4,8



Na základe 20 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...399,45 €/1l
79,89 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Woda toaletowa, 100ml1 045,70 €/1l
104,57 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 100 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...665,10 €/1l
66,51 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dolce&Gabbana The One For Men Woda toaletowa 100ml553,40 €/1l
55,34 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani, Acqua di Gio, Eau de Toilette, Für Männer, 30 ml
1 507,00 €/1l
45,21 €
Predajca: EasoMagno

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt 200ml
470,00 €/1l
94,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Giorgio Armani, Acqua di Gio, Eau de Toilette, Für Männer, 15 ml
1 501,33 €/1l
22,52 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior - Sauvage EDT 100ml
663,30 €/1l
66,33 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Valentino - Uomo Born in Roma Intense 100 ml parfumovaná voda
1 101,90 €/1l
110,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Giorgio Armani toaletná voda Giorgio Armani Emporio Armani He toaletná voda 100ml
433,00 €/1l
43,30 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml
775,80 €/1l
77,58 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo, toaletná voda, 100 ml
858,50 €/1l
85,85 €
Predajca: PerfumTraders

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml
761,28 €/1l
95,16 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani Acqua di Giò Pour Homme, toaletná voda, náplň 150 ml (pre mužov)
857,13 €/1l
128,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Giorgio Armani Code toaletná voda 75ml
1 117,73 €/1l
83,83 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Miss Dior Blooming Bouquet 2023 EDT 100 ml W
1 094,00 €/1l
109,40 €
Predajca: Novada-Shop

Dolce & Gabbana, Pour Homme, Eau de Toilette, Für Männer, 75 ml
646,40 €/1l
48,48 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Objavte osviežujúcu vlnu, ktorá vás obklopuje pri každom spreji vône Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme. Táto ikonická vôňa sa otvára sviežimi tónmi zelenej mandarínky, bergamotu a neroli, ktoré vytvárajú živý a povzbudzujúci začiatok. Srdce tejto vône sa rozvíja kvetinovou kompozíciou z jarnej konvalinky, rozmarínu a jazmínu, jemne doplnenou ovocnými tónmi kaki, ktoré vôni dodávajú autentickú arómu a sviežosť. Unikátna molekula Kalon vytvára jódové tóny, ktoré pripomínajú čerstvý morské vánok. Základ vône tvorí robustná kombinácia dubového machu a cédrového dreva, ktorá kompozícii dodáva hĺbku, zatiaľ čo pačuli a biely pižmo dodávajú vôni zmyselný a neodolateľný charakter. Acqua di Gio Pour Homme od Armani je vôňa, ktorá oslavuje silu a krásu prírody. Je ideálna pre mužov, ktorí chcú pôsobiť sviežo a zároveň mužne.
Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable
Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable
- Rozmery
- 100 ml
- Model
- Acqua di Giò Pour Homme
- Hmotnosť
- 0.345 kg
- Druh vône
- Citrusové plody
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- NEPLATÍ
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániPáni
- EAN kód
- 3614273955546
- Rozmery
- 100 ml
- Model
- Acqua di Giò Pour Homme
- Hmotnosť
- 0.345 kg
- Druh vône
- Citrusové plody
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- NEPLATÍ
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániPáni
- EAN kód
- 3614273955546
Hodí sa k tomu

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
798,67 €/1l
71,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior - Sauvage EDT 100ml
663,30 €/1l
66,33 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
64,49 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 024,40 €/1l
51,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Deo Stick bez alkoholu
378,67 €/1l
28,40 €
Predajca: PerfumTraders

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Lacoste Live Pour Homme toaletná voda pre mužov 60 ml
461,67 €/1l
27,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Villeroy & Boch Spring Fantasy, Ďalší, Porcelán, Zelená, Biela, Tabuľka, Vnútorný, Spring Fantasy
64,17 €
Predajca: NeuertsShop

Hugo Boss Bottled Unlimited toaletná voda 100ml
391,90 €/1l
39,19 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Poison Girl, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Ruže, Tonka
1 069,00 €/1l
106,90 €
Predajca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Bissell CrossWave Pet Pro, Vertikálny vysávač, Bezvreckové, Čierna, Modrá, Strieborná, 0,82 L, 0,62 L, Suché a mokré
524,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Hugo Boss Woman Extreme - Parfumovaná Voda 75ml - Exkluzívna Vôňa pre Ženy
394,93 €/1l
30,67 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,62 €
Predajca: PerfumTraders

Tolure Cosmetics - Hairplus Serum 3ml
21 596,67 €/1l
64,79 €
Predajca: VISO

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Hubový domček - Bricklink LEGO 910037
239,99 €
Predajca: BricksDirect

Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
739,44 €/1l
66,55 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Prada Paradoxe parfémovaná voda pre ženy 30 ml
2 095,00 €/1l
62,85 €
Predajca: PerfumTraders

Lego 60096 Mesto - Hlbokomorská stanica
377,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml
775,80 €/1l
77,58 €
Predajca: PerfumTraders

Moschino Funny!, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Ružové korenie, Červené ríbezle, Zelený čaj, Jazmín, Pivonka, Fialový, ambra, Céder, Pižmo, Konárnik slivkový
282,10 €/1l
28,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Homme Cologne, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Grapefruit, biele pižmo
887,20 €/1l
110,90 €
Predajca: PerfumTraders

BRAUN BFD104BE BRAUN Scan & Clean Luftreiniger 85 W
749,00 €
Predajca: G-Electronics

Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
1 244,60 €/1l
62,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

ProfiCook PC-LR 3076
273,04 €
-9,80 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
263,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Givenchy Blue Label Homme Edt 100 Spray
497,30 €/1l
49,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss Hugo Extreme Woda perfumowana, 75ml
380,27 €/1l
28,52 €
Predajca: BRASTYGroup

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
95% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
95%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%5% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
5%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko bolo perfektné!
Objem 0,1 l
Tovar bol doručený podľa dohody, v dohodnutom termíne a dobre zabalený.
Hodnotenie z 2. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Výhodná cena
Objem 0,1 l
Zatiaľ neviem, kúpila som ako darček, tak dúfam, že obdarovaného nesklame.
Hodnotenie z 14. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchlo, skvelý produkt
Objem 0,1 l
Rýchle dodanie, skvelý produkt, môj syn bol veľmi spokojný. Vždy sa rád vrátim!
Hodnotenie z 28. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úžasná vôňa
Objem 0,1 l
Môj manžel túto vôňu miluje a ja tiež
Hodnotenie z 27. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
veľmi dobré
Objem 0,1 l
aj keď nie je Au de Perfum trvá veľmi dlho
Hodnotenie z 28. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko perfektné
Objem 0,1 l
Rýchle dodanie. Tovar bezchybný
Hodnotenie z 29. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšia cena a rýchle dodanie
Objem 0,1 l
Najlepšia cena a rýchle dodanie
Hodnotenie z 27. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý parfum
Objem 0,1 l
Parfém je veľmi dobrý
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,70 €
Predajca: PerfumTraders
621,60 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25
77,58 €
Predajca: PerfumTraders
775,80 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(57)Počet hodnotení: 57
57,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
573,50 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l