4,6



Na základe 5 hodnotení
Príchuť:
CookieProActive srvátkový proteínový koncentrát proteínový prášok proteínový prášok WPC proteín 700g proteínový prášok príchuť: cookies
11,99 €
17,13 € / 1kg
plus 5,00 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Proteíny a bielkoviny a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Proteín Srvátkový proteínový koncentrát WPC Srvátkový koncentrát 4kg čokoláda36,04 €/1kg
154,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Koncentrovaný srvátkový proteín - 900g : Cookies & Cream42,67 €/1l
44,55 €
Predajca: PEAK

Ďalšie informácie o reklame
Anabolic Protein Selection - 900g : Cookies & Cream I viaczložkový proteín I pridaný L-leucín I budovanie svalov41,23 €/1kg
37,11 €
Predajca: PEAK

Ďalšie informácie o reklame
Activlab Whey Premium 2000g WANILIA WPC CONCENTRATE PROTEIN PROTEIN NUTRITION24,50 €/1kg
48,99 €
Predajca: Activlab_Official_Store

WPC srvátkový proteín WPI výživné vitamíny biela čokoláda ProActive 2,25kg
9,77 €/1kg
21,99 €
Predajca: RealPharm

ProActive koncentrát srvátkovej bielkoviny WPC 80 protein 700 g bielkovinový prášok, príchuť: CHOCOLATE NUT
12,84 €/1l
8,99 €
Predajca: RealPharm

Proteín 85 - 900g : Vanilka I 30 porcií I Prášok I Viaczložkový proteín I Sójový proteín I Kazeín I Pšeničný proteín I Pridané vitamíny
26,88 €/1kg
24,19 €
Predajca: medpak_shop

Mars Snickers HiProtein Powder 875 g Snickers (okolda-karamel-araid) / Srvtkov whey proteny / Lahodn srvtkov proten s nezamenitenou chuou Snickers tyinky
35,57 €/1kg
31,12 €
Predajca: VISO

Power System Protein Bar Bite Power Banana 32% bielkovín 24 x 35g
49,96 €/1kg
41,97 €
Predajca: Store-Germany

ESN Flexpresso Protein Coffee Chocolate, Prášok, pšeničný proteín – koncentrát, pšeničný proteín – izolant, Čokoláda, 20 g, 107 kcal, 359 kcal
50,44 €/1l
45,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

Vanilkový srvátkový proteín, 500g
14,59 €
Predajca: Activlab_Official_Store

GAINER proteínové sacharidy PRE POSILNENIE HMOTY cookie Proactive X-Mass 1kg
7,46 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,00 €
Predajca: RealPharm

Real Pharm Koncentrát srvátkovej bielkoviny WPC 2000 g Bielkovinový prášok Príchuť: Slaný karamel
19,50 €/1l
39,00 €
Predajca: RealPharm

Izolát vaječného proteínu, bez laktózy, Proaktívny vaječný proteín 500 g, vanilka
23,98 €/1kg
11,99 €
Predajca: RealPharm

Mega Bielkoviny Slaný karamel, 700g
25,70 €/1kg
17,99 €
Predajca: Activlab_Official_Store

WPC 80 Standard Wanilia, 700g
31,02 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,99 €
Predajca: Activlab_Official_Store

Immortal Nutrition Protein 2000 g prášok WPC 66 dávok – jahoda – viaczložkový proteín
24,00 €/1l
47,99 €
Predajca: The-Fast-Order

MEGAMAX Nutrition Srvátkový proteínový prášok s príchuťou čokolády, 1200 g prášku
65,73 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,95 €
Predajca: AbisZ-Markt

GymBeam - Anabolic Whey 2500 g okolda
28,37 €/1l
70,93 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
WHEY PROTEIN SUPREME je doplnok stravy vo forme prášku určený pre profesionálnych aj rekreačných športovcov, ktorí dopĺňajú svoju stravu srvátkovým proteínovým koncentrátom.
Zloženie:
Zloženie: srvátkový proteínový koncentrát (z mlieka) (97,55 %), aróma, stabilizátor - guarová guma, sladidlá - acesulfam K, cyklamáty, sacharíny, farbivá v závislosti od príchute: košenilová červená, chinolínová žltá, oranžová žltá, brilantná modrá FCF, pistáciová zelená. Košenilová červená, chinolínová žltá, oranžová žltá môžu mať škodlivé účinky na aktivitu a pozornosť detí.
Návod na použitie:
Konzumujte 30 g výrobku raz denne s 250 ml vody. Neprekračujte maximálnu dávku 1 porcia (30 g) denne. Odmerané hodnoty sú súčasťou balenia.
UPOZORNENIA:
Doplnky stravy sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy. Výživové doplnky by sa mali uchovávať mimo dosahu malých detí. Výrobok je určený pre dospelých a zdravé osoby. Výrobok nie je určený pre deti a dojčiace ženy. Je dôležité zabezpečiť vyváženú a pestrú stravu a zdravý životný štýl. Vysoký obsah bielkovín, nie je vhodný pre osoby s ochorením obličiek.
Najlepšie konzumovať pred ukončením a číslom šarže:
pozri na obale.
Obsah balenia:
700 g, 23 porcií.
Uchovávanie: Skladujte v chladničke:
Skladujte na suchom a chladnom mieste, chráňte pred svetlom.
- Výrobca
- Sonstige
- Hmotnosť
- 700 g
- Príchuť
- Cookie
- Objem
- 700 ml
- Zloženie
- Srvátkový proteínový koncentrát (z mlieka) (97,55 %), aróma, stabilizátor - guarová guma, sladidlá - acesulfam K, cyklamát, sacharín, farbivá v závislosti od príchute: košenilová červená, chinolínová žltá, oranžová žltá, brilantná modrá FCF, pistáciová zelená.
- Výživové údaje
- Výživová hodnota: 100 g, energetická hodnota: 382 kcal / 1598 kJ, tuk, z toho: 5,7 g, nasýtené mastné kyseliny 2,1 g, sacharidy: 7,8 g, z toho cukor 3,6 g, vláknina 0,9 g, bielkoviny 76 g soľ 0,5 g
- Odporúčania pre konzumáciu
- Spôsob použitia: Konzumujte 30 g prípravku zmiešaného s 250 ml vody raz denne. Nekonzumujte viac ako 1 porciu (30 g) denne. Odmerka je súčasťou balenia.
- Potravinársky podnik
- ProActive
- Obchodný názov
- ProActive Whey INSTANT 700g
- EAN kód
- 5902444706928
- Výrobca
- Sonstige
- Hmotnosť
- 700 g
- Príchuť
- Cookie
- Objem
- 700 ml
- Zloženie
- Srvátkový proteínový koncentrát (z mlieka) (97,55 %), aróma, stabilizátor - guarová guma, sladidlá - acesulfam K, cyklamát, sacharín, farbivá v závislosti od príchute: košenilová červená, chinolínová žltá, oranžová žltá, brilantná modrá FCF, pistáciová zelená.
- Výživové údaje
- Výživová hodnota: 100 g, energetická hodnota: 382 kcal / 1598 kJ, tuk, z toho: 5,7 g, nasýtené mastné kyseliny 2,1 g, sacharidy: 7,8 g, z toho cukor 3,6 g, vláknina 0,9 g, bielkoviny 76 g soľ 0,5 g
- Odporúčania pre konzumáciu
- Spôsob použitia: Konzumujte 30 g prípravku zmiešaného s 250 ml vody raz denne. Nekonzumujte viac ako 1 porciu (30 g) denne. Odmerka je súčasťou balenia.
- Potravinársky podnik
- ProActive
- Obchodný názov
- ProActive Whey INSTANT 700g
- EAN kód
- 5902444706928
Hodí sa k tomu

BIAŁKO ProActive Whey INSTANT 700g BANANA
17,13 €/1kg
11,99 €
Predajca: RealPharm

WPC srvátkový proteín WPI výživové vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
9,21 €/1kg
20,73 €
Predajca: RealPharm

WPC srvátkový proteínový doplnok vitamín C B koláč ProActive 700g
12,84 €/1kg
8,99 €
Predajca: RealPharm

WPC srvátkový proteín výživné vitamíny arašidové maslo ProActive 700g
13,31 €/1kg
9,32 €
Predajca: RealPharm

Proteín srvátka WPC srvátka PROTEIN RENEWAL vanilka ProActive 700g
17,13 €/1kg
11,99 €
Predajca: RealPharm

Srvátkový proteín WPC Proteínový doplnok VITAMINS čučoriedka ProActive 700g
12,84 €/1kg
8,99 €
Predajca: RealPharm

ProActive srvátkový proteínový koncentrát proteínový prášok WPC proteín 700g proteínový prášok príchuť: pistáciová čokoláda
17,13 €/1kg
11,99 €
Predajca: RealPharm

Proteín srvátkový WPC srvátkový PROTEIN RECOVERY coffee latte ProActive 700g
15,70 €/1kg
10,99 €
Predajca: RealPharm

Jahodovo-vanilkový WPC proteín ProActive 700g
13,31 €/1kg
9,32 €
Predajca: RealPharm

Proteín srvátkový WPC srvátkový PROTEIN DRY jahoda vanilka ProActive 700g
17,13 €/1kg
11,99 €
Predajca: RealPharm

WPC srvátkový proteín WPI výživové vitamíny coffee latte ProActive 2,25kg
9,21 €/1kg
20,73 €
Predajca: RealPharm

WPC srvátkový proteín WPI výživové vitamíny kokos ProActive 2,25kg
9,21 €/1kg
20,73 €
Predajca: RealPharm

Proteín 85 - 900g : Vanilka I 30 porcií I Prášok I Viaczložkový proteín I Sójový proteín I Kazeín I Pšeničný proteín I Pridané vitamíny
26,88 €/1kg
24,19 €
Predajca: medpak_shop

PROTEÍN WPC 700g CITRULÍN 300g KREATÍN LABRÁT TCM 300g ProActive
14,27 €/1l
9,99 €
Predajca: RealPharm

ProActive CREME BRULE 700g
13,31 €/1kg
9,32 €
Predajca: RealPharm

WPC srvátkový proteínový doplnok VITAMIN C B vanilka ProActive 700g
12,84 €/1kg
8,99 €
Predajca: RealPharm

ProActive koncentrát srvátkových bielkovín WPC 80 protein 700 g bielkovinový prášok, príchuť: káva, s pridanými vitamínmi
12,84 €/1kg
8,99 €
Predajca: RealPharm

Mars Snickers HiProtein Powder 875 g Snickers (okolda-karamel-araid) / Srvtkov whey proteny / Lahodn srvtkov proten s nezamenitenou chuou Snickers tyinky
35,57 €/1kg
31,12 €
Predajca: VISO

KARMELOVÝ PROTEÍN BEZ CUKRU ProActive VITAMÍNY 700g
13,31 €/1kg
9,32 €
Predajca: RealPharm

WPC srvátkový proteín vitamíny C B E banán-jahoda ProActive 700g
12,84 €/1kg
8,99 €
Predajca: RealPharm

WPC srvátkový proteínový doplnok WITAMIN C chocolate ProActive 700g
12,84 €/1kg
8,99 €
Predajca: RealPharm

Proteín 85 - 900g : Čokoláda I 30 porcií I Prášok I Viaczložkový proteín I Sójový proteín I Kazeín I Pšeničný proteín I Pridané vitamíny
25,73 €/1kg
23,16 €
Predajca: PEAK

Proteín ProActive Whey INSTANT 700g slaný karamel
14,99 €/1kg
10,49 €
Predajca: RealPharm

WPC srvátkový proteínový doplnok VITAMINS slaný karamel ProActive 700g
12,84 €/1kg
8,99 €
Predajca: RealPharm

Proteín ProActive Protein 80 RASPBERRY Raspberry 700g
12,84 €/1kg
8,99 €
Predajca: RealPharm

ProActive koncentrát srvátkovej bielkoviny WPC 80 protein 700 g bielkovinový prášok, príchuť: ČEREŠŇA
12,84 €/1l
8,99 €
Predajca: RealPharm

ProActive koncentrát srvátkových bielkovín, bielkovinový prášok, WPC, 700 g, príchuť: KOKOS
17,13 €/1l
11,99 €
Predajca: RealPharm

ProActive koncentrát srvátkovej bielkoviny, bielkovinový prášok, WPC, 700 g, príchuť: marcipán
17,13 €/1kg
11,99 €
Predajca: RealPharm

Výživný Koncentrát Syrovátkového Bielka v Chutnej Čokoláde, 500 g
39,78 €/1kg
19,89 €
Predajca: medpak_shop

ESN Flexpresso Protein Coffee Chocolate, Prášok, pšeničný proteín – koncentrát, pšeničný proteín – izolant, Čokoláda, 20 g, 107 kcal, 359 kcal
50,44 €/1l
45,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
80% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
80%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%20% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
20%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi chutné
Chuť som nikdy predtým nemal
Hodnotenie z 23. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Chutí naozaj dobre ako tiramisu
Hodnotenie z 19. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Skvelá chuť, dobrá konzistencia
Hodnotenie z 13. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nechutí to ako slaný karamel
Na obale je len pečiatka s označením príchute. Nedokážem vôbec povedať, po čom to chutí.
Hodnotenie z 23. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Koncentrát srvátkového proteínu WPC Koncentrát srvátkového proteínu 4kg malina



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
154,99 €
Predajca: SuperMerchant
36,04 €/1kg

Activlab 100% Whey Premium Krówka, 2000g > Activlab 100% Serové bielkoviny Premium, 2000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
36,00 €
Predajca: Activlab_Official_Store
18,00 €/1kg

Koncentrát srvátkového proteínu WPC Koncentrát srvátkového proteínu 4kg Banán



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
154,99 €
Predajca: SuperMerchant
36,04 €/1kg

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 2250-2280 g okolda-lieskov orech / Srvtkov whey proteny / Lahodn srvtkov proten s vysokou biologickou hodnotou obohaten o zmes trviacich enzmov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
257,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
113,41 €/1kg

Koncentrát srvátkového proteínu WPC Koncentrát srvátkového proteínu 4kg karamel



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
154,99 €
Predajca: SuperMerchant
36,04 €/1kg

Proteín Srvátkový proteínový koncentrát WPC Srvátkový koncentrát 4kg čokoláda



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
154,99 €
Predajca: SuperMerchant
36,04 €/1kg

Activlab Mass Up 5000g sacharidov Kreatín Taurín - čokoláda



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
42,90 €
Predajca: Activlab_Official_Store

Activlab Whey Premium 2000g WANILIA WPC CONCENTRATE PROTEIN PROTEIN NUTRITION



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,99 €
Predajca: Activlab_Official_Store
24,50 €/1kg

Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 1000 g jahoda-biela čokoláda / Srvátkové whey proteíny / Chutný srvátkový proteín s pridanými aminokyselinami obohatený o tráviace enzýmy



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
154,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
154,05 €/1kg

Farmasi Nutriplus Shake Creamy Caramel 540 g – Výživný proteínový kokteil s vitamínmi a minerálmi I KBruShop



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
82,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,78 €
Predajca: lithuaniashop
114,41 €/1l

Epic Weight Gainer - 4500g : Čokoláda I Prášok I Mass Shake I Weight Gain I Hardgainer I Protein Matrix (Whey I Casein I Egg - Protein) I Carbohydrate Matrix with Cluster Dextrin I Oatmeal I Blood Sugar Management



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
74,31 €
Predajca: PEAK
16,51 €/1kg

Epic Weight Gainer - 4500g : Jahoda I Prášok I Mass Shake I Weight Gain I Hardgainer I Protein Matrix (Whey I Casein I Egg - Protein) I Carbohydrate Matrix with Cluster Dextrin I Oatmeal I Blood Sugar Management



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
74,31 €
Predajca: PEAK
16,51 €/1kg

Epic Weight Gainer - 4500g : Vanilka I Prášok I Mass Shake I Weight Gain I Hardgainer I Protein Matrix (Whey I Casein I Egg - Protein) I Carbohydrate Matrix with Cluster Dextrin I Oatmeal I Blood Sugar Management



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
74,31 €
Predajca: PEAK
16,51 €/1kg

Powerstar SUPER HI PRO 128 | Viaczložkový proteínový prášok 1kg | Najvyššia biologická hodnota | Proteínový kokteil na budovanie svalov | Príroda



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
116,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
116,90 €/1l

smap® + peptid 300 g – Neutrálne proteínový prášok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,95 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,95 €
Predajca: WR-Products
129,83 €/1l

Polleo Sport 31% proteínová tyčinka, 24 x 35 g - Banán
36,00 €
Predajca: PolleoSport
42,86 €/1kg

Peak Performance Whey Protein Concentrate 1000 g maslová sušienka / Srvátkové whey proteíny / Chutný ultrafiltrovaný srvátkový koncentrát obohatený o laktázu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,55 €
Predajca: PEAK
42,67 €/1l

Polleo Sport Micellar Casein 454 g - Vanilková zmrzlina
27,99 €
Predajca: PolleoSport
61,65 €/1kg

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed 932 g smooth banana / Hydrolyzovan srvtkov proteny / Prmiov srvtkov izolt s 50% podielom hydrolyztu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
92,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
99,57 €/1kg

Hmostu Hmotnosť Čokoláda, 2000g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
21,99 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,00 €
Predajca: Activlab_Official_Store
9,00 €/1l