3,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty
Bestseller




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6






5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1





4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4

Ďalšie informácie o reklame
Žuvačky Wrigley's Big Red 150 kusov (10x15 prúžkov)81,61 €/1kg
39,99 €
Predajca: Heartforcards

Ďalšie informácie o reklame
Carribean Fruit Mix Bubble Gum ovocná zmes žuvačiek 1600g14,02 €/1kg
24,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Kompletný displej 12 x Mini automat na žuvačky 13 cm s možnosťou opakovaného plnenia12,22 €/1kg
14,79 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ďalšie informácie o reklame
AIRWAVES Kaugummi 423764 Menthol & Eukalyptus 50St.66,29 €/1kg
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Žuvačkové guľôčky v melónovom vzhľade so šerbetovým práškom 1000g
9,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Automat na žuvačky a cukríky + 90 g žuvačiek
79,45 €/1kg
47,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Fini Dinoeggs Bubble Gum Strawberry 5 g
14,00 €/1kg
0,08 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,07 €
Predajca: Hopser-Funfood

Booom Vodný melón 1100g
19,68 €/1kg
19,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MIRADENT XYLITOL GUM SPEARMINT, 30 St. Kaugummi
52,83 €/1kg
3,17 €
Predajca: AbisZ-Markt

Extra® 452064 Extra® PROFESSIONAL Fresh Spearmint Kaugummis 50 Dragees
100,71 €/1kg
7,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Extra® 462642 Extra® REFRESHERS Tropical Kaugummis 12 x 8 St.
63,41 €/1kg
15,98 €
Predajca: somnia24

Airwaves 442846 Airwaves STRONG žuvačky 50 pastiliek
66,29 €/1kg
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fini Burger Gum, žuvačky 200 kusov jednotlivo balených
19,68 €/1kg
19,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Žuvačky s fajčiarskym efektom 24 balení po 43 g 24 balení
252,26 €/1kg
11,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Boom Bubble Gum Banana Split žuvačky bez lepku 200 kusov
0,09 €/1kg
17,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bip Tubble Gum Tutti Frutti žuvačky s ovocnou príchuťou 35g
33,14 €/1kg
1,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Žuvačka Xylitol – ovocová príchuť, 17 g | BIRKENGOLD
122,35 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Hubba Bubba 355741 Hubba Bubba Fancy Fruit Kaugummis 20 Packs à 5 Stück
39,74 €/1kg
27,82 €
Predajca: LAVONIO

Extra® 451896 Extra® PROFESSIONAL WHITE Kaugummis 50 Dragees
145,80 €/1kg
12,83 €
Predajca: somnia24

Extra® 451901 Extra® PROFESSIONAL WHITE Kaugummis 30 Pack à 10 Stück
74,91 €/1kg
33,71 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Barkleys Intense Cinnamon Gum žuvačky bez cukru 30g
Lahodné žuvačky s intenzívnou korenistou škoricovou príchuťou v štýlovej kovovej plechovke. Osviežujúco bez cukru.
V kvalitnej kovovej plechovke si môžete osviežujúce žuvačky vziať kamkoľvek so sebou.
Tuttle & Company P.O.
Box 97 1243 ZH`s-Graveland (NL)
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Príchuť
- Škorica
- Zloženie
- Sladidlá (izomalt, sorbitol, xylitol (10 %), malti sirup, aspartám, acesulfam-K), žuvacia hmota, arómy, zvlhčovadlá (glycerín, arabská guma), červená repa, poťahová látka (karnaubský vosk).
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota 694 kj 166 kcal Sacharidy: 68 g, z toho cukor: 0 g Bielkoviny: 66 g Tuky: > 0,5 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: > 0,1 g Soľ <0,01 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 30 g
- Potravinársky podnik
- Tuttle & CompanyP.O. Box 97 1243 ZH`s-Graveland (NL)
- Obchodný názov
- Žuvačky bez cukru so sladidlami a škoricovou príchuťou
- Výrobca
- Barkleys Tuttle und Company
- Číslo od výrobcu
- 745749
- EAN kód
- 8717438745725
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Príchuť
- Škorica
- Zloženie
- Sladidlá (izomalt, sorbitol, xylitol (10 %), malti sirup, aspartám, acesulfam-K), žuvacia hmota, arómy, zvlhčovadlá (glycerín, arabská guma), červená repa, poťahová látka (karnaubský vosk).
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota 694 kj 166 kcal Sacharidy: 68 g, z toho cukor: 0 g Bielkoviny: 66 g Tuky: > 0,5 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: > 0,1 g Soľ <0,01 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 30 g
- Potravinársky podnik
- Tuttle & CompanyP.O. Box 97 1243 ZH`s-Graveland (NL)
- Obchodný názov
- Žuvačky bez cukru so sladidlami a škoricovou príchuťou
- Výrobca
- Barkleys Tuttle und Company
- Číslo od výrobcu
- 745749
- EAN kód
- 8717438745725
Hodí sa k tomu

Žuvačkové guľôčky v melónovom vzhľade so šerbetovým práškom 1000g
9,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fini Dinoeggs Bubble Gum Strawberry 5 g
14,00 €/1kg
0,08 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,07 €
Predajca: Hopser-Funfood

Automat na žuvačky a cukríky + 90 g žuvačiek
79,45 €/1kg
47,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Barkleys Intense Spearmint Gum žuvačky bez cukru 30g
75,33 €/1kg
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Booom Vodný melón 1100g
19,68 €/1kg
19,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
372,00 €/1l
33,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Pop Rocks Magic Gum Tutti Frutti 50Stk. im Display
96,83 €/1kg
33,89 €
Predajca: M_plus_L

mentos Fruity Fresh 3 jahoda, jablko, malina 33g
45,30 €/1kg
20,84 €
Predajca: Store-Germany

Takis Volcano 100g
65,80 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Nintendo Switch, E10 + (starší 10 rokov), Fyzické médiá
87,35 €
Predajca: somnia24

Inteligentná obruč Hula Hoop nastaviteľná na tréning, fitness tréner brucha - SPINSLIM Pink
14,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

BOSCH Vložka na vajcia 00654282 pre chladničku a mrazničku | Držiak na vajcia, nosič na vajcia
26,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

Extra® 452064 Extra® PROFESSIONAL Fresh Spearmint Kaugummis 50 Dragees
100,71 €/1kg
7,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Aga Stolný ventilátor 23 cm MR8114 Čierny
46,50 €
Predajca: Aga24

Panasonic KX-TGC420, DECT telefón, Bezdrôtový handset, Hlasitý odposluch, 120 položky, ID volajúceho, Biela
135,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Swirl Y 05, Vrecko na prach, Biela, Dirt Devil, Progress, Samsung, 100 mm, 70 mm, 30 mm
11,15 €
Predajca: PG-Service

Barkleys Mini mentolky s príchuťou škorice bez cukru 15g
112,67 €/1kg
1,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čítačka kariet INF TYPE-C na SD TF, ABS, 18 cm, pre Windows, Mac, Linux, Android
8,59 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Guľovitý, Biela, Nemčina, Angličtina, Španielčina, Francúzština, Taliančina, Android, Fire OS, 4,4 cm
61,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tesla AeroStar T300 bezvreckový podlahový vysávač - 600W, na suché čistenie, na všetky druhy podláh, na koberce a tvrdé podlahy, 80dB, hepa/epa filter
102,90 €
Predajca: ADI_Global_Store

ANTTEQ AB42D1, televízor, 42 palcov (107 cm), Dolby Audio, LED, trojitý tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, mediaprehrávač cez USB, vrátane hotelového režimu
339,89 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Arboremedia

Hubba Bubba 355741 Hubba Bubba Fancy Fruit Kaugummis 20 Packs à 5 Stück
39,74 €/1kg
27,82 €
Predajca: LAVONIO

SoBuy nočný stolík úzky, nočný stolík s 1 zásuvkou a 2 policami, moderný nočný stolík, úložná skrinka Nočný stolík Š39xH39xV65 cm FBT49-W
63,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy

Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
172,63 €/1kg
3,28 €
Predajca: Heartforcards

Takis Fuego, Tortilla chipsy, 100 g, Čili paprička, Limetka, 28 g, 1 g, 1 g
65,80 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl

Miradent Xylitol Dental Care Žuvačky so škoricou 30 kusov
105,67 €/1kg
3,17 €
Predajca: AbisZ-Markt

Clatronic DR 3653, Prenosný parný čistič, 0,25 L, Čierna, Žltá, 5 m, 1050 W, 220-240 V
182,00 €/1l
45,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Heyo filcové papuče s opätkom grafitové veľkosť 45 - pohodlie a teplo pre vaše nohy
9,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ABA-Grupa

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
21,97 €/1kg
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%100% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
100%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller




















Žuvačky Wrigley's Big Red 150 kusov (10x15 prúžkov)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
39,99 €
Predajca: Heartforcards
81,61 €/1kg

WAKEY vitamínové kofeínové energetické vrecúško 100 mg mäta 20 kusov
10,99 €
Predajca: NIKCORP
549,50 €/1kg

Carribean Fruit Mix Bubble Gum ovocná zmes žuvačiek 1600g
24,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,02 €/1kg

Displej s 50 guličkami "Fini Booom Bubble Gum" s príchuťou žuvačky, tvar tenisového loptičky, balenie po 4 kusy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
14,95 €/1kg

Kompletný displej 12 x Mini automat na žuvačky 13 cm s možnosťou opakovaného plnenia



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,79 €
Predajca: Hopser-Funfood
12,22 €/1kg

Sada produktov Komplett 200x: Fini Dinoeggs, príchute: Bubble Gum (žužlovacia guma), Erdbeere (jahoda)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
12,39 €
Predajca: Hopser-Funfood
12,39 €/1kg

Displej s 200 kusmi žuvačiek Fini Bubble Gum Spinner Battle s tekutým jadrom



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
14,95 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,99 €
Predajca: Hopser-Funfood
12,99 €/1kg

Výkladová vitrína, celkom 40 kusov, model "Fini Jumbo Tornado 6", farba: zelená



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,59 €
Predajca: Hopser-Funfood
9,30 €/1kg

Center Shock Monster Mix super saure Kaugummi Blutorange und Cola 400g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
6,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,10 €/1kg

Extra® 452097 Extra® PROFESSIONAL FRESH MELON MINT Kaugummis 50 Dragees



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
518,89 €/1kg

AIRWAVES Kaugummi 423764 Menthol & Eukalyptus 50St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
66,29 €/1kg

Extra® 451792 Extra® PROFESSIONAL WHITE BUBBLEMINT Kaugummis 50 Dragees



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
5,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
60,34 €/1kg

Extra® 452064 Extra® PROFESSIONAL Fresh Spearmint Kaugummis 50 Dragees



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
100,71 €/1kg

Extra® 452067 Extra® PROFESSIONAL Fresh Strong Mint Kaugummis 50 Dragees



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
7,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7 050,00 €/1kg

AIRWAVES Kaugummi 423762 Cool Cassis 50St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
66,29 €/1kg

Airwaves 442846 Airwaves STRONG žuvačky 50 pastiliek



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
66,29 €/1kg

Žuvačky Kyslá melónová žuvačka 300 kusov plechovka 1600g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
19,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,11 €/1kg

Booom Vodný melón 1100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
19,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,68 €/1kg

Magické žuvačky Sour Apple 7g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
0,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
53,75 €/1kg

Fini Bubble Gum Fizzy 4 Gums Range Ovocná zmes Žuvačky Ovocie 20g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
0,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,00 €/1kg