Farba:

Čierna

Kapacita batérie/akumulátora:

10 Ah

Belkin BoostCharge Pro, Bezdrôtové nabíjanie, 15 W, Čierna

153,00 €

Doprava zdarma

Doprava k vám domov

ut 6. – st 7. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Naše najlepšieponuky
Powerbanky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre EASYmaxx solárny generátor 4500mAh 2 režimy nabíjania solárny panel USB nabíjanie mobilného telefónu power banka a oveľa viac. Integrované FM rádio Reproduktor čierny/oranžový
EASYmaxx solárny generátor 4500mAh 2 režimy nabíjania solárny panel USB nabíjanie mobilného telefónu power banka a oveľa viac. Integrované FM rádio Reproduktor čierny/oranžový
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 49
49,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Obrázok produktu pre PowerBank für MagSafe 10000 mAh Quick Charge USB Type C Akku Power Pack Batterie
PowerBank für MagSafe 10000 mAh Quick Charge USB Type C Akku Power Pack Batterie
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
47,99 €
Predajca: CoolGadget
Obrázok produktu pre BOT Veľkokapacitná powerbanka P5 50000mAh zelená
BOT Veľkokapacitná powerbanka P5 50000mAh zelená
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
49,16 €
-10%
44,24 €
Predajca: BlueroadRE
Obrázok produktu pre Belkin BPB006btBLK, 10000 mAh, 18 W, Čierna
Belkin BPB006btBLK, 10000 mAh, 18 W, Čierna
64,95 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre VIESTA® powerbanka 10 000 mAh Čierna rýchle nabíjanie 22,5 W PD 20W bezdrôtové 15W USB-C vstup výstup USB-A Lightning magnetická
VIESTA® powerbanka 10 000 mAh Čierna rýchle nabíjanie 22,5 W PD 20W bezdrôtové 15W USB-C vstup výstup USB-A Lightning magnetická
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 28
25,90 €
-3%
24,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Umbrella
Obrázok produktu pre Varta Energy 20000, 20000 mAh, Lítium polymér (lipo), 3,7 V, Čierna, Biela
Varta Energy 20000, 20000 mAh, Lítium polymér (lipo), 3,7 V, Čierna, Biela
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 132
30,65 €
Predajca: esol
Obrázok produktu pre Maxlife Power bank MXPB-01 5000mAh (OEM001526)
Maxlife Power bank MXPB-01 5000mAh (OEM001526)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
13,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Anker 622 Magnetická bezdrôtová powerbanka (MagGo) čierna
Anker 622 Magnetická bezdrôtová powerbanka (MagGo) čierna
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
66,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Magnetická powerbanka ZELURXX, 22,5 W rýchle nabíjanie, 15 W bezdrôtové nabíjanie, dvojitý kábel, skladací stojan, kompaktná, biela
Magnetická powerbanka ZELURXX, 22,5 W rýchle nabíjanie, 15 W bezdrôtové nabíjanie, dvojitý kábel, skladací stojan, kompaktná, biela
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zelurxx
Obrázok produktu pre Bezdrôtové nabíjanie Belkin BoostCharge 5000 mAh v čiernej farbe
Bezdrôtové nabíjanie Belkin BoostCharge 5000 mAh v čiernej farbe
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 6
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH
Obrázok produktu pre Bezdrátová power banka Forever MATB-100 PD QC 22,5W 10000 mAh magnetická černá
Bezdrátová power banka Forever MATB-100 PD QC 22,5W 10000 mAh magnetická černá
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
26,20 €
Predajca: vegaonline
Obrázok produktu pre JOYROOM JR-W020, 10000 mAh, Lithium-ion (Li-ion), Super Fast Charging, Bezdrôtové nabíjanie, 3,85 V, Čierna
JOYROOM JR-W020, 10000 mAh, Lithium-ion (Li-ion), Super Fast Charging, Bezdrôtové nabíjanie, 3,85 V, Čierna
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
22,95 €
Predajca: EVELATUS
Obrázok produktu pre Intenso XS20000, 20000 mAh, Lítium polymér (lipo), 3,1 V, Čierna
Intenso XS20000, 20000 mAh, Lítium polymér (lipo), 3,1 V, Čierna
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 89
28,99 €
Predajca: Warehouse
Obrázok produktu pre Apple MGPG4ZM/A, Bezdrôtové nabíjanie, Biela
Apple MGPG4ZM/A, Bezdrôtové nabíjanie, Biela
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 33
71,00 €
Predajca: kjgroup
Obrázok produktu pre Allity powerbanka pre MagSafe mini 5000mAh indukčná magnetická powerbanka
Allity powerbanka pre MagSafe mini 5000mAh indukčná magnetická powerbanka
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
33,90 €
Predajca: CPA
Obrázok produktu pre Powerbanka Xiaomi 10 000 mAh s podporou QC a PD 165 W, s integrovaným káblom USB-C, model PB1165MI, so LED displejom, sivá
Powerbanka Xiaomi 10 000 mAh s podporou QC a PD 165 W, s integrovaným káblom USB-C, model PB1165MI, so LED displejom, sivá
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
36,19 €
-3%
35,00 €
Predajca: tridisonline
Obrázok produktu pre Belkin BoostCharge Pro, Quick Charge 2.0, Bezdrôtové nabíjanie, 15 W, Čierna
Belkin BoostCharge Pro, Quick Charge 2.0, Bezdrôtové nabíjanie, 15 W, Čierna
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Cubenest Magnetická bezdrôtová nabíjačka Qi2 Powerbank SlimDual 5000 mAh SQ1B3D čierna Kompatibilná s Magsafe
Cubenest Magnetická bezdrôtová nabíjačka Qi2 Powerbank SlimDual 5000 mAh SQ1B3D čierna Kompatibilná s Magsafe
46,98 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE
Obrázok produktu pre Baseus MAGSAFE MINI WIRELESS POWERBANK 10.000 MAH 20W-SIYAH, 10000 mAh, Lítium polymér (lipo), Čierna
Baseus MAGSAFE MINI WIRELESS POWERBANK 10.000 MAH 20W-SIYAH, 10000 mAh, Lítium polymér (lipo), Čierna
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 11
51,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Indukčná powerbanka Bmw M Collection Magsafe 5W 3000Mah + kábel - čierna
Indukčná powerbanka Bmw M Collection Magsafe 5W 3000Mah + kábel - čierna
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
44,12 €
Predajca: Katomix

Popis produktu a údaje o produkte

Belkin Boost Charge Pro Magnetic Wireless Power Bank 10K + stojan 10000mAh Qi2 15W


Pre smartfóny Apple s MagSafe Apple iPhone 16 / 15 / 14 / 13 / 12


Extra výkon 10'000mAh s nabíjaním Qi2 15W

Kompaktná externá batéria s kapacitou 10 000 mAh od spoločnosti Belkin, kompatibilná s bezdrôtovým nabíjaním a montážnym systémom MagSafe, určená pre smartfóny Apple sMagSafe. Vďaka svojmu malému a praktickému dizajnu ponúka výnimočne jednoduché použitie a je ideálna na to, aby ste si svoj iPhone mohli vziať kamkoľvek so sebou a udržiavať ho v prevádzke.

Integrovaná bezdrôtová nabíjačka podporuje štandard nabíjania Qi2 s maximálnym výkonom 15 W a poskytuje neustále napájanie pre váš smartfón Apple.

Ako bonus sa stojan rozkladá, takže smartfón môžete počas nabíjania pohodlne používať v horizontálnej polohe.

  • Puzdro výrobku (s výnimkou kábla) je vyrobené z minimálne 72 % recyklovaného plastu a obal výrobku neobsahuje 100 % plastov.

Dĺžka kábla USB-C/USB-C: 1 m

Farba výrobcu: čierna


Power banka s MagSafe - 15 W

Power banka má dvavstupy/výstupy USB-C a indukčný výstup Qi2 na nabíjanie s podporou montážneho systému MagSafe. Vďaka vstupom USB-C ju môžete rýchlo a pohodlne nabíjať a integrovaný LED indikátor vás informuje o stave nabíjania. Vďaka funkcii priechodného nabíjania môžete súčasne nabíjať aj svoj iPhone a samotnú powerbanku. Kompatibilné s puzdrami MagSafe s hrúbkou do 3 mm.

výstup 1x:

  • Bezdrôtová nabíjacia podložka Qi2 s výkonom max. 15 W s nástavcom Magsafe(platí pre nabíjanie iba 1 zariadenia na podložke Qi2)

2x vstup/výstup:

  • USB-C port - na nabíjanie batérií (potrebujete vlastnú 18 W nabíjačku USB-C PD) alebo na nabíjanie kompatibilného zariadenia s výkonom až 20 W (platí pre nabíjanie len jedného zariadenia na jednom z dvoch dostupných portov USB-C)

Upozorňujeme, že pri nabíjaní dvoch alebo troch zariadení súčasne sa nabíjací výkon rozdelí a rozdeľuje takto: bezdrôtové nabíjanie s výkonom až 7,5 W a káblové nabíjanie s výkonom až 10 W, ktorý sa rozdelí medzi oba porty USB-C.

Súčasťou dodávky je 1 m dlhý kábel USB-C/USB-C.



Nezasahuje do objektívov

Minimalistický dizajn s malými rozmermi bol navrhnutý tak, aby pri nabíjaní nezakrýval fotoaparáty zariadenia, a to ani v prípade mini iPhonov, takže môžete naďalej nerušene používať svoj smartfón, zatiaľ čo dostáva potrebnú energiu.


Skladací stojan

Skvelou funkciou je zabudovaný stojan, ktorý umožňuje pohodlné používanie smartfónu v horizontálnej alebo vertikálnejpolohe počas nabíjania, keď je rozložený. Vďaka tomuto riešeniu budete mať vždy nerušený výhľad na displej telefónu.


Tenký a kompaktný

Elegantná povrchová úprava mu dodáva štíhly a štýlový vzhľad a kompaktné rozmery v kombinácii s uhladeným tvarom umožňujú aj pohodlné prenášanie, takže sa ľahko zmestí do tašky alebo batohu.

Rozmery: 10,7 x 6,8 x 1,77 cm


Bezpečnosť používania

Power banka má monitorovacie senzory, ktoré chránia vaše zariadenie pred prehriatím, prepätím alebo poruchou obvodu. Spoločnosť Belkin navyše ponúka bezpečnostnú záruku na pripojené zariadenia v hodnote až 2 000/strong>.


Najdôležitejšie vlastnosti výrobku: - Vhodné pre používateľov, ktorí sa chcú stať súčasťou zariadenia:
  • Kapacita: 10 000 mAh
  • Bezdrôtové nabíjanie Qi2 s maximálnym výkonom až 15 W a funkciou pripojenia MagSafe
  • Káblové nabíjanie USB-C PD max. 20 W
  • Súčasné nabíjanie 2 alebo 3 zariadení: 7,5 W bezdrôtovo + 10 W káblovo (rozdelené na 2 porty USB-C)
  • Umožňuje priechodné nabíjanie
  • Kompatibilný s puzdrami MagSafe s hrúbkou do 3 mm
  • Nezakrýva objektívy ani v prípade mini iPhonov
  • LED indikátor
  • Minimalistická a kompaktná veľkosť
  • Vrátane 1 m kábla USB-C/USB-C
  • Súčasťou powerbanky nie je nabíjačka (odporúča sa 18 W s USB-C PD)
  • Vyrobená z recyklovaných materiálov udržateľným spôsobom





Všeobecné
Typ výrobku
Indukčná powerbanka
Vyvinuté pre
Mobilný telefón
Šírka
6.8 cm
Hĺbka
1.77 cm
Výška
10.7 cm
Farba
Čierna farba
Napájacia jednotka
Vstupné konektory
24-pinový USB-C
Počet vstupných konektorov
2
Výstupné konektory
Spolu 2: magnetický, 24 pinový USB-C
Poskytované napájanie
15 wattov
Pripojenie pre odpojiteľný typ kábla
USB-C
Podrobnosti o napájacom zariadení

Powerbanka: 2 x 24-pinový USB-C - vstup/výstup - 20 W Powerbanka: magnetická bezdrôtová nabíjacia podložka - 15 W
Bezdrôtové nabíjanie
Áno
Štandardy bezdrôtového nabíjania
Qi2
Technológia rýchleho nabíjania
Rýchle nabíjanie, Power
Kompatibilné s MagSafe
Áno
Funkcie
Integrovaný stojan, magnetické zarovnanie, priechodné nabíjanie, pohotovostná funkcia, kompatibilný s puzdrom (do 3 mm), ochrana proti prebitiu, LED indikátor batérie, nabíja až 3 zariadenia súčasne
Kapacita batérie
Kapacita batérie
10000 mAh
Rôzne
Trieda ochrany zariadenia
2500 amerických dolárov
Materiál
Plast
Dodávané káble
Kábel USB-C na USB-C - 1 m
Recyklovaný obsah výrobku
72 % - vyrobený z recyklovaného plastu (po spotrebovaní)
Označenie
RoHS, REACH
Servis a podpora
Informácie o kompatibilite
Vyvinuté pre
Apple iPhone 12, 12 mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 13, 13 mini, 13 Pro, 13 Pro Max, 14, 14 Plus, 14 Pro, 14 Pro Max, 15, 15 Plus, 15 Pro, 15 Pro Max


Počet súčasne pripojených zariadení (max):
1
Farba:
Čierna
Kompatibilné nabíjačky:
Mobilný telefón / smartfón
Základný materiál:
Plast
Tvar:
Obdĺžnik
Ochranné funkcie:
Ochrana proti prebitiu
LED indikátory:
Áno
Kompatibilné produkty:
iPhone 15 iPhone 15 Pro iPhone 15 Plus iPhone 15 Pro Max iPhone 14 iPhone 14 Pro iPhone 14 Plus iPhone 14 Pro Max iPhone 12 iPhone 12 mini iPhone 12 Pro iPhone 12 Pro Max iPhone 13 iPhone 13 mini iPhone 13 Pro iPhone 13 Pro Max
Zdroj nabíjania:
USB
Vstavané rádio:
Nie
Rýchle nabíjanie:
Áno
Bezdrôtové nabíjanie:
Áno
Kompatibilné s MagSafe:
Áno
Vstupné rozhranie:
USB Typ-C
Celkový výstupný výkon:
15 W
Výkon bezdrôtového nabíjania:
15 W
Šírka:
70 mm
Hĺbka:
25 mm
Výška:
80 mm
Hmotnosť:
210 g
Dodávané káble:
USB Type-C až USB Type-C
Množstvo v balení:
1 kusov
Šírka balenia:
102 mm
Hĺbka balenia:
30 mm
Výška balenia:
102 mm
Hmotnosť vrátane balenia:
240 g
HS kód:
8507600003
Záručná lehota:
2 rok / roky
Krajina pôvodu:
Čína


Nabíjajte svoj iPhone a iné smartfóny rýchlo a bezpečne pomocou tejto vopred nabitej magnetickej powerbanky pripravenej na použitie. Vaše zariadenia kompatibilné so štandardmi Qi2 a MagSafe môžete na cestách bez námahy nabíjať výkonom až 15 W. Vďaka stojanu môžete počas nabíjania zariadenia sledovať a streamovať videá.
> Najdôležitejšie informácie
- Magnetická powerbanka Qi2 s výkonom až 15 W na rýchle a bezpečné nabíjanie + 35 h výdrž batérie
- Funguje ako bežná nabíjačka a pri nabíjaní sama odovzdáva energiu ďalej (passthrough)
- Kompatibilná so zariadeniami Lightning, USB-A a USB-C, ako aj s iPhonom radu 12/13/14/15
- Kompatibilná s MagSafe a ďalšími puzdrami do 3 mm
- Ochrana proti prebitiu umožňuje bezpečné, výkonné nabíjanie pripojených zariadení
- Kompaktný a ľahko prenosný
- Dokonalé magnetické pripevnenie bez zakrytia fotoaparátu zariadenia
- Vďaka integrovanému stojanu možno zariadenie používať vo zvislej polohe

> Typ výrobku
- Powerbank
- kategória uší (ElektroG): relevantné, kategória 5: malé zariadenia < 50 cm (všetky strany), malé zariadenia B2C

> Špecifikácie
- Ochranná funkcia: prebitie, podpätie
- Kompatibilný so: zariadeniami s podporou Qi2; Apple iPhone série 15; Apple iPhone série 14; Apple iPhone série 13; Apple iPhone série 12

> Preprava
- WEEE: 36706037
- Hmotnosť batérie: 222.96 g

> Konektory
- USB-C: 2
- Vstupné konektory: USB-C
- Výstupné porty: USB-C

> Napájanie
- Kapacita batérie: 10000 mAh
- Technológia batérie: Li-Ion - lítium-iónová
- Napätie batérie: 3,85 V
- Výhody batérie: 15 W pre bezdrôtové nabíjanie pomocou Qi2; 20 W nabíjanie cez USB-C PD; 35 hodín výdrže batérie navyše
- Rýchle nabíjanie: Power (PD)
- Indukčné nabíjanie: Qi
- Energia: 38,5 Wh
- Nabíjací výkon min.: 5 W
- Nabíjací výkon max.: 15 W
- Nabíjací adaptér súčasťou balenia: Nie
- Funkcia nabíjania Power (PD): Áno

> Kábel
- Dĺžka kábla: 1 m

> Základné vlastnosti
- Farba: Čierna
- Kód farby výrobcu: Čierna

> Rozsah dodávky
- Belkin BoostCharge Pro magnetická powerbanka s Qi2 (15 W)
- Kábel USB-C/USB-C
- Text poznámky Rozsah dodávky: Zobrazené príslušenstvo a koncové zariadenia slúžia len na ilustračné účely a nie sú súčasťou dodávky.



Belkin BoostCharge Pro. Bezdrôtové nabíjanie. Celkový výstupný výkon: 15 W. Farba výrobku: čierna
Výrobca
Belkin
Výkon
15 W
Farba
Čierna
Kapacita batérie/akumulátora
10 Ah
Napätie
3.85 V
Napätie batérie vo voltoch
3.85 V
Priemer
0.5 m
Hmotnosť
0.21 kg
Materiál
Plast
Rozsah dodávky
Powerbank
Počet kusov
1
Číslo od výrobcu
BPD008BTBK
EAN kód
0745883872138
745883872138

Výrobca
Belkin
Výkon
15 W
Farba
Čierna
Kapacita batérie/akumulátora
10 Ah
Napätie
3.85 V
Napätie batérie vo voltoch
3.85 V
Priemer
0.5 m
Hmotnosť
0.21 kg
Materiál
Plast
Rozsah dodávky
Powerbank
Počet kusov
1
Číslo od výrobcu
BPD008BTBK
EAN kód
0745883872138
745883872138
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre VIESTA® powerbanka 10 000 mAh Čierna rýchle nabíjanie 22,5 W PD 20W bezdrôtové 15W USB-C vstup výstup USB-A Lightning magnetická
VIESTA® powerbanka 10 000 mAh Čierna rýchle nabíjanie 22,5 W PD 20W bezdrôtové 15W USB-C vstup výstup USB-A Lightning magnetická
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 28
25,90 €
-3%
24,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Umbrella
Obrázok produktu pre FEANDREA škrabadlo väčšie, 141 cm, hrubý stĺp, stabilné, proti prevráteniu čierne
FEANDREA škrabadlo väčšie, 141 cm, hrubý stĺp, stabilné, proti prevráteniu čierne
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 738
145,59 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2414
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Obrázok produktu pre Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 2192
12,76 €
Predajca: NamdarStore
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2414
28,50 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Apple AirPods Pro (2nd generation) , Bezdrôtový, Hovor / hudba, Slúchadlá, Biela
Apple AirPods Pro (2nd generation) , Bezdrôtový, Hovor / hudba, Slúchadlá, Biela
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 181
253,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Vehe_Shop_DE
Obrázok produktu pre EASYmaxx solárny generátor 4500mAh 2 režimy nabíjania solárny panel USB nabíjanie mobilného telefónu power banka a oveľa viac. Integrované FM rádio Reproduktor čierny/oranžový
EASYmaxx solárny generátor 4500mAh 2 režimy nabíjania solárny panel USB nabíjanie mobilného telefónu power banka a oveľa viac. Integrované FM rádio Reproduktor čierny/oranžový
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 49
49,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Hayaati Gold Elixir EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Hayaati Gold Elixir EDP 100ml
158,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 53
15,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Inateck BK2007, QWERTY, Touchpad, Apple, iPad Air 11 Inch 7th Gen M3 2025 iPad Air 11 Inch 6th Gen 2024 (A2902/A2903/A2904) iPad Air 10.9..., Šedá, Stav batérie, Bluetooth, Caps Lock, Nabíjanie
Inateck BK2007, QWERTY, Touchpad, Apple, iPad Air 11 Inch 7th Gen M3 2025 iPad Air 11 Inch 6th Gen 2024 (A2902/A2903/A2904) iPad Air 10.9..., Šedá, Stav batérie, Bluetooth, Caps Lock, Nabíjanie
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 58
61,65 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Apple AirPods 4, True Wireless Stereo (TWS), Hovory / hudba / šport / bežné, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
Apple AirPods 4, True Wireless Stereo (TWS), Hovory / hudba / šport / bežné, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 138
153,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Vehe_Shop_DE
Obrázok produktu pre Elektrický šijací stroj Prenosný mini šijací stroj 2 rýchlosti Mini a cestovný šijací stroj Šijací stroj Double Thread Foot Pedal Retoo
Elektrický šijací stroj Prenosný mini šijací stroj 2 rýchlosti Mini a cestovný šijací stroj Šijací stroj Double Thread Foot Pedal Retoo
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 295
16,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre Apple AirPods Pro (2nd generation) , Bezdrôtový, Hovor / hudba, Slúchadlá, Biela
Apple AirPods Pro (2nd generation) , Bezdrôtový, Hovor / hudba, Slúchadlá, Biela
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 224
284,00 €
Predajca: Elektrolocke
Obrázok produktu pre Blackview Acebook 10, 18,5-palcový displej, FHD IPS, notebook s procesorom Intel, 16 GB RAM + 512 GB úložiska, operačný systém Windows 11 Pro, model N6000, displej FHD+ IPS, silikónová ochrana klávesnice (pre nemecký trh)
Blackview Acebook 10, 18,5-palcový displej, FHD IPS, notebook s procesorom Intel, 16 GB RAM + 512 GB úložiska, operačný systém Windows 11 Pro, model N6000, displej FHD+ IPS, silikónová ochrana klávesnice (pre nemecký trh)
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 23
529,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Tharwah Gold EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Tharwah Gold EDP 100ml
744,80 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 36
74,48 €
Doprava zdarma
Predajca: VELMORA
Obrázok produktu pre Hra Mario Party Superstars pre Nintendo Switch
Hra Mario Party Superstars pre Nintendo Switch
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
42,29 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution
Obrázok produktu pre Priestranná, elegantná dámska kabelka cez rameno
Priestranná, elegantná dámska kabelka cez rameno
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 12
20,57 €
Predajca: FDC
Obrázok produktu pre Apple iPad Pro, 33 cm (13"), 2752 x 2064 px, 256 GB, 8 GB, iPadOS 17, Čierna
Apple iPad Pro, 33 cm (13"), 2752 x 2064 px, 256 GB, 8 GB, iPadOS 17, Čierna
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 92
Použité
1 032,59 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: preiswertePC
PVC Kabeltrommel – 4 Steckdosen, 20m SCHUKO
EMOS káblový bubon Schuko, 20 m kábla s prierezom 1 mm, 4 zásuvky, vnútorný káblový bubon, trieda ochrany IP 20, P09220
2,86 €/1m
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 12
57,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Minitoys
Obrázok produktu pre Apple iPad , 27,9 cm (11"), 2360 x 1640 px, 128 GB, iPadOS 18, 477 g, Strieborná
Apple iPad , 27,9 cm (11"), 2360 x 1640 px, 128 GB, iPadOS 18, 477 g, Strieborná
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 186
549,75 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Vehe_Shop_DE
A black Samsung fast charger and USB-C cable are displayed against a white background.
Rýchlonabíjačka Samsung USB-C 25 W s nabíjacím káblom USB-C 1,0 m - čierna
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 1216
12,99 €
Predajca: Mobileking
Obrázok produktu pre Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1003
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland
Obrázok produktu pre Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Hovor / hudba, 46 g, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Hovor / hudba, 46 g, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 730
Generálne opravený
143,90 €
Predajca: JANADO
Obrázok produktu pre 2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2122
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore
Obrázok produktu pre Varta Energy 20000, 20000 mAh, Lítium polymér (lipo), 3,7 V, Čierna, Biela
Varta Energy 20000, 20000 mAh, Lítium polymér (lipo), 3,7 V, Čierna, Biela
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 132
30,65 €
Predajca: esol
Obrázok produktu pre Belkin BoostCharge Pro, Bezdrôtové nabíjanie, 15 W, Biela
Belkin BoostCharge Pro, Bezdrôtové nabíjanie, 15 W, Biela
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
78,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Belkin BoostCharge Pro, 20000 mAh, Čierna
Belkin BoostCharge Pro, 20000 mAh, Čierna
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
101,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Belkin BoostCharge Pro, 8000 mAh, Bezdrôtové nabíjanie, 15 W, Čierna
Belkin BoostCharge Pro, 8000 mAh, Bezdrôtové nabíjanie, 15 W, Čierna
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
78,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Apple MagSafe, Vnútorný, Bezdrôtové nabíjanie, Strieborná, Biela
Apple MagSafe, Vnútorný, Bezdrôtové nabíjanie, Strieborná, Biela
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 531
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ploonk
Obrázok produktu pre Belkin BoostCharge Pro, 8000 mAh, Bezdrôtové nabíjanie, 15 W, Biela
Belkin BoostCharge Pro, 8000 mAh, Bezdrôtové nabíjanie, 15 W, Biela
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Maxlife Power bank MXPB-01 5000mAh (OEM001526)
Maxlife Power bank MXPB-01 5000mAh (OEM001526)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
13,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 3 hodnotení
Hodnotenie z 30. júla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Naložený stoh
Farba ČiernaKapacita batérie/akumulátora 8 Ah
Hodnotenie z 28. februára 2026 na
Overený nákup
Farba BielaKapacita batérie/akumulátora 10 Ah
Hodnotenie z 13. februára 2026 na
Overený nákup
Farba ČiernaKapacita batérie/akumulátora 20 Ah
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Powerbank | Powerbank s kapacitou 26 800 mAh | Externá nabíjačka pre mobilné telefóny s rýchlonabíjaním 22,5 W
Powerbank | Powerbank s kapacitou 26 800 mAh | Externá nabíjačka pre mobilné telefóny s rýchlonabíjaním 22,5 W
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
34,97 €
Doprava zdarma5% poukaz
Predajca: SVGcommerce
Obrázok produktu pre AFERIY 2400 W prenosná elektrocentrála 2048 Wh, rýchle nabíjanie 1,5 h, 13 výstupov, UPS, ovládanie cez aplikáciu
AFERIY 2400 W prenosná elektrocentrála 2048 Wh, rýchle nabíjanie 1,5 h, 13 výstupov, UPS, ovládanie cez aplikáciu
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
739,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FGGROUPSTORE
Obrázok produktu pre Sandberg Survivor Powerbank 7in1 76800, 76800 mAh, Lithium-ion (Li-ion), Bezdrôtové nabíjanie, 3,6 V, Čierna
Sandberg Survivor Powerbank 7in1 76800, 76800 mAh, Lithium-ion (Li-ion), Bezdrôtové nabíjanie, 3,6 V, Čierna
292,57 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Sandberg Laptop Powerbank 27000 PD100W, 27000 mAh, Bezdrôtové nabíjanie, 3,7 V, Čierna
Sandberg Laptop Powerbank 27000 PD100W, 27000 mAh, Bezdrôtové nabíjanie, 3,7 V, Čierna
153,32 €
Predajca: Teosmart
Obrázok produktu pre 120W Powerbank 50000mAh - čierna - rýchlonabíjačka s LED displejom a 3 výstupmi
120W Powerbank 50000mAh - čierna - rýchlonabíjačka s LED displejom a 3 výstupmi
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5Počet hodnotení: 2
79,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Baskany
Obrázok produktu pre MOVESPEED 10000mAh magnetická powerbanka – ultra tenká bezdrôtová externá batéria s 20W rýchlonabíjaním a 15W Qi nabíjaním – sivá
MOVESPEED 10000mAh magnetická powerbanka – ultra tenká bezdrôtová externá batéria s 20W rýchlonabíjaním a 15W Qi nabíjaním – sivá
79,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Baskany
Obrázok produktu pre Jump Starter 12V - Booster 2000A - 6400 mAh autobanka - LED lampa a SOS - vrátane svoriek a puzdra
Jump Starter 12V - Booster 2000A - 6400 mAh autobanka - LED lampa a SOS - vrátane svoriek a puzdra
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
52,99 €
Predajca: Zenwire
Obrázok produktu pre Powerbank Nitecore Carbo 10000 Gen 2 oranžová
Powerbank Nitecore Carbo 10000 Gen 2 oranžová
110,99 €
-18,00 €
92,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre EcoFlow EF-RAPIDPRO27K-EU, 27650 mAh, Lítium, Čierna
EcoFlow EF-RAPIDPRO27K-EU, 27650 mAh, Lítium, Čierna
196,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre 60W skladacia solárna nabíjačka - vonkajšia powerbanka USB 5V, IP65, kemping
60W skladacia solárna nabíjačka - vonkajšia powerbanka USB 5V, IP65, kemping
69,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Baskany
Obrázok produktu pre solárna nabíjačka cestovná prenosná solárny panel 10W, 5V/1A
solárna nabíjačka cestovná prenosná solárny panel 10W, 5V/1A
29,99 €
Predajca: RESTEQ
Obrázok produktu pre Powerbank Nitecore POCKET10000 - 10000 mAh s káblom USB-C
Powerbank Nitecore POCKET10000 - 10000 mAh s káblom USB-C
68,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Ansmann Powerbank PB222PD 20 000 mAh, rýchle nabíjanie, ultrakompaktný a ľahký, čierny
Ansmann Powerbank PB222PD 20 000 mAh, rýchle nabíjanie, ultrakompaktný a ľahký, čierny
63,65 €
-6%
59,65 €
Predajca: AkkuShop
Obrázok produktu pre PowerBank für MagSafe 10000 mAh Quick Charge USB Type C Akku Power Pack Batterie
PowerBank für MagSafe 10000 mAh Quick Charge USB Type C Akku Power Pack Batterie
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
47,99 €
Predajca: CoolGadget
Obrázok produktu pre Nitecore NB PLUS, 10000 mAh, Lithium-ion (Li-ion), 3,85 V, Čierna
Nitecore NB PLUS, 10000 mAh, Lithium-ion (Li-ion), 3,85 V, Čierna
62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Allity Powerbank APB-100 PD QC 22,5W 20000 mAh Grau
Allity Powerbank APB-100 PD QC 22,5W 20000 mAh Grau
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
119,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre 10 000 mAh magnetická powerbanka na mobilný telefón, prenosná mini powerbanka, bezdrôtová nabíjačka na mobilný telefón - ULTICHARG, čierna
10 000 mAh magnetická powerbanka na mobilný telefón, prenosná mini powerbanka, bezdrôtová nabíjačka na mobilný telefón - ULTICHARG, čierna
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Obrázok produktu pre BOT Solárna powerbanka SP1 6 panelov 20000mAh modrá
BOT Solárna powerbanka SP1 6 panelov 20000mAh modrá
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
69,91 €
-10%
62,69 €
Predajca: BlueroadRE
Obrázok produktu pre Akumulátorová stanica EINHELL
Akumulátorová stanica EINHELL
120,90 €
Predajca: NetworkTechnologies