4,2



Na základe 11 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Rust-Oleum Tepelne odolná aerosólová farba v spreji 750°C / 500 ml161,80 €/1l
80,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Natural Bamboo Renovator 1L (vodná báza)29,95 €/1l
29,95 €
Predajca: gobamboo

Ďalšie informácie o reklame
Kremičitý piesok ako základný formovací materiál na odlievanie kovov, hmotnosť: 10 kg, kombinácia: 1 kg spojiva na báze kremičitanu sodného10,81 €/1kg
108,05 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler

Ďalšie informácie o reklame
Mechanic L1 Pro – UV LED lampa | USB-C + akumulátor 400 mAh | 5–7 W | 395 nm | Pre UV laky, masky na spájkovanie, lepidlá | Časovač 30 s / 60 s / nepretržitá prevádzka | Kompaktná a prenosná255,00 €/1kg
25,50 €
Predajca: ROSFIX

Číry lak v spreji 400 ml
96,12 €/1l
38,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Tepelne odolná farba v spreji Rozprašovač čierny 400ml
67,25 €/1l
35,75 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Univerzálna farba v spreji 400 ml metalická čierna
32,47 €/1l
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Univerzálny sprejový lak 400 ml biely matný 9010
27,47 €/1l
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Farba podkładowa w sprayu czarna 400 ml
10,29 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,50 €
Predajca: MasterBau

Super farebná epoxidová farba v spreji na email 0,4 l biela
15,25 €/1kg
16,25 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,25 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Lepidlo+tmel 11FC Sikaflex, farba biela
45,80 €/1l
13,74 €
Predajca: SABTRADE

beko Markierspray TecLine 500 ml Leuchtblau
37,20 €/1l
18,60 €
Predajca: Di-Life

Univerzálna farba v spreji Super Color 400 ml strieborná
27,47 €/1l
13,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Remmers krycia farba tmavosivá 0,75 l plechovka
32,68 €/1l
24,51 €
Predajca: Surtep

Remmers Venti Topcoat biely 5 l
23,99 €/1l
119,95 €
Predajca: Surtep

REMMERS PREMIUM lak na podlahy 5 l bezfarebný lesklý
19,99 €/1l
99,95 €
Predajca: Surtep

Lesklý bezfarebný lak na drevo 0,5 l - Bondex
59,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Shopyourproduct

Hammerite farba na hrdzu 0,7 l matná hnedá, antikorózna a ochranná na kov
31,27 €/1l
21,89 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Farba na dopravné značenie 5 kg biela AMPERE
90,49 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

Marabu12740043815 Marabu Magnetfarbe Colour your dreams, grau, 475 ml
77,68 €/1l
36,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Rozsah dodávky: 6x čierna farba v spreji po 400 ml (2,4 litra)
Farba v spreji NIGRIN je vysokokvalitná farebná farba, ktorá je ideálna na ochranu karosérií a diskov kolies proti korózii.
Možno ju použiť na natieranie celých povrchov, ako aj na čiastočné opravy laku/retušovanie.
Okrem toho sa farba v spreji NIGRIN dá univerzálne použiť aj na farbiteľné plasty, drevo alebo betón.
Ľahko sa nanáša, rýchlo schne a má vynikajúce priľnavé vlastnosti.
Ideálna na lakovanie karosérií a diskov kolies
Spoľahlivo chráni pred koróziou a odlamovaním kamienkov
Má vynikajúce priľnavé vlastnosti
Je rýchloschnúca, odolná voči umývaniu a poveternostným vplyvom
Vytvára lesklý čierny povrch
Aplikácia:
Ideálne je povrch vopred ošetriť základným náterom v spreji!
Povrchy, ktoré sa nebudú striekať, zamaskujte.
Plechovku pretrepte pri izbovej teplote aspoň 2 min.
Skúšobný nástrek.
Nastriekajte niekoľko tenkých vrstiev krížom vo vzdialenosti cca 25 cm.
Medzi jednotlivými vrstvami plechovku pretrepte. Po každom striekaní podržte plechovku hore dnom a striekajte naprázdno.
Nechajte zaschnúť.
Suchý na prach: po 10 minútach Suchý na dotyk: po 1 hodine Leštiteľný: po 24 hodinách
Obsah: 6x 400 ml
Dávkovanie: Rozprašovač
Poznámka:
Signálne slovo
NEBEZPEČENSTVO
Výstražné upozornenia:
H222 Extrémne horľavý aerosól.
H229 Nádoba pod tlakom: pri zahriatí môže prasknúť.
H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.
H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.
Bezpečnostné upozornenia:
P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo etiketu výrobku.
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Nefajčite.
P211 Nestriekajte na otvorený plameň alebo iný zdroj zapálenia.
P251 Neprepichujte a nepáľte, ani po použití.
P261 Nevdychujte výpary a aerosól.
P271 Používajte len vonku alebo na dobre vetranom mieste.
P264 Po manipulácii si dôkladne umyte ruky.
P280 Používajte ochranu očí a tváre.
P305 + P351 + P338 PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Ak je to možné, odstráňte kontaktné šošovky, ak sú prítomné. Pokračujte vo výplachu.
P312 Ak sa necítite dobre, volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM/lekárnika.
P405 Uchovávajte pod zámkom.
P410 + P412 Chráňte pred slnečným žiarením a nevystavujte teplotám vyšším ako 50 °C/122 °F.
P501 Obsah/obal odovzdajte do schváleného zariadenia na likvidáciu odpadu.
Upozornenie: Môže vyvolať alergickú reakciu.
- Hmotnosť
- 1.914 kg
- Objem
- 2.4 l
- Farba
- Čierna
- EAN kód
- 4008153028380
- Číslo od výrobcu
- 74113
- Výrobca
- Nigrin
- Hmotnosť
- 1.914 kg
- Objem
- 2.4 l
- Farba
- Čierna
- EAN kód
- 4008153028380
- Číslo od výrobcu
- 74113
- Výrobca
- Nigrin
Nebezpečenstvo
P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre/prostriedky na ochranu sluchu/...
Dodatočné informácie
Stiahnuté súbory a informácie
Karta bezpečnostných údajov (PDF)
Výstražné upozornenia
H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.Hodí sa k tomu

6x plechovka lesklej striebornej farby v spreji
23,71 €/1l
56,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Blink B086DK2N5F, IP bezpečnostná kamera, Vonkajší, Bezdrôtový, Strop, Čierna, Biela, Kocka
276,00 €
Doprava zdarma
Predajca: mbosmart

Kúpeľňová batéria na teplú vodu s vykurovacou špirálou.
42,95 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Číry lak v spreji 400 ml
96,12 €/1l
38,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

LED solárne osvetlenie so senzorom Solárna lampa Solárne svetlo s detektorom pohybu Solárny reflektor Reflektor so senzorom pohybu IP65 108 LED Retoo
12,29 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Elektrická motorka pre deti Beneo Motors Panther Rose - 550W
507,00 €
Predajca: BeneoShop

Bluetooth FM vysielač, Nabíjačka USB QC 3.0 do auta, Bezdrôtový autorádio RGB MP3, rádiový adaptér Bezdrôtový, displej, 2x USB 5V/2,4A, čierna Retoo
16,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Leštička na autá Einhell CC-PO 90
47,31 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Liqui Moly Rýchly odstraňovač hrdze, 400 ml, séria LM Profi
11,30 €
Predajca: AutoTuning

Philips 40PFS6009/12, 101,6 cm (40"), 1920 x 1080 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
554,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: mbosmart

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Čierna
Generálne opravený
935,37 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: NESATEC

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
14,90 €
Predajca: NamdarStore

Farba v spreji Rozprašovač čierny lesklý 400ml
54,75 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Farba v spreji Striekacia plechovka strieborná lesklá 400ml
39,10 €/1l
15,64 €
Predajca: Dragtek-com

Ruční autodiagnostika OBD2 OBD II Tester automobilů čeština a slovenština Audi, Volkswagen, Skoda, Seat Diagnostika živá data Retoo
40,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Kufrík na náradie na kolieskach Kanwod, box na náradie s 1000 dielmi, box na náradie, sada náradia v kufríku na kolieskach
74,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Komoda LINA II biela vysoký lesk so systémom PUSHOPEN a LED
255,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Lukmebel_de

Nano sprej na odstránenie škrabancov, nano sprej, oprava laku auta - CAREASE
96,58 €/1l
11,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Výplňový tmel s tvrdidlom 250g
43,80 €/1kg
10,95 €
Predajca: KOKA

Exquisit KS16-V-040E, 127 L, N-ST, 39 dB, E, Biela
299,00 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Gastromark

Hydraulický manévrovací zdvihák Lehmann s nosnosťou 2500 kg vrátane 2 gumových podložiek na výmenu pneumatík pre domácnosť a dielňu 80 - 360 mm
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

FISCHER 85898 FISCHER reťazový zámok na bicykel, dĺžka: 900 mm, čierny
28,45 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,38 €
Predajca: TR8

Makita DHP482Z, Pištoľová vŕtačka, Rýchloupínanie, Čierna, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
91,30 €
Doprava zdarma
Predajca: DINOTECH

MANNOL Motorový olej 7501 Classic 10W-40 - 4L
27,24 €
Predajca: Msplanet

De’Longhi ECAM 22.110.SB, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna, Strieborná
391,55 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

RCB elektrický skúter pre deti, skladací elektrický skúter pre deti, maximálny dojazd 16 km, maximálna rýchlosť 20 km/h
189,99 €
Doprava zdarma
Predajca: hatservice

UISEBRT Privacy screen mat PVC plot na ochranu súkromia antracitový Windbreak pre záhradu balkón a terasu 90x300cm Stabilný tvar W
13,33 €/1m²
35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome

Automobilový solárny kamerový systém na cúvanie RV4.3 AEG
201,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

EASYmaxx solárny generátor 4500mAh 2 režimy nabíjania solárny panel USB nabíjanie mobilného telefónu power banka a oveľa viac. Integrované FM rádio Reproduktor čierny/oranžový
49,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
38,56 €
Predajca: EVELATUS
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
73% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
73%9% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
9%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%18% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
18%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. mája 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
I.o.
Farba ČiernaObjem 0,4 lHmotnosť 0,7 kg
Rýchle dodanie, dobrá hodnota za peniaze, farba OK. Myslel som si, že by som s ním mohol postriekať väčšiu plochu.
Hodnotenie z 1. júna 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Farba ČiernaObjem 0,4 lHmotnosť 0,7 kg
Jednoducho skvelé
Hodnotenie z 23. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Farba ČiernaObjem 0,4 lHmotnosť 0,7 kg
Super
Hodnotenie z 28. decembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Poškodenie pri preprave
Farba ČiernaObjem 0,4 lHmotnosť 0,7 kg
Veko škatule bolo poškodené z dôvodu nedostatočného zabalenia.
Hodnotenie z 24. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba ČiernaObjem 0,4 lHmotnosť 0,7 kg
Hodnotenie z 10. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba StriebornáObjem 0,4 lHmotnosť 0,6 kg
Hodnotenie z 14. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba StriebornáObjem 0,4 lHmotnosť 0,6 kg
Hodnotenie z 20. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba StriebornáObjem 0,4 lHmotnosť 0,6 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kremičitý piesok ako základný formovací materiál na odlievanie kovov, hmotnosť: 25 kg, kombinácia: 1 kg spojiva na báze kremičitanu sodného
204,95 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
8,20 €/1kg

Natural Bamboo Renovator 1L (vodná báza)
29,95 €
Predajca: gobamboo
29,95 €/1l

Kremičitý piesok ako základný formovací materiál na odlievanie kovov, hmotnosť: 10 kg, kombinácia: 1 kg spojiva na báze kremičitanu sodného
108,05 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
10,81 €/1kg

Hammerite farba na hrdzu 0,7 l matná hnedá, antikorózna a ochranná na kov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,89 €
Predajca: SuperMerchant
31,27 €/1l

Mechanic L1 Pro – UV LED lampa | USB-C + akumulátor 400 mAh | 5–7 W | 395 nm | Pre UV laky, masky na spájkovanie, lepidlá | Časovač 30 s / 60 s / nepretržitá prevádzka | Kompaktná a prenosná
25,50 €
Predajca: ROSFIX
255,00 €/1kg

Zelená soldermaska v injekčnej striekačke 10g
21,99 €
Predajca: SuperMerchant
733,00 €/1kg

CHEMICAL TIGER sprej na lesk pneumatík starostlivosť o pneumatiky - Chráni pneumatiky pred UV žiarením, nečistotami, cestnou soľou, zabraňuje vzniku prasklín a matovania Hlboko čierna 400 ml
10,78 €
Predajca: BSH
26,95 €/1l

Univerzálna farba v spreji Super Color 400 ml strieborná
13,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
27,47 €/1l

Univerzálny sprejový lak 400 ml biely matný 9010
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
27,47 €/1l

Rosfix – UV Vytvrdzovacia Lampa | USB 5V, Kábel 180 cm, 5,9 x 3,9 cm | Na Maskovanie Spájkovania | Príslušenstvo pre Montáž DPS
12,02 €
Predajca: ROSFIX
6,68 €/1m

Univerzálna farba v spreji 400 ml metalická čierna
12,99 €
Predajca: SuperMerchant
32,47 €/1l

Oranžová soldermaska 10 ml s piestom
4,43 €
Predajca: ROSFIX
147,67 €/1kg