4,7



Na základe 6 hodnotení
Príchuť:
Citrón, LimetaPodobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Mirinda zero sirup 440 ml SODASTREAMJednorazový obal15,89 €/1l
6,99 €
Predajca: Planeo

Ďalšie informácie o reklame
SodaStream 22702992, 440 mlJednorazový obal15,89 €/1l
6,99 €
Predajca: Planeo

SodaStream Mirinda, Oranžová, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 1 kcal, 3 kJJednorazový obal
19,30 €/1l
8,49 €
Predajca: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazový obal
14,30 €/1l
7,39 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,29 €
Predajca: esiteo

Sodastream Sada 5 sirupov 7UP, Mirinda, Pepsi, SchwipSchwap, PepsiMaxJednorazový obal
56,80 €/1l
24,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream Syrup 7UP 3-pack 440ml koncentrát na 9 litrov nealkoholického nápojaJednorazový obal
12,87 €/1l
16,99 €
Predajca: esiteo

Sirupy pre Sodastream 7UP a MirindaJednorazový obal
30,66 €/1l
13,49 €
Predajca: esiteo

SodaStream Nápojový sirup Nealkoholický nápoj s príchuťou citróna a limetky 440 ml (balenie 6 kusov)Jednorazový obal
9,84 €/1l
26,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,99 €
Predajca: esiteo

Sada 3 sirupov Sodastream, Pepsi, Mirinda, 7up 440mlJednorazový obal
38,61 €/1l
16,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 14 kcal, 57 kJJednorazový obal
26,52 €/1l
11,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Sodastream 7UP Free Zero sirup, 440 ml, 3 kusyJednorazový obal
13,25 €/1l
17,49 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Pomeranyovy Dyusovy , 440 ml, 3 kusyJednorazový obal
11,36 €/1l
16,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: esiteo

Sodastream sada sirupov 8 príchutí 440ml Nulový cukor plus nápoje BoleroJednorazový obal
10,79 €/1l
37,99 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Lipton Ice Tea Lemon , 440 ml, 4 kusyJednorazový obal
9,37 €/1l
16,49 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Lemon Lime , 440 ml, 3 kusyJednorazový obal
11,36 €/1l
16,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream Nápojový sirup Lipton Iced Tea Zelený čaj s citrusmi 440 ml, (balenie 6 kusov)Jednorazový obal
12,50 €/1l
32,99 €
Predajca: esiteo

Sirup SodaStream Pepsi Max Mango 440ml, 3 ksJednorazový obal
13,63 €/1l
17,99 €
Predajca: esiteo

Sirup pre Sodastream Pepsi a 7up, 440 mlJednorazový obal
31,80 €/1l
13,99 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Mirinda, 440 ml, 3 kusyJednorazový obal
12,49 €/1l
16,49 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Mandarinka , 440 ml, 3 kusyJednorazový obal
16,66 €/1l
22,49 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,99 €
Predajca: esiteo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vrátane sirupu 7Up!
Vychutnajte si chuť čerstvo pripraveného nápoja. Súprava obsahuje 440 ml sirupov 7Up, ktoré ľahko uhasia váš smäd!
Výroba nápojov doma!!!
- Zaplynujte si čerstvo naliatu vodu.
- Nalejte malé množstvo sirupu do pohára.
- Nalejte čerstvú vodu priamo zo sýtiaceho zariadenia a vychutnajte si chuť 7Up.
Koncentrovaný nápoj s príchuťou 7UP
Nápoj so zníženým obsahom energie. Obsahuje cukor a sladidlá
Zloženie: cukor, voda, kyseliny (kyselina citrónová, kyselina jablčná), prírodná citrónová a limetková aróma s ďalšími prírodnými arómami, regulátor kyslosti (citrany sodné), sladidlá (sukralóza, acesulfam K), konzervačná látka (benzoan sodný).
Výživová hodnota (zriedené podľa návodu)
- Energetická hodnota
v 100 ml - 44 kJ /10 kcal, v 250 ml1 - 110 kJ /26 kcal, (% na 250 ml**) - (1 %)
- Tuk
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml**) - (0 %)
- z toho nasýtené mastné kyseliny
v 100 ml - 0 g, v 250 mll - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Sacharidy
v 100 ml - 2,4 g, v 250 ml1 - 6,0 g
- z toho cukry
v 100 ml - 2,4 g, v 250 ml1 - 6,0 g, (% na 250 ml **) - (7 %)
- Bielkoviny
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- Soľ
v 100 ml - <0,03 g, v 250 ml1- <0,07 g, (% na 250 ml**) - (1 %)
**Referenčná hodnota príjmu pre priemernú dospelú osobu (8400 kJ/2000 kcal).
1)250 ml = 1 porcia. Obsahuje približne 35 porcií
Pokyny na prípravu: Naplňte uzáver koncentrátu po vnútornú stredovú čiaru, nalejte do 250 ml pohára a doplňte perlivou vodou.
Najlepšie konzumovať pred: pozri uzáver alebo spodnú časť balenia.
- Príchuť
- CitrónLimeta
- Objem
- 1.76 l
- Zloženie
- Zoznam zložiek v opise
- Výživové údaje
- Deklarovaná výživová hodnota v popise
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Sodastream
- Obchodný názov
- Sodastream
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 2
- EAN kód
- 5905701102693
- Príchuť
- CitrónLimeta
- Objem
- 1.76 l
- Zloženie
- Zoznam zložiek v opise
- Výživové údaje
- Deklarovaná výživová hodnota v popise
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Sodastream
- Obchodný názov
- Sodastream
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 2
- EAN kód
- 5905701102693
Povinnosť označenia podľa zákona o obaloch
Hodí sa k tomu

Sirup Sodastream 7UP , 440 ml, 6 šálokJednorazový obal
11,74 €/1l
30,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazový obal
14,30 €/1l
7,39 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,29 €
Predajca: esiteo

SodaStream Syrup 7UP 3-pack 440ml koncentrát na 9 litrov nealkoholického nápojaJednorazový obal
12,87 €/1l
16,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 14 kcal, 57 kJJednorazový obal
26,52 €/1l
11,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

SodaStream Terra, Čierna, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
81,99 €
Predajca: esiteo

Sirupy pre Sodastream 7UP a MirindaJednorazový obal
30,66 €/1l
13,49 €
Predajca: esiteo

Sodastream sirup Schwip Schwap Cola Orange 3x440ml nápojový koncentrátJednorazový obal
12,11 €/1l
16,48 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Pomeranyovy Dyusovy , 440 ml, 3 kusyJednorazový obal
11,36 €/1l
16,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream 7UP Free Zero Sugar , 440 ml, 4 kusyJednorazový obal
11,93 €/1l
20,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream 2260525, Fľaša na sýtenie CO2, Čierna, Biela, PET, 1 L, Power, Source, Play, Spirit, Jet, Dynamo, Genesis, Cool, 3 kusov
27,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

SodaStream Mirinda, Oranžová, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 1 kcal, 3 kJJednorazový obal
19,30 €/1l
8,49 €
Predajca: esiteo

HNL bavlnená posteľná bielizeň Heckett & Lane flanelová posteľná bielizeň Lyla - mäkká a príjemná na pokožku - so zipsom a zo 100 % bavlny - 135x200 cm + 80x80 cm, Multi / Multicoloured Checked
40,93 €
Predajca: magita

Bächlein vyskakovacia odpadová súprava s prepadom pre umývadlo a umývadlovú dosku - chróm
59,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

SodaStream Lipton Nápojový sirup Nealkoholický nápoj Ľadový čaj Broskyňa 440 ml (balenie 6 ks)Jednorazový obal
9,09 €/1l
28,99 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream nápojový sirup bez cukru príchuť červené bobule 440ml (balenie 2)Jednorazový obal
15,90 €/1l
13,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream 1741260410, Fľaša na sýtenie CO2, Čierna, Priehľadná, 1 L, 2 kusov, 170 mm, 85 mm
20,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tefal Duetto+ G719S735, Súprava na varenie, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Bez povlaku, Nerezová oceľ, 250 °C
115,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tapeta 10 m x 60 cm, jednofarebná, pastelová, bledosivá, 3000-S, č. 3106, samolepiaca, rôzne trendové farby, tapeta s umývateľnou fóliou
6,33 €/1m²
37,95 €
Predajca: Bilder_und_Einrichtung

SodaStream Nápojový sirup Nealkoholický nápoj s príchuťou citróna a limetky 440 ml (balenie 6 kusov)Jednorazový obal
9,84 €/1l
26,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,99 €
Predajca: esiteo

Sodastream 7UP Free Zero sirup, 440 ml, 3 kusyJednorazový obal
13,25 €/1l
17,49 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Lipton Ice Tea Lemon , 440 ml, 4 kusyJednorazový obal
9,37 €/1l
16,49 €
Predajca: esiteo

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

Vysokotlaková čierna kuchynská batéria Lonheo Výsuvná kuchynská batéria s 2 druhmi sprchy Kuchynská batéria s výtokom otočným o 360° a sprchou
1 048,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Granitan

7UP Syrup Zero Sugar 440ml 6-pack koncentrát pre SodastreamJednorazový obal
11,36 €/1l
29,99 €
Predajca: esiteo

4x SodaStream Pepsi Max sirup bez cukru 440mlJednorazový obal
14,20 €/1l
24,99 €
Predajca: esiteo

Sodastream Sada 5 sirupov 7UP, Mirinda, Pepsi, SchwipSchwap, PepsiMaxJednorazový obal
56,80 €/1l
24,99 €
Predajca: esiteo

Sada 3 sirupov Sodastream, Pepsi, Mirinda, 7up 440mlJednorazový obal
38,61 €/1l
16,99 €
Predajca: esiteo

Sada 8 sirupov Sodastream + vrecko Bolero 6 kusovJednorazový obal
95,43 €/1l
41,99 €
Predajca: esiteo

Sirup SODASTREAM COLA CLASSIC 440 MLJednorazový obal
12,45 €/1l
5,48 €
Predajca: CoffeeFriend

SodaStream 1524211490, Sirup pre sýtené nápoje, Cherry, 440 mlJednorazový obal
16,57 €/1l
7,29 €
Predajca: esiteo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%17% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
17%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Keď cukor bez cukru nechutí dobre, ale k dispozícii je len Zero?
Objem 2,64 l
7 up chutí skvele, ale už nie je dostupný v maloobchodných predajniach v Nemecku. Rýchle dodanie. Najlepší dodávateľ. Ďakujeme!
Hodnotenie z 29. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Sirup
Objem 1,76 l
Je to veľmi dobrý sirup do nápojov
Hodnotenie z 11. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Chutné aj keď bez cukru
Objem 1,76 l
Je chuťou veľmi blízko originálu.
Hodnotenie z 30. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Sirup z prúdu sódy
Objem 1,76 l
Predražený, v dôsledku čoho stojí jedna 1,5 l fľaša viac ako kúpená v obchode.
Hodnotenie z 7. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Objem 1,76 l
Hodnotenie z 11. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 1,76 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Ice Bär Slush Sirup Erdbeere 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup marinka voňavá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup broskyňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow sirup na slush citrón 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup černica 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow sirup na slush čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Slush sirup párty set 6 príchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(79)Počet hodnotení: 79
18,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
12,63 €/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup modrý pomaranč oceánska modrá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär sirup na slush čerešňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Sirup Rainbow Slush s príchuťou Blue Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Sirup Rainbow Slush s príchuťou Red Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Rainbow Slush Sirup Cola 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Rainbow slush sirup čerešňa 5 litrov 1:5 AZO bez bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Rainbow Slush Sirup 5L AZO FREI | Waldmeister | Konzentrat für Slushy Maker Eis Slushmaschinen Eismaschinen Getränke 1:5



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Rainbow sirup na slush jablko 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup silná modrá čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrov koncentrát 1:5 na slush nápoje



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l