5,0



Na základe 8 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml22,75 €/1l
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Biolage Colorlast šampón 400ml42,50 €/1l
17,75 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Redken Acidic Bonding Curls Shampoo 1000 ml47,80 €/1l
47,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Aliver batanový šampón na posilnenie rastu vlasov - 300 ml43,33 €/1l
13,00 €
Predajca: Aliver

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex No 4P Blonde Enhancer Tonizujúci šampón 1000ml
62,62 €/1l
62,62 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex Bond Maintenance Clarifying Shampoo No.4C hĺbkovo čistiaci šampón na suché a poškodené vlasy 250 ml
525,20 €/1kg
26,26 €
Predajca: PerfumTraders

Stapiz pre mužov
7,80 €/1l
9,32 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,80 €
Predajca: AllYour

Olaplex N°.4FINE Bond Maintenance, 250 ml, Šampón, Profesionálne, Unisex, Jemné vlasy, Všetky farby
92,44 €/1l
23,11 €
Predajca: PerfumTraders

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampón, Unisex, Odfarbené vlasy, Blonďavé vlasy, Šedé vlasy, Blond, Proti žltnutiu, Lesk
16,25 €/1l
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo 1000 ml
56,79 €/1l
56,79 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex Nº.4C Bond Maintenance, 250 ml, Šampón, Profesionálne, Unisex, Všetky typy vlasy, Všetky farby
91,20 €/1l
22,80 €
Predajca: MANADA

Framesi Šampón Framesi Morphosis posilňujúci šampón 250ml
75,80 €/1l
18,95 €
Predajca: Friseurtotal

Cameleo Szampon do włosów w odcieniach brązu, 250ml
31,96 €/1l
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Šampón Joico Joico Innerjoi Strengthen Shampoo 300ml
41,47 €/1l
12,44 €
Predajca: Tersorte

Ogx Brazílsky keratínový šampón na vlasy 385ml
30,23 €/1l
11,64 €
Predajca: Tersorte

Milva šampón chinín a kofeín 200ml
19,50 €/1l
3,90 €
Predajca: Milva

Šampón Phyto Shampoo Phytocyane Densifying Treatment Shampoo
52,92 €/1l
13,23 €
Predajca: Pharmacygreek

Davines NaturalTech™ Vyživujúci šampón 100 ml
195,10 €/1l
26,18 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,51 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Olaplex Bond Maintenance Blonde Enhancer Toning Shampoo No4P posilňuje, zjemňuje a neutralizuje nežiaduce žlté tóny pre svetlejšie a poddajnejšie vlasy. Vysoko koncentrované zloženie bez obsahu sulfátov poskytuje individuálne tónovanie. Čím dlhšie ho používate, tým svetlejší je výsledok. Vhodné pre všetky typy vlasov, či už farbené alebo prírodné. Šampón možno používať denne.
- posilňuje, zjemňuje a neutralizuje žlté tóny pre ľahšie a ľahšie vlasy - pre dlhotrvajúcu studenú blond alebo šedú farbu s fialovými pigmentmi - vysoko koncentrované zloženie bez sulfátov umožňuje tónovanie na mieru - čím dlhšie budete kúru používať, tým svetlejší bude výsledok - ideálne pre farbené alebo prírodné vlasy - vhodné pre všetky typy vlasov a na každodenné použitie
OLAPLEX BLOND ENHANCER TONIZUJÚCI ŠAMPÓN NO4P 250 ML Adresa Naneste na mokré vlasy, masírujte, kým sa nevytvorí pena, a dobre opláchnite. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov nechajte šampón pôsobiť niekoľko minút, aby sa farba zlepšila.
Olaplex No.4-P Blonde Toning Shamp.250ml Olaplex No.4-P Blonde Toning Shamp.250ml
- posilňuje, zjemňuje a neutralizuje žlté tóny pre ľahšie a ľahšie vlasy - pre dlhotrvajúcu studenú blond alebo šedú farbu s fialovými pigmentmi - vysoko koncentrované zloženie bez sulfátov umožňuje tónovanie na mieru - čím dlhšie budete kúru používať, tým svetlejší bude výsledok - ideálne pre farbené alebo prírodné vlasy - vhodné pre všetky typy vlasov a na každodenné použitie
OLAPLEX BLOND ENHANCER TONIZUJÚCI ŠAMPÓN NO4P 250 ML Adresa Naneste na mokré vlasy, masírujte, kým sa nevytvorí pena, a dobre opláchnite. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov nechajte šampón pôsobiť niekoľko minút, aby sa farba zlepšila.
Olaplex No.4-P Blonde Toning Shamp.250ml Olaplex No.4-P Blonde Toning Shamp.250ml
- Model
- Olaplex
- Hmotnosť
- 400 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- Voda (Aqua/Eau), sodná soľ C14-16 olefínsulfonátu, kokamidopropylbetaín, glycerín, kokamfoacetát sodný, chlorid sodný, akrylátový kopolymér, betaín, fenoxyetanol, vôňa (parfum), Polykvaternium-7, hydropropyltrimoniumchlorid guaru, etylhexylglycerín, bisaminopropyldiglykoldimaleát, hexylcinnamal, limonén, kyselina citrónová, benzoan sodný, kyselina fialová 43 (CI 60730)
- Výrobca
- EAN kód
- 8500188027720850018802772
- Číslo od výrobcu
- 45763
- Model
- Olaplex
- Hmotnosť
- 400 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- Voda (Aqua/Eau), sodná soľ C14-16 olefínsulfonátu, kokamidopropylbetaín, glycerín, kokamfoacetát sodný, chlorid sodný, akrylátový kopolymér, betaín, fenoxyetanol, vôňa (parfum), Polykvaternium-7, hydropropyltrimoniumchlorid guaru, etylhexylglycerín, bisaminopropyldiglykoldimaleát, hexylcinnamal, limonén, kyselina citrónová, benzoan sodný, kyselina fialová 43 (CI 60730)
- Výrobca
- EAN kód
- 8500188027720850018802772
- Číslo od výrobcu
- 45763
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Olaplex Nº.5P Blonde Enhancer Toning Conditioner, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Všetky typy vlasy, Blonďavé vlasy, Šedé vlasy, Blond, Šedá, Biela, Proti žltnutiu, Ochrana farby, Lesk, Posilnenie, 250 ml
95,04 €/1l
23,76 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhladzujúca a obnovujúca starostlivosť pre poškodené vlasy No.0 155 ml
19,10 €/1l
29,60 €
Predajca: Sykz

Olaplex Nº.7 Bonding Oil, Olej na vlasy, 30 ml, Ženy, Suché vlasy, Oprava, Posilnenie, Fľaša
688,67 €/1l
20,66 €
Predajca: Glamperfeu

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
245 425,01 €/1kg
98,17 €
Predajca: Katomix

Olaplex Nº.5 Leave-In Moisturize & Mend, Unisex, Profesionálny kondicionér na vlasy, Všetky typy vlasy, Všetky farby, Proti krepovitosti, Rozčesávanie, Hydratačné, Ochrana, Oprava, Zmäkčovadlo, 100 ml
211,30 €/1l
21,13 €
Predajca: Tersorte

Gucci Intense Oud Woda perfumowana, 90ml
1 129,44 €/1l
101,65 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Olaplex Nº.6 Bond Smoother, Prostriedok na vyhladenie vlasov, 100 ml, Unisex, Kučeravé vlasy, Nepoddajné vlasy, Proti krepovitosti, Vyhladenie, Flakón s pumpičkou
194,40 €/1l
19,44 €
Predajca: MANADA

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,60 €/1l
35,36 €
Predajca: Glamperfeu

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 325 000,03 €/1kg
79,50 €
Predajca: somnia24

K18 Professional Molecular Repair Hair Mask posilňujúca maska pre veľmi suché a poškodené vlasy 150 ml
709,80 €/1l
106,47 €
Predajca: Glamperfeu

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Reisenthel Loopshopper L, Kôš na nákup, Čierna, Hnedá, Polyester, Jednofarebné, 15 L, 460 mm
151,32 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders

Apple MagSafe, Vnútorný, Bezdrôtové nabíjanie, Strieborná, Biela
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ploonk

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Olaplex No.4P Blonde Enhancer - Vyživujúci šampón na vlasy pre blond, 250ml
89 777,78 €/1kg
24,24 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex No 4P Blonde Enhancer Tonizujúci šampón 1000ml
62,62 €/1l
62,62 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex - Bond Maintenance N°.4C Clarifying Shampoo 1000ml
68,08 €/1l
68,08 €
Predajca: Glamperfeu

Philips Lumea Prestige BRI949/00, IPL, Ružová, Biela, Bikiny, Hrudník, Vnútorné paže, Outer upper arms, 4 cm², Brada, Jaw line, Horná pera, 2 cm²
402,08 €
Predajca: Shop-Mediarado

Olaplex No. 5P Blonde Enhancer Toning Conditioner 1000 ml
55,78 €/1l
55,78 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex č.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum - Výživné sérum na vlasy, 90 ml
426 000,01 €/1kg
42,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Philips 2200 series EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W
300,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Káva Starbucks NESS Creamy Vanilla
220,00 €/1kg
12,32 €
Predajca: Dragtek-com

Lattafa Qaed Al Fursan, Unisex, 90 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Raspberry, Apple, Black birch, Jasmine, Patchouli, Rose, Floral and Woody, Vanilla, Oakmoss and Rich Musk
152,89 €/1l
13,76 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 4. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 4. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 13. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Loreal Absolut Repair šampón 300ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NOVINKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,00 €
Predajca: MAGUHAAR
56,00 €/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
105,00 €/1l

Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
25,25 €
Predajca: PerfumTraders
56 111,11 €/1kg

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l

TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampón, Ženy, Hydratačný, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,99 €
Predajca: Lemonbite
14,48 €/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
26,00 €
Predajca: MAGUHAAR
26,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,00 €
Predajca: MAGUHAAR
23,00 €/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,25 €
Predajca: MAGUHAAR
22,17 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(50)Počet hodnotení: 50
32,50 €
Predajca: MAGUHAAR
21,67 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
31,50 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,50 €
Predajca: MAGUHAAR
20,33 €/1l

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
19,00 €
Predajca: MAGUHAAR
19,00 €/1kg

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
24,25 €/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l