Boilie
452 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

Boilies – Zdroj



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
75,24 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
69,99 €
plus 6,99 € poštovnéDoručenie so 10. – st 14. októbra
Predajca: Askari
14,00 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Boilies s príchuťou sladkého tigra a kukurice (priemer 20 mm)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
54,99 €
plus 6,99 € poštovnéDoručenie so 10. – st 14. októbra
Predajca: Askari
11,00 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Pro-Stim (pre pečeň)
59,11 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
54,99 €
plus 6,99 € poštovnéDoručenie so 10. – st 14. októbra
Predajca: Askari
11,00 €/1kg

DELPHIN MIX D SNAX WAFT, návnada, syr a pečeň, 10 x 7 mm / 20 g, 101003739
6,20 €
plus 11,90 € poštovnéDoručenie pi 16. – ut 20. októbra
Predajca: Fishernator
310,00 €/1kg

Delphin Nástraha D Snax Pop Kukurica Ananás 5.5mm 20g 12mm
6,20 €
plus 11,90 € poštovnéDoručenie pi 16. – ut 20. októbra
Predajca: Fishernator
206,67 €/1kg

Delphin Nástraha D Snax Pop Cesnak Butyric 8mm 20g
6,20 €
plus 11,90 € poštovnéDoručenie pi 9. – ut 13. októbra
Predajca: Fishernator
310,00 €/1kg

Dynamite Fluro Two Ton Pup-Ups (jahoda a kokos)
19,60 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
39,20 €/1kg
Naše najlepšieponuky
Boilie a oveľa viac
Začať šetriť
TB Baits / Blazek krmivo boilie 20mm 10kg TB00485



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
30,10 €
plus 6,00 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Rybina
3,01 €/1kg

TB Baits Boosterované Boilie Strawberry 120 g 20-24 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,20 €
plus 6,00 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Rybina
43,33 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Plávajúce boilies s príchuťou korenia (5 kg)
56,96 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
52,99 €
plus 6,99 € poštovnéDoručenie so 10. – st 14. októbra
Predajca: Askari
10,60 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Krmivo Fishing Pellet Premium Halibut Black 2,0 mm 9 kg
29,99 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: SHOPPINGROOM
3,33 €/1kg

LK Baits Nutrigo Predator 45mm 500g
23,34 €
plus 4,20 € poštovnéDoručenie st 14. – št 15. októbra
Predajca: VISO
46,68 €/1kg

Shimano Isolate LM94 Boilies 1KG / rôzne veľkosti Veľkosti
20,35 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
20,35 €/1kg

LK Baits boilies Euro Economic G-8 Pineapple 20mm 04040304
9,73 €
plus 5,49 € poštovnéDoručenie pi 9. – po 12. októbra
Predajca: Designo_Magia
9,73 €/1kg

Dynamite Baits Boilie 1 kg 20 mm Source Boilies



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,55 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
25,55 €/1kg

TB Baits / Blazek krmivo boilies 24mm 10kg Príchuť: Monster Crab



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
30,10 €
plus 6,00 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Rybina
3,01 €/1kg

Shimano® Boilies Shimano TX1 - Banán a ananás 1kg
9,50 €
plus 11,90 € poštovnéDoručenie pi 9. – ut 13. októbra
Predajca: Fishernator
9,50 €/1kg

Shimano TX1 Boilie (Tiger Nut)
21,95 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie št 22. – ut 27. októbra
Predajca: MisterShopping
21,95 €/1kg

Shimano® Boilies Shimano TX1 - Jahoda 1kg
20,30 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie št 22. – ut 27. októbra
Predajca: MisterShopping
20,30 €/1kg

TB Baits, boilies s prídavkom stimulantov, príchuť: kalamár, jahoda, hmotnosť: 120 g, priemer: 24 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,00 €
plus 6,00 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Rybina

TB Baits Booster Amur 500 ml
8,00 €
plus 6,00 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Rybina
16,00 €/1l

TX1 Boily (chobotnica a sépia)
27,99 €
plus 6,99 € poštovnéDoručenie so 10. – st 14. októbra
Predajca: Askari
5,60 €/1kg

Delphin Wafters Rozpustná Nástraha D SNAX SHELL Mušle Korenie 30 g 12mm
6,40 €
plus 11,90 € poštovnéDoručenie pi 9. – ut 13. októbra
Predajca: Fishernator
128,00 €/1kg

CC e palice v dipe Pro-Stim Liver 10x15mm 50ks
9,81 €
plus 5,49 € poštovnéDoručenie pi 9. – po 12. októbra
Predajca: Designo_Magia
196,20 €/1kg

CCe Pro-Stim (živé systémy)
14,74 €
plus 5,49 € poštovnéDoručenie pi 9. – po 12. októbra
Predajca: Designo_Magia
14 740,00 €/1kg

Delphin Pop Up Nástraha D Snax Pop Sýr Játra 20 g 12mm
6,20 €
plus 11,90 € poštovnéDoručenie pi 9. – ut 13. októbra
Predajca: Fishernator
310,00 €/1kg

Delphin Nástraha D Snax Waft 10x7mm 20g Cesnak Butyric Česnek-Butyric



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,30 €
plus 6,00 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Rybina
215,00 €/1kg

TX1 Boilies (banán a ananás)
32,24 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,99 €
plus 6,99 € poštovnéDoručenie so 10. – st 14. októbra
Predajca: Askari
5,60 €/1kg

Delphin Nástraha D Snax Pop Mango Broskyňa 5.5mm 20g 12mm
4,30 €
plus 6,00 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Rybina
143,33 €/1kg

MK Garlic Robin Red Boilies 20mm 5kg - Power Instant Boilie



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,95 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie št 8. – pi 9. októbra
Predajca: Melchers_Digital_Commerce
5,99 €/1kg

MK Creamy Scopex Boilies 20mm 5kg - Power Instant Boilie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
29,95 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie št 8. – pi 9. októbra
Predajca: Melchers_Digital_Commerce
5,99 €/1kg

TB Baits Plovoucí Boilie Pop-Up Yellow Banana Pineapple + NHDC 65 g 16 mm
8,60 €
plus 6,00 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Rybina

TB Baits / Blazek boilie Hard GLM Squid Strawberry 24mm Balenie: 250g
6,00 €
plus 6,00 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Rybina

TB Baits Boostered Boilie Orient Shrimp 120 g 16 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,00 €
plus 6,00 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Rybina
50,00 €/1kg

Návnada Feeder Burger Wafters 9mm Mango



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,60 €
plus 6,00 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Rybina
144,00 €/1l

Korda Goo Kiana Carp Almond Bait Smoke 115Ml Ball Bait Dip Attractor
30,99 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie št 22. – ut 27. októbra
Predajca: MisterShopping
269,48 €/1l

Korda Kiana Carp GOO Pineapple Supreme Bait Smoke 115ml
30,99 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie št 22. – ut 27. októbra
Predajca: MisterShopping
269,48 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

TX1 Boily (chobotnica a sépia)
27,99 €
plus 6,99 € poštovnéDoručenie so 10. – st 14. októbra
Predajca: Askari
5,60 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Delphin Nástraha D Snax Pop Kukurica Ananás 5.5mm 20g 12mm
6,20 €
plus 11,90 € poštovnéDoručenie pi 16. – ut 20. októbra
Predajca: Fishernator
206,67 €/1kg
Doručenie
- Doprava zadarmo
Výrobca
- TB Baits
- Dynamite
- Shimano
- MK Boilies & Carp Baits
- Delphin
- Berkley
- Carp Servis Václavík
- CCMoore
- CCT Master
- Chytil
- DK FISHING
- Dynamite Baits
- Dynamite Baits Ltd.
- Feeder Bait
- Flagman
- GARBOLINO
- HALIBUT
- Kevin Nash Group PLC
- KIANA GOO
- KS-fish
- LK-Köder
- Mainline
- Mastodont Baits s.r.o.
- Mikado
- Mivardi s.r.o
- Mivardi s.r.o.
- Mystique
- Nash
- Nikl
- Rod Hutchinson
- Sensas
- Sonstige Verlage
- Sonubaits
- Starbaits
- Tandem Baits
- WINNER
Cena
- Pod 5 €
- 5 – 10 €
- 10 – 15 €
- 15 – 30 €
- Nad 30 €
–
- Ponuky
Kategória
- Boilie
- Iné rybárske návnady
- Woblery
- Krmivá pre ryby
- Rotačky
- Gumené návnady
- Rybárske háčiky
- Rybárske blyskáče
- Pilkery
- Zockery
- Makk
Zákaznícke recenzie
a ďalšie