4,8



Na základe 22 hodnotení
Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable
123,22 €
616,10 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Bestseller




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 3093% od 2 ks




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21




4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 62% od 2 ks




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(21)Počet hodnotení: 21




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(583)Počet hodnotení: 583




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(24)Počet hodnotení: 24




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87




3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(48)Počet hodnotení: 48




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(869)Počet hodnotení: 8694% od 2 ks




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(49)Počet hodnotení: 493% od 2 ks




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(13)Počet hodnotení: 13
3% od 2 ks




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 253% od 2 ks





4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8

Ďalšie informácie o reklame
Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.255,65 €/1l
51,13 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Sauvage, Woda toaletowa, 200ml890,45 €/1l
178,09 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml885,50 €/1l
88,55 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Dior - Eau Sauvage EDT 100ml1 141,30 €/1l
114,13 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani, Acqua di Gio, Eau de Toilette, Für Männer, 100 ml
651,70 €/1l
65,17 €
Predajca: Novada-Shop

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt 200ml
470,00 €/1l
94,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Giorgio Armani, Acqua di Gio, Eau de Toilette, Für Männer, 15 ml
1 501,33 €/1l
22,52 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior - Sauvage EDT 100ml
663,30 €/1l
66,33 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Valentino - Uomo Born in Roma Intense 100 ml parfumovaná voda
1 101,90 €/1l
110,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray 30Ml
1 731,67 €/1l
54,54 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,95 €
Predajca: PerfumTraders

Armani Acqua Di Gio Pour Femme Edt Spray
1 114,10 €/1l
111,41 €
Doprava zdarma
Predajca: MANADA

Armani Acqua Di Gio Profondo, toaletná voda vo spreji
1 431,20 €/1l
71,56 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani Acqua di Gioia Eau Fraiche toaletná voda v spreji 100ml
2 690,00 €/1l
269,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Armani Eau Pour Homme Edt Spray
1 173,40 €/1l
117,34 €
Predajca: BRASTYGroup

Armani Stronger With You Pour Homme Edt Spray
1 312,80 €/1l
65,64 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani Emporio Stronger With You Only Woda toaletowa 50ml
1 344,40 €/1l
67,22 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Dolce & Gabbana L'Imperatrice Pour Femme Edt Spray
898,00 €/1l
44,90 €
Predajca: FragrancesBg

Givenchy Pour Homme Edt Spray
781,50 €/1l
46,89 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Objavte osviežujúcu vlnu, ktorá vás obklopuje pri každom spreji vône Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme. Táto ikonická vôňa sa otvára sviežimi tónmi zelenej mandarínky, bergamotu a neroli, ktoré vytvárajú živý a povzbudzujúci začiatok. Srdce tejto vône sa rozvíja kvetinovou kompozíciou z jarnej konvalinky, rozmarínu a jazmínu, jemne doplnenou ovocnými tónmi kaki, ktoré vôni dodávajú autentickú arómu a sviežosť. Unikátna molekula Kalon vytvára jódové tóny, ktoré pripomínajú čerstvý morské vánok. Základ vône tvorí robustná kombinácia dubového machu a cédrového dreva, ktorá kompozícii dodáva hĺbku, zatiaľ čo pačuli a biely pižmo dodávajú vôni zmyselný a neodolateľný charakter. Acqua di Gio Pour Homme od Armani je vôňa, ktorá oslavuje silu a krásu prírody. Je ideálna pre mužov, ktorí chcú pôsobiť sviežo a zároveň mužne.
Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable
Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable
- Model
- Acqua di Giò Pour Homme
- Hmotnosť
- 0.518 kg
- Druh vône
- Citrusové plody
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Alkohol, voda, vonné látky, limonén, linalool, citral, geraniol
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3614273955539
- Model
- Acqua di Giò Pour Homme
- Hmotnosť
- 0.518 kg
- Druh vône
- Citrusové plody
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Alkohol, voda, vonné látky, limonén, linalool, citral, geraniol
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3614273955539
Hodí sa k tomu

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt 200ml
470,00 €/1l
94,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Giorgio Armani, Acqua di Gio, Eau de Toilette, Für Männer, 100 ml
651,70 €/1l
65,17 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

Giorgio Armani, Acqua di Gio, Eau de Toilette, Für Männer, 50 ml
1 332,20 €/1l
66,61 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Giorgio Armani, Acqua di Gio, Eau de Toilette, Für Männer, 30 ml
1 507,00 €/1l
45,21 €
Predajca: EasoMagno

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
64,49 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
361,50 €/1l
36,15 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior (Christian Dior) Sauvage čistý parfém pre mužov 200 ml
1 076,90 €/1l
215,38 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme Woda perfumowana, 200ml
689,20 €/1l
137,84 €
Predajca: Glamperfeu

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
2 054,20 €/1l
205,42 €
Predajca: PerfumTraders

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Sauvage parfémovaná voda pro muže 200 ml
837,00 €/1l
167,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edp Spray
1 201,20 €/1l
60,06 €
Predajca: BRASTYGroup

Giorgio Armani parfumovaná voda Giorgio Armani Acqua Di Gio Eau de Parfum Rechargeable 75ml
1 075,33 €/1l
80,65 €
Predajca: PerfumTraders

Armani - Acqua di Gio Man Eau de Parfum EDP 100ml
977,60 €/1l
97,76 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Giorgio Armani parfumovaná voda Giorgio Armani Acqua di Gio Eau de Parfum Refillable
794,40 €/1l
99,30 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Dior - Sauvage EDT 100ml
663,30 €/1l
66,33 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
95% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
95%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%5% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
5%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko bolo perfektné!
Objem 0,1 l
Tovar bol doručený podľa dohody, v dohodnutom termíne a dobre zabalený.
Hodnotenie z 2. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Výhodná cena
Objem 0,1 l
Zatiaľ neviem, kúpila som ako darček, tak dúfam, že obdarovaného nesklame.
Hodnotenie z 14. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchlo, skvelý produkt
Objem 0,1 l
Rýchle dodanie, skvelý produkt, môj syn bol veľmi spokojný. Vždy sa rád vrátim!
Hodnotenie z 28. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úžasná vôňa
Objem 0,1 l
Môj manžel túto vôňu miluje a ja tiež
Hodnotenie z 27. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
veľmi dobré
Objem 0,1 l
aj keď nie je Au de Perfum trvá veľmi dlho
Hodnotenie z 28. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko perfektné
Objem 0,1 l
Rýchle dodanie. Tovar bezchybný
Hodnotenie z 29. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšia cena a rýchle dodanie
Objem 0,1 l
Najlepšia cena a rýchle dodanie
Hodnotenie z 27. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý parfum
Objem 0,1 l
Parfém je veľmi dobrý
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,70 €
Predajca: PerfumTraders
621,60 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25
77,58 €
Predajca: PerfumTraders
775,80 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(57)Počet hodnotení: 57
57,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
573,50 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l