4,5



Na základe 8 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Polleo Protein Buenissimo, 24 x 40 g - Biela čokoláda62,25 €/1kg
59,76 €
Doprava zdarma
Predajca: PolleoSport

Ďalšie informácie o reklame
GymBeam | True Whey Caramel103,15 €/1kg
103,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Polleo 1st Whey, 250 g - Cookies & Cream71,96 €/1kg
17,99 €
Predajca: PolleoSport

Ďalšie informácie o reklame
Polleo Sport 50% proteínová tyčinka, 50 g - Choco Crisp50,00 €/1kg
2,50 €
Predajca: PolleoSport

Mars Snickers HiProtein Powder 875 g Snickers (okolda-karamel-araid) / Srvtkov whey proteny / Lahodn srvtkov proten s nezamenitenou chuou Snickers tyinky
35,57 €/1kg
31,12 €
Predajca: VISO

pre vás power protein double pack
53,33 €/1l
80,00 €
Predajca: foryou_eHealth

Open Food 5999076240500, 359 kcal, 30 g, 4,9 g, 8,1 g, 1,6 g, 49 g
55,53 €/1kg
39,98 €
Predajca: NutraBestBG

Vegan Protein, 750 g vanilla
92,13 €/1l
69,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

BioTech Vegan Protein 2000 g chocolate cinnamon
30,00 €/1kg
75,13 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Good_Brands

Scitec Nutrition 100% Whey Isolate 700 g chocolate
83,34 €/1kg
58,34 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Gold Whey - 500 g, vanilka
61,86 €/1l
30,93 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Ethicsport TRAINER Pre-Workout Cream
429,20 €/1kg
26,98 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,46 €
Predajca: NutraBestBG

Protein Classic PlusNatural, 750g
64,37 €/1l
48,28 €
Predajca: taleoo

zoe Vegan Protein, 454 g - Vanilka
24,99 €
Predajca: PolleoSport

Polleo Protein Woppers, 25 g
55,60 €/1kg
1,39 €
Predajca: PolleoSport

Polleo Woppers Break, 21,5 g
64,65 €/1kg
1,39 €
Predajca: PolleoSport

Olimp Fortest 120 kapsl
230,95 €/1l
46,19 €
Predajca: NutraBestBG

Polleo Sport Premium Hydrowhey, 908 g - Chocolate Gourmet
60,56 €/1kg
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PolleoSport

Diet Shake Čokoláda 720 g
56,94 €/1l
41,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Good_Brands

Polleo TestoRage Xtreme, 90 kapsúl
174,95 €/1kg
34,99 €
Predajca: PolleoSport
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Naše proteínové sušienky "for you" s príchuťou bielenej čokolády sú vysoko kvalitný proteínový koncentrát s multifunkčnými vlastnosťami. Sú zmesou starostlivo vybraných, biologicky veľmi kvalitných, rôznych zdrojov proteínov (mlieko, sója, srvátka a vajcia).
Ich výhody sú:
- Ľahko stráviteľné
- Príjemná chuť
- Obsah proteínov 80 %
- Nízky obsah sacharidov
- 4-zložková proteínová zmes – pre vyváženú bilanciu všetkých aminokyselín
Podporujú proteínovo bohatú a zdravú výživu.
Každá zložka má odlišné zastúpenie esenciálnych aminokyselín. Vďaka optimálnej kombinácii rôznych proteínov sa zvyšuje biologická hodnota. Chemický skóre je 156.
Proteínová zmes "for you" je veľmi kvalitná a chutná, vhodná pre športovcov a ľudí, ktorí sa chcú stravovať proteínovo a zdravým spôsobom.
Naša proteínová zmes "for you" sa skladá z týchto štyroch kvalitných proteínových zložiek:
Mliečny proteín
Mliečny proteín je instantný, sušený rozprašovaním proteínový prášok, ktorý sa vyrába z čerstvého, pasterizovaného odtučneného mlieka. Počas výroby sa kazeín vylisuje pomocou kyseliny, následne sa neutralizuje a suší rozprašovaním. Mliečny proteín používaný v našej zmesi "for you" je špeciálny mliečny proteín, ktorý vďaka zmiešaniu s mliekom získava obzvlášť krémovú konzistenciu. Kvalita sa snúbi s výbornou chuťou a jedinečnou konzistenciou.
Sójový proteín
Druhou zložkou 4-zložkovej proteínovej zmesi je starostlivo vybraný sójový proteínový izolát. Sójový proteín je jedným z mála rastlinných proteínov, ktorý obsahuje kompletné spektrum aminokyselín. Počas výroby sa sójové bôby odmaslia a extrahujú sa sacharidy. Rozprašovaním sa proteín dispergovaný vo vode premení na svetlý, vysoko percentuálny rastlinný proteínový prášok. Špeciálnym rysom sójového proteínového izolátu je, že sa spracováva iba proteínová zložka sóje, a nie celá sójová bôb. Tým vzniká kvalitnejší proteín.
Proces izolácie proteínu umožňuje odstrániť nežiaduce zložky (antinutrienty) sóje, ako sú napríklad fytoestrogény, lektíny, izoflavóny, goitogény a fytovú kyselinu. Vďaka tomu vzniká rastlinný proteín.
Suroviny sú GMO-free v súlade s nariadeniami EÚ č. 1829/2003 a č. 1830/2003.
Koncentrát srvátkového proteínu
Koncentrát srvátkového proteínu v našej zmesi "for you" je instantný koncentrát srvátkového proteínu, ktorý vzniká z čerstvej, sladkej srvátky z výroby syra. Srvátkové proteíny podporujú vysoké chemické skóre našej zmesi "for you". Túto hodnotu je možné dosiahnuť len kombináciou rôznych proteínov.
Koncentrát mliečneho proteínu je vyrábaný pomocou špeciálneho procesu krížovej filtrácie, ktorý umožňuje vysokú koncentráciu proteínu a zároveň odstraňuje tuk a sacharidy. Proces sušenia rozprašovaním premieňa tekutú srvátku na prášok.
Len 1,1 g laktózy v 30 g prášku
Ak zriedite for you proteínový prášok vodou, obsah laktózy je len 1,1 g laktózy v 30 g prášku (napr. príchuť vanilka). Proteín je teda s nízkym obsahom laktózy. Pri iných príchutiach sa obsah laktózy mierne líši.
Proteínový prášok z vajec
Štvrtou zložkou for you proteínového prášku je proteínový prášok z vajec. Proteín sa získava oddelením od žĺtka, následne sa odcukruje, fermentuje, suší rozprašovaním a podrobuje sa tepelnej úprave.
Proteín z vajec obsiahnutý v prášku ešte viac zvyšuje kvalitu produktu. Dôvodom je, že proteín z vajec obsahuje určité aminokyseliny, ktoré sú v troch ďalších proteínových zložkách obsiahnuté len v obmedzenom množstve. Optimálny pomer aminokyselín je možné dosiahnuť len vtedy, keď sú jednotlivé proteínové zložky správne kombinované a v presne určenom pomere. Vzniká tak vysoký chemický skóre, ktorý u for you proteínového prášku dosahuje hodnotu 156.
L-karnitín - 500 mg na porciu, v kapsuliach
Karnitín - cenná surovina. for you proteínový prášok obsahuje navyše veľké množstvo kvalitného L-karnitínu. V jednej porcii (30 g) je v proteínovom prášku obsiahnutých 500 mg karnitínu v kapsuliach. Vďaka vysokej kvalite spracovania suroviny získava proteínový prášok svoje špeciálne vlastnosti. Mikroverkapsulácia chráni L-karnitín a jeho vysokú kvalitu počas celého obdobia minimálnej trvanlivosti. Aj po tomto období zostáva kvalita suroviny zachovaná.
Z hľadiska chuti sa L-karnitín veľmi dobre hodí k for you proteínovému prášku. Typická vlastná chuť L-karnitínu je prekrytá komplexnou receptúrou, takže chuť proteínového nápoja nie je ovplyvnená.
Dôležité vitamíny a minerály
for you proteínový prášok obsahuje tiež mnoho dôležitých vitamínov a minerálov. Okrem vápnika a horčíka je zinok dôležitou súčasťou receptúry. Zinok ovplyvňuje okrem metabolizmu mnoho ďalších biochemických procesov v tele a je základný pre imunitný systém, pokožku a vlasy. Celkovo sa zinok podieľa na mnohých procesoch výstavby a regenerácie v tele a je potrebný pre normálnu syntézu proteínov.
Vysoko kvalitná a starostlivo vybraná zmes vitamínov skupiny B, vitamínu C a vitamínu E dopĺňa for you proteínový prášok.
For You protein power čokoládový prášok 750 g - Téma: Ostatné
- Výrobca
- For You eHealth GmbH
- Hmotnosť
- 825 g
- Počet kusov
- 750
- Príchuť
- Čokoláda
- Objem
- 750 ml
- Zloženie
- MLIEČNY BIELOK, SÓJOVÝ BIELOK, PŠENIČNÝ BIELOKONCENTRÁT (obsahuje emulgátor lecitíny (slnečnicový)), nízkotučný kakaový prášok (11 %), aróma, L-karnitín (1,7 %), proteínový prášok CHICKEN'S EGG, Uhličitan horečnatý, sladidlo aspartám, vitamín C, citrát zinočnatý, vitamín E, niacín, kyselina pantoténová, vitamín B6, vitamín B2, vitamín B1, farbivo betakarotén, kyselina listová, vitamín B12.
- Odporúčania pre konzumáciu
- Na každú porciu nalejte 200 ml studenej vody alebo mlieka do nádoby mixéra, pridajte 30 g prášku (= 2 vrchovaté polievkové lyžice) a 20 sekúnd dobre pretrepávajte. Môžete ho pripraviť aj pomocou elektrického mixéra. pite jednu porciu 1-2 krát denne.
- Potravinársky podnik
- for you eHealth
- Obchodný názov
- pre vás proteínovú silu
- Rozsah dodávky
- 1
- EAN kód
- 426018044069004260180440690
- Číslo od výrobcu
- 06944920
- Výrobca
- For You eHealth GmbH
- Hmotnosť
- 825 g
- Počet kusov
- 750
- Príchuť
- Čokoláda
- Objem
- 750 ml
- Zloženie
- MLIEČNY BIELOK, SÓJOVÝ BIELOK, PŠENIČNÝ BIELOKONCENTRÁT (obsahuje emulgátor lecitíny (slnečnicový)), nízkotučný kakaový prášok (11 %), aróma, L-karnitín (1,7 %), proteínový prášok CHICKEN'S EGG, Uhličitan horečnatý, sladidlo aspartám, vitamín C, citrát zinočnatý, vitamín E, niacín, kyselina pantoténová, vitamín B6, vitamín B2, vitamín B1, farbivo betakarotén, kyselina listová, vitamín B12.
- Odporúčania pre konzumáciu
- Na každú porciu nalejte 200 ml studenej vody alebo mlieka do nádoby mixéra, pridajte 30 g prášku (= 2 vrchovaté polievkové lyžice) a 20 sekúnd dobre pretrepávajte. Môžete ho pripraviť aj pomocou elektrického mixéra. pite jednu porciu 1-2 krát denne.
- Potravinársky podnik
- for you eHealth
- Obchodný názov
- pre vás proteínovú silu
- Rozsah dodávky
- 1
- EAN kód
- 426018044069004260180440690
- Číslo od výrobcu
- 06944920
Hodí sa k tomu

pre vás proteínová sila vanilka
57,17 €/1l
42,88 €
Predajca: foryou_eHealth

pre vás proteínové power latte
58,51 €/1l
43,88 €
Predajca: foryou_eHealth

pre vás eiweiß power jahoda- rebarbora
58,51 €/1l
43,88 €
Predajca: foryou_eHealth

pre vás proteínová sila čistá
58,51 €/1l
43,88 €
Predajca: foryou_eHealth

Čajová kanvica Šalvia prírodný šalviový čaj 20 dvojkomorových vrecúšok 30g
86,67 €/1kg
2,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mars Snickers HiProtein Powder 875 g Snickers (okolda-karamel-araid) / Srvtkov whey proteny / Lahodn srvtkov proten s nezamenitenou chuou Snickers tyinky
35,57 €/1kg
31,12 €
Predajca: VISO

Balzam na dušu - 17 vrecúšok 32,3g
8,38 €/1kg
2,99 €
Predajca: taleoo

79 Bolero Sticks 9g Instantný nápoj v prášku bez cukru nízkokalorická zmes Mix Testovacie balenie Oboznamovacie balenie Ochutnávkové balenie Obľúbené druhy Ovocné bobuleJednorazový obal
50,06 €/1l
35,59 €
Predajca: medpak_shop

Čajová kanvica 6875 Čaj Chinese Sencha - 20 vreciek
356,29 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

ČAJ RADOSŤ ŽIVOTA (HREVIACI SRDCE)(17 x 1,8 g) 30,6 g - YOGI TEA
186,77 €/1kg
5,79 €
Predajca: medpak_shop

Čaj TEEKANNE zelený Opuncia HB 20 x 1,75 g
32,86 €/1kg
2,51 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,30 €
Predajca: Katomix

Ženšenový čaj, kórejský červený ženšen, Panax ginseng 100g
490,00 €/1kg
49,00 €
Doprava zdarma
Predajca: herbsforyou

KRAUS Mate Tee Organic Yerba Mate 500g
29,98 €/1kg
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Kawa zbożowa Anatol 84 g
15,88 €/1kg
3,39 €
-62%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,27 €
Predajca: Katomix

Lipton - čaj Lipton Assortment Box 12x15 kusov | Balenie 180 kusov
19,71 €/1kg
39,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

čaj z koreňa púpavy 100 g - DARY PRÍRODY
0,06 €/1kg
5,69 €
Predajca: BRAT_PL

Čajový dom ostružina malina ovocný čaj ovocná čerstvá príchuť 90g
29,00 €/1kg
2,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

pure 527771 pureDarjeelingTee 25 Portionen
217,94 €/1kg
13,73 €
Predajca: somnia24

Čajový dom broskyňa mučenka exotický sladký ovocný čaj 38 vreciek 76g
2,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dilmah Výber čajov 120 vrecúšok
55,45 €/1kg
37,13 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,27 €
Predajca: Megasam24PL

Bünting zelené zlato 175g
53,00 €/1kg
5,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sonnentor 00233, Miešaný / ochutený čaj, 30 g, Ruže, 1 kusov
152,67 €/1kg
4,58 €
Predajca: taleoo

Goldmännchen Tea 4482 Black Cherry 20 ks / bal.
890,83 €/1kg
42,76 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Biotiva Andornkraut čaj 100 g z ekologického pestovania
395,10 €/1kg
39,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Ahmad Tea - Špeciálna zmes Loser Schwarz Tee 500gr
21,98 €/1kg
10,99 €
Predajca: orientbazar24

YOGI TEA Classic Barista Chai | YOGI TEA Elo Pak 1 literčaju, kontrolovaný: DE-ÖKO-006
5,71 €/1kg
5,71 €
Predajca: taleoo

Płatki śniadaniowe miodowe Nestlé Cheerios 450 g
12,41 €/1kg
6,70 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,71 €
Predajca: Katomix

EILLES TEE Deluxe APFEL, 25er Box
99,84 €/1kg
6,24 €
Predajca: CORWELL

Yerba Mate Rosamonte jemná 1 kg (1000 g)
23 050,00 €/1kg
13,83 €
Predajca: Matea24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
88% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
88%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%13% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
13%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšie bielkoviny
Najlepšia chuť, najlepšia rozpustnosť, najlepšie hodnoty
Hodnotenie z 13. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 20. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 6. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 2. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Koncentrát srvátkového proteínu WPC Koncentrát srvátkového proteínu 4kg malina



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
154,99 €
Predajca: SuperMerchant
36,04 €/1kg

Activlab 100% Whey Premium Krówka, 2000g > Activlab 100% Serové bielkoviny Premium, 2000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
36,00 €
Predajca: Activlab_Official_Store
18,00 €/1kg

Koncentrát srvátkového proteínu WPC Koncentrát srvátkového proteínu 4kg Banán



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
154,99 €
Predajca: SuperMerchant
36,04 €/1kg

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 2250-2280 g okolda-lieskov orech / Srvtkov whey proteny / Lahodn srvtkov proten s vysokou biologickou hodnotou obohaten o zmes trviacich enzmov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
257,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
113,28 €/1kg

Koncentrát srvátkového proteínu WPC Koncentrát srvátkového proteínu 4kg karamel



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
154,99 €
Predajca: SuperMerchant
36,04 €/1kg

Proteín Srvátkový proteínový koncentrát WPC Srvátkový koncentrát 4kg čokoláda



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
154,99 €
Predajca: SuperMerchant
36,04 €/1kg

Activlab Mass Up 5000g sacharidov Kreatín Taurín - čokoláda



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
42,90 €
Predajca: Activlab_Official_Store

Activlab Whey Premium 2000g WANILIA WPC CONCENTRATE PROTEIN PROTEIN NUTRITION



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,99 €
Predajca: Activlab_Official_Store
24,50 €/1kg

Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 1000 g jahoda-biela čokoláda / Srvátkové whey proteíny / Chutný srvátkový proteín s pridanými aminokyselinami obohatený o tráviace enzýmy



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
154,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
154,05 €/1kg

Farmasi Nutriplus Shake Creamy Caramel 540 g – Výživný proteínový kokteil s vitamínmi a minerálmi I KBruShop



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
82,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,78 €
Predajca: lithuaniashop
114,41 €/1l

Epic Weight Gainer - 4500g : Čokoláda I Prášok I Mass Shake I Weight Gain I Hardgainer I Protein Matrix (Whey I Casein I Egg - Protein) I Carbohydrate Matrix with Cluster Dextrin I Oatmeal I Blood Sugar Management



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
74,31 €
Predajca: PEAK
16,51 €/1kg

Epic Weight Gainer - 4500g : Jahoda I Prášok I Mass Shake I Weight Gain I Hardgainer I Protein Matrix (Whey I Casein I Egg - Protein) I Carbohydrate Matrix with Cluster Dextrin I Oatmeal I Blood Sugar Management



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
74,31 €
Predajca: PEAK
16,51 €/1kg

Epic Weight Gainer - 4500g : Vanilka I Prášok I Mass Shake I Weight Gain I Hardgainer I Protein Matrix (Whey I Casein I Egg - Protein) I Carbohydrate Matrix with Cluster Dextrin I Oatmeal I Blood Sugar Management



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
74,31 €
Predajca: PEAK
16,51 €/1kg

Powerstar SUPER HI PRO 128 | Viaczložkový proteínový prášok 1kg | Najvyššia biologická hodnota | Proteínový kokteil na budovanie svalov | Príroda



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
116,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
116,90 €/1l

smap® + peptid 300 g – Neutrálne proteínový prášok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,95 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,95 €
Predajca: WR-Products
129,83 €/1l

Polleo Sport 31% proteínová tyčinka, 24 x 35 g - Banán
36,00 €
Predajca: PolleoSport
42,86 €/1kg

Peak Performance Whey Protein Concentrate 1000 g maslová sušienka / Srvátkové whey proteíny / Chutný ultrafiltrovaný srvátkový koncentrát obohatený o laktázu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,55 €
Predajca: PEAK
42,67 €/1l

Polleo Sport Micellar Casein 454 g - Vanilková zmrzlina
27,99 €
Predajca: PolleoSport
61,65 €/1kg

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed 932 g smooth banana / Hydrolyzovan srvtkov proteny / Prmiov srvtkov izolt s 50% podielom hydrolyztu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
92,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
99,57 €/1kg

Hmostu Hmotnosť Čokoláda, 2000g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
21,99 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,00 €
Predajca: Activlab_Official_Store
9,00 €/1l