4,7



Na základe 7 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 14 kcal, 57 kJJednorazový obal24,98 €/1l
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Syrop Cola Herbapol 420 mlJednorazový obal3,61 €/1kg
2,89 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
SodaStream 22702992, 440 mlJednorazový obal15,89 €/1l
6,99 €
Predajca: Planeo

SodaStream Xtreme Energy Syrup 6x440ml Energetický nápojový koncentrátJednorazový obal
10,98 €/1l
28,99 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Schwip Schwap Light 3x440ml cola bez cukru oranžováJednorazový obal
14,39 €/1l
18,99 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Pomeranyovy Dyusovy , 440 ml, 3 kusyJednorazový obal
11,36 €/1l
16,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream Isotonic Syrup 440ml, 6 kusovJednorazový obal
9,77 €/1l
26,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,79 €
Predajca: esiteo

Sada 8 sirupov Sodastream + vrecko Bolero 6 kusovJednorazový obal
95,43 €/1l
41,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream 1424227490, Sirup pre sýtené nápoje, Zelená, Šedá, Žltá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 L, 1 kusovJednorazový obal
13,84 €/1l
6,09 €
Predajca: esiteo

4x SodaStream Pepsi Max sirup bez cukru 440mlJednorazový obal
14,20 €/1l
24,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazový obal
14,30 €/1l
7,39 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,29 €
Predajca: esiteo

SodaStream 2270303, 440 ml, CitrónJednorazový obal
12,48 €/1l
5,49 €
Predajca: esiteo

Sodastream Sada 5 sirupov 7UP, Mirinda, Pepsi, SchwipSchwap, PepsiMaxJednorazový obal
56,80 €/1l
24,99 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Mirinda, 440 ml, 3 kusyJednorazový obal
12,49 €/1l
16,49 €
Predajca: esiteo

Sodastream sirup cola 6x440ml nápojový sirup koncentrát so zníženým obsahom cukruJednorazový obal
10,98 €/1l
28,99 €
Predajca: esiteo

Sodastream Cola sirup bez cukru + Rockstar Original Zero, 440 ml, 2 ksJednorazový obal
15,90 €/1l
14,49 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,99 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Pepsi Cola , 440 ml, 3 kusyJednorazový obal
14,39 €/1l
18,99 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Pepsi Mirinda 7UP Lipton , 440 ml, 6 šálokJednorazový obal
10,98 €/1l
28,99 €
Predajca: esiteo

Sirup SodaStream Pepsi MAX, Pepsi Max Lime, Pepsi Max Mango, 440 ml, 3 ksJednorazový obal
13,86 €/1l
18,29 €
Predajca: esiteo

Sodastream sirup Schwip Schwap Cola Orange 4x440ml nápojový sirupJednorazový obal
11,19 €/1l
19,69 €
Predajca: esiteo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
3x SODASTREAM COLA BEZ CUKRU
Sýtiaci koncentrát SodaStream vám umožní vyrobiť 9 litrov a viac koly bez cukru. Sirup je možné použiť aj na rozpustenie vo vode, čo zaručuje nefalšovanú chuť.
Obsah súpravy: 3x 440 ml sirupu
Spôsob použitia: Súprava obsahuje sirup, ktorý možno použiť na výrobu sirupu.
3 jednoduché kroky
- Napustite čerstvú studenú vodu do prístroja SodaStream.
- Nakloňte fľašu SodaStream pod miernym uhlom a pridajte niekoľko kvapiek sirupu do prebublanej vody.
- Jemne potraste fľašou, aby sa príchuť premiešala a ...osviežte sa bublinkami!
Koncentrovaný nápoj s príchuťou koly bez cukru. Nápoj so zníženým obsahom energie. Obsahuje sladidlá
Zloženie: voda, farbivo (siričitano-amónny karamel), kyselina (kyselina fosforečná, kyselina citrónová), aróma, sladidlo (cyklamát sodný, acesulfam K, sukralóza), kofeín (0,2 %), regulátor kyslosti (citrát trisodný).
Výživová hodnota (zriedené podľa návodu)
- Energetická hodnota
v 100 ml - 3 kJ /1 kcal, v 250 ml1 - 6 kJ /2 kcal, (% na 250 ml**) - (0 %)
- Tuk
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml**) - (0 %)
- z toho nasýtené mastné kyseliny
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml**) - (0 %)
- Sacharidy
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- z toho cukry
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml**) - (0 %)
- Bielkoviny
v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- Soľ
v 100 ml - <0,01 g, v 250 ml1 - 0,04 g, (% na 250 ml **) - (<1 %)
**Referenčná hodnota príjmu pre priemernú dospelú osobu (8400 kJ/2000 kcal)
1)250 ml = 1 porcia. Obsahuje približne 36 porcií
Pokyny na prípravu: Naplňte uzáver koncentrátu po vnútornú stredovú čiaru, nalejte do 250 ml pohára a doplňte perlivou vodou.
Najlepšie konzumovať pred: pozri uzáver alebo spodnú časť balenia.
- Príchuť
- Cola
- Objem
- 1.32 l
- Zloženie
- Zoznam zložiek v opise
- Výživové údaje
- Deklarovaná výživová hodnota v popise
- Hmotnosť
- 1500 g
- Potravinársky podnik
- Sodastream
- Obchodný názov
- Sodastream
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 2
- EAN kód
- 5905701111862
- Príchuť
- Cola
- Objem
- 1.32 l
- Zloženie
- Zoznam zložiek v opise
- Výživové údaje
- Deklarovaná výživová hodnota v popise
- Hmotnosť
- 1500 g
- Potravinársky podnik
- Sodastream
- Obchodný názov
- Sodastream
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 2
- EAN kód
- 5905701111862
Povinnosť označenia podľa zákona o obaloch
Hodí sa k tomu

SodaStream Nápojový sirup Nealkoholický nápoj s príchuťou citróna a limetky 440 ml (balenie 6 kusov)Jednorazový obal
9,84 €/1l
26,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream Xtreme Energy Syrup 6x440ml Energetický nápojový koncentrátJednorazový obal
10,98 €/1l
28,99 €
Predajca: esiteo

4x SodaStream Pepsi Max sirup bez cukru 440mlJednorazový obal
14,20 €/1l
24,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream sirup kola bez cukru 440ml 6-pack bez cukru s kofeínomJednorazový obal
9,58 €/1l
27,99 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,29 €
Predajca: esiteo

Sklenená kanvica Ecosa s nastavením teploty | 40°C - 100°C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvetlenie | Kvalitná nerezová oceľ
29,90 €
Predajca: Enstore

Louisiana Grills 22009 plynový gril, BBQ, kompaktný grilovací vozík, s 3 horákmi a vekom
226,89 €
Predajca: Kokiska

SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 14 kcal, 57 kJJednorazový obal
24,98 €/1l
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

SodaStream 1047200490, Fľaša na sýtenie CO2, Priehľadná, 0,6 L, 2 kusov, CE, 205 mm
21,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

SodaStream Mirinda, Oranžová, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 1 kcal, 3 kJJednorazový obal
19,30 €/1l
8,49 €
Predajca: esiteo

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
15,13 €/1kg
2,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Razor Power Core E90, Klasický skúter, Čierna, Zelená, 16 km/h, 54 kg, 8 rok / roky, Akrylonitrilbutadienstyren (ABS)
321,48 €
Predajca: M_plus_L

Výrobník sody Spinel SODA BubbleON + 2 fľaše + Bolero
52,99 €
Predajca: esiteo

Sieť proti hmyzu Maxxworld s magnetickým zatváraním Sieť proti hmyzu 90 x 210 cm
12,95 €
Predajca: HaWaKo

SodaStream Energy, Sirup pre sýtené nápoje, Modrá, 440 ml, 7 L, 1 kusov, FľašaJednorazový obal
23,80 €/1l
10,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

SodaStream Crystal 3.0, Kov, Nerezová oceľ, Čierna, SodaStream 60 L PINK, 155 mm, 260 mm, 440 mm
109,00 €
Predajca: Bellerofonte

Sirup SODASTREAM COLA CLASSIC 440 MLJednorazový obal
12,45 €/1l
5,48 €
Predajca: CoffeeFriend

Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
28,10 €
Predajca: somnia24

XMaster akumulátorová príklepová vŕtačka 3 v 1, akumulátorový skrutkovač 21 V, sada akumulátorových vŕtačiek, príklepová vŕtačka, batériami 2x 2000 Ah
31,24 €
Doprava zdarma
Predajca: XMaster

SodaStream 1132120410, Náplň, Modrá, Ružová, 60 L, SodaStream DUO, Box
32,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ANTTEQ AB32D1 Televízor 32 palcov (TV 80 cm), Dolby Audio, LED, trojitý tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, USB, digitálny audio výstup, vrátane hotelového režimu
238,50 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: NetworkTechnologies

Antar AT51006, 136 kg, Sklopný, Hliník, Čierna, Walker
106,64 €
Doprava zdarma
Predajca: AnmedPlus

Pulzný oxymeter Oximeter Finger Pulse s 1,5" HD LED displejom a MCU modulom Monitor nasýtenia kyslíkom Krvný oxymeter
21,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Nočné svetlo USB Aurora Lamp RGB 3D, vodná vlna Projektor Led Northern Lights Lamp s 30 svetelnými režimami Stmievateľné pre spálňu Party Detská izba Dekorácia
22,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home

King George čajový nápoj instantný čerešňovo-banánový (1x400g fľaša)
7,97 €/1kg
3,19 €
Predajca: Euroshare

Vactidy C6 Vysávač s káblom, 7 m kábel/1,7 kg/30000 Pa/600 W, 800 ml nádoba na prach Tyčový vysávač, vyprázdňovanie jedným tlačidlom, ručný vysávač na
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE

Nôž zatvárací COBRA Green
11,97 €
Predajca: VISO

Sodastream Pepsi Max sirup bez cukru, 440 ml, 3 kusyJednorazový obal
15,14 €/1l
19,99 €
Predajca: esiteo

Sada 2 vankúšov 80x80 cm Náplň: 1500 gramov peria, husacie perie 100% prírodné Obliečka na vankúš: 100% bavlna Vankúš z peria 80 x 80 cm
55,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Sada 4 ks sedacích vankúšov, cca 40 x 40 cm, tmavošedá farba
11,75 €
Predajca: Katomix
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%14% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
14%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Konečne som si kúpil sirup SodaStream Cola Zero!
Objem 2,64 l
Keďže neznesiem oxid uhličitý, som odkázaný na sirupy tohto druhu. Sirup SodaStream je jediný, ktorý mi chutí!
Hodnotenie z 21. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Produkt je veľmi dobrý
Objem 2,64 l
Som veľmi spokojný, pretože si môžem sám určiť stupeň sladkosti.
Hodnotenie z 30. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Sirup Sodastream
Objem 1,32 l
Predražený, dobrý, ale predražený. Žiadna úspora oproti kúpe hotovej limonády v PET fľaši.
Hodnotenie z 25. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 2,64 l
Hodnotenie z 23. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Objem 2,64 l
Hodnotenie z 21. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 2,64 l
Hodnotenie z 8. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 1,32 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Monin FruchtPüree Mix Himbeere 4 x 1 l
153,11 €
Predajca: AllYouNeed
28,57 €/1kg

Rainbow sirup na slush čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush Sirup Erdbeere 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Sirup Rainbow Slush s príchuťou Red Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär sirup na slush čerešňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow Slush Sirup Cola 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow sirup na slush citrón 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Sirup Rainbow Slush s príchuťou Blue Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup marinka voňavá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup broskyňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup modrý pomaranč oceánska modrá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup černica 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrov koncentrát 1:5 na slush nápoje



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup silná modrá čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup vodný melón 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow slush sirup čerešňa 5 litrov 1:5 AZO bez bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l