Hard Boilies 200g 24mm
21,50 €/1kg
7,70 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,30 €
Predajca: Rybina

TB Baits / Blazek boilie GLM Squid Strawberry 16mm Balení: 250g
22,00 €/1kg
5,70 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,50 €
Predajca: Rybina

TB Baits Vyvážené Boilie Balanced + Atraktor GLM Squid Strawberry 100 g 20mm
86,00 €/1kg
8,60 €
Predajca: Rybina

Rybárske kreslo CampFeuer jedľa zelená/čierna, výškovo nastaviteľné, skladacie kempingové kreslo s taškou
82,95 €
Predajca: CS-Trading

TX1 Boilies (banán a ananás)
5,60 €/1kg
32,24 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,99 €
Predajca: Askari

Bubnová sušička Odťahová sušička Predná odťahová sušička 2,5 kg, 1,6 kubických stôp
182,90 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Dtboom

Mikado prút spod rod 12' (360) / 5.50lbs (2 sek.) 1 ks
14,97 €/1m
53,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Rybina

TB Baits Boostered Boilie Red Crab 120 g 16 mm
50,00 €/1kg
6,00 €
Predajca: Rybina
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Ďakujem
Hodnotenie z 4. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Boilies – Zdroj



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
75,24 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
69,99 €
Predajca: Askari
14,00 €/1kg

Boilies s príchuťou sladkého tigra a kukurice (priemer 20 mm)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
54,99 €
Predajca: Askari
11,00 €/1kg

Pro-Stim (pre pečeň)
59,11 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
54,99 €
Predajca: Askari
11,00 €/1kg

Plávajúce boilies s príchuťou korenia (5 kg)
56,96 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
52,99 €
Predajca: Askari
10,60 €/1kg

Krmivo Fishing Pellet Premium Halibut Black 2,0 mm 9 kg
29,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM
3,33 €/1kg

TX1 Boily (chobotnica a sépia)
27,99 €
Predajca: Askari
5,60 €/1kg

Delphin Nástraha D Snax Pop Kukurica Ananás 5.5mm 20g 12mm
6,20 €
Predajca: Fishernator
206,67 €/1kg