5,0



Na základe 1 hodnotenia
Objem:
2.64 l- 1.76 l
- 2.64 l
Sodastream pomarančový sirup bez cukru, 440 ml, 6 ks
Jednorazový obal
28,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,99 €-13%
9,47 € / 1l
plus 6,49 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Nenechajte si ujsť!
Sirupy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
SodaStream 22702992, 440 mlJednorazový obal15,89 €/1l
6,99 €
Predajca: Planeo

Ďalšie informácie o reklame
Teisseire limetkový sirup 700 mlJednorazový obal39,99 €/1l
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

SodaStream Orange ohne Zucker Sirup 440ml, Dezertný sirup, Oranžová, 440 ml, Fľaša, FľašaJednorazový obal
13,61 €/1l
5,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream 1424227490, Sirup pre sýtené nápoje, Zelená, Šedá, Žltá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 L, 1 kusovJednorazový obal
13,84 €/1l
6,09 €
Predajca: esiteo

Sodastream Sada 5 sirupov 7UP, Mirinda, Pepsi, SchwipSchwap, PepsiMaxJednorazový obal
56,80 €/1l
24,99 €
Predajca: esiteo

Sirup SODASTREAM COLA CLASSIC 440 MLJednorazový obal
12,45 €/1l
5,48 €
Predajca: CoffeeFriend

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazový obal
14,30 €/1l
7,39 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,29 €
Predajca: esiteo

SodaStream Nápojový sirup Nealkoholický nápoj s príchuťou citróna a limetky 440 ml (balenie 6 kusov)Jednorazový obal
9,84 €/1l
26,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream 1524209490, Sirup pre sýtené nápoje, Šedá, Oranžová, Červená, Kola, Oranžový, 440 ml, 9 L, 1 kusovJednorazový obal
16,57 €/1l
7,29 €
Predajca: esiteo

SodaStream Classics Orange, Sirup pre sýtené nápoje, Oranžová, Oranžový, 440 ml, 7 L, 1 kusovJednorazový obal
13,61 €/1l
5,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream 1524211490, Sirup pre sýtené nápoje, Cherry, 440 mlJednorazový obal
16,57 €/1l
7,29 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Schwip Schwap Light 3x440ml cola bez cukru oranžováJednorazový obal
14,39 €/1l
18,99 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Lipton Ice Tea Peach Zero , 440 ml, 3 šálkyJednorazový obal
13,25 €/1l
17,49 €
Predajca: esiteo

SodaStream Nápojový sirup Citrón bez cukru, 440 ml, 6 ksJednorazový obal
11,74 €/1l
30,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream pomarančový sirup bez cukru 440ml, 2 kusyJednorazový obal
13,63 €/1l
14,99 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Predajca: esiteo

Sodastream Mirinda Zero sirup bez cukru, 440 ml, 6 ksJednorazový obal
14,77 €/1l
38,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream citrónovo-limetkový sirup bez cukru 440 ml, 3 kusyJednorazový obal
11,73 €/1l
17,49 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,49 €
Predajca: esiteo

SodaStream nápojový sirup pomarančové mango bez cukru, 440 ml, 2 ksJednorazový obal
15,90 €/1l
13,99 €
Predajca: esiteo

Sodastream Pomarančový sirup 7UP, 440 ml, 2 kusyJednorazový obal
14,76 €/1l
13,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,99 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Pepsi , 440 ml, 4 kusyJednorazový obal
14,20 €/1l
24,99 €
Predajca: esiteo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
6x SODASTREAM ORANGE SODASTREAM SYROPE BEZ CUKRU
Sýtený koncentrát Sodastream umožňuje pripraviť až 9 l pomarančového nápoja. Sirup je možné použiť aj na rozpustenie vo vode, čo zaručuje nefalšovanú pomarančovú chuť.
Obsah jedného sirupu: Obsahuje 440 ml
Ako pripraviť sirup?
3 jednoduché kroky
- V prístroji SodaStream napenujte čerstvú studenú vodu.
- Nakloňte fľašu SodaStream pod miernym uhlom a pridajte niekoľko kvapiek sirupu do prebublanej vody.
- Jemne potraste fľašou, aby sa príchuť premiešala a ...osviežte sa bublinkami!
Koncentrovaný nápoj bez cukru s pomarančovou príchuťou
Nápoj so zníženým obsahom energie. Obsahuje sladidlá
Zloženie: 1.
Výživová hodnota (zriedené podľa návodu)
- Energetická hodnota
v 100 ml - 1 kJ /3 kcal, v 250 ml1 - 2 kJ/1 kcal, (% na 250 ml**) - (<1 %)
- Tuk
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml**) - (0 %)
- Z toho nasýtené mastné kyseliny
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Sacharidy
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- z toho cukry
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Bielkoviny
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- Soľ
v 100 ml - <0 g, v 250 ml1 - 0,1 g, (% na 250 ml **) - (2 %)
- Príchuť
- Pomaranč
- Objem
- 2.64 l
- Zloženie
- Zoznam zložiek v opise
- Výživové údaje
- Deklarovaná výživová hodnota v popise
- Potravinársky podnik
- Sodastream
- Obchodný názov
- Sodastream
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 2
- EAN kód
- 5905701109166
- Príchuť
- Pomaranč
- Objem
- 2.64 l
- Zloženie
- Zoznam zložiek v opise
- Výživové údaje
- Deklarovaná výživová hodnota v popise
- Potravinársky podnik
- Sodastream
- Obchodný názov
- Sodastream
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 2
- EAN kód
- 5905701109166
Povinnosť označenia podľa zákona o obaloch
Hodí sa k tomu

SodaStream Orange ohne Zucker Sirup 440ml, Dezertný sirup, Oranžová, 440 ml, Fľaša, FľašaJednorazový obal
13,61 €/1l
5,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream Classics Orange, Sirup pre sýtené nápoje, Oranžová, Oranžový, 440 ml, 7 L, 1 kusovJednorazový obal
13,61 €/1l
5,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 14 kcal, 57 kJJednorazový obal
26,52 €/1l
11,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

SodaStream 1524209490, Sirup pre sýtené nápoje, Šedá, Oranžová, Červená, Kola, Oranžový, 440 ml, 9 L, 1 kusovJednorazový obal
16,57 €/1l
7,29 €
Predajca: esiteo

SodaStream 1424227490, Sirup pre sýtené nápoje, Zelená, Šedá, Žltá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 L, 1 kusovJednorazový obal
13,84 €/1l
6,09 €
Predajca: esiteo

Sodastream pomarančový sirup, 440 ml, 4 kusyJednorazový obal
9,94 €/1l
17,49 €
Predajca: esiteo

Sodastream Sada 5 sirupov 7UP, Mirinda, Pepsi, SchwipSchwap, PepsiMaxJednorazový obal
56,80 €/1l
24,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazový obal
14,30 €/1l
7,39 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,29 €
Predajca: esiteo

SodaStream Nápojový sirup Nealkoholický nápoj s príchuťou citróna a limetky 440 ml (balenie 6 kusov)Jednorazový obal
9,84 €/1l
26,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,99 €
Predajca: esiteo

Sirup SODASTREAM COLA CLASSIC 440 MLJednorazový obal
12,45 €/1l
5,48 €
Predajca: CoffeeFriend

SodaStream 1524211490, Sirup pre sýtené nápoje, Cherry, 440 mlJednorazový obal
16,57 €/1l
7,29 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Schwip Schwap Light 3x440ml cola bez cukru oranžováJednorazový obal
14,39 €/1l
18,99 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Lipton Ice Tea Peach Zero , 440 ml, 3 šálkyJednorazový obal
13,25 €/1l
17,49 €
Predajca: esiteo

SodaStream Mirinda, Oranžová, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 1 kcal, 3 kJJednorazový obal
19,30 €/1l
8,49 €
Predajca: esiteo

Sada 8 sirupov Sodastream + vrecko Bolero 6 kusovJednorazový obal
95,43 €/1l
41,99 €
Predajca: esiteo

Slush sirup párty set 6 príchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrátJednorazový obal
12,63 €/1l
18,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

SodaStream Terra, Čierna, 134 mm, 198 mm, 430 mm, 198 mm, 198 mm
69,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

SodaStream 2270303, 440 ml, CitrónJednorazový obal
12,48 €/1l
5,49 €
Predajca: esiteo

SodaStream nápojový sirup bez cukru príchuť červené bobule 440ml (balenie 2)Jednorazový obal
15,90 €/1l
13,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream Crystal 3.0, Kov, Nerezová oceľ, Čierna, SodaStream 60 L PINK, 155 mm, 260 mm, 440 mm
109,00 €
Predajca: Bellerofonte

SodaStream 1024243490, Sirup pre sýtené nápoje, Zelená, Purpurová, Biela, Žltá, marakuja, 440 ml, 9 L, 1 kusovJednorazový obal
23,95 €/1l
10,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Sodastream 7UP Free Zero sirup, 440 ml, 3 kusyJednorazový obal
13,25 €/1l
17,49 €
Predajca: esiteo

SodaStream 1424226490, Sirup pre sýtené nápoje, Zelená, Šedá, Žltá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 L, 1 kusovJednorazový obal
13,05 €/1l
5,74 €
Predajca: CoffeeFriend

Sirup Sodastream Pomeranyovy Dyusovy , 440 ml, 3 kusyJednorazový obal
11,36 €/1l
16,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream Isotonic Sirup 440ml, Dezertný sirup, Oranžová, Grapefruit, 440 ml, Fľaša, FľašaJednorazový obal
13,61 €/1l
5,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream 1047200490, Fľaša na sýtenie CO2, Priehľadná, 0,6 L, 2 kusov, CE, 205 mm
21,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

SodaStream 1741260410, Fľaša na sýtenie CO2, Čierna, Priehľadná, 1 L, 2 kusov, 170 mm, 85 mm
20,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

4x SodaStream Pepsi Max sirup bez cukru 440mlJednorazový obal
14,20 €/1l
24,99 €
Predajca: esiteo

Profesionálna plachta 650g/m² textilná plachta, ochranná plachta, plachta na čln, plachta na bazén, plachta na stan, plachta na nákladné auto, plachta na kempovanie a záhradu - 2x3m - 6m² - zelená
6,65 €/1m²
39,90 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Sodastream sada sirupov 8 príchutí 440ml Nulový cukor plus nápoje BoleroJednorazový obal
10,79 €/1l
37,99 €
Predajca: esiteo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 31. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 2,64 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Ice Bär Slush Sirup Erdbeere 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup marinka voňavá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup broskyňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow sirup na slush citrón 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup černica 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow sirup na slush čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Slush sirup párty set 6 príchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(79)Počet hodnotení: 79
18,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
12,63 €/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup modrý pomaranč oceánska modrá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär sirup na slush čerešňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Sirup Rainbow Slush s príchuťou Blue Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Sirup Rainbow Slush s príchuťou Red Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Rainbow Slush Sirup Cola 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Rainbow slush sirup čerešňa 5 litrov 1:5 AZO bez bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Rainbow Slush Sirup 5L AZO FREI | Waldmeister | Konzentrat für Slushy Maker Eis Slushmaschinen Eismaschinen Getränke 1:5



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Rainbow sirup na slush jablko 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup silná modrá čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrov koncentrát 1:5 na slush nápoje



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l