5,0



Na základe 2 hodnotení
RF-DEER: XL 180-230g 19-21cm žuvačka z kávového dreva pre psov Hračka pre psov 100% prírodná starostlivo leštená odolná s nízkym rizikom
5%zľava
Poukaz je aktivovaný
Len do 10. novembra
Poukaz je aktivovanýLen do 10. novembra
Zľavu poskytuje RF-Deer
Zľavu poskytuje RF-Deer
14,70 €
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Žuvacie kosti a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
MERSJO lososová kosť na žuvanie pre psov 13,5 cm - zdravá koža a srsť39,87 €/1l
2,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

RF-DEER XL 120-139g 15-16cm Žuvacia kosť zo syra vhodná pre všetky plemená psov Žuvačka 100% prírodná zábava pri žuvaní Podporuje dentálnu hygienu
17,97 €
Doprava zdarma
Predajca: RF-Deer

RF-D S 0,5kg (13-17ks) 8-9cm Žuvacia kosť zo syra vhodná pre všetky plemená psov Žuvacie sústo 100% prírodná zábava pri žuvaní Podporuje dentálnu hygienu
40,97 €
Doprava zdarma
Predajca: RF-Deer

RF-D Fallow deer XL 0,5kg (4-6ks) 18-21cm Mäkké prírodné parožie, eko žuvacia hračka pre psy, zdravé žuvanie, žuvacia kosť pre potešenie, starostlivosť o chrup
40,97 €
Doprava zdarma
Predajca: RF-Deer

RF-DEER 3x XL 360-417g 15-16cm Žuvacia kosť zo syra vhodná pre všetky plemená psov Žuvačka 100% prírodná zábava pri žuvaní Podporuje dentálnu hygienu
32,97 €
Doprava zdarma
Predajca: RF-Deer

RF - DEER Jelenie parohy XL 121-160g, 17-19cm (1 ks) Tvrdé prírodné parohy, ekologické hryzadlo pre psov, zdravá hračka na hryzenie, žuvacia kosť pre potešenie
19,97 €
Doprava zdarma
Predajca: RF-Deer

RF-D Jelenie parohy XL 0,5kg (3-5ks) 17-19cm Mäkké prírodné parohy, ekologické hryzátko pre psov, zdravá hračka na žuvanie, žuvacia kosť pre potešenie
40,97 €
Doprava zdarma
Predajca: RF-Deer

RF-DEER: M Heather root prírodné tvrdé žuvacie sústo pre psov 200-315g 8x10x15cm drevo (1 ks)
21,97 €
Doprava zdarma
Predajca: RF-Deer

RF-D losí paroh L 70-120g 12-17cm tvrdý prírodný paroh, ekologická hračka pre psov, zdravé hryzenie, žuvacie kosti pre potešenie a starostlivosť o chrup
15,97 €
Doprava zdarma
Predajca: RF-Deer

RF-D Jelenie parohy XL111-150g, 17-19cm mäkké prírodného parožia, eko žuvacia hračka pre psy, zdravé žuvacie kosti pre potešenie a starostlivo o chrup
19,97 €
Doprava zdarma
Predajca: RF-Deer

RF-DEER: M Soft žuvacie lano pre psov s jeleními parohmi a bavlnou 55-60 cm Žuvačka Prírodný bezpečný krúžok na hryzenie Odolný
16,97 €
Doprava zdarma
Predajca: RF-Deer

RF-D Jelenie parohy L 121-160g 17-19cm PREMIUM Tvrdé prírodné parohy,ekologické hryzenie pre psov, zdravá hračka na žuvanie, žuvacia kosť pre potešeni
19,97 €
Doprava zdarma
Predajca: RF-Deer

RF-D Daniel parohy XL 81-120g, 18-21cm mäkké prírodného parožia, eko žuvacia hračka pre psy, zdravé žuvacie kosti pre potešenie a starostlivo o chrup
16,97 €
Doprava zdarma
Predajca: RF-Deer

RF - DEER Srnec paroh M 30-80g, 13-18cm tvrdá prírodného parožia, eko žuvacia hračka pre psy, zdravé žuvacie kosti pre potešenie a starostlivo o chrup
13,47 €
Doprava zdarma
Predajca: RF-Deer

Pet Qwerks Barkbone – Chuť: Bravčová slaninka – Hračka na žuvanie pre psov – Žuvacia kosť
28,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

4DOGS Himalájsky syr Chhurpi Prírodné hryzátko pre psov - so semienkami Veľkosť XL
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

RF-DEER Srnec parohy S 20-60g, 7-1cm tvrdá prírodného parožia, eko žuvacia hračka pre psy, zdravé žuvacie kosti pre potešenie a starostlivo o chrup
12,97 €
Doprava zdarma
Predajca: RF-Deer

RF-DEER: 20 kusov cca 15 cm hovädzieho penisu 100% prírodné žuvacie sústo s nízkym obsahom tuku pre všetky psy
49,97 €
Doprava zdarma
Predajca: RF-Deer

WHIMZEES Prírodné žuvacie kosti pre psov s dlhou životnosťou, X Small Stix, 56 ks
41,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

4DOGS Himalájsky syr Chhurpi Prírodné žuvačky pre psov - mäta Veľkosť L
26,99 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Veľkosť: XLpre domáce zvieratá s hmotnosťou nad 30 kg
Priemernáhmotnosť jedného hryzátka: 210 gramov
Dĺžkajedného sústa: 19-21 cm
Priemerjedného sústa: 4,5 - 5,5 cm
Kávové drevo je 100 % prírodný materiál, ktorý sa môže líšiť farbou a štruktúrou. Každá tyčinka je jedinečná a robí z vášho výrobku unikátny výrobok.
PRÍRODNÉ- RF-Deer je vyrobené zo 100 % dreva kávovníka. Neobsahuje žiadne chemické konzervačné látky ani zvýrazňovače chuti. Je vhodné aj pre psov s potravinovými alergiami a je bezpečné pre životné prostredie.
BEZPEČNOSŤ- Žuvačka pre psov RF-Deer z kávovníka bola brúsená a leštená ručne. Preto nemá žiadne ostré hrany. Neodlomí sa v podobe ostrých kúskov, takže si môžete byť istí, že je pre vášho domáceho miláčika bezpečná.
ZDRAVÉ ZUBY - Kávovníkový hryzák RF-Deer pre psov môže podporiť zdravie a správnu hygienu ústnej dutiny vášho domáceho maznáčika. Zabraňuje tvorbe zubného kameňa na zuboch a pôsobí proti zápalu ďasien
PRE ZÁBAVU - Žuvačky RF-Deer z kávového dreva pre psov podporujú mentálnu stimuláciu vášho domáceho maznáčika. Ponúkajú mu vzrušujúcu činnosť a veľa zábavy. Umožňujú mu relaxovať a uvoľniť energiu.
ODOLNOSŤ- Žuvačky RF-Deer z kávového dreva pre psov sú odolné voči poškodeniu. Váš domáci miláčik sa s ním teda zabaví celé hodiny. A vy ušetríte peniaze a dobre sa postaráte o svojho domáceho miláčika.
JEDEN BALÍK + MNOHÉ PRODUKTY = STÁLE DOPRAVNÉ NÁKLADY = ÚSPORY:Kombinujte naše produkty, ako sú kosti z parožia, žuvacie tyčinky, rybičky, hovädzie penisy, kávové tyčinky, olivové tyčinky, bufetové tyčinky, hračky na preťahovanie, syrové pochúťky v jednom balení. Nepreplácajte za výrobky s dopravou „“, pri ktorých boli náklady na balenie pripočítané/skryté v jednotkovej cene každej položky.
Naše Odporúčania
Pri hre s kávovou tyčinkou vždy dohliadajte na svojho domáceho miláčika a vymeňte výrobok, keď jeho veľkosť umožní psovi prehltnúť ho.
- Rozmery
- 21cm
- Hmotnosť
- 210 g
- Model
- RF-DEER
- Obsah vlhkosti
- 0%
- Obchodný názov
- žuvačka z kávového dreva
- Zloženie krmiva
- Kávové drevo
- Typ krmiva
- Doplnkové krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- psy
- Prídavné látky
- žiadne
- Počet kusov
- 1
- Pokyny pre použitie
- Pri hre s kávovou tyčinkou vždy dohliadajte na svojho domáceho miláčika a vymeňte výrobok, keď jeho veľkosť umožní psovi prehltnúť ho.
- EAN kód
- 5903919091877
- Číslo od výrobcu
- RF-DEER
- Výrobca
- RF-deer
- Registračné číslo
- PL24058302
- Rozmery
- 21cm
- Hmotnosť
- 210 g
- Model
- RF-DEER
- Obsah vlhkosti
- 0%
- Obchodný názov
- žuvačka z kávového dreva
- Zloženie krmiva
- Kávové drevo
- Typ krmiva
- Doplnkové krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- psy
- Prídavné látky
- žiadne
- Počet kusov
- 1
- Pokyny pre použitie
- Pri hre s kávovou tyčinkou vždy dohliadajte na svojho domáceho miláčika a vymeňte výrobok, keď jeho veľkosť umožní psovi prehltnúť ho.
- EAN kód
- 5903919091877
- Číslo od výrobcu
- RF-DEER
- Výrobca
- RF-deer
- Registračné číslo
- PL24058302
Hodí sa k tomu

RF-D: Prírodné parožie srnca, 1 kg, 11-20 kusov, 12-22 cm, háčik na kabát, nábytková rúčka, rúčka na príbor, hračka pre psa, dekorácia z parožia
48,97 €
Doprava zdarma
Predajca: RF-Deer

123... Pes s vami! - Žuvacia rolka s kuracím filé 100 ks - žuvacia tyčinka s kuracím mäsom - pochúťka pre psov - žuvacie tyčinky pre psov - žuvacie rolky pre psov - 900g
24,43 €/1kg
21,99 €
Predajca: mascota

Mini Pretzel, lose 6 × 4 cm
6,66 €/1kg
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Delicacy Plus mini kosti z králičieho mäsa 230 g
28,74 €/1l
6,61 €
Predajca: STREFA

Žuvací syr, jačací syr Himalaya recept, čistenie zubov, syrové kosti pre psov, tvrdý syr XS - pre psov do 10 kg
57,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Duvo+ Talianske kostičky šunky, stredná veľkosť, 190 g
64,74 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

123... Pes s vami! - Žuvacie rolky XXL 50er zásobník pre kone - Dentálne žuvacie rolky - Bez obilnín - Balenie Advantage - Žuvacie tyčinky pre psy - Žuvacie tyčinky - Starostlivosť o chrup
9,08 €/1kg
34,50 €
Predajca: mascota

123... Vrátane psa! - Žuvacie rolky XXL 50er Zásobník Hermetia/hmyz - Dentálne žuvacie rolky - Bezlepkové - Výhodné balenie - Žuvacie tyčinky pre psov - Starostlivosť o chrup
9,08 €/1kg
34,50 €
Predajca: mascota

Gefüllte Kaurollen, lose 10 cm
31,95 €/1kg
54,32 €
Predajca: e-zooo_com

123... Pes s vami! - Žuvacie valčeky XXL 50er zásobník Hirsch - Dentálne žuvacie valčeky - Bez obilnín - Výhodné balenie - Žuvacie tyčinky pre psov - Žuvacie tyčinky - Starostlivosť o chrup
9,08 €/1kg
34,50 €
Predajca: mascota

Mini jahňacie kosti Delicacy Plus 230 g
28,74 €/1l
6,61 €
Predajca: STREFA

123... Pes s vami! - Žuvacie rolky XXL 50 zásobníkov jahňacie - Dentálne žuvacie rolky - Bez obilnín - Výhodné balenie - Žuvacie tyčinky pre psov - Žuvacie tyčinky - Starostlivosť o chrup
9,08 €/1kg
34,50 €
Predajca: mascota

Kosť pre psa žuvacia s kuracím mäsom 5 cm 120 g
38,58 €/1l
4,63 €
Predajca: STREFA

RF-D Jelenie parohy XXL/XXXL Jumbo 220-350 g 19-28 cm tvrdá prírodného parožia, eko žuvacia hračka pre psy, zdravé žuvacie kosti pre potešenie
29,97 €
Doprava zdarma
Predajca: RF-Deer

RF-D Jelenie parohy SET 5x XXL 355-600g/19-21cm tvrdá prírodného parožia, eko žuvacia hračka pre psy, zdravé žuvacie kosti pre potešenie a starostlivo
69,97 €
Doprava zdarma
Predajca: RF-Deer
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,21 kg
Hodnotenie z 20. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,305 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

TRIXIE 2626, Snack, Pes, 80 g
152,62 €
Predajca: e-zooo_com

Trixie Denta Fun Kauwring Kip
196,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
28,54 €/1kg

Rolka pre psov so šunkou 12 cm / 22 g 100 ks
95,51 €
Predajca: e-zooo_com
26,17 €/1kg

Kauzopf mit Ochsenziemer, lose 25 cm
94,47 €
Predajca: e-zooo_com
32,58 €/1kg

Trixie Denta Zábavná kuracia žuvačka
97,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
2 425,00 €/1kg

Žuvačka 7cm*8g 50 ks
35,76 €
Predajca: e-zooo_com
2 750,77 €/1kg

DUVO+ Garden Bites Dental Twisters 16cm 420g 14ks vrecko, 65262815



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
21,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
50,60 €/1kg

Churpi Himalaya Cheese Strawberry 4DOGS veľkosť M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,99 €
-48%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,99 €
Predajca: SuperMerchant

Žuvacia kosť 13 cm



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,06 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,82 €
Predajca: e-zooo_com
90,17 €/1kg

Žuvacia kosť 8 cm



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,39 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,25 €
Predajca: e-zooo_com

TRIXIE 2791, Snack, Pes, Surová koža, 90 g



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,53 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,34 €
Predajca: e-zooo_com
108,84 €/1kg

Gefüllte Kaurollen Lachs, lose 12 cm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,62 €
Predajca: e-zooo_com

8in1 4048422110781, Snack, Pes, Dospelý, Surová koža
12,65 €
Predajca: e-zooo_com
140,56 €/1kg

8in1 Delights, Snack, Pes, Kuracie mäso, 85 g
14,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
2,01 €/1kg

DUVO+ BONES! Lisovaná byvolia kosť 16,5cm/2ks, 94603084
16,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

TRIXIE 2673, Snack, Pes, 170 g
11,47 €
Predajca: e-zooo_com
67,47 €/1kg

Kosť Pes byvolí s rukoväťou 22 cm 230 g
16,89 €
Predajca: e-zooo_com
73,43 €/1l

Kauknochen mit Pansen, lose 12 cm
19,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
158,33 €/1l

TRIXIE 27614, Doplnok potravy domácich zvierat na starostlivosť o ústnu dutinu, Pes, Mäso
11,82 €
Predajca: e-zooo_com

Kosť MERSJO s králikom a prebiotikami 10 cm - pre šteňatá a seniorov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM
56,86 €/1l