5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty
Bestseller




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(14)Počet hodnotení: 14




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1Bestseller




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1





4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(137)Počet hodnotení: 137





4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(71)Počet hodnotení: 71




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(24)Počet hodnotení: 24




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(11)Počet hodnotení: 11




3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3




3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2


Ďalšie informácie o reklame
Nescafe Cappuccino rozpustná káva bez kofeínu 10 x 12,5 g36,56 €/1kg
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Jacobs 4035 Coffee Gold rozpustná 200 g93,90 €/1kg
18,78 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Jacobs rozpustná káva 3 v 1 Milka 10 ks 180 g49,94 €/1kg
10,50 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Jacobs Crema tyčinky (20 tyčiniek)261,11 €/1kg
9,40 €
Predajca: AllYouNeed

Jacobs Crema Instantná káva 200 g x 2 kusy
19,85 €/1kg
14,09 €
Predajca: Katomix

Jacobs Gold Coffee Crema Rozpustná káva s aromatickou príchuťou 200g
82,50 €/1kg
16,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MAXWELL HOUSE Classic 6 x 200 g pohárov instantnej rozpustnej kávy
75,23 €/1kg
90,28 €
Predajca: Store-Germany

Jacobs Kawa Rozpuszczalna Crema Gold 100 g
23,16 €/1kg
8,80 €
Predajca: Katomix

JACOBS Sypaná káva typ Cafe Crema 6 x 25 tyčiniek + typ Espresso 6 x 25 tyčiniek
243,89 €/1kg
153,98 €
-22,28 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
131,70 €
Predajca: AllYouNeed

Nescafé Gold The Original | instantná káva | 200g pohár
114,00 €/1kg
22,80 €
Predajca: somnia24

Cafè Hag Classic Mild, balenie 6 ks, plná chuť, bez kofeínu, instantná káva, 100g
139,73 €/1kg
83,84 €
Predajca: Store-Germany

Nescafé Gold Crema | instantná káva | 200g pohár
113,20 €/1kg
22,64 €
Predajca: somnia24

NESCAFÉ 12456162 NESCAFÉ Classic Instantkaffee, kräftig, 200,0 g
90,50 €/1kg
18,10 €
Predajca: somnia24

Nescafe Classic instantná rozpustná káva v balení 10 x 2 g
104,00 €/1kg
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

JACOBS instantná káva jemná 6 x 200 g nádoby instantná káva jemná instantná káva
54,95 €/1kg
65,94 €
Predajca: Ambiente-3000

Nescafe Crema Refill instantná káva, 135 g
79,57 €/1kg
11,14 €
Predajca: Katomix

Jacobs Velvet Instant Coffee 100 g
25,58 €/1kg
9,21 €
Predajca: Katomix

Nescafe Classic instantná káva 150 g
69,63 €/1kg
11,14 €
Predajca: Katomix

Nescafe Macchiato 205ml
10,00 €/1l
3,17 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,05 €
Predajca: Megasam24PL

Davidoff Instantná káva bez kofeínu, 100 g
9,04 €/1kg
15,88 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,04 €
Predajca: Megasam24PL
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Jacobs Crema, rozpustná káva, instantná káva, káva v prášku, sklenená nádoba, 200 g:
Jacobs Crema je rozpustná instantná káva, ktorá presvedčí svojou rýchlou a jednoduchou prípravou. Vybrané odrody kávy z rôznych pestovateľských oblastí a šetrné spracovanie zaručujú aromatický zážitok s jemnou, zamatovou penou. Vďaka tomu je táto káva ideálna na každodenné pitie, krátke prestávky alebo na cesty.
- Aromatická chuť s jemnou, krémovou penou
- Vyrobená z vybraných odrôd kávy rôzneho pôvodu
- Rýchla a jednoduchá príprava – stačí zaliať horúcou vodou
- Ideálna pre hektické každodenné situácie a krátke prestávky na kávu
- Perfektne sa hodí na cesty alebo na dovolenku
- Stála kvalita vďaka šetrnému spracovaniu
- Vystačí na cca 112 šálok
Príprava: Do šálky nasypte jednu vrchovatú lyžičku kávy, zalejte horúcou, nie vriacou vodou a vychutnajte si.
Pokyny na skladovanie: Skladujte na chladnom a suchom mieste.
Výrobca / Vyrobené pre:
JACOBS Douwe Egberts, Oosterdoksstraat 80, 1011 DK Amsterdam – Holandsko
Jacobs Crema je rozpustná instantná káva, ktorá presvedčí svojou rýchlou a jednoduchou prípravou. Vybrané odrody kávy z rôznych pestovateľských oblastí a šetrné spracovanie zaručujú aromatický zážitok s jemnou, zamatovou penou. Vďaka tomu je táto káva ideálna na každodenné pitie, krátke prestávky alebo na cesty.
- Aromatická chuť s jemnou, krémovou penou
- Vyrobená z vybraných odrôd kávy rôzneho pôvodu
- Rýchla a jednoduchá príprava – stačí zaliať horúcou vodou
- Ideálna pre hektické každodenné situácie a krátke prestávky na kávu
- Perfektne sa hodí na cesty alebo na dovolenku
- Stála kvalita vďaka šetrnému spracovaniu
- Vystačí na cca 112 šálok
Príprava: Do šálky nasypte jednu vrchovatú lyžičku kávy, zalejte horúcou, nie vriacou vodou a vychutnajte si.
Pokyny na skladovanie: Skladujte na chladnom a suchom mieste.
Výrobca / Vyrobené pre:
JACOBS Douwe Egberts, Oosterdoksstraat 80, 1011 DK Amsterdam – Holandsko
jACOBS Crema: vybrané odrody kávy z rôznych oblastí pestovania kávy a šetrné spracovanie vedú k aromatickej chuti so zamatovo jemnou penou. Výsledkom je výnimočný zážitok z kávy s čarovnou, pôžitkárskou chuťou. Ideálna instantná káva pre všetky hektické každodenné situácie a na krátke prestávky medzi nimi. JACOBS Crema je samozrejme ideálna aj na cesty a na dovolenku.
Najdôležitejšie vlastnosti:
- Aromatická chuť so zamatovo jemnou penou
- Ideálna instantná káva pre všetky hektické každodenné situácie a na krátke prestávky medzi nimi.
- Ideálna aj na cesty a na dovolenku.
- Na prípravu približne 112 šálok (200 g nádoba)
- Rýchlo a jednoducho: jednoducho zalejte horúcou (už nie vriacou) vodou a váš pôžitok z instantnej kávy je pripravený!
Podrobnosti: Kávovar je vhodný na prípravu kávových nápojov, ktoré sa dajú pripraviť z kávy:
- Zrnková instantná káva sušená mrazom
- 6 pohárov instantnej kávy à 200 = 1200 g
Rozsah dodávky:
- jACOBS Crema instantná káva 6 x 200 g pohárov instantnej kávy
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na suchom mieste a chráňte pred teplom
- Bezkofeínová
- Nie
- Zloženie
- Jacobs Crema, rozpustná káva, instantná káva, sklenená nádoba, 200 g:Rozpustná káva z kávových zŕn
- Hmotnosť
- 1200 g
- Potravinársky podnik
- JACOBS DOUWE EGBERTS, Oosterdoksstraat 80, NL-1011 DK Amsterdam, Niederlande
- Obchodný názov
- Rozpustné kávové zrná
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- JAC251_06
- EAN kód
- 8711000569009
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na suchom mieste a chráňte pred teplom
- Bezkofeínová
- Nie
- Zloženie
- Jacobs Crema, rozpustná káva, instantná káva, sklenená nádoba, 200 g:Rozpustná káva z kávových zŕn
- Hmotnosť
- 1200 g
- Potravinársky podnik
- JACOBS DOUWE EGBERTS, Oosterdoksstraat 80, NL-1011 DK Amsterdam, Niederlande
- Obchodný názov
- Rozpustné kávové zrná
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- JAC251_06
- EAN kód
- 8711000569009
Hodí sa k tomu

Jacobs 4035 Coffee Gold rozpustná 200 g
93,90 €/1kg
18,78 €
Predajca: AllYouNeed

Jacobs Crema Instantná káva 200 g x 2 kusy
19,85 €/1kg
14,09 €
Predajca: Katomix

Jacobs Gold Coffee Crema Rozpustná káva s aromatickou príchuťou 200g
82,50 €/1kg
16,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Cellini 32001 Cellini Instant Espresso 100g
185,30 €/1kg
18,53 €
Predajca: somnia24

MAXWELL HOUSE Classic 6 x 200 g pohárov instantnej rozpustnej kávy
75,23 €/1kg
90,28 €
Predajca: Store-Germany

Nescafé Gold The Original | instantná káva | 200g pohár
114,00 €/1kg
22,80 €
Predajca: somnia24

Jacobs Espresso instantná káva 25 tyčiniek á 1,8g balenie 4 180g
19,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

NESCAFÉ 12456162 NESCAFÉ Classic Instantkaffee, kräftig, 200,0 g
90,50 €/1kg
18,10 €
Predajca: somnia24

Jacobs Kawa Rozpuszczalna Crema Gold 100 g
23,16 €/1kg
8,80 €
Predajca: Katomix

Nescafé Gold Crema | instantná káva | 200g pohár
113,20 €/1kg
22,64 €
Predajca: somnia24

Jacobs Crema, rozpustná káva, instantná káva, sklenená nádoba, 3 x 200 g
63,87 €/1kg
38,32 €
Predajca: Ambiente-3000

Cafè Hag Classic Mild, balenie 6 ks, plná chuť, bez kofeínu, instantná káva, 100g
139,73 €/1kg
83,84 €
Predajca: Store-Germany

Nescafe Classic instantná rozpustná káva v balení 10 x 2 g
104,00 €/1kg
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

vidaXL Cestovná sada kufrov 5-dielna čierna
109,09 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: thetopmark

Gymform® Leg Action Foot Massager Vibration + Shiatsu Massage Masážny prístroj na nohy Masáž nôh vrátane masážneho plánu
139,00 €
Predajca: Selva_Technik_GmbH

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Makita DCL180ZB, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Čierna, Modrá, 0,65 L, 1,3 m³/min, Suchý
68,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Vrchný matrac 100x200cm na pohodlné ležanie na tvrdých matracoch
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrovanie, Bezvreckové, Antracit, Modrá, Nabíjanie, Batérie
51,65 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

EASYmaxx solárny generátor 4500mAh 2 režimy nabíjania solárny panel USB nabíjanie mobilného telefónu power banka a oveľa viac. Integrované FM rádio Reproduktor čierny/oranžový
49,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Červená, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
122,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rýchlovarná kanvica Lehmann 1,7 l s reguláciou teploty 45-100 ?C, nerezová kanvica s funkciou udržiavania teploty a dotykovým panelom, matná čierna
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Krüger, Caramel Brittle Cappuccino, s jemnou karamelovou príchuťou 500g
17,86 €/1kg
8,93 €
Predajca: AllYouNeed

Komoda ESTELA M6 120 - biela
123,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Kulma na vlasy 5 v 1 s 3 barelmi, kulma na vlasy veľké kučery Kulmy na vlasy Nastaviteľná teplota Kulma na vlasy s vlnou Keramický povlak Curl
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

Jacobs Gold – 500 g instantnej kávy pre automaty
51,36 €/1kg
26,90 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,68 €
Predajca: Megasam24PL
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Káva Tolker
Hmotnosť 1,2 kg
Chutí veľmi dobre a rýchle dodanie
Hodnotenie z 23. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 1,2 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Nescafe Typ Cappuccino Menej sladké rozpustné v sáčku 4-pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Chai Latte Classic India sušený mliečny čaj v plechovke 4 balenia



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zrnková káva Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - silná a korenistá (balenie 2 ks)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
147,16 €
-21,29 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
125,87 €
Predajca: AllYouNeed
62,94 €/1kg

Mahmood Coffee 2 v 1 instantná káva v tyčinkách 48 x 10 g – rozpustná káva bez cukru



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,90 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee 3 v 1 Instantná káva Original, káva s kávovou smotanou a cukrom, 48 tyčiniek x 18 g
25,90 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee Instant Turecká káva bez cukru, 12 tyčiniek x 6 g
17,90 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee Instant Turecká káva, stredne sladená, 12 tyčiniek x 8 g
17,90 €
Predajca: Exporgin

Nescafe Gold Type Cappuccino Creamy Delicate Nápoj v prášku 12x140g balenie (120x14g tyčinky) + usy blok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,18 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,85 €
Predajca: AllYouNeed
27,32 €/1kg

Jacobs Kronung, 200 g, Káva, 1 kusov, Nádoba



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,50 €
Predajca: Serica
92,50 €/1kg

Satro klasické cappuccino s jemnou kakaovou príchuťou 500g 5-pack



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
38,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe frappe ľadová káva osviežujúca kávová zmes 275g 8-pack



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(8)Počet hodnotení: 8
47,03 €
Predajca: AllYouNeed

Nescafé ľadová káva typu frappé 275g - Nápojový prášok s instantnou kávou (balenie 8 ks)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
49,99 €
Predajca: AllYouNeed
22,72 €/1kg

KÁVA KOREŇ BEZ PÚPAVKY, 200 g - DARY NATURY



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,49 €
Predajca: Biogo
52,45 €/1kg

ČAKÓRIA NA VARENIE500 g - LIMA



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(20)Počet hodnotení: 20
12,57 €
Predajca: superbrandshop
12 570,00 €/1kg

OKAMŽITÁ BEZLEPKOVÁ ČAKANKA100 g - LIMA



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(20)Počet hodnotení: 20
8,91 €
Predajca: superbrandshop
89,10 €/1l

Krüger Chai Latte Classic India Vanilla Cinnamon Coffee Powder 450g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,71 €/1kg

Krueger Family Latte Macchiato Classico 500g mit feiner Espresso-Note 4er Pack
25,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MASSIMO 2v1 instantná káva s bieliacim prípravkom (10 tyčiniek instantnej kávy à 14g)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
9,59 €
Predajca: AllYouNeed
68,50 €/1kg

Krüger Chai Latte biela čokoláda s pistáciami 10x25g balenie 250g



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
11,84 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,33 €
Predajca: AllYouNeed
37,32 €/1kg

KRÜGER YOU Chai Latte 10029024 Karamell 10St



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
14,42 €
Predajca: AllYouNeed
57,68 €/1kg