Woblery
2 385 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

GUMY KOPYTO RIPPER 20 ks rybárske nástrahy, rôzne farby, sada na spinning
12,99 €
Doprava zdarmaDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: HomeMarkt24
1 510,47 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Wobler Rybárska nástraha HAPPY SANDACZ SUM Imituje FAT XXXL 68g 18,5cm
21,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: SuperMerchant
308,68 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

2Bag Long Tail Soft Simulation Bait Lure Sladkovodné Slaná voda Rybárske náradie
15,99 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. – št 15. októbra
Predajca: Zanjo24
275,69 €/1kg

SHIMANO Lure Exsence Silent Assassin Flash Boost, umelá nástraha, 14 cm, čierna, 59VXM314T06
26,75 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie št 8. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
891,67 €/1kg

Wobler Rybárska nástraha HAPPY SPINNING SANDER SUM 9,5 cm 12g
14,99 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: SuperMerchant
1 165,83 €/1kg

Savage Gear Fat Tail Spin Ayu 6,5 cm 16 g Wobler
7,28 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: FishingDreamWorld
455,00 €/1kg

GPS Rybárska návnada loď so 7 farbami LED svetla Diaľkové ovládanie 500M Range 12000mah
169,00 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 13. – pi 16. októbra
Predajca: funnyshopping
45,96 €/1kg
Naše najlepšieponuky
Woblery a oveľa viac
Začať šetriť
Shimano Exsence Silent Ass Flash Boost 129F 12,9 cm čierny wobbler
27,55 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie st 7. októbra
Predajca: NetworkTechnologies

Diaľkovo ovládané člny na lov rýb s 99 lokalizačnými bodmi, bezdrôtové pripojenie 2,4G, 4 nádrže na nástrahy, GPS, lode na rozhadzovanie nástrahy s dvojitým motorom
377,35 €
-58,35 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
319,00 €
Doprava zdarmaDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: funnyshopping
106,33 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Salmo Whacky Wobbler GT Green Tiger 15cm
26,50 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie st 7. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
946,43 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Rapala Super Shadow Rap 11 cm – plodiaca plotica
25,25 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie št 8. októbra
Predajca: NetworkTechnologies

Westin Swim 12cm potápavá prírodná šťuka Jerkbait
19,30 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie št 8. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
332,76 €/1kg

Savage Gear Fat Tail Spin Ostriež 5,5 cm 9 g Wobler
7,28 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: FishingDreamWorld
808,89 €/1kg

Salmo Pike Jointed Deep Runner Hot Pike 13 cm 24 g Wobler



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,48 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: FishingDreamWorld
520,00 €/1kg

Sada voblerov príslušenstvo pre šťuky a zubáče nástrahy ostriež 122ks + krabica
52,99 €
Doprava zdarmaDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: BesteAngebote

Savage Gear Fat Tail Spin Ostriež 6,5 cm 16 g Wobler
7,28 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: FishingDreamWorld
455,00 €/1kg

Carp Zoom Amur Aroma Liquid 200ml
4,53 €
plus 5,49 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Designo_Magia
22,65 €/1l

Ježko Sonic Tails clip
9,28 €
plus 4,86 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: CMAGroup

Rapala SSR07, 7 g, 7 cm, 1,2 m, 1,8 m
10,80 €
plus 6,00 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Rybina
1 542,86 €/1kg

Wobler Rybárske nástrahy HAPPY SANDACZ SUM BROKEN Sada 5ks BOX
28,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: SuperMerchant
1 599,43 €/1kg

Rybárska nástraha SUM Popper Flopper Whopper XL 10cm 17g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: SuperMerchant
764,12 €/1kg

POPPER FLOPPER Wobbler SUM HAPPY SANDAK 06
11,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: SuperMerchant
756,82 €/1kg

Daiwa Rs702hfsaf+rs4000 Spinning combo Golden 2,13 m / 14-42 g Golden 2,13 m
66,15 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie st 7. októbra
Predajca: NetworkTechnologies

Iron Claw Apace C45 S - WF / Wobbler
8,20 €
plus 5,49 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Designo_Magia

Iron Claw Apace JB40 S - NRB
8,20 €
plus 5,49 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Designo_Magia

DOIYO Sosa 115 Sambai Sinking 11,5cm 43g | Wobbler
11,99 €
plus 5,49 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Designo_Magia
278,84 €/1kg

Savage Gear Fat Tail Spin Lemon Back Flash 6,5 cm 16 g Wobler
7,28 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: FishingDreamWorld
455,00 €/1kg

Shimano Fishing Bantam World Pop Flash Boost Kyorin BL 6,9 cm 12 g Wobler
20,40 €
plus 11,90 € poštovnéDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: Fishernator
1 700,00 €/1kg

Rapala XR08, 7 g, 8 cm, 0,9 m, 1,5 m
12,80 €
plus 6,00 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Rybina
1 828,57 €/1kg

Rapala Shallow Shad Rap Firetiger 9 cm 12 g Wobler
20,75 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie št 8. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
1 729,17 €/1kg

Salmo Perch Floating Hot Perch 8 cm 12 g Wobler
9,36 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: FishingDreamWorld
780,00 €/1kg

Salmo Butcher Sinking Holographic Brown Trout 5 cm 7 g Wobler
8,32 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: FishingDreamWorld
1 188,57 €/1kg

Savage Gear Vib Blade Olive Stripes 4,5 cm 8,5 g Wobler
14,45 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie št 8. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
1 700,00 €/1kg

Salmo Slider Floating Real Hot Perch 7 cm 21 g Wobler



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,80 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie št 8. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
942,86 €/1kg

Salmo Perch Deep Runner Hot Perch 8 cm 14 g Wobler
16,70 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie št 8. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
1 192,86 €/1kg

Salmo Perch Floating Holographic Perch 8 cm 12 g Wobler
9,36 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: FishingDreamWorld
780,00 €/1kg

Savage Gear Vib Blade Firetiger 4,5 cm 8,5 g Wobler
7,28 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: FishingDreamWorld
856,47 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

POPPER FLOPPER Wobbler SUM HAPPY SANDAK 06
11,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: SuperMerchant
756,82 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Rybárska nástraha PROBEROS SZCZUPAK SANDACZ OKOŃ 20g 6,3cm EL163B
12,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: SuperMerchant
549,50 €/1kg
Doručenie
- Doprava zadarmo
Výrobca
- Itimport
- Lixada
- Inna marka
- Molix
- Shimano
- #LMAB
- 4Street
- Abu Garcia
- ADUSTA
- Balzer
- Berkley
- Blue Fox
- Carp Zoom
- Cocosity
- Cormoran
- Cralusso
- Daiwa
- DOIYO
- DUO sp. z o.o.
- FIND IT IMPORT EXPORT, S.L.
- Fox Rage
- Gunki
- Guru
- Halco
- Hart
- Home Markt24
- Illex
- Inna
- Iron Claw
- Iron Trout
- Jaxon
- JMC ADVENTURE
- Kamasaki
- Kinetic
- Korum
- Kruuse
- LINEAEFFE
- Lucky Craft
- Lucky John
- Madcat
- MAVER
- Merkloos
- Michumedia
- Mikado
- OEM
- Ostatné značky
- Peter Pauper Press
- phoenix
- Preston
- Preston Innovations
- Prorex
- Pure Fishing Europe SAS
- Quantum
- Rapala
- RAPALA VMC FRANCE
- Salmo
- Sänger
- Sänger TopTackle GmbH
- Savage Gear
- Scarfini
- Sea Monsters
- Seika Pro
- Select
- Sonstige Verlage
- SpinMad
- Spro
- Starbaits
- Strike Pro
- UNDERCARP
- Westin
- Wild Republic Europe ApS
- Williamson
- Yo-Zuri
- Zebco
- Znak
Cena
- Pod 10 €
- 10 – 15 €
- 15 – 20 €
- 20 – 30 €
- Nad 30 €
–
- Ponuky
Kategória
- Woblery
- Iné rybárske návnady
- Boilie
- Krmivá pre ryby
- Rotačky
- Gumené návnady
- Rybárske háčiky
- Rybárske blyskáče
- Pilkery
- Zockery
- Makk
Zákaznícke recenzie
a ďalšie