5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Car's Rallye farba v spreji čierna hodvábne matná 400 ml.
8,51 €
Predajca: ZS2Radteile

Farba na brzdové strmene vysokoteplotná červená 100 ml pre auto
299,00 €/1l
29,90 €
Predajca: Motorstile

Akrylová Nástreková Farba Car's Dupli Color
13,68 €
Predajca: Dragtek-com

6x žiaruvzdorná farba v spreji v čiernej farbe
32,46 €/1l
77,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Kód farby: G5U - Farba na auto pre OPEL farba v spreji sprej plechovka 400ml
35,60 €/1l
14,24 €
Predajca: Zakschneider

MOTIP - Sprej 160ml
52,76 €
Predajca: FC-Moto

Kód farby: GBY - Farba na auto pre OPEL farba v spreji sprej plechovka 400ml
35,60 €/1l
14,24 €
Predajca: Zakschneider

Kód farby: ZJE - Farba na auto pre OPEL farba v spreji sprej plechovka 400ml
35,60 €/1l
14,24 €
Predajca: Zakschneider

DUPLI COLOR Lack
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Kód farby: 140 - Farba na auto pre OPEL Auto Spray sprejová farba v spreji 400ml
35,60 €/1l
14,24 €
Predajca: Zakschneider

Kód farby: 119 - Farba na auto pre OPEL Auto Spray sprej v spreji 400ml
35,60 €/1l
14,24 €
Predajca: Zakschneider

Kód farby: 6 - Farba na auto pre OPEL Auto Spray sprejová farba v spreji 400ml
35,60 €/1l
14,24 €
Predajca: Zakschneider

Kód farby: Farba v spreji pre HYUNDAI farba v spreji v spreji 400ml
35,60 €/1l
14,24 €
Predajca: Zakschneider

Kód farby: 137 - Farba na auto pre OPEL Auto Spray sprejová farba v spreji 400ml
35,60 €/1l
14,24 €
Predajca: Zakschneider

Kód farby: 850 - Farba na auto pre BMW farba v spreji sprej plechovka 400ml
35,60 €/1l
14,24 €
Predajca: Zakschneider
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Rozsah dodávky: 6x strieborná farba v spreji po 400 ml (2,4 litra)
Farba v spreji NIGRIN je vysokokvalitná farebná farba, ktorá je ideálna na ochranu karosérií a diskov kolies pred koróziou.
Možno ju použiť na natieranie celých plôch, ako aj na čiastočné opravy/retuše laku.
Okrem toho sa NIGRIN Spray Paint dá univerzálne použiť aj na farbiteľné plasty, drevo alebo betón.
Ľahko sa nanáša, rýchlo schne a má vynikajúce priľnavé vlastnosti.
Ideálna na lakovanie karosérií a diskov kolies
Poskytuje spoľahlivú ochranu proti korózii a odlamovaniu kameňov
Má vynikajúce priľnavé vlastnosti
Je rýchloschnúca, umývateľná a odolná voči poveternostným vplyvom
Vytvára lesklý strieborný povrch
Aplikácia:
Ideálne je povrch vopred ošetriť základným náterom v spreji!
Povrchy, ktoré sa nebudú striekať, zamaskujte.
Plechovku pretrepte pri izbovej teplote aspoň 2 min.
Skúšobný nástrek.
Nastriekajte niekoľko tenkých vrstiev krížom vo vzdialenosti cca 25 cm.
Medzi jednotlivými vrstvami plechovku pretrepte. Po každom striekaní podržte plechovku hore dnom a striekajte naprázdno.
Nechajte zaschnúť.
Suchý na prach: po 10 minútach Suchý na dotyk: po 1 hodine Leštiteľný: po 24 hodinách
Obsah: 6x 400 ml
Dávkovanie: Rozprašovač
Poznámka:
Signálne slovo
NEBEZPEČENSTVO
Výstražné upozornenia:
H222 Extrémne horľavý aerosól.
H229 Nádoba pod tlakom: pri zahriatí môže prasknúť.
H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.
H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.
Bezpečnostné upozornenia:
P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo etiketu výrobku.
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Nefajčite.
P211 Nestriekajte na otvorený plameň alebo iný zdroj zapálenia.
P251 Neprepichujte a nepáľte, ani po použití.
P261 Nevdychujte výpary a aerosól.
P271 Používajte len vonku alebo na dobre vetranom mieste.
P264 Po manipulácii si dôkladne umyte ruky.
P280 Používajte ochranu očí a tváre.
P305 + P351 + P338 PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Ak je to možné, odstráňte kontaktné šošovky, ak sú prítomné. Pokračujte vo výplachu.
P312 Ak sa necítite dobre, volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM/lekárnika.
P405 Uchovávajte pod zámkom.
P410 + P412 Chráňte pred slnečným žiarením a nevystavujte teplotám vyšším ako 50 °C/122 °F.
P501 Obsah/obal odovzdajte do schváleného zariadenia na likvidáciu odpadu.
Upozornenie: Môže vyvolať alergickú reakciu.
- Výrobca
- Nigrin
- Typ laku
- Lak v spreji
- Objem
- 2.4 l
- Hmotnosť
- 2.5 kg
- Farba
- Strieborná
- EAN kód
- 4008153028533
- Číslo od výrobcu
- 74110
- Výrobca
- Nigrin
- Typ laku
- Lak v spreji
- Objem
- 2.4 l
- Hmotnosť
- 2.5 kg
- Farba
- Strieborná
- EAN kód
- 4008153028533
- Číslo od výrobcu
- 74110
Nebezpečenstvo
P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre/prostriedky na ochranu sluchu/...
P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite.
P211 Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj zapálenia.
P251 Neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu.
P261 Zabráňte vdychovaniu prachu/dymu/plynu/hmly/pár/aerosólov.
P271 Používajte iba na voľnom priestranstve alebo v dobre vetranom priestore.
P305 + P351 + P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.
P312 Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára/… .
P405 Uchovávajte uzamknuté.
P410 + P412 Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F.
P501 Zneškodnite obsah/nádobu …
Stiahnuté súbory a informácie
Karta bezpečnostných údajov (PDF)
Výstražné upozornenia
H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.
H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.
H222 Mimoriadne horľavý aerosól.H229 Tlaková nádoba: pri zahriatí môže vybuchnúť.
Hodí sa k tomu

Výplňový tmel s tvrdidlom 250g
43,80 €/1kg
10,95 €
Predajca: KOKA

Číry lak v spreji 400 ml
96,12 €/1l
38,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Súprava výplne karosérie 4 kusy
233,64 €/1kg
7,71 €
Predajca: Dragtek-com

6x plechovka lesklej čiernej farby v spreji
22,04 €/1l
52,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Farba v spreji Rozprašovač čierny lesklý 400ml
54,75 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Skladací schodiskový vozík 21078, ručný, s pneumatikami z tvrdej gumy a oceľovým rámom, max. 100 kg
77,29 €
Predajca: Kokiska

HP Dvojité balenie trojfarebná/čiernych originálnych atramentových kaziet 305, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na báze farby, Atrament na pigmentovej báze, 2 kusov, 120 strany
25,79 €
Predajca: TisknuLevneCZ

TolleTour 2x lešenie kozlík pracovný kozlík 7-násobne výškovo nastaviteľný sklápací kozlík kovový kozlík 200kg
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

SONGMICS Klietka pre malé zvieratá, vonkajší výbeh s podlahovými panelmi, 143 x 73 x 46 cm, biela
32,92 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,08 €
Predajca: TR8

Full HD webová kamera 1080P USB webkamery mini počítačová kamera webová kamera s mikrofónom, flexibilná otočná, webová kamera pre PC notebooky a hry
27,68 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

Profesionálny tmel s tvrdidlom 500g
31,80 €/1kg
15,90 €
Predajca: KOKA

myWall HL 15-2, 58,4 cm (23"), 106,7 cm (42"), 25 kg, 200 x 200 mm, -5 - 15°, Čierna
33,89 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Car's Rallye farba v spreji čierna hodvábne matná 400 ml.
8,51 €
Predajca: ZS2Radteile

Sada brúsnych listov na jemné brúsenie profilov K80, balenie po 25 kusoch | 63717217016
17,00 €
Predajca: Elektrowerkzeug-Shop

Čistiaci prostriedok na brzdy Čistiaci prostriedok na brzdy BREMSENSPRAY 500 ml
6,84 €/1l
3,42 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

Tuban TU3062, Pumpička na detské lopty, Viacfarebný, Obrázok, Nevhodné pre deti do 36 mesiacov, Malé časti. Nebezpečenstvo zadusenia, 1 kusov, Poľsko
10,94 €
Predajca: MATFEL

Kefky Oral-B Precision Clean CleanMaximizer 10s
32,99 €
Predajca: VerkaufsExpress

Olympia 1x100 DIN A4 80 micron, Priehľadná, DIN A4, 100 kusov
8,99 €
Predajca: AddTronic

Samolepiaca fólia Armaflex XG 19 mm/6m²
19,83 €/1m²
119,00 €
Doprava zdarma
Predajca: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH

Digitálny teplomer vlhkomer so senzorom Vnútorné hodiny Merač teploty vlhkosti Meranie teploty Celzia Fahrenheita Retoo
9,89 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Canon PIXMA TS3450, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Čierna
211,00 €
Doprava zdarma
Predajca: mbosmart

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezvreckový so sadou nástavcov čierny 900W Podlahový vysávač energetickej triedy A špičkový výkon 4000W
167,60 €
-16,70 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
150,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 160 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
149,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
14,90 €
Predajca: NamdarStore

FISCHER 85898 FISCHER reťazový zámok na bicykel, dĺžka: 900 mm, čierny
28,45 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,38 €
Predajca: TR8

Liqui Moly Rýchly odstraňovač hrdze, 400 ml, séria LM Profi
11,30 €
Predajca: AutoTuning

EASYmaxx solárny generátor 4500mAh 2 režimy nabíjania solárny panel USB nabíjanie mobilného telefónu power banka a oveľa viac. Integrované FM rádio Reproduktor čierny/oranžový
49,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

AVANA iPhone 14 Pro Pancierové sklo Ochrana súkromia Ochranná fólia na displej Ochranné sklo 9H Anti-Spy Armour Film 2 kusy
11,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: AVANA-Shop

Farba v spreji Striekacia plechovka strieborná lesklá 400ml
39,10 €/1l
15,64 €
Predajca: Dragtek-com
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Čierna
Hodnotenie z 15. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Čierna
Hodnotenie z 5. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Čierna