1,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
TTCarp albumín 500g67,98 €/1kg
33,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
TTCarp konzervačný prostriedok 1000ml21,99 €/1kg
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
TTCarp Meal LT94 1 kg15,99 €/1kg
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
TTCarp NHDC Lebergurke 200 ml59,95 €/1l
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

MVDE Supercrack Voorn 1kg
5,76 €/1kg
5,76 €
Predajca: VISO

TTCarp kukuričná múka 1kg
7,99 €/1kg
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

TTCarp Liquid CSL Leber 1000ml
18,99 €/1kg
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

CCe pelety (tichomorský tuniak)
8,00 €/1kg
42,99 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,99 €
Predajca: Askari

Návnada Feeder Burger Wafters 9 mm Halibut
144,00 €/1l
3,60 €
Predajca: Rybina

MVDE Superroach Black 1kg
7,21 €/1kg
7,21 €
Predajca: VISO

TTCarp múčka z pečene kalmára 1kg
19,99 €/1kg
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Starbaits Hard Boilies Crayzi Fruit 200g 20mm
7,70 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,30 €
Predajca: Rybina

MVDE Superroach Heavy Black 1kg
7,12 €/1kg
7,12 €
Predajca: VISO

Mikbaits Tekutá Potrava Minamino Original 300ml
19 600,00 €/1kg
19,60 €
Predajca: Rybina

TTCarp kukurica pripravená na konzumáciu 600g
18,32 €/1kg
22,99 €
-52%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

MVDE Liquid Booster Brasom (cajn) 200ml
9,43 €/1kg
9,43 €
Predajca: VISO

MVDE Carp Groundbait Strawberry 1kg
7,57 €/1kg
7,57 €
Predajca: VISO

CCe Pellets (krill)
8,00 €/1kg
42,99 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,99 €
Predajca: Askari

CCe Pro-Stim (tichomorský tuniak)
14 790,00 €/1kg
14,79 €
Predajca: Designo_Magia

MVDE Kanaal 1kg
7,12 €/1kg
7,12 €
Predajca: VISO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
{PRODUCT_NAME}
{PRICE}
{DESCRIPTION_TITLE}
{PRODUCT_DESCRIPTION}
{SPECIFICATIONS_TITLE}
- {COLOR_LABEL}: {COLOR}
- {MATERIAL_LABEL}: {MATERIÁL}
- {DIMENSIONS_LABEL}: {DIMENSIONS}
- {WEIGHT_LABEL}: {WEIGHT}
- {MANUFACTURER_LABEL}: {MANUFACTURURER}
{REVIEWS_TITLE}
{CUSTOMER_1}: {REVIEW_1}
{CUSTOMER_2}: {REVIEW_2}
{CUSTOMER_3}: {REVIEW_3}
{CTA_TEXT}
- Výrobca
- Jack Link`s
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Typ krmiva
- Doplnkové krmivo
- EAN kód
- 4251097420035
- Číslo od výrobcu
- 91031-1
- Výrobca
- Jack Link`s
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Typ krmiva
- Doplnkové krmivo
- EAN kód
- 4251097420035
- Číslo od výrobcu
- 91031-1
Hodí sa k tomu

Jack Link's Hovězí sušené mäso, sladko-korenená príchuť, 60 g
143,82 €/1kg
9,78 €
Predajca: Katomix

Hovädzie Jerky Teriyaki pikantná ovocná ázijská príchuť 60g
75,29 €/1kg
5,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sušené hovädzie mäso Wild West Original 60 g
179,33 €/1kg
10,76 €
Predajca: Pantry_Intl

Jack Links Beef Jerky Original 100 Prozent Lean Beef Snack 25g
84,00 €/1kg
2,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jack Links Beef Jerky sušené hovädzie mäso s príchuťou teriyaki 25g
100,80 €/1kg
2,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Wild West Beef Jerky Honey BBQ 60g
179,33 €/1kg
10,76 €
Predajca: Pantry_Intl

Ovčí syr Pecorino Romano TEM 150 g
47,00 €/1kg
8,79 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,05 €
Predajca: Megasam24PL

Jack Links Beef Jerky Sweet&Hot 25g
100,80 €/1kg
2,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

EILLES TEE Deluxe APFEL, 25er Box
99,84 €/1kg
6,24 €
Predajca: CORWELL

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
4,14 €/1kg
2,07 €
Predajca: Store-Germany

Kölln 3229343002 Kölln BALANCE Zarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
22,34 €/1kg
11,17 €
Predajca: somnia24

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Apple AirPods Pro (2nd generation) , Bezdrôtový, Hovor / hudba, Slúchadlá, Biela
175,00 €
Predajca: MMGlobalTrade

Jack Link's Beef Jerky Original 12 balení (12 x 25 g) sušené hovädzie mäso s vysokým obsahom bielkovín
213,63 €/1kg
64,09 €
Predajca: LAVONIO

Jack Link's Beef Jerky Teriyaki (12 x 25 g)
122,43 €/1kg
36,73 €
Predajca: Store-Germany

Mars Snickers HiProtein Powder 875 g Snickers (okolda-karamel-araid) / Srvtkov whey proteny / Lahodn srvtkov proten s nezamenitenou chuou Snickers tyinky
35,57 €/1kg
31,12 €
Predajca: VISO

ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com

Prémiový kačací masť 1 kg Fat Chef
11,29 €/1kg
12,88 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,19 €
Predajca: Katomix

FunLife F1, skladací bežiaci pás – 3-v-1, určený pod stôl, s madlom, rýchlosť 1–8 km/h, kompaktný a tichý, ideálny do domácnosti, kancelárie a pracovne
129,99 €
Predajca: FunLife

TurboTronic sušička potravín TurboWave – FD14 – B!O od 30 °C, 14 l, 5 poschodí, 100 % kov, 0 % plastu, na ovocie, zeleninu, mäso a huby, nerez, vrátane receptov
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

Kabanosy Exclusive z wieprzowiny 105 g
163,00 €/1kg
17,93 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: HAPPY_GIFTERS

Aga Domáci ventilátor 41 cm Biely
63,50 €
Predajca: Aga24

Flieks Čalúnená posteľ 180x200 cm s lamelovým roštom, hydraulická posteľ Boxspring s rámom postele a čelom, úložná posteľ Funkčná posteľ Manželská posteľ Velvet
418,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

SONGMICS Sada činiek, činky so spojovacou oceľovou rúrkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, tréning, fitness tréning, posilňovanie doma
86,69 €
Predajca: Lumarko

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%100% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
100%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Boilies s ovocnou príchuťou a korením Dynamite (5 kg)
56,96 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
52,99 €
Predajca: Askari

TTCarp albumín 500g
33,99 €
Predajca: SuperMerchant
67,98 €/1kg

TTCarp Meal LT94 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
15,99 €/1kg

TTCarp konzervačný prostriedok 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,99 €
Predajca: SuperMerchant
21,99 €/1kg

TTCarp Betain 500g
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
33,98 €/1kg

Múčka z lososa TTCarp 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
Predajca: SuperMerchant
11,99 €/1kg

TTCarp Grieß 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,99 €/1kg

TTCarp tigrovaná múka 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,99 €
Predajca: SuperMerchant
12,99 €/1kg

TTCarp NHDC Lebergurke 200 ml
11,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,95 €/1l

TTCarp kukurica pripravená na konzumáciu 600g
22,99 €
-52%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
18,32 €/1kg

TTCarp Sušený hemoglobín 0,5 kg
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
19,98 €/1kg

TTCarp plnotučná sójová múka 1 kg
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
10,99 €/1kg

TTCarp Mleté sušienky 1 kg
22,99 €
-52%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
10,99 €/1kg

TTCarp konopná múka 1 kg
23,99 €
-50%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Predajca: SuperMerchant
11,99 €/1kg

TTCarp CSL Meal 1 kg
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
10,99 €/1kg

TTCarp Pelety z tigrieho orecha 2 mm 1kg
12,99 €
Predajca: SuperMerchant
12,99 €/1kg

TTCarp kukuričná múka 1kg
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
7,99 €/1kg

Jack Link's Beef JERKY Original 1 x 60G



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
51,20 €/1kg