5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Baseballová čiapka Pánska nastaviteľná baseballová čiapka Vzduchové otvory Ochrana pred slnkom Dámska baseballová čiapka Uni čiapka Bavlnená čiapka pre šport Cestovanie vonku, čierna13,42 €
Predajca: odsellingaaa

Ďalšie informácie o reklame
Šiltovka Nike FB5372-010 pre Uni23,79 €
Predajca: Street-Sport

Ďalšie informácie o reklame
47 Brand Čiapky Los Angeles Dodgers, BRGW12GWSKMB34,11 €
Predajca: Street-Sport

Ďalšie informácie o reklame
47 Brand Čiapky New York Yankees, BBSRNS17GWSVN34,95 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,11 €
Predajca: Street-Sport

Šiltovka Flexfit 072-1748 pre Uni
14,49 €
Predajca: Gangstagroup

Šiltovka Lewis Hamilton, Mercedes AMG Petronas 2024 trucker, fialová
21,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mercedes AMG Petronas - APF1 Lewis Hamilton BB Cap | Neon Pink
42,55 €
Predajca: FansBRANDS

EG|Mercedes F1 AMG x George Russell Petronas GP Japan Cap 701221833-001
50,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
43,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Glemo

Šiltovka New Era 10879076 pre Pánske
17,90 €
Predajca: Snapbacks

Mercedes AMG Petronas - Lewis Hamilton - Gran Turismo | White
86,70 €
-57%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,00 €
Predajca: FansBRANDS

New Era 9Forty Snapback Cap - F1 McLaren Racing black
40,35 €
Predajca: FansBRANDS

Šiltovka Capslab CLLOO1DAF709 pre Uni
28,90 €
Predajca: Snapbacks

47 Brand Trucker Cap - Branson NHL Anaheim Ducks čierna
28,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Butyjana

NEW ERA HOMEFIELD 9FORTY TRUCKER Čierna
26,60 €
Predajca: Gangstagroup

Čiapka Brand Strapback – LEGEND Los Angeles Kings, čierna
28,80 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,47 €
Predajca: FansArena

Šiltovka 47 Brand B-BRANS17CTP-BKJ pre Uni
31,27 €
Doprava zdarma
Predajca: Butyjana

Flexfit - Trucker Cap LT1237 (S-M) (čierna)
20,09 €
Predajca: Pertemba

NEW ERA TEAM OUTLINE 9FORTY NEYYAN Čierna
44,35 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

NEW ERA WORDMARK BEANIE KANCHI Čierna
32,00 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,75 €
Predajca: FansBRANDS
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Oficiálna tímová trucker šiltovkaLewisa Hamiltona Mercedes AMG Petronas v čiernej farbe s ohnutým šiltom. Zadná časť čiapky je z mäkkého sieťového materiálu (polyester).
Na prednej strane s bielym vyšívaným logom Mercedesu, a na zadnej strane vyšívané logo Hamiltona, na ľavej strane s logom tímu. Lewisove štartové číslo 44 nájdeme bielou na vrchnej strane šiltu.
Oficiálny produkt Mercedes AMG Petronas F1 Team.
Univerzálna veľkosť, určená pre dospelú osobu. Nastaviteľná veľkosť pomocou pásika z pružného materiálu. Materiál 100% polyester
Hodí sa k tomu

Čiapka Mercedes AMG Petronas Lewis Hamilton - biela
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Forol

Šiltovka Flexfit 072-1748 pre Uni
14,49 €
Predajca: Gangstagroup

HD SAT prijímač Echosat 20900 M Digitálny Full HD satelitný tuner vrátane HDMI kábla (HDMI, SCART, 2xUSB, HDTV, 1080p) predprogramované zoznamy kanálov pre Astra Hotbird Türksat
53,88 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ray-Ban Clubmaster Classic, Dospelý, Uni, Clubmaster, Štvorec, Polovičný rám, Čierna
80,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Themads

Šiltovka Lewis Hamilton, Mercedes AMG Petronas 2024 trucker, fialová
21,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mamlakaat Al Oud ORO 100ml VOLAR Estä Oro VOLARÉ parfumovaná voda 100ml
383,90 €/1l
38,39 €
Predajca: CosmeChicFr

Malatec 2211 Trampolína HQ 305 cm + vnútorná ochranná sieť + rebrík
238,00 €
Predajca: esol

SoBuy Písací stôl s 2 zásuvkami Malý počítačový stôl Detský písací a kancelársky stôl s úložným priestorom Nábytok do pracovne Biely/prírodný FWT40-WN
103,95 €
-8,30 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
95,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy

Sada dvoch vankúšikov z mikrovlákna | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pre alergikov
22,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

UISEBRT inteligentná stropná lampa s Bluetooth, LED stropné svietidlo s motívom hviezd, 256 RGB farieb, synchronizácia s hudbou, ovládanie cez aplikáciu, okrúhle stropné osvetlenie
30,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: BojiaHome

ALIGHTUP šatníková skriňa s 2 tyčami na vešanie, systém modulárnej konštrukcie, police, hlboký dizajn, 4 úrovne, 12 priehradiek, 108x47x142 cm, čierna a biela
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Lotto Teplákové súpravy MTGV1001310, Veľkosť: 174
33,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Butyjana

Samsung Galaxy A16, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Čierna
184,97 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: evomag

Zimná bunda Muži podšitá dlhá bunda s kapucňou Muži Puffer Jacket Down Coat with Zip Muži vetru odolná vonkajšia bunda otepľovanie bunda, Muži, Khaki, XL
65,98 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Všesезónna pneumatika GOODRIDE 205/55 R16
94,02 €
Predajca: Dragtek-com
Trieda palivovej úspornosti produktu je C.

Samsung Galaxy A05s, 17 cm (6.7"), 4 GB, 64 GB, 50 MP, Android 13, Čierna
266,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Simplicol intenzívne farbivo na textil všetko v 1, lesná zelená
97,27 €/1l
14,59 €
Predajca: Visage

Lanvin Oxygene - Toaletná Voda vo Flakóne, 75 ml
385,33 €/1l
28,90 €
Predajca: Katomix

vidaXL Stôl biely 90x45x76 cm odvodený výrobok z dreva
108,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL

Versace Eros Perfumowany dezodorant w sprayu, 100ml
455,20 €/1l
45,52 €
Predajca: Denpoli-Venda

Inteligentné hodinky Smart Watch 45 mm náramkové dotykovým displejom športové pásmo Fitness náramok čierne darčekové volanie Android iOS Retoo
26,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Čiapka Mercedes Amg Petronas F1 Team Black Black
38,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Glemo

Ochranný kryt pre Samsung Galaxy A05s Transparent Slim Cover Clear Case
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Bezdrôtové Slúchadlá do uší Bluetooth 5.0 TWS Prenosné nabíjacie puzdro stereo slúchadlá s mikrofónom pre Android iPhone Samsung Biele Retoo
13,50 €
Predajca: TanningParadise

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
38,56 €
Predajca: EVELATUS

Makita DHP482Z, Pištoľová vŕtačka, Rýchloupínanie, Čierna, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
91,30 €
Doprava zdarma
Predajca: DINOTECH

Xiaomi 99931241 Xiaomi Redmi 9AT Dual-SIM-Smartphone grau 32 GB
149,00 €
Predajca: edtechnology

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Biela
Hodnotenie z 29. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Biela
Hodnotenie z 12. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Čierna
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Šiltovka Goorin Bros 101-0949-YEL pre Uni
73,48 €
Predajca: Looev

THE NORTH FACE NF0A5FXAJK31 Čierna
33,00 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,00 €
Predajca: Outletic

Šiltovka New Era 10517893-001 pre Uni



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
85,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

New Era 9Forty Strapback Cap - New York Yankees bordová



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
90,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

THE NORTH FACE NORM HAT Čierna
40,30 €
-47%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,00 €
Predajca: Outletic

Šedá šiltovka New Era Jersey 9Forty
86,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

47 Brand Čiapky New York Yankees Mvp Cap, BMVP17WBVWHF



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Čiapka Fjällräven Lappland Pintail (tmavo olivová) veľkosť S/M
59,05 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
54,93 €
Predajca: Askari

Šiltovka Nike FB5371-010 pre Pánske
26,22 €
Predajca: Desportivo

Šiltovka Nike FB5371-010 pre Pánske
27,06 €
Predajca: Desportivo

Šiltovka Lacoste RK049100001 pre Pánske
81,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

THE NORTH FACE TNF LOGO TRUCKER Čierna
32,99 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,00 €
Predajca: Outletic

New Era Errores de Foto 60771740-330 in GREEN PSTL color size Talla unica
53,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Športová čiapka s ochranami očí, letecká čiapka (čierna), letecká čiapka, uni, štýl pilota, odnímateľná, šiltovka, baseballová čiapka, ochrana pred slnkom
18,49 €
Predajca: Borunteam

Športová čiapka s ochranami očí, letecká čiapka (žltá), letecká čiapka, uni, štýl pilota, odnímateľná, šiltovka, baseballová čiapka, ochrana pred slnkom
18,49 €
Predajca: Borunteam

Čiapka Beechfield z organickej bavlny 6 Panel Dad Cap



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
13,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vintage čiapka 47 Brand Trucker – WABASH New York Jets
52,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pánska bejzbalová čiapka so solárnym ventilátorom, pánska čiapka s ventilátorom, čiapka s USB ventilátorom – SOLCAP



2,7Priemerné hodnotenie: 2,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
18,99 €
Predajca: Mormark

Baseballová čiapka Pánska nastaviteľná baseballová čiapka Vzduchové otvory Ochrana pred slnkom Dámska baseballová čiapka Uni čiapka Bavlnená čiapka pre šport Cestovanie vonku, čierna



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
13,42 €
Predajca: odsellingaaa

Nike Čiapky Club, FB5063010



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,84 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,48 €
Predajca: Desportivo